Carrière

Opinie o Carrière

kris

Ludzie, już trochę pracuje w Holland i widzę , ze na forach najbardziej niezadowolenia są ci co sami smrodu za sobą narobili. Jeden koleś dwa samochody zdemolował-poskakał sobie po dachu hehehe, i co miał za to nie zapłacić? To kto zapłaci? ja co pracuję uczciwie? Ci co dobrze robią siedzą cicho. Ci co nie rozumią o co chodzi i się nie spełniają w robocie piszą. Duzo można gadać o pośrednikach. Holland płaci i kasa jest jasna. Tyle mówie na 100%.

nowa
@kris

hej możesz się do mnie odezwać na maila mam pilne pytania bo zamierzam wyjechać z holand w tym miesiącu mój mail barbara.f84@wp.pl

Kasia 94

Hej :) dzwoniła do mnie dzisiaj Pani z biura w Gliwicach. Zapytała mnie kiedy pasowałby mi wyjazd, po czym powiedziała, ze muszę sobie założyć konto walutowe przed podpisaniem umowy i umówiła się ze mną na czwartek. Nie wiem czy te spotkanie gwarantuje mi prace. W każdym razie opinie, które tutaj wyczytałam trochę mnie zraziły.

Tomiii25

Czekam juz miesiac na oferte, dzis dzwonilem, babka z biura powiedziala ze najpierw szukaja ofert dla ludzi ktorzy siedza w Holandii a nie w PL :/

pinki

hejka jechałem z hollandu na gotowa oferte nie specjalna jak sie okazało po przyjezdzie wlepili mi opinie specjalna jesli idzie o domki to sa ok ale ludzi mieszaja czasem jest koles z laska w jednym pokoju byłem równiez kierowca w biurze oferuja 25 euro za tydzien gdy w rzeczywistosci jest 17 euro druga sprawa kary za jezdzenie autem to koszt 235 euro a jak sie nie zglosi 475 euro czasem jest tak ze placi sie kare za szkode kturej sie nie zrobilo ale z dockholland sie nie wygra upierdalaja kase od razu system plac tez nie za ciekawy nie bylem na wiekowce a takie jest traktowanie czy sie robi na ranoi na noc czy na południe to bez ruznicy kasa ta sama 200 euro na tydzien tak jak w firmie WEKO zmiana obojetna nie wyplacaja sobót ani świat czy niedziel tak jak jest w umowie ogulnie firma ok ale z kasa kłamia i zdzieraja z karzdego ile tylko idzie jeśli chodzi o koordynatorów - na poczatku ok ale po 2 tygodzniach pracy koordynatorzy zaczynają okłamywać i oczerniac ludzi w ciągu 12 tygodni pracy mialem 7 przeprowadzek a z Cita Romana do najbliższego sklepu po jedzenie jest 30 minut drogi ogulnie nie polecam tego biura

ja94

Witam, ile zarobie tygodniowo po odciagnieciu wszystkich kosztow mając 20 lat?

daria

Cześć, Czy wybiera się ktoś z pomorskiego na rozmowę do biura w Opolu? Jeśli tak - zapraszam na maila: holandia.wyjazd@gmail.com Razem łatwiej znieść trudy podróży :)

Witam. wyjeżdżam teraz w niedziele ( 31.08.2014 r ) z Gliwic do NL wysyła mnie tam Holland Contracting i mam mieszkać na terenie CAPELLE AAN DEN IJSSEL / REVIUSRONDEEL ... zamieszkiwał ktoś już tam ? jak tam jest i ile mieści się osób w jednym mieszkaniu ?

Adrian

Gabuska jak wygląda praca przy filetowaniu piersi z kurczaka? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

gabuska
@Adrian

Poprostu stoisz przy stole i sciagasz filety z hakow i wycinasz tluszcz skory i kosci

gabuska
@Adrian

Piotrek.

Za ciężko mi było...

onaxx

a jest opcja żeby wyjechać na pierwszy raz na 5- 6 miesięcy czy słabo teraz z pracą na jesień/zimę ?

kris

Ja najpierw nie brałem specjalnej i długo czekałem, potem pojechałem na specjalnom i po tygodniu dorywczej czyli idziesz tam gdzie cię potrzebują, już była stała robota. Po urlopie wracasz już do swojej firmy. wszystko zależy jak trafisz.

Adrian

Nie ma za co :) W biurze w Gliwicach dawali za free karty do tel z sieci Lebara. Co prawda na koncie nie ma środków, zanim nie doładujesz, ale ktoś z rodziny bedzie mógł się z Tobą skontaktować. Ja zabrałem ze sobą dwa aparaty. Przez całą drogę do Holandii (Polska, Niemcy, Holandia) miałem sieć z Orange. Roaming aktywował się sam (Xperia Z) Są bardzo wysokie stawki za połączenia i SMS. Jeśli nawet ktoś do Ciebie dzwoni to i tak kasa ucieka z Twojego konta... Może inaczej jest po zakupie jakiś pakietów z Orange. A co do bagażu to można ze sobą zabrać DWIE DUŻE TORBY oraz PLECAK PODRĘCZNY.

Adrian

Nie sądze a... Mnie ściągnęli na ofertę specjalną i od środy jak tutaj jestem nie znaleźli dla mnie pracy. Przedwczoraj byłem na jeden dzień w pracy (14h) i był zaje*. Nie gódźcie się na OFERTĘ SPECJALNĄ!!

onaxx

Dzięki za odpowiedź Adrian :) a jak wygląda kwestia z tel załatwiać na miejscu ? czy swój z roamingiem? i ile bagażu można wziąć ?

a

Siema moze ktos wie czy na jesien maja duzo wyjazdow do pracy i czy idzie cos zarobic z gory dzieki

Zabrałem 100 €.

onaxx

Mam pyt: ile kasy trzeba wziąć na pierwszy wyjazd opcjonalnie?

kasiek34

ok juz mam umowe.zaraz wysle Ci meila pozdro

mala

kurcze z tego pośpiechu pomyliłam maila:( mikosa193@gmail.com :)

mala

Kasiek dzisiaj jadę podpisać umowę.Mój mail mikosa123@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière