3 Dodaj opinię
3 456 1529 5 1

Opinie o Holland Contracting

Filtruj opinie po kryteriach:

Janina

Witam , był ktoś z HC w roosendaal na kwiatach doniczkowych? Jak godziny , jacy ludzie , jaka praca?

Marta

Hej był ktoś w roosendaal na kwiatach doniczkowych ?

sekutnica

dlaczego administrator okraja opinie i nie pisze wszystkiego co ludzie pisza..........

TomcioPee
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem w tym roku na rainbow na ompaku. Chciałbym wszystkich ostrzec, żeby nie popełnili tego samego błędu co ja i w żadnym wypadku nie poszli tam do pracy. Sama praca nie jest zła, ale jak Ci przyjdzie pracować na Lidlu z kierowniczką(usunięte przez administratora)to już żeś sobie chłopie popracował. (usunięte przez administratora) Dziwię się ludziom, że jeszcze nie zrobili z tym porządku. Każdy się boi o pracę.(usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że przeczyta to ktoś i dowie się o tym Renee. Takie osoby jak te dwie (usunięte przez administratora) nie powinny zajmować takiego stanowiska(usunięte przez administratora)Dodam krótko, że jest tam węgierka Zosia bardzo miła i kulturalna osoba i to ona powinna decydować o wszystkim (usunięte przez administratora)

Marta

Co powiecie o rainbow flowpack

Była pracownica
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałam na rainbow de lier na ompaku, praca fajna gdyby nie (usunięte przez administratora)Te panie wprowadzają mobing i nie nadają się do pracy z ludzmi

Kasia

Jakaś opinia o pracy przy pakowaniu sałatek?

bb
@Kasia

Na sałatkach nie byłam. Dwa miesiące byłam na szklarni. Po wcześniejszych akcjach z inną firmą to na HC nie nazekam. Pieniądze były co tydzień zawsze na czas i wszystko się zgadzało. Domek nam się trafił spoko, transport załatwili koordynatorka do dogadania. Więcej dobrego niż złego.

A

A jak jest w pracy przy pakowaniu sałatek?

Marta

A jak jest na Rainbow teraz?

Xd
@Marta

Zależy gdzie trafisz . Na ompaku ponoć lajt flovpak porażka. Sortownia też lipa teraz dużo nowych osób które wg nie ogarniaja musisz się nadzwigac nadenerwowac musisz robić za 2 lub nawet 3 osoby bo nikt nie raczy ci pomóc i tylko się dra że masz się ruszyć. Byłam miesiąc temu na sortowni i przeciazylam se kręgosłup teraz tylko po lekarzach chodzę i do fizjoterapełty dziewczyny muszą sztaplowac palety ..

Kamil

A więc tak zacznę od plusów bo szybciej mi zejdzie... Jedynym plusem jest dom który zachęca, teraz już minusy i zacznę od tego który się wiąże właśnie z tym domem, kontrola czystości rzekomo co wtorku nawet jeśli dbacie to nic z tego, po pewnym czasie raz wcześniej raz później dowalą wam karę zdjęcia zrobią innego dnia, sami coś podrzuca NIESTETY TO PRAWDA... Jeśli chodzi o pracę na szklarni bardzo ok dobry kontakt z Holendrem i koordynatorem owej szklarni natomiast jeśli chodzi o kontakt z koordynatorem z agencji HC... To jest jakiś dramat, jakbyś został/została sam w domu i miał silna potrzebę wizyty u lekarza to zapomnij o kontakcie z koordynatorem, ma Twój numer zablokowany (hmm... bo po co robole będą mi zawracać glowe) tak samo z kontaktem z osobą z działu zgłoszeń chorób nawet nie staraj się być dla niej miły bo i tak wyklnie Ciebie i twoich bliskich (chyba dlatego że musiała wstać rano) pieniądze to porażka od 48-56 godzin miałem jak byłem tam 3 miesiące i nigdy więcej 327 euro, no to sami sobie policzcie.... tak jest w Stenbergen, kolega jest w Hadze.... jest o procent lepiej

Elo

Hej czy ktoś byl przy pracy na jajkach w holandi szczeze jak tam jest przez agencje HC

TakNie3
Martin867
@Elo

Co chcesz wiedzieć ok pracy na jajkach?

Igor

Podpowiedzcie jak rozwiązuja sprawę kiedy człowiek nie za bardzo zna język obcy?

TakNie2
Daa

Polecam pojedziesz i sam sie przekonasz, zgadza sie kasa, jest obsluga i opieka, wszystko masz na internecie, maja prace, mozez traic fajna ekipe. Mieszkanie jak trafisz i czasem kontrole dokladne ale jak dbasz tak masz.

Tak5Nie
Rozczarowana

Przez HC pracowałam jakieś dwa lata. Agencję znalazłam sama w internecie. Do pierwszej pracy pojechałam na szklarnię. Praca była w porządku. Jak już ktoś tu na forum napisał ludzie po 60tce spokojnie sobie radzą. Warunki mieszkaniowe- zależy gdzie się trafią- ja mieszkałam na słynnym Capelle aan den IJssel. Mieszkania 6 os. zdarzają się 7 os. gdyż jest w nich pokój z łóżkiem piętrowym. Jak trafisz do takiego pokoju HC , śmieje Ci się w twarz . Biorą po 90 euro za tydzień od os. i uważają że masz tak mieszkać, a jak Ci się nie podoba to odjazd. W tym pokoju nie ma jak usiąść , nie mówiąc o rozpakowaniu się z walizek, czy jakimkolwiek poruszaniu się, bo nie ma żadnej przestrzeni. Ciebie szlak trafia bo w tym samym mieszkaniu na przeciwko ktoś ma tej samej wielkości pokoik czyli 2,5 m2 na 2, za te same pieniądze i mieszka jak lord w M1. Żeby nie było ... Mieszkałam również w innych domach, gdzie warunki były fantastyczne. Po 4, 6 os w domku. Zupełnie inna bajka.. Do czasu aż HC zaproponował mi pracę w Firmie DAMSIGT . Niestety... Warunki mieszkaniowe tragedia!!! 15 osób w domu, 1 pralka , 1 łazienka i 1 kuchenka. Do najbliższego sklepu 5 km. Wypłata tygodniowa 240 euro. Jeśli chcesz jechać przez HC dobrze upewnij się że nie znajdziesz się w takich warunkach. Na ten moment jestem z inną agencją i jest super. Nie ma żadnego "czyścika", który grzebie w prywatnych rzeczach i pisze kary za byle g...o choć nie ma do tego najmniejszego prawa. Holland Contracting nie ma żadnych zabezpieczeń w postaci zamykanych szafek na klucz by schować prywatne rzeczy . Nigdy nie wiesz z kim mieszkasz i możesz być okradziony . Wspomnę jeszcze że w tym domu mieszkały różne narodowości Polacy, Rumuni, Bułgarzy.. Na wszelkie prośby Holland nie reaguje. najważniejsze że kasa im się zgadza.

Tak14Nie3
Ja28
@Rozczarowana

Ciekawe kiedy zaczniesz narzekać na tą „super agencje” w której jesteś teraz. Skoro w HC siedziałaś 2 lata to na pewno źle nie było. Dzisiaj agencje zmienia się co wyjazd inna. Jestem w HC od ubiegłego roku i zlego słowa na razie nie mogę powiedzieć. Kasa jest, koordynatorka jest, jak jakies pytanie pisze na portal. Mam super robote, fakt żelepsza niż ostatnio. Owszem czyścik sprawdza mieszkania ale uwierz mi widziałem co za chlew ludzie mogą zrobić bez kontroli nie mówiąc o mikrofalówkach wynoszonych jak swoje.

Tak4Nie1
kala
@Rozczarowana

a możesz napisać z jaką agencją teraz jesteś i na jakiej pracy

gall
@Rozczarowana

no i pytanie odzież robocza ?czy zapewniają ?bo wiem od znajomych ,że dobre biura zapewniają odzież i obuwie nieodpłatnie

Kasia
@Rozczarowana

Hey powiedz mi z jakies agencji jestes teraz. Pozdrawiam, bo ja chce wyjechac i szukam cos.

Były pracownik HC.
@Ja28

Może wszystkiego nie wiesz o HC. Ja również pracowałem przez tą agencję. Oszukują wszystkich na dodatku wakacyjnym, który obliczają nie wiadomo skąd, bo na pewno nie z przepracowanych godzin. Nie mówiąc już, że o dodatku urlopowym to możesz zapomnieć, bo ta agencja takiego nie wypłaca.

Tak3Nie
Dariusz

Czy mogę prosić o krótkie podsumowanie ? Które prace w Holland Contracting są godne polecenia a których lepiej unikać ?

Sonia

Mieszka sie na bungalo i nie mowicir ze nie bo ja mieszkalam 3 lata pracujac na pomidorach pote. Rzucili na na herkingen czy na nieuw vossemer. Maja domy po 15 osob lub w blokach w rotterdamie gdzie mieszkaja marokancy i strach tam zyc plu zarzygane dywany a komoda ma 4 polki i masz na pol sie podzielic. Materace obszczane u dadza wam kary plus macie na tym spac. Karty ubezpieczeniowe jak nie wywalczysz nie chca dawac ! Za auta sa kary a daja wam zlomy ! Mega mnie ta firma (usunięte przez administratora)i opinie pozytwyne mnie dziwa . pokaze wam wyplaty i kary za nic i jak to uneiszczaja . zglosilan te biuro i maja cos z tym robic !

Tak4Nie1

piotr

jadę na jajka do pracy tam pierwszy raz i prosił bym o aktualną opinię

smit
@piotr

tez tam jade wlasnie

Jarek
@smit

Uuuu, nie zazdroszczę.

Iwona
@piotr

słabo, jajka to krótka akcja potem rzucają na inne zakłady albo do Polski, praca w smrodzie

V
@smit

Hejka...i co pracujesz tam na tych jajkach??możesz coś więcej napisać o tej pracy?

monia

Firma wypłaca kasę na czas ,biuro ogólnie w porządku ,koordynatorzy też w porządeczku zakwaterowanie ok. w większości na domkach ,tak więc kto chce ten odłoży trochę kasy

Tak3Nie2
Kiki

Firma HC ogółem spoko jestem tu 2 lata i narzekać nie mogę póki co ALE!!!!!Reimbow porażka wszystko to prawda byłam tam raz pierwszy i ostatni...I jeszcze jedno Pani od przyjmowania zgłoszeń chorobowych od 6_15 do 6-45zadzwonilam wieczorem jak wróciłam z.pracy dopadło mnie grypsko i musiała zostać w domu szanowna pani oświadczyła mi że zgłoszenia są przyjmowane rano więc ja muszę nastawić budzik tylko po to żeby wstać o 6 I zadzwonić bezsensu jakby nie mogła przyjąć zgłoszenia wieczorem porażka jakas ciekawe czym była zajęta ogółem Panie z alarmowki są cholernie nie miłe natomiast sama firma HC ok

Zenon

Witam serdecznie, Czy ktoś tutaj pracował w samej firmie Holland Contracting na pozycji rekrutera? A jeśli tak jakie są wrażenia? Byłbym niebywale wdzięczny za wszelkie opinie. Pozdrawiam uprzejmie. Zenek

ahoy
@Zenon

Sama agencja jak dla mnie jest niezła pracowałem w niej kilka lat ,wypłaty na czas,zakwaterowanie na domkach i blokach(nie bungale i jakieś tam śmieszne hotele),co tydzień pojawia się osoba z biura kontrolująca czystość na mieszkaniach,można też pójść na prywatne mieszkanie,zapewniaja dojazdy do pracy,kontakt z biurem raczej ok.,jedyny minus to to ,że możesz trafić na nieciekawych ludzi typu brudas lub lubiących sobie wypić lub inne takie tam , nie wymagają zaświadczeń o niekaralności jak i doświadczenia

aaa

Firma raczej ok.pieniążki na czas ja osobiście trafiłem na ciekawą pracę

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

co raz więcej pracowników z Rumunii warunki w zależności gdzie trafisz

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

co raz więcej pracowników z Rumunii ,warunki w zależności gdzie trafisz

Grucha

Świetna lojalna agencja,pieniadze zawsze na czas, koordynatorzy zawsze pomogą, warunki mieszkalne spoko

Tak4Nie2
Adi 136
@Grucha

No spoko jest

Adi 136
@Grucha

Grucha tez jest spoko heheh

34kuba

Witam. Jedzie ktoś na jaja koło 4.01.2019? Wybieram się samochodem, mogę kogoś zabrać.

R
@34kuba

A skąd wyjeżdzasz?

Aaa
@34kuba

Nie polecam na jajka. (usunięte przez administratora) okropnie niskie zarobki jak 4 lata jeżdżę do Holandii tak nigdy nie byłam w takiej firmie która tak wykorzystuje. Jedynie co spoko to lokacja nic więcej a jaka naprawdę odradzam !

Startuje z warszawy

Poprawka, wyjeżdżam 02.01.2019

MałaCzarna89

Witam, jakiś czas temu pracowałam na Rainbow na dziale Ompack. To, co tam się dzieje to jest parodia.. Zastanawiam się jakim sposobem fioletowe fartuchy dostały awans. Pani W. angielski - poziom przedszkolaka, plotkara nr 1 wraz z Panią K., nie interesuje je praca tylko życie innych ludzi. Zamiast pomagać, motywować, chodzą, rządzą się oraz podrywają zajętych mężczyzn przez co jego partnerka wyleciała z pracy co już w ogóle jest dla mnie karygodne. Poniekąd szkoda mi Pana T., który nie wie tak naprawdę co się na hali dzieje, ale jest tak omamiony swoją partnerką, że niestety tańczy on tak, jak ona mu zagra. Mam nadzieje, że w końcu otworzy oczy. Nie spotkałam się z taką firmą, a pracuje w Holandii już dobre kilka lat. To przez te dwie kobiety ludzie stamtąd wręcz uciekają. Mogłabym pisać do wieczora to co tam się wyrabia, ale kto pracował, ten wie :) tak więc w skrócie opisuje tą komedie i mam nadzieje, że wreszcie ktoś z góry coś z tym zrobi bo praca na ogół nie jest zła, tylko atmosfera panująca tam... bez komentarza. "Nie patrzeć się na siebie, nie rozmawiać" - przepraszam czy my jesteśmy w przedszkolu? Nikt rozmawiać nie może, ale Pani W., i Pani K., to nie obowiązuje? Mogą pier... pół dnia o głupotach nie robiąc nic? Krytykują innych, a postawione na taśmie ze względu na brak ludzi same nie wyrabiają tempa więc gdzie tu sprawiedliwość? Ktoś nie nadąża i wielke ale, a one to co, księżniczki? Jeśli tak to do zamku, a nie na paprykę. Ogólnie rzecz biorąc, nie polubią Cię, masz przeje... Pozdrawiam natomiast Panią Asię., która jest najbardziej kompetentą osobą na tym stanowisku :) Do Hollandu nic nie mam, Pani Anetka super koordynatorka, wypłaty na czas, warunki mieszkaniowe bez zastrzeżeń, ale jeśli chodzi o Rainbow, dział Ompack - odradzam no chyba, że wreszcie dadzą tam kogoś kto na to stanowisko się nadaje, a Pani W., i Pani K., życzę powrotu na stanowisko "robaka" i traktowania Was tak, jak wy traktujecie innych, a pamiętajcie - KARMA WRACA :) :)

Tak8Nie

Jan Kowalski
@MałaCzarna89

Witam. Pracowałem tez kilka lat na Rainbow. Szefostwo(Holendrzy) nie potrafia docenic pracownika. Praca na Rainbow ogólnie ok ale fakty sa takie ze jak kogoś sie nie lubi to idzie na wrzucanie kist na rolki???? i to jest prawda. Co do Pani K. to moge powiedziec ze pracowala za dwoch czasami, jest bardzo pracowita i wyrobila sobie pozycje ciężka praca. Kazdy placze i marudzi ze jest zle, a czy Ona tego nie doswiadczyla, tez Miala presje przez Holendrów zeby szybko pracowac. Dlatego, nie dziwcie sie ze teraz wymaga tego od Was ludzie. Jak sie komus nie podoba to Grot czeka ????????????

Tak5Nie

Krzysztof
@Jan Kowalski

Czy możesz wyjaśnić pozostałym osobom na forum co oznacza wrzucać kist na rolki? Obawiam się, że wiele osób może nie zrozumieć tego zdania, ponieważ odnosi się ono bezpośrednio do typu wykonywanej pracy.

DE!
@Krzysztof

KISSEN TO PO SZWABSKU SKRZYNKI ,CZYLI WRZUCAC SKRZYNKI NA TAŚMĘ

Takaja

Czy ktoś jest na fazie B z tego biura?

Krzysztof
@Takaja

Może warto wyjaśnić co oznacza pojęcie faza B. Wiele osób, które zagląda na to forum, to kandydaci do pracy. Nie są oni jeszcze zapoznani z warunkami pracy oraz pojęciami odnoszącymi się do konkretnej pracy. Czy możesz wyjaśnić, co oznacza faza B i na jakim kontrakcie pracujesz?

Takaja

Czy ktoś dostał od tego biura faze B?

Zostaw opinię o Holland Contracting - Gliwice

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie