3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 473 1622 5 1

Opinie o Holland Contracting

Bzm Nowy wpis

Nie polecam pracy przy malinach. Zle warunki pracy i nieludzkie traktowanie pracownika(usunięte przez administratora)

Tak1Nie1
Janek Nowy wpis
@Bzm

Ale tak ogólnie nie polecasz przy malinach??? Bo w Hollandzie to nigdy nie słyszałem żeby mieli prace przy malinach. A robiłem u nich już na jajkach, potem na papryce, a teraz pomidory. Gdyby jeszcze można znowu mieszkać na możem to juz bym nie miał co narzekać ;)

Balbina96 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Aplikowalam 3 tyg temu, był kontakt i wszystko wysłane. Od tego czasu czekam na informacje kiedy jest wyjazd... jedna tłumaczy że klient życzy ile osób ma przyjechac, a druga osoba mówi że mam czekać za tydzień albo za dwa tygodnie. I co dalej? Mam szukać inna agencje i prace?

Ktoś Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Monika,możesz podać namiary na tą lepszą agencję,chyba że nie chcesz robić tu kryptoreklamy,to daj na siebie jakiś namiar na janas771@wp.pl.Pozdrawiam

Pawel

Nie napiszę zbyt wiele ja osobiście znam kilka lepszych agencji na tej się zawiodłem ale jak mają mnie potem ścigać za to że powiem swoje zdanie i wrzucę brudy to zostawię to dla siebie a wam moi drodzy życzę innej agencji i fajnej pracy.Pozdrawiam

Monika

Pracowalam w Holland i nie polecam tej agencji biorą za dojazd do pracy10 euro ,ubezpieczenie 39.5 bo 15 euro idzie nie wiadomo gdzie. W tej chwili pracuje przez inna agencje dojazd mam za darmo,ubezpieczenie 24 euro w mieszkaniu ciepło a nie tak jak u nich jakies plomby i jest zimno w chodza ci do mieszkania kiedy chcą czyscik czepia sie byle czego tylko zeby karę dowalic

Tak28Nie
Hahi
@Monika

A jak się zatrudniałaś to nie wiedziałaś na co się piszesz? Przecież masz to wszystko w propozycji umowy. Przeczytaj, dopytaj a potem dopiero podpisuj.

Tak1Nie9
olo
@Hahi

A gdzie masz w umowie że podczas twojej nieobecności ktoś będzie ci wchodził na mieszkanie i grzebał w twoich torbach i szafkach ? Bo tak jest w hc.

Tak27Nie2
Ola

Mąz dostał karę 25 e..Za sabotaż termostatu.A skończył się sezon grzewczy

Tak3Nie
@olo

Nikt nie grzebie w szafkach, tylko w kuchni, łazience, salonie, strefach dostępnych dla wszystkich domowników. Właśnie przez takich ludzi jak ty pilnują czystości bo po każdym pobycie byłby (usunięte przez administratora)

TakNie2
@Ola

Termostat jest ustawiony na 22° czyli optymalną zdrową temperaturę. Ja wiem że wy pewnie palicie w domu piecem kokosowym oponami i macie 40° w budynku ale nie wszędzie jest taka patologia

Tak1Nie
miecioxz

Bardzo dobry pośrednik, przejrzyste warunki umowy, wszystko co potrzebne lub nie, jest w niej zawarte, nie ma haczyków. Konsultanci wyrozumiali i profesjonalni. Nie ma się do czego przyczepić. Co do pracy w Harting Holland, dział Hartpack. Współpracownicy świetni, pomagają w razie potrzeby, mili, pracowici. Kierownictwo nie jest wulgarne, tłumaczą dokładnie konkretne zajęcie. Praca łatwa w proporcjonalnie dobrych pieniądzach. Nie widzę przeciwwskazań, jeśli ktoś chce zarobić za granicą to jest świetna opcja. A leniwi rozczeniowi "beneficjenci 500+" zawsze znajdą wymówkę i powód do narzekania.

TakNie11
nl

Nie ma zle. Zalezy jakie miejsce ale jak ci sie dobrze trafi to mozesz na dluzej zagzac iejsce i to jest dobre.

TakNie4
Ja
@nl

A możesz coś więcej powiedzieć?

Monika

Pracowalam przez holland i nie polecam teraz pracuje przez inna agencje i jest duzo lepiej nawet nie ma co porównywać dojazd do pracy mam za darmo a nie 10 euro,ubezpieczenie 24 a nie 39.50 w mieszkaniach jest cieplo zadnych plomb pokoje zamykane, a nie kto chce to wchodzi a jak sie upomnisz o swoje to Cię wywala osobiście nie polecam tej agencji

Tak20Nie
Aneta
@Monika

A w jakiej agencji pracujesz?

Aleksandra
@Monika

Mąz znów dostał karę za popsucie termostatu.Choc już nie jest używany.

Ola
@Monika

Mąz dostał karę za popsucie termostatu..tylko ,że jest nie używany wiosną.25 e..wpadło do portfela.

Bytom

Nie polecam. Trafiłam przez ta agencję na woning gdzie godzin WGL nie było. Male wypłaty. Ludzie w pracy masakra.

Malowana lala

Witam. Pracowałam tam 3 miesiące na woningu. Zdecydowanie nie polecam! Tej agencji. Z godzinami różnie od 25 do 40. Wypłaty marne. Ludzie w pracy beszczwlni.

TakNie

Jaka umowa obowiązuje w Holland Contracting podczas okresu próbnego?

Tak1Nie
Lala
@Pytanie

A jaka ma obowiązywać? Nie ma tutaj umowy na okres sprawdzający, umowa jest taka sama jak zawsze, odnawia się co tydzień. Albo się nadajesz albo nie. Z dnia na dzień możesz też zostać zwolniony jak się nie spodobasz kierownikowi bądź brygadziscie. Mogą Ci znaleźć nowa pracę bądź odesłać Cię z kwitkiem do Polski.

Tak6Nie
Nusia
@Lala

Pani " Lala" opisała pani całą prawdę. Serdecznie pozdrawiam....

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 100 dni.

Jaka jest kultura pracy w Holland Contracting? Obowiązuje typowy dress code?

pani x

mam propozycje na sadzonki bluszcz nie wiem co to za agencja możne ktos mi coś powie na jej temat che jechać ale mam wahania ponieważ podobno agencja pracuje z kilkoma agencjami i to zależny do jakiej agencji trafisz czy to jest prawda ???

Przemo

Witam , od jakieś czasu pracuje w De Lier na firmie Overgaag . Praca jak praca jest ok , ale jest tu para Ewelina i Łukasz tzw.smierdziele pracują od kilku miesięcy i są samozwańczymi kierownikami . Jeżeli nie zrobisz tego co mówią idą i zmyślają do szefostwa, dwa dni temu kazali nam sprzatac po pracy , masakra. Może pani koordynator zrobi coś w tej sprawie

Tak2Nie
Przemo

Witam od kilku dni pracuje na papryce w Dw Lier , firma nazywa się Overgaag. Jest tu para Ewelina i Łukasz tzw.smierdzile. Oni są samozwańczymi liderami a pracują bardzo krótko . Jeżeli się nie zrobi co mówią idą kablować . Ostatnio zastrzymali kilka osób po pracy i kazali im sprzatac

Imigrant

Siema ludzie, co tu taka cisza? Przecież Rainbow i pomidory wystartowały podobno więc co się nikt nie chwali jak jest?

TakNie1
Operetka

Hej czy ktos z przybywających już na miejscu może powiedzieć czy agencja zachowuje jakiekolwiek środki bezpieczeństwa z związku z panującym obecnie wirusem

Lissa
@Operetka

Tak przestrzegaja hahaha dla nich sie liczy jak najwiecej ludzi na domek wepchac zeby z tego dobra kasa byla, jak proponuja wyjazd w tym czasie to nie jedzcie bo pracy teraz nie ma, wszystko prawie stoi z powodu korono wirusa. Chyba ze chcecie na domku siedziec to zapraszamy, tylko wtedy wy nie pracujecie a dlug za domek rosnie bo w hollandzie nie ma nic zadarmo!

Tak12Nie
Alojzy

Witam, proszę o udzielenie mi informacji jak biuro zabezpiecza swoich pracowników w czasie panującego wirusa. W sensie jak wygląda kwarantanna, mieszkanie z innymi i ogólne tego typu sprawy.

Pawel

@melo a pod jaki numer dzwonić ?

Si
@Pawel

numer biura - 32-3321690

Misia

Hejka zapytam jeszcze raz? Nie wiecie kiedy zaczyna się sezon na rainbow i jaka jestem stawka, pozdrawiam

Melo
@Misia

Zadzwoń najlepiej do biura to powiedzą co i jak. Rok temu bylo baaaardzo elegancko z kasą że tak powiem nawet wiekowki nie było. w tym roku nie jadę to nie wiem.zadzwon

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Holland Contracting - Gliwice