Carrière

Opinie o Carrière

Bronek

Następna agencja nastawiona na ostry wyzysk polaków.Pobierają ok.100e/tydzień za dojazdy i miejsce w domku.Tak więc się zastanów czy warto pracować u nich.

@Bronek

no czlowieku wszedzie za chalupe i dojazd musisz placic gdzie bys nie pracowal i co nie robil, nikt ci za darmo mieszkania nie wynajmie a paliwo tez kosztuje. za darmo to wiesz co mozna dostac :) nikogo nie bronie czy cos bo tam nie pracowalem ale na zdrowy rozum biore

eden

Mówi o tym art 107 kodeksu karnego § 4. W razie skazania na grzywnę albo karę ograniczenia wolności, zatarcie skazania następuje z mocy prawa z upływem 5 lat od wykonania lub darowania kary albo od przedawnienia jej wykonania; na wniosek skazanego sąd może zarządzić zatarcie skazania już po upływie 3 lat. Przed zatarciem skazania informacja o skazaniu znajduje się w KRK i nie można uzyskać zaświadczenia o niekaralności.

@eden

dzieki za odpowiedz ale nie zrozumiales o co mi chodzi, wiem o co z tym chodzi i cale procedury itp. CHODZI MI O TO CZY PRZEZ TO MOGA DO MNIE NIE ODDDZWONIC ALBO CZY HOLENDRZY OGOLNIE PRZYWIAZUJA DUZA WAGE DO TEGO? meczy mnie teraz ta niepewnosc

pablo

wczoraj bylem na rozmowie w gliwicach, wszystko ladnie pieknie, dowiedzialem sie ze jak na moj wiek (21 lat skonczone) stawka to 7.72 ojro/h, mieszkanie 83 euro tygodniowo, ubezbieczenie 38, za jazde samochodem do pracy jako kierowca dostaje sie tygodniowo bonus 25 euro, inaczej placi sie 10. Sporo osob pyta tutaj o test z angielskiego. Jest to krotka rozmowa z rekruterka, pyta cie po angielsku jak sie czujesz, czemu akurat holandia, co chcialbys robic, gdzie wczesniej pracowales, taka luzna gadka. znam angielski dobrze i nie mialem z tym zadnego problemu, okreslila moj angielski jako "zaawansowany". mam tylko pewne obawy bo spytali mnie czy bede w stanie dostarczyc zaswiadczenie o niekaralnosci to od razu powiedzialem ze nie wiem bo mialem wyrok grzywny za jazde rowerem po pijaku, niby nic powaznego. spytalem czy to problem to powiedziala mi ze nie, ale moze tego wymagac holenderski pracodawca. moze ktos orientuje sie czy holendrzy tego wymagaja? i nie sa to przeciez zadne przestepstwa napady czy kradzieze itp Myslicie ze jest szansa wyjechac? mam prawo jazdy i dobry angielski ale sie boje wlasnie ze przez te zaswiadczenie moga byc problemy. bardzo prosze obeznane w temacie osoby o wypowiedz. bylbym bardzo wdzieczny, pozdro

pablo

witam odpowiedzcie mi szybko co zabrac na pierwsza rozmowe bo zapomnialem :) kobieta przez telefon mowila ze PRAWO JAZDY, DOWÓD OSOBISTY I POTWIERDZENIA ZALOZENIA KONTA WALUTOWEGO W BANKU czy o czyms zapomnialem? prosze o szybka odpowiedz bo dzisiaj wyjezdzam, dzieki

@pablo

I jak masz sofi numer jak masz i nic pozatym wszystko

Arczii91

Siemkaaa czy może mi ktoś powiedzieć czy warto wyjechać na ta ich oferte specjalna i czy znajda prace?? bo nie wiem czy ryzykować :/ i jak wgl jakie tam daja warunki mieszkalne? i ile wynosi do reki stawka po 23 roku życia ?

Dana

POMOCY Mam jechac podpisac umowe na tzw. oferte specjalna. Czy na pewno znajda mi w ciagu tyg. pracę?

pawel90

Powie mi ktos czy konto walutowe musi byc koniecznie na moje nazwisko czy moze byc na ojca? Ojciec z niego i tak nie korzysta wiec nie przychodza zadne wplaty ani nic

arti

Hej Piotrek a co zmieniłeś robote czy firme

Piotrek.

Hej Gabuśka, mieszkam aktualnie w Medemblik, warunki świetne, świetne domki po prostu nieziemsko! Do pracy teraz mam 6 km. Chwale sobie:)

@Piotrek.

Piotrek odezwij sie na emaila pisalam do ciebie

jj

Jak wygląda ten test z angielskiego na rozmowie, to jest tylko słownictwo czy jest też coś z gramatyki. Czy jest też rozmowa po angielsku?

Piotrek.

Gabusiu jest coraz ciężej, nie wiem ile jeszcze dam radę... Straszą Cię normą, śmieją się z Ciebie, że jesteś ostatnio i na tv świecisz się ciągle na czerwono... (w tv wyświetlana jest Twoja średnia norma) A jak u Ciebie?d

@Piotrek.

Hej piotrus niestetu w tym kraju musisz miec mocna psyhike tu polak zamiast isc za toba to ci stawia klody pod nogi i jeszcze by ci noz w plecy wbil nie przejmuj sie tymi normami nie poddawaj sie i nie zwalniaj sie sam pamietaj ja tez na papryce mialam chwile zalamki ze chcialam isc spakowac sie i wracac ale z drugiej strony zadaj se pytanie przyjechales zeby pracowac i zarobic to dam rade u mnie spoko juz tesknie za mezem domem jeszcze trocha i jade na urlop. Gdzie mieszkasz i w jakiej firmie pracujesz

@gabuska

Mieszkam w Breezand(usunięte przez administratora)nieopodal Spanbroek i pracuje w Kesgro. Szef powiedział, że jak sie nie wyrobi normy to się z nami pożegnają... Szkoda, że Cie tu nie ma, bo zawsze to inaczej jak ktoś Cię wesprze a tutaj same kłody Ci kładą... Oczywiście ja im nie pokazuje że jakoś mnie to rusza, tylko przyjmuje ich krytyke na luzie a jak trzeba to pyskuje i jest ok.

@Piotrek.

Hejka ja mieszkam w rootterdamie a niech sie zegnaja to inna prace ci znajda a jak cos wejdz na niedziela nl i tam jest tyla biur a tymbardziej jak juz jestes w holandi jestem na forum a jak cos masz mego emaila to pisz co cie boli

@gabuska

Gabi musze sie pilnie z Tobą skontaktować. Napisz do mnie na meila bo ja nie moge nigdzie Twojego znaleźć.

Hej jak tam

pawel90

a orientuje sie ktos czy trzeba zalozyc samemu konto walutowe? czy mozna podac np. konto ojca i na nie beda przelewac pieniadze?

paweł90

witam czy holland contracting wymaga zaswiadczenia o niekaralnosci zeby wyjechac? prosze o szybka odpowiedz

@paweł90

Hej nie wymaga

dzieki za odpowiedz

Kashi

hej, dostałam propozycje 7,36 euro/h, praca na pomidorach albo cebulkach tulipanów, okolice Haga-Rotterdam. zakwaterowanie w domkach, 83 euro potrącane tygodniowo. skacze sie często ze stanowisk? czy warunki mieszkalne są ok?

igi

Dzięki za odpowiedź:) A kobiety i mężczyźni robią to samo?? Czy np jest podział na prace dla kobiet i mężczyzn??

@igi

W zasadzie to to samo ale częściej klipsy.

Piotrek.

Na razie masakrycznie. Jesteśmy nowi, kontrola itp... Normy... Masakra.

igi

Hej Piotrek, mam pytanie odnośnie temperatury na szklarni i ubioru?? Jeśli możesz to napisz jak to wygląda. Z góry dziekuję.

@igi

Hej. Powiem Ci, że ja jestem ciśnieniowcem ale tej temperatury, która u nas gości na szklarni, aż tak nie odczuwam bo pomiędzy rajkami jest w miarę chłodno. Jak wyjdziesz na beton to wtedy odczujesz to bardziej a jak będziesz np klipsy zakładać lub opuszczać pomidory to współczuje bo ludziom wtedy pot po d... leci. Nie raz widzę że mężczyźni lub kobiety rozbierają się bo nie mają wyjścia i charują dlatego ciesze sie, że mnie sie akurat trafił zbiór pomidorów... Pomiędzy liśćmi zawsze lepiej, słońce do Ciebie nie dociera.

@igi

Ubiór? Jaknajlżejsze ubrania, dresy. Większość osób pracuje w długich rękawach bo mamy poobdzierane nogi, poobijani jesteśmy, kaleczymy sie... Jak to w szklarni. Aczkolwiek ja mimo wszystko długich ubrań nie założę choćbym miał tak się obdzierać, obijać cały czas..

@Piotrek.

Piotrus a jak ci sie tam pracuje?

Piotrek.

No mnie dali godzinną przerwe, bezpłatną plus rozmowa z managerem holenderskim. Nie był zły, ale powiedział, że jeszcze raz takie coś i wylece...

@Piotrek.

Piotrus a jak na twoje oko jest te biuro ok bo ja nie wiem czy po urlopie bedzie w hc robota

@Piotrek.

Piotrek podaj emaila to popiszemy poza forum bo mam pare pytan jak mozesz

@gabuska

piotr.szczepanik@o2.pl tylko nie wiem kiedy będę dostępny bo taki jeden ciągle mi kompa zabiera... Jeśli chodzi o firme to jest na prawde ok. Godzin jest dużo, tylko, że bardzo ciężko...

arti

Piotrek a jakie sa kary za zielone pomidory

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière