Marco Marek Śliboda

Sośnicowice

Opinie o Marco Marek Śliboda

Marek Zg

Mialem krotki kontakt z wlascicielem i pracownikami Marco, oby takich firm bylo jak najwiecej w naszym kraju

Justyna

Dzis uslyszalam o tej firmie i...zbyt piekne aby bylo prawdziwe...chyba ze...sa to odrodzone dzieci Boze ktore chca sluzyc Jezusowi Chrystusowi jesli nie to wole wolontariat w hospicjum.

jasiek

w takiej firmie to każdy chętnie by pracował @Irena mama Karolci, ale ofert pracy u nich nie widać niestety

darek

Witam, jak się dostać do tej firmy? Mój

Irena mama Karolci

Firma, która oprócz skupiania się na działalności dochodowej, widzi i dostrzega jeszcze potrzeby ludzi dotkniętych przez los i nie przechodzi obok nich obojętnie. A to w dzisiejszym oszalałym świecie zjawisko niemal niespotykane. Dziękujemy w imieniu swoim i naszej córeczki. Irena i Marcin, rodzice Karolci

Agnieszka

Cudowna firma.Ludzie w niej pracujący oraz właściciel- wielkiego serca. Bardzo dziękuję za wsparcie finansowe dla mojego chorego synka Ksawierka. Jesteście Państwo kochani. Agnieszka

zazinteres

spoko firma, tyle

Zostaw opinię o Marco Marek Śliboda - Sośnicowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marco Marek Śliboda