Carrière

Opinie o Carrière

Zwiazki....FNV

Zwiazki zawodowe lub odprawa ktora musza wyplacic prawnie tak Samo sie należy skoro nie chca dać fazy C

Aktualność
Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Order Picker, Albert Heijn.

Lokalizacja: Amsterdam, Holandia.

Opis stanowiska:
Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy w centrum logistycznym jednego ze znanych marketów – Albert Heijn. Praca polega na zbieraniu zamówień, z wykorzystaniem ręcznego skanera oraz kolekcjonowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporządkowany sposób. Wszystkiego nauczysz się podczas fazy przygotowawczej.

Wymagania:
– Gotowość do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy z możliwością płatnego urlopu podczas trwania kontraktu.
– Dostępności do pracy zmianowej jak i w weekendy.
– Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.
– Mile widziane prawo jazdy kat. B.
– Motywacji do pracy.

Oferujemy:
– Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €13,21 brutto/h.
– Dodatki za pracę zmianową.
– Dodatek z pracę w niedzielę i święta.
– Dodatek wakacyjny i urlopowy.
– Dodatek dla kierowcy.
– Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.
– Możliwość wzięcia udziału w lekcjach języka holenderskiego.
– In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy, gdzie załatwisz swoje sprawy związane z planem pracy, zakwaterowaniem czy finansami.
– Kantyna.
– Ubezpieczenie holenderskie.
– Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.
– Opieka polskiego koordynatora.

Albert Heijn to jedna z wiodących sieci supermarketów w Holandii istniejąca od 1887 roku. Posiada obecnie ponad 900 sklepów. Firma obsługuje także zakupy online, które podczas pandemii stały się jedną z najszybciej rozwijających gałęzi firmy. Pracownicy działu e-commerce dbają o to, by zakupy dotarły na czas do domu klienta. Firma zatrudnia ponad 100000 pracowników z różnych krajów.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: bit.ly/ah_amst_pl

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere

Olciakkk

Witam, Czy ktoś pracuje jako orderpicker w Holandii w Albert Heijn i może udzielić kilku informacji.

Karol IA

No wlasnie carriere! ludzie spełniaja te wymogi Co ponizej napisaliście o fazach tylko w praktyce robicie Co innego zerujecie fazy I kazecie zjezdżać na Pol roku do Polski oczywiście tym co chcecie to bez problem dajecie Faze C.!! Skończcie kłamać ludzi Bo to już jest żenujàce sa ludzie ktorzy bardxo dobrze wiedza o tych waszych fazach I Co prawnie sie należy wszystkim a nie tylko wybrańcom swoim! Mozecie se odpisywać na to ale pamietajcie kłamstwa predzej czy poźniej wychodza na jaw I zadajcie sobie pytanie czy jest sens dalej kłamać ludzi! Wymagacie Rzetelnosci uczciwosci it'd..a Sami jej nie posiadacie!

Drogi Ktoś, Według zapisów systemu fazowego ABU regulacji pracodawców, pracownik po przepracowaniu ciągiem 52 tygodni na umowie fazy A ma obowiązek otrzymać umowę na fazie B. Oczywiście tylko i wyłącznie, jeżeli w fazie A nie było przerw w pracy dłuższych niż 26 tygodni (6 miesięcy) między dwiema umowami na fazie A. W przypadku przerwy dłuższej niż 26 tygodni (6 miesięcy) naliczanie zaczyna się od nowa. Natomiast umowę na fazie C pracownik otrzymuje po 3 przepracowanych latach bądź 6 kontraktach. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości w tym temacie zapraszamy do kontaktu poprzez maila: solutions@myholland.eu lub info@carriere.pl.

Aktualność

Stanowisko: Order Picker, Jumbo.

Lokalizacja: Bleiswijk/’s-Hertogenbosch, Holandia.

Opis stanowiska:
Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy jako order picker w centrum e-commerce jednego ze znanych marketów – Jumbo mieszczącego się w miejscowości Bleiswijk.
Twoja praca będzie polegała na zbieraniu zamówień, z użyciem skanera ręcznego oraz kompletowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporządkowany sposób. Wszystkiego Cię nauczymy – podczas fazy przygotowawczej. Potrzebujemy Twojego zaangażowania i motywacji do długotrwałej współpracy oraz gotowości pracy w hali chłodnej (+4ºC).

Wymagania:
– Umiejętności organizacji własnej pracy.
– Gotowości do pracy w tygodniu jak i w weekendy
– Mile widziane prawo jazdy kat. B.
– Motywacji do pracy.

Oferujemy:
– Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €12,42 brutto/h. + dodatki.
– Dodatek za pracę zmianową jak i w weekendy.
– Dodatek wakacyjny i urlopowy.
– Dodatek dla kierowcy.
– Darmowy ciepły posiłek na popołudniowej zmianie.
– Kantyna.
– Możliwość regularnej współpracy.
– Ubezpieczenie holenderskie.
– Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.
– Opieka polskiego koordynatora.

Jumbo to jedna z wiodących sieci supermarketów w Holandii. Firma obsługuje także zakupy online, po pandemii to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi firmy. Pracownicy działu e-commerce dbają o to, by zakupy dotarły na czas do domu klienta. Firma dba o dobrą atmosferę w pracy, zatrudnia osoby z różnych krajów.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/jumbo1212121247

Nie polecam tej agencji ze względu na to że okłamują i (usunięte przez administratora) na solarisach . Za 4 dni pracy dostajesz 160 euro , sami nie wiedzą jak liczyć solarisy a przy tym kradną z tego ile się da...

@Anonim

Jest jedną księgowa.Na tyle pracowników...Mi się solarisy z reguły zgadzają .Zawsze z czwartku na piątek dostaje solarisa z wyrównaniem,a w piątek wyrównanie jest na koncie.Nie mogę powiedzieć że nie miałam problem z chorobowym bo mi nie wypłacili w terminie,musiałam się przejść do biura ale to było tylko raz.

Kiko

Typowa agencja sciagajaca nieobytych polakow w holandii. Swiadczy to o : A) chca zarabiac na ich transporcie do pracy B) wynajmowac ruiny za wysokie pieniadze C) okradac na ubezpieczeniu... tak tak, bo placisz za service dojazdu do lekarza i tlumaczenia, ale w innych biurach taka opcja jest za darmo D) kolejna sprawa jest taka, ze osoba z polski zanim pozna choc troche przepisy prawa pracy, cao itp to bedzie jakis czas dawala sie okradac. Kolejny problem pojawi sie, kiedy bedziecie chcieli zrezygnowac z ich uslug (ubezpieczenie, mieszkanie, transport). Wtedy zyskujecie miano "do wywalenia", a w wasze miejsce szukaja nowych i glupich. NIE POLECAM TEJ AGENCJI, POZYTYWNE KOMENTARZE SA PISANE PRZEZ OSOBY Z TEGO BIURA. W razie pytan chetnie opowiem o ich walkach i jak sobie z nimi radzic

carmen
@Kiko

To gdzie pracować, jak zacząć

Jongmen
@Kiko

Kiko mógłbyś się odezwać co do tegego pośrednika carriere na priv

Piotras
@Kiko

wybieram się przez agencję Carrierr,no y na Jumbo na order picker, Nie wiem jeszcze jakie miasto czy ktoś coś powie jak Tam się pracuje

Poszukiwacz pracy
@Piotras

Czy dojechałes już na miejsce? Możesz coś więcej powiedzieć jak wygląda zakwaterowanie, dojazd, miejsce pracy?

@Kiko

Właścicielowi ruini agencja płaci mało, ale już za łóżko od głowy bierze po " cenach rynkowych " czysty zysk dla agencji

Ajeee

Witam jak z godzinami i praca w bleiswijk ah na jakie zarobki mogę liczyć tygodniowo. Dzięki

Lewy

Nie polecam zakwaterowanie gorsze niż nory dla psów, brak kluczy do pokoi. (usunięte przez administratora) na domkach taki że szkoda słów. Domki w Bleiswijk przez carriere to jedna wielka porażka. Każdy robi co mu się podoba zero kontroli przez koordynatora. Uciekajcie póki możecie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Carrière? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Obowiązki pracowników tymczasowych w Holandii zazwyczaj nie wymagają posiadania telefonu służbowego.

Ktoś wybiera się pod koniec marca/początek kwietnia do Rotterdam/Bleiswijk/Eindhoven? Ja niedługo się dowiem gdzie wyląduję i szukam kogoś ogarniętego żeby wspólnke w razie czego wyjechać ^^

Szymon
@Zainteresowany

Tez wyjeżdżam napisz szymonzielinskii@wp.pl

Natanel
@Zainteresowany

Ja mogę odezwij się jak będziesz mógł

Człowiek

Witam totalnie teraz nie polecam agencji jak ją polecalam znajomym tak teraz nie polecę już więcej ! Jesteś chory wyladujesz w szpitalu okazuje się że Cię nie ubpieczyli a kasę za to biorą . Druga sytuacja zgłaszasz że masz osobę w pokoju nachalna grozi ci z nożem to mówią że kłamiesz po czym się później okazuje że to była prawda bo musiał ktoś nowy sie przekonać mieszkając z tą osobą . Czekanie na ich oferty i co tydzień również przekładnie i takie bawienie się i robię z człowieka (usunięte przez administratora) ... Każdy również mówi tam co innego i nie wie co się dzieje ...a jaknawet nie z twojej winy ktoś ma blokadę na pracę to odrazu Cię skreślają nie dopytaja o co poszło !.

Krystek
@Człowiek

A zgłaszałaś im to bezpośrednio? W portalu a nie tylko do konsultanta jak nie ogarnął. Nam od razu zareagowali jak była akcja. Ogólnie reagowali okej.

@Krystek

@Krystek To mailed szczescie ze odpowiedzieli tobie no 99% nie odpowiadaja . I to jest ich najwiekszy problem .

K.....

Nie miałem okazji z tą agencja ale po opiniach widzę że i dobrze. Kolejna do wykreślenia. Może ktoś z czystym sumieniem polecić agencje która jest przyzwoita? Z góry dziękuję

Nicol
@K.....

Daj sobie spokój. Niczego się nie doliczysz. wypłaty mogą długo dochodzić a salarisy pełne błędów . Lokacje bo domem to ciężko nazwać za duże pieniądze a większości ruiny .

@K.....

A ja bylam zadowolona z tej agencji i jak będę znów chciała jechać to do nich wróce. Tyle ludzi wyjeżdża i jest ok, narzekania to garstka, mam wrażenie, że szukanie problemu na siłe.

Ona
@Ania

Rok 2022 luty ile ludzi nie dostało przelewu i to nie tydzień tylko prawie miesiąc. Co było w grudniu znowu ludzie bez kasy. Ciągle błędy w salarisach i wieczne korekty. Wiecznie nie zgadza się przelew lub rozliczenia bo opacznie obliczą 3 razy za mieszkanie lub inne opłaty. Od roku 2023 nie dają ludziom fazy C tylko każą zjechać na 26 tygodni i robią zerowanie faz. Odkąd jest nowy twór Carriere zarabia się mniej, kontakt z biurem jest fatalny.

ehhh

Totalna masakra praktycznie zerowy kontakt i ciągłę kombinacje

Ancio

Rozmowa z nimi to jakiś dramat W ciągu 3 tygodni rozmawialiśmy z 6 różnymi rekruterami i każdy mówi co innego Obiecującą w poniedziałek wyjazd w weekend a potem w środę się okazuje że jednak nie Nie polecam zero profesjonalizmu A w piątek ci powiedzą że proszę odzywać się we wtorek bo są nowe oferty i tak co tydzień

Niewazne6666

Kiedys pracowałem przez nich długo, był to jeszcze Holand Contrating jakoś żadnych porblemow z nimi nie było. Teraz ciężko się dostać do pracy do nich , nowych odrazu wezmą a Ciebie już nie bo po co kasy Z Ciebie już niema i ciągle owijanie w bawełnę.

Paulina

Witam, nie polecam agencji jak i samej pracy przy uzyskiwaniu nasion. Młode kobiety zostają umieszczane w ,,mieszkaniach" z napalonymi PANAMI, nie ma kluczy do pokoi, więc nawet nie masz chwili spokoju po pracy... W pseudo mieszkaniach kontrola jest zawsze zapowiedziana, więc wiadomo, że wtedy się nic na takim mieszkaniu nie dzieje. Ogólnie ludzie dostają PRZYZWOLENIE na palenie wszelakich wyrobów w pomieszczeniach... Co do pracy na nasionach, pracuje tam stały skladzik, jeśli nie pasujesz bo jesteś dosyć inteligentna osoba dostajesz przysłowiowego kuksanca i Twoje dni są tam policzone... Jedyna szczera osoba tam to P. Monika, reszta porażka. PS. Wiele spraw było zgłaszanych i mierne działania Carriere-y, przyjechali bo musieli ale nic z tym nie zrobili... A wylecieć z mieszkania w ich świetnej aplikacji można momentalnie.

Domi
@Paulina

Potwierdzam. Lokacje fatalne bo trudno to nazwać domem. Agencja to porażka , błędy w salarisach. Praca na nasionach fajna. Tylko niektóre pracownice z długim stażem traktują siebie jak co najmniej panie kierowniczki. Ps. Paulina jak chciałaś przetrwać to trzeba było dać się w romans z wiadomo tą J. istna caryca.

Ona
@Domi

Wiadomo . Jak masz rodzinę w biurze Carriere to można więcej. Wszyscy wiedzą , że nie raz J. przychodzi do pracy pijana lub pod wpływem innych środków - nikt nic z tym nie robi na Hybrydzie. Na innym oddziale rządzi M czyli (usunięte przez administratora), która niszczy ludzi czy (usunięte przez administratora) - brak ogłady, kultury, gęba nie wyparzona - mieszkanie z nią to koszmar a nie wyobrażam sobie jeszcze pracować.

Ola

Joanna, Joasia, Loczek. Rozkocha, uwiedzie , porzuci i zniszczy.

Ktosiek

Dzień dobry, ja również wystawiam negatywną opinię. Powód: Panie które rekrutują siedzą tam za " karę " że mają to robić, są bardzo nie miłe. Obiecują złote góry, a na miejscu się okazuje totalnie co innego niż podczas odbytej rozmowy. Pracowałam przez ich biuro na Hartingu i na ziołach. Na Zioła wysyłają ludzi tylko po to żeby ich zaraz wyrzucić za dwa tygodnie straszny przemiał i siedzą tam tylko stare wyżeraczki a nowych tępią, nie polecam. A znów na Hartingu nie polecam Pana Ł. Z szklarni " betonowego" strasznie nie miły arogancki, bezczelny typ. Widać wyższy stołek zrobił mu wodę sodową z mózgu. Nie polecam.

Ktos

Magazyn Jumbo w den Bosch. Śmiech na sali, Jolanta planistka, arogancka baba. (usunięte przez administratora) na kasę za 5 dni po 8 h wypłata 150 euro. Norma norma i cały czas norma. Tragedia omijajcie szerokim łukiem.

Ktoś
@Ktos

Nawet prawdy nie można napisać bo zaraz usuną, pozew zbiorowy już jest szykowany na was. Cyrk a nie agencja.

@Ktos

Dzień dobry Panie Ktosiu! Ciężko odnieść się nam do Pana sytuacji nie mając szczegółów. Czy zgłaszał się Pan odnośnie problemów z koordynatorką oraz zapytania dotyczącego rozliczeń bezpośrednio do Pana konsultanta? Na pełną wartość rozliczenia ma wpływ bardzo wiele zmiennych, m.in.: koszty zakwaterowania, koszt ubezpieczenia, ET oraz inne koszty (np. kaucja za rower). Ponadto przy mniejszej ilości godzin i kosztach mogła zajść potrzeba uruchomienia systemu ratalnego WAS. Każde rozliczenie jest sporządzane bezpośrednio na podstawie listy godzin od klienta. Pozdrawiamy!

Sebastian
@Ktoś

O co konkretnie chodzi z tym pozwem zbiorowym, jakie były sytuacje, że sprawa ma iść do sądu? Chodzi o kwestię warunków pracy, zakwaterowania, czy problemy z pieniędzmi? Bo wspominano o tym wcześniej...

Pracownik alberta
@Ktoś

Odezwij się do mnie, chętnie do pozwu dołączę :)

andrzej ah

ktry to koordynator? z jakiego ah?

Dzień dobry Panie Pracowniku AH, Po pierwsze, chcemy Pan bardzo przeprosić, niestety nie dotarła do nas informacja o takiej sytuacji, która z oczywistych względów nie powinna mieć miejsca. Czy zgłaszał Pan ten incydent do kogoś? Jeśli nie prosimy opisać szczegóły zdarzenia na podany adres e-mail: marketingteam@carriere.com. Będziemy bardzo wdzięczni. Pozdrawiamy!

Ktoś2
@Sebastian

Bardzo chętnie dołączę się razem z partnerem do pozwu zbiorowego. Bardzo proszę o kontakt.

Były pracownik TUINDERIJ VERS
@Ktoś

Pozew już dawno poszedł , to co się w tej agencji odwala to brak na to słów , owalili mnie na kasę, na godziny I dochodzą inne tematy którymi podzielić się na obecną chwilę nie mogę ale jak tylko mój prawnik zrobi swoje , to podzielę się z wszystkimi opinią publiczną i to co wtedy napiszę to nie sądzę aby ktoś tam chciał pojechać po przeczytaniu tego

Pracownik alberta
@Carrière

Wasze przeprosiny mnie mało interesują :) zgłaszałem to w wiele miejsc a sytuacja miała miejsce w oddziale roosendaal :)

@Były pracownik TUINDERIJ VERS

Ale gdzie tak sie dzialo ? Warto napisac gdzie zeby ludzie wiedzieli na przyszlosc . Ba ja pracuje juz tak dlugo i nie mialam nigdy problemow. Wiec moze warto napisac co i jak i gdzie .

Addams
@Carrière

Szczerze, wasz ton wypowiedzi z tym "dzień dobry panie ktosiu" jest nieprofesjonalny.

@Addams

Dzień dobry Panie Addams, standardem jest, że witamy się oficjalnie z użyciem nicka, jakiego używa nasz rozmówca - jest to normalna praktyka nie tylko w Internecie, ale również w kontaktach personalnych. :) Pozdrawiamy!

Addams
@Carrière

Akurat mnie o praktykach stosowanych w rozmowach personalnych nie musicie uczyć. Ja bym za to nauczył was jak prowadzić rozmowy rekrutacyjne z kandydatami o pracę. I zainwestujcie trochę w osobę od komunikacji wizerunkowej, bo widać, że jakaś rekruterka albo stażystka nie ogarnia tematu. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière