Carrière

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
CARRIÈRE JAKO PRACODAWCA

 

Wyjazd z własnego kraju, aby pracować i żyć za granicą. To olbrzymi krok. Z agencją pracy Carrière jako pracodawcą nie jesteś pozostawiony sam sobie. Dbamy o naszych ludzi. Odzwierciedla się to w doskonałych lokalizacjach miejsc pracy, dobrych warunkach pracy, odpowiednich umowach i pewności.

 

KORZYŚCI DLA PRACOWNIKA

 

Bezpieczny i wygodny transport
Dzięki flocie agencji pracy Carrière możesz szybko i wygodnie dotrzeć do miejsca pracy w dowolnej lokalizacji w Holandii. Wszystkie samochody są dobrze utrzymane, schludne i bezpieczne. Podczas planowania podróży dbamy o to, aby czas dojazdu do pracy i z powrotem był możliwie jak najkrótszy. Chciałbyś prowadzić sam jeden z naszych samochodów czy wolisz jeździć z kimś innym?

 

 

Dobra płaca
Pracownicy tymczasowi w Holandii otrzymują takie samo wynagrodzenie, jak inni pracownicy, którzy wykonują porównywalną pracę. Twoje wynagrodzenie jest zgodne z prawem holenderskim. Co tydzień otrzymasz wypłatę wynagrodzenia przelewem na swoje konto bankowe. Co tydzień otrzymasz również odcinek wypłaty ze wszystkimi informacjami dotyczącymi przelewów pieniężnych i podatków.

Atrakcyjni klienci
Oferty pracy, spośród których możesz wybierać, pochodzą od dobrych, poważnych klientów. Na temat zatrudnienia mają takie samo zdanie jak my. Przestrzegają umów, zapewniają stały punkt kontaktowy w miejscu pracy lub pracownika wewnętrznego z agencji pracy Carrière. Otrzymasz godziwe wynagrodzenie, a także zdrowe i bezpieczne środowisko pracy. Dostaniesz jasne wytyczne i będziesz mógł pracować, mając zapewniony szacunek.

Pewność z jasną umową
Twoja umowa o pracę jest taka sama, jak umowa wynikająca z przepisów układu zbiorowego pracy (CAO) dla pracowników tymczasowych. Umowę o pracę jak i dokumenty jej towarzyszące otrzymasz w Twoim języku ojczystym. Twoja osoba kontaktowa w agencji pracy Carrière, który poprowadzi Cię przez cały proces, może udzielić Ci wszelkich wyjaśnień na ten temat.

Twój drugi dom
Kiedy przebywasz poza granicami swojego kraju, Ważne jest, abyś w nowym miejscu czuł się jak w domu. Masz do wyboru różne domy, które udostępniamy w różnych częściach Holandii. Są one w pełni wyposażone, znajdują się blisko centrów handlowych i zapewniają dużo prywatności. I równie ważne: domy są bezpieczne, zgodne z normą Flexwonen (elastyczny tryb życia). Są wyposażone w zamki Bluetooth, dzięki czemu nie potrzebujesz kluczy, a dostęp do domu mają wyłącznie jego mieszkańcy. Możesz mieć miejsce noclegowe już za 96 euro tygodniowo.

Ubezpieczenie
W Holandii potrzebujesz holenderskiego ubezpieczenia zdrowotnego, co jest określone przepisami prawa. To ubezpieczenie zdrowotne daje Ci prawo do opieki medycznej w Holandii. Pakiet ubezpieczeniowy agencji pracy Carrière obejmuje takie ww. ubezpieczenie zdrowotne, ale również podstawowe ubezpieczenie dentystyczne oraz ubezpieczenie gospodarstwa domowego i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Oznacza to, że każda osoba jest przygotowana do życia i pracy w Holandii. Ubezpieczenie to można mieć już za jedyne 27 euro tygodniowo.

Rozwijaj się z agencją pracy Carrière
Pragniemy stymulować Twój rozwój i jesteśmy gotowi udzielić Ci rady i pomóc w działaniach. Zapytaj nas o radę lub skorzystaj z jednego z wielu kursów, które pomogą Ci w rozwoju i zwiększą Twoje szanse na zatrudnienie.

Otwarta i osobista komunikacja
Drzwi agencji pracy Carrière są zawsze otwarte. Porozmawiaj z nami o swoich życzeniach i zainteresowaniach, a my zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić. Najszybciej, jak to możliwe, odpowiemy na Twoje pytania, a przydzielona Ci osoba skontaktuje się z Tobą w Twoim ojczystym języku.

Sprawiedliwe zatrudnienie
Carrière jest członkiem Holenderskiej Federacji Prywatnych Agencji Pracy. Uważamy, że ważne jest, abyś był dobrze poinformowany, zanim zdecydujesz się przyjechać do Holandii, dlatego na tej stronie zamieściliśmy informacje o Twoich prawach.


stabilna i legalna praca w oparciu o kontrakt holenderski


dodatki wakacyjne


dodatki zmianowe

 


dodatek dla kierowców


zakwaterowanie


transport do i z pracy

 


tygodniówki


konsultanci

 

 

Zobacz więcej →

 
Carrière