Carriere

Opinie o Carriere

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy jako orderpicker w centrum e-commerce jednego ze znanych marketów - JUMBO.

Twoja praca będzie polegała na zbieraniu zamówień, z użyciem skanera ręcznego oraz kompletowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporządkowany sposób. Wszystkiego Cię nauczymy – podczas fazy przygotowawczej. Potrzebujemy Twojego zaangażowania i motywacji do długotrwałej współpracy oraz gotowości pracy w hali chłodnej (+4ºC).
·        Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – 11,41 €/h
·        Dodatek za pracę na nocnej zmianie i w weekendy
·        Odpłatne zakwaterowanie w Holandii
·        Dodatek wakacyjny
·        Opiekę polskiego konsultanta na miejscu
·        Transport do pracy
·        Oferta pracy długoterminowej.
·        W firmie obowiązuje praca w systemie zmianowym.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Holland Contracting?

Szamol Nowy wpis

Orientuje sie ktos może skad wyciągnąć papiery do emerytury z tej firmy?

nie warto Nowy wpis

Odradzam prace na rainbow , jest dużo niedociągnięć na rainbow . Np dziewczyny które stoją przy foli na maszynie mają większą stawkę niż pozostałe dziewczyny, i tak pomagają liniowi Tym dziewczynom ustawić folię na maszynie , i różnego rodzaju pomoce w realizacji zamówienia. A tak jak pisałem wyżej że oni już mają wyższą stawkę. Więc uważam to za mega nie sprawiedliwe. Kto jak chce niech jedzie i zobaczy jaka panuje tutaj atmosfera. Odradzam. Jeszcze raz . Pozdrawiam

Dawid

Co do samej firmy nie mam nic jedynie do koordynatorki Justyny na rainbow ona to jakaś porażka bierzecie 15 euro za opiekę koordynatora a jak coś trzeba u niej załatwić to cię zbywa, siedzi (usunięte przez administratora) do ludzi zero szacunku, z tego co słyszałem wielu starych pracowników w przyszłym roku przejdzie do firmy solution gdzie tam koordynatorka wszystko załatwi

Kuba
@Dawid

Zgadzam się Z Tobą Dawid co Do Pani Justyny przychodzi na przerwie siada Tyłkiem do wszystkich i modli się tylko żeby zaden pracownik nie podszedł do niej z jakąś sprawa a jak ktoś już po coś do niej pójdzie to mówi żeby zgłaszać to na portal albo dzwonić Do biura też słyszałem że dużo starych pracowników w przyszłym sezonie chce iść przez solutions. Duzo starych pracowników mówi że brakuje poprzedniej Kordynatorka Pani Anety

Weronika
Kandydat

Czy ktoś planuje wyjazd pod koniec września? Chce wyjechać pierwszy raz i trochę się obawiam, jeżeli ktoś jest chętny na wspólny wyjazd, proszę pisać sucha1801@gmail.com, szukam uczciwych osób :)

Paweł

Banda oszustów z tej agencji Pracy . Zapisujesz się do pracy na poszczególną pracę, a później daja Ciebie do innej gorszej . Później dzwonisz że nie idziesz do tej pracy to Ciebie blokują.

Gary
Kandydat

Czy Holland contracting to pośrednicy którzy werbuja do innych agencji a sami nie mają żadnych zakładów? Jakby ktoś mógł mi odpisać na te pytanie to bardzo proszę... Dziękuję

Jagoda
Klient
@Gary

W AH pracujesz przez Carrier na przykład nie przez holland contracting. Nie wiem jak na innych firmach, ale po części pewnie tak jest

Jaja

Praca przy jajkach w Ochten najgorsza w moim życiu . Praca przy taśmie jak ktoś lubi to niech jedzie ,ja nie lubię więc zrezygnowałem.

@Jaja

Nieee tylko nie jajka ochten nigdy w życiu!!!!!!!!!!

Kandydat

Czesc.A praca na produkcji w ochten jak wygląda?

@Marek

Jajka... Najgorsza z najgorszych prac, jakie maja. Jedz, sprawdz, a nastepnie napisz, ze mialam racje

@Karolina

Czyli pracowałaś na produkcji..możesz coś więcej mi przekazać..nawet w wiadomości priv.. proszę.Pozdrawiam

Andrzej
@Marek

Hej.. Karolino..Podaj jakieś szczegóły...Bo też mam ofertę na produkcję jaj..

@Marek

Jest tam wiele dzialow, zaczynajac od pracy na dwoch "bandach", bo tam sie pracuje za dwoch, konczac na kurniku (chodzisz i zbierasz padline). Ogromny nacisk na tempo pracy, nieprzyjemny zapach ktorym smierdzi wszystko razem z domkiem, oraz wyplaty na poziomie "jak bedzie 200€ tyhodniowki to jest bardzo dobrze". Jedz, sprawdz i napisz wlasna opinie :)

Jacek
@Karolina

Nie jest lekko i tempo też robi swoje straszyli mnie wszyscy a ja miałem godziny ale jesteś nowy to masz trudniej. Poznałem chłopaków co są tam długo oczy wyjdą wam nad ich tygodniówkom. Jak chłopaki mają po na okrągło 350-450 euro to myślisz posiedzę tu trochę to będzie lepiej. Na kurniku nie robiłem ale dwóch się tam zwykle trzyma i o dziwo nikt tej roboty nie chce puścić bo mają dużo godzin i fajny hajs. No i po robocie idą na miejscu pod prysznic do łazienki i o smrodzie zapominają jak wyjdą z prysznica do domu jadą czyściej niż ze szklarni. Zamkniete trochę jest tam towarzystwo i jak już ktoś ma lepiej to się za głośno nie chwali bo po co? ktoś może go zastąpić. Nie jest to dla każdego i zależy co jest dla was ważne. Teraz są tam oferty ale ciekawe co będzie w kwietniu. A i nie poradzą sobie tacy co codziennie walą browara do upadłego bo ruchy tam trzeba mieć a nie wieczny kac. Może pojadę znowu chyba ze dostanę inną ofertę bo wrócić wróce ale mają tam też lepsze prace nie oszukujmy się zwłaszcza na początek.

@Jacek

Czyli Karolina coś kręci..Wszystko wie,ale jest ale :) ...,że słabe info posiada..Jacek dziękuję

Jedz i sprawdz, nastepnie napisz ze Karolina miala racje :) Pozdrawiam

O nie

Łukasz
@Karolina

Praca na kurniku akurat jest dobra i dobrze płatną :) do mniej przyjemnych należy zbieranie zdechlakow ale to kwestia przyzwyczajenia :) mialbymmomazje wrócić tam to bym poszedł bez zastanowienia :)

Danuta
@Łukasz

Czyli Twoim zdaniem praca na kurniku w Holland Contracting jest ok - dobrze to wiedzieć. Teraz to tym bardziej muszę dopytać o pozostałe kwestie, które są związane z oferowanymi tam warunkami pracy. Co z dostępem do prywatnej opieki medycznej - czy pracownicy firmy mają to zapewnione?

@Karolina

Nie jedz tam to (usunięte przez administratora) psychol Mustafa chyba już tam nie robi przez niego dużo Polaków zjechało do Polski polaczki starzy pracownicy (usunięte przez administratora) nie wiem czy tam jeszcze robią np Grzesiu na kartonach (usunięte przez administratora) nr jeden poprostu jak tam pojedziesz uważaj na ludzi.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Holland Contracting?

@Pytanie

Nie sa weryfikowane, ewentualnie znajomosc angielskiego. Biora do roboty wszystkich chetnych.

Xacvs

(usunięte przez administratora) totalne , niby bez wiekowki a płacą jak z wiekówką , byłam na flowpacku . Razem z moim chłopkiem dostaliśmy zatrucie pokarmowe po mięsie , zadzwoniliśmy rano ze nie jesteśmy w stanie iść do pracy i Pani co odebrała telefon nas wyśmiała , ta praca to jeden wielki żart bynajmniej w rainbow . Dużo ukrytych kosztów o których nie było mowy na rozmowie , absurdalną rzeczą były kaucje za termostat . Co wtorek Pani sprawdzająca porządek w pokoju ruszyła moje prywatne rzeczy ! To jest nie do pomyślenia ! Stawka godzinowa netto powinna osiągać conajmniej 7 euro ja dostawałam niecałe 5 - śmiech na sali . Gdy kest się na flowpacku są tzw liniowii którzy musza ci wytłumaczyć co masz robić (u mnie trwało to 10 sekund bez powiedzenia ile maszyn mam obsłużyć ) liniowa zaprowadziła mnie do jednej z maszyn ale nie powiedziała ze mam keszcze 4 inne do obsługi ! Ta praca jest bardzo ciężka. Warto dodać zw ludzie tam są nafurani lub na przeciwbolowkach lecą ! Nie polecam

Rafał

Chorowałem w 11 i 12 tygodniu dzisiaj mamy 25 tydzień, nadal nie dostałem wypłaty chorobowego. Poprosiłem o przedstawienie dokumentacji opłaconych składek po potrąceniu tych środków z mojej kieszeni i cisza wszystko mają gdzieś. Odradzam - firma krzak nastawiona na wyzysk.

Mag
@Rafał

Musiałeś miec jakiegoś pecha. Mialem podobno sytuacje ale wszystko mam, jak poprosisz o dokumenty to dostaniesz tylko cierpliwie poczekaj. Kazdy kto wszystko zrobił jak trzeba dostanie co potrzeba bo to przecież UWV wypłaca a nie biuro.

Kinqua
@Mag

Mag niekoniecznie... Wystarczy, ze BARDZO "SYMPATYCZNA" pani z zieka go nie przyjmie, bo ma taki kaprys i juz po wyplacie... Skoro przez taki okres nie dostal pieniedzy, to cos musialo pojsc nie tak po stronie haracz kontrakting

Pitr

Czy w hc są duże kary za przekroczenie kilometrówki służbowym autem ? Jak tak to jakie to są kwoty?

PracowityTomus
@Pitr

Taka kara jaka taryfikator holenderski przewiduje.

@PracowityTomus

Taryfikator holenderski? Hahaha Agencja pracy, jak hollandcontracting nie ma prawa na ciebie nalozyc zadnych "kar", to nie przedszkole. Wlasnie dlatego podpisujesz umowe z dockholland (firma wynajmujaca auta, mieszkania i posrednik w ubezpieczeniu oczywiscie, wlasciciel ten sam co hollandcontracting) aby mogli PRAWIE legalnie zajmowac czesc waszych wyplat na tak zwane "kary". Pozdrowienia dla wszystkich, ktorzy nadal tam pracuja. Szczere wyrazy wspolczucia.

Tencochcedobrze

Co do agencji to trzeba im przyznać, że sie starają, ale jakoś im to nie wychodzi... Pracuje na papryce, tęcza. Dużo nowych ludzi jedno- dwu-dniowych. Praca do lekkich nie należy, nie wierzcie co mówią na rekrutacji. Skrzynki po 10-12kg z wysokości 2 metrów trzeba zdjąć lub wrzucić. Tempo? Im szybciej tym lepiej. Niektórzy myślą, że robią na akord. Nagroda: poklepanie po plecach i śmiech holendrów za plecami, że jeleni znaleźli. Zakwaterowanie służbowe: " traktuja nas jak dzieci na koloni , na kontroli sprawdzaja posciele , przescieradla , zagladaja do lodowek (wszedzie )i szukaja najmniejszego okruszka zeby sie przyczepic . " Taka prawda. Tam gdzie naprawde jest problem to liczą, że sam sie rozwiąże. Koordynatorki, to zależy która ma dyżur. Raz zadzwonisz jest okej, drugi raz z wielkim oburzeniem, że dlaczego jej przeszkadzam (jeść ciasto i pić kawe). A wspomne, że 15 eu tygodniowo od osoby bierze, "za opieke koordynatorki". Transport do pracy 45km autokarem /10eu/tydz. Gdzie, np w konkurencji 5eu/dzień, w innej za 0. Lepiej na prywatnym? Niekoniecznie, bo wtedy z godzinami trudniej. Znam dużo ludzi, którzy wyszli z tej agencji, pracują dalej na papryce i już nie wrócą do HC. Powoli też takie zdanie mi sie wyrabia... Szybko się tam wypalisz zawodowo.

KasKada

Sarabix- pracowałam na ompaku przez dwa lata, w tamtym roku i w 2019. W tym roku również chciałam wrócić ale niestety z przyczyn osobistych nie mogę wyjechać . Praca jak każda , dużo godzin w szczycie sezonu - od poniedziałku do soboty. Jak ktoś chce pracować to będzie pracował bo widziałam już tam nie których co rezygnowali po jednym dniu bo praca im się nie podoba. Żadna praca nie hańbi nie wiadomo jaka by była . Jeśli chodzi o atmosferę to bardzo umiarkowana ; czasami zdarzały się tam jakieś niedogodności bo tam jakieś zamówienia nie pasowały albo coś nagle przyszło zrobić na już ale było to do wytrzymania. Da się przeżyć nie ma tragedii. Jeśli chodzi o osoby którym możesz tam zaufać i na pewno w były by w stanie Ci pomóc i wytłumaczyć , to w mojeJ pamięci zapadł jeden wózkowy którego wspominam ciepło po dziś dzień . Bodajże nazywał się Mirek jak dobrze pamiętam. Chłopak bardzo pracowity , widać było , że zna się na swojej pracy . Uczynny , pomocny , starał się jak mało który na tym dziale . Wiedział co robi i zawsze nie zważając na swoje obowiązki dodatkowo pomagał innym . Kryształ po prostu aż chciało mi się z nim pracować . Jest tam też taka nieprzyjemna węgierka która nosi granatowy fartuch a on oznacza , że jesteś tak jakby takim brygadzista i masz ludzi pod sobą, tak jak jeszcze jedna polka która też miała granatowy . Polka nazywała się Monika a ta węgierka Sofia. Ogólnie moim zdaniem to ten wózkowy Mirek powinien nosić za obydwie granatowy fartuch bo odwalał kawał dobrej roboty za obydwie dziewczyny i z całą pewnością taki kolor na tej firmie mu się z całym szacunkiem należy bo dużo serca wkładał w tę pracę i widać było jak mu na tej pracy zależy . Wspominam go ciepło i będę i mam nadzieję , że znowu się spotkamy na Rainbow i będę mogła z nim powspominać jak to było przez dwa lata. Pozdrawiam SarabiX i życzę powodzenia na ompacu i myślę , że może tam kiedyś jeszcze zawitam

Pracownica Flow
@KasKada

Siemka. Pracowałam na Rainbow. Mirek dalej pomocny, spręża się i dwoi, troi... Co do pracy to czasami jest ciężko, a czasami trudniej. Tempo sami sobie podkręcają, by pokazać kto jest lepszy, typowe polskie zachowanie. Co do zakwaterowania służbowego fajnie jeśli agencja nie szuka pieniędzy. Już wyjaśniam. Jak im brakuje to osoba zwana czyścikiem robi zdjęcia, że jest nie porządek na mieszkaniu. Trzy upomnienia i kara, a potrafi sie przyczepić dosłownie wszystkiego, chodzi co tydzień i wymyśla, że to nie tak, tamto ma kropke, a tamto trzeba wymienić na nowe. Także mieszkań służbowych nie polecam. Z tego co wiem, to potrafili zrobić przeprowadzke komuś kto za dwa dni zjeżdżał na urlop. W ciągu 3 miesięcy 8 przeprowadzek. Chore! Co do wypłat to każdemu liczą inaczej. Jednemu za dzień pracy 60 eu, drugiemu za niedziele, gdzie stawka jest 200% potrafią dać 36 eu. Jakbym miała pracować przez HC to tylko wtedy jak inne agencje nie miałyby pracy.

Piotrek
Kandydat

Witam czy ktoś pracuje na produkcji rybnej jak wyglada tam praca po ile godzin się pracuje

Natalia
Kandydat

Czy ktoś pracował na pomidorkach nad morzem okolice hagi? Może coś powiedzieć?

Monika 89
Kandydat

Cześć czy ktoś pracuje na produkcji salatek jak tam jest po ile godzin się pracuje

Nie polecam koordynatora Wiktora który nic nie potrafi załatwić i zorganizować:)

Kiko
@.

Niestety, w tej agencji nawet koordynatorzy sie zmieniaja co kilka tygodni. Zostaja tylko ci nieogarnieci, ktorzy nie znajda pracy nigdzie indziej. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Carriere - Gliwice

Carriere