Carrière

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Carrière

Pracownik alberta

Jedna z najgorszych agencji pracy w Holandii, odradzam stanowczo pchanie się w ten (usunięte przez administratora) jakim jest te śmieszne carriere :) Tygodniowki: co tydzień jakiś problem nie było tygodnia w którym nie musiałbym dzwonić do biura i się prosić o swoje pieniądze Zakwaterowanie: patusowy hotel na który co weekend połowa co tam przyjezdza mają europejskie nakazy aresztowania, sam w swoim mieszkaniu przeżyłem 4 takie osoby w 1,5 tygodnia. Agencja specjalnie zmieniła nazwę z holland contracting bo zatrudniali samych patusów i już nikt normalny nie chciał tam pracować. Kordynatorzy: tu się dopiero zaczyna temat rzeka szczerze pozdrawiam Magdalenę NIK....z biura z alberta eindhoven która trafiła tam z pickingu i jest bo jest nie wie nawet ktora to prawa a która lewa ale koordynatorem jest :D Praca w ah online: najgorszy albert jaki może tylko być a byłem w 3, słabe pieniądze, mało godzin, dużo rezerw. Co godzinę przychodzą teamliderzy którzy oczywiście wspominać nie trzeba ale sami sobie loda tam robią :D i oczywiście co godzinę przyczepiają się o normę :D uszłoby to powiedzmy jeszcze ale przychodzą juz od twojego pierwszego dnia pracy tam :D Teraz wiadomość do carriere: skończcie okłamywać ludzi i pisać jak wy to kontrolujecie ludzi przy rekrutacji jacy wy to super nie jesteście. Zatrudniałem się z moją partnerką do ah przy rozmowie rekrutacyjnej nawet jej nie było bo rekrutantka stwierdziła że wszystko jest ok :D

Paweł
@Pracownik alberta

a na której lokacji takie cyrki? ja na szczescie nie miałem takiej sytuacji ale będe się wystrzegał na przyszłosc

@Paweł

Oosterhout głównie ale na innych carriere też zbiera patologię jest to ich główny filar pracowniczy na którym opiera się firma, na ludziach naćpanych konkretnie :)

@Pracownik alberta

Proszę nie szerzyć kalumnii, nie jesteśmy złą korporacją, która ma jakiś nikczemny plan na podbój świata. ???? Przypadki, o których Pan mówi można liczyć w promilach! Przecież w naszym interesie nie jest odpisywanie na negatywne komentarze. Zapewniamy, że nic nie sprawiłoby nam większej przyjemności niż odpowiadanie na same pozytywne i miłe komentarze. Nasi rekruterzy przeprowadzają wywiad z kandydatami i starają się wychwycić wszystkie czerwone lampki. Niestety o zaświadczenie o niekaralności nie mogą pytać z uwagi na restrykcje prawne. Zawody, które wymagają takiego zaświadczenia to np. nauczyciel, wychowawca w żłobku, przedszkolu, na koloniach czy obozach, trener sportowy, doradca kredytowy czy ubezpieczeniowy, księgowy, a także urzędnik służby cywilnej, licencjonowany ochroniarz, przedstawiciel służb mundurowych, komornik, prokurator, sędzia lub detektyw. Niestety nie rekrutujemy nikogo na ww. stanowiska. Prawdą jest, że czasami ludzie, którzy wyjeżdżają, dostają pieniądze, czują się ‘usamodzielnieni’ i zaczynają zachowywać się niepoprawnie, jednak po to mamy konsultantów, by mogli interweniować w takich sytuacjach. Pozdrawiamy.

@Carrière

Nie trzeba nikogo pytać o zaświadczenie wystarczy imię i nazwisko danej osoby wpisać w Google, jeśli ta osoba widnieje nakaz aresztowania takiej osoby do pracy się nie bierze ale jak widać przez tyle lat "prowadzenia" waszej korporacji nie wpadliście nadal na to i jest dla was na rękę zatrudnianie takich osób nie wspominając już o wybrakowanych lokacjach (apartament na 6 osób bez żadnych sztućców ani garnków) zablokowany termostat na klucz co jest już wgl apogeum absurdu płacąc za te wasze nory ponad 100€ tygodniowo na wszystko mam dowody, mam dowody nawet na to jak wasi kordynatorzy w formie elektronicznej obrażają człowieka od (usunięte przez administratora) bądź (usunięte przez administratora) więc przestańcie odbijać paleczke w moją stronę bo to wy jesteście marną agencją i znacie sami najlepiej wasze praktyki :)

@Pracownik alberta

Dzień dobry, zaświadczenie o niekaralności a nakaz aresztowania to są dwie różne rzeczy. I niestety o to pierwsze prawo polskie zabrania pytać - dozwolone jest to tylko w konkretnych przypadkach. Życzymy Panu co najlepsze!

Pracodawca

Dzień dobry, po prostu mamy wgląd do naszych danych, zgłoszeń na MyHolland i widzimy ile z tych tak zwanych przez Pana " samych patusów" u nas pracuje. Nawiązując do Pana doświadczeń, w żadnej z naszych odpowiedzi nie padła informacja, że nie mogła ona zaistnieć. Nasi rekruterzy to też ludzie i może zdarzyć im się pomyłka, dlatego tak istotnym jest dla nas informowanie poprzez MyHolland o wszelkich nieprawidłowościach. Nie każda osoba, która nie potrafi się przyzwoicie zachować jednoznacznie wskazuje na kogoś z aktywnym wyrokiem. :) Życzymy miłego dnia!

@Carrière

Bazujecie na swoich danych? Wy wiecie gdzie te dane możecie sobie wsadzić? Bazujecie na swoich danych, wiadomo że (usunięte przez administratora) nie zgłosi nigdzie więc co wy za swoje dane tam macie :D na naszym hotelu gdzie mieszkaliśmy z waszymi (usunięte przez administratora)było wiele prób kontaktu abyście się tych osób pozbyli a pracują tam do dziś, tak samo wasze (usunięte przez administratora)że nie możecie pytać o zaświadczenie o niekaralności inne agencje jak rekrutują kogoś z Polski jakoś potrafią pytać do każdej oferty nawet do oferty gdzie na jednej firmie jesteście z tą samą agencją nawet na tym portalu kłamać próbujecie i się wybielać, jeszcze raz serdecznie nie polecam tej agencji z którą są tylko same problemy

On
@Carrière

W Holandii jest dużo agencji, które wymagają zaświadczenia o niekaralności, należało je przywieźć z polski. Ale jeśli pracownik przyjechał do nich z drugiego końca Holandii, a nie z polski, to wtedy nie musiał mieć takiego zaświadczenia, ale jeśli agencji zależało na tym zaświadczeniu, to sama postarała się o nie. Więc taki Pracownik, który przyjechał do Holandii 10 czy 15 lat wstecz, przeprowadza się z jednego firmowego na następne, nie mając meldunku, to jak myślicie kim on jest?

Seba
@Pracownik alberta

Też mieszkałem w Oosterhout na hotelu i też (usunięte przez administratora)na (usunięte przez administratora)ale idzie wytrzymać

Amadeo

Więc tak problem z wolnymi za kazdym razem nie ważne czy masz sprawy urzędowe do załatwienia czy wizyty u lekarza, później zastraszanie, ze cie zwolnią jesli nie będziesz chodzicć 6 dni do pracy gdzie wykańczanie psychicznie i fizycznie przez atmosfere w pracy to dzień powszedni typowa masowka. Kordynatorzy kłamią cały czas. Pani Katarzyna Pan Pawel Bleiswijk Jumbo online wcisną Ci kazdy kit i pobierą pieniędze za mieszkanie nawet jesli nie mieszkasz od dwóch miesięcy na zakwaterowaniu służbowym. Nie polecam omijac szerokim lukiem złodziei.

Ściema nie agencja pracy.Praca w albert hein.Same rezerwy nie pamiętam kiedy miałem cały przepracowany tydzień czyli 6 dni.Po 2 dni w tygodniu rezerwy albo raz w tygodniu.Kiedy chcesz dostać wolne zapomnij ale kiedy biuro wysyła cię na wolne to nie ma zmiłuj masz isc i uj,nikogo to nie interesuje że nie chcesz.

Ewa
@Pracownik

Jak długo tam pracujesz? Bo może później coś się rozkręci?

@Ewa

4 miesiące

Czlowiek

Tragedia, zero szacunku do pracownika. Komunikacja z ludźmi z biura 0/10. Nie wiesz ile godzin będziesz w pracy bo niby mas 8.5 godziny pracy, realnie 7h i musisz pracować 6 dni aby wyrobić etat. Wiec nadgodzin nigdy nie zrobisz. Chcesz nocki, musisz wyrobić ,,normę'' o której ci nikt nie powie przed zatrudnieniem. (usunięte przez administratora) nie trać czasu na tragiczna firmę.

Pazur
Kandydat

Witam, interesuje mnie praca na Albert Hejin w Bleiswijk jako zbierasz zamówień, jest ktoś mi w stanie powiedzieć coś o pracy, godzinach, normach, warunkach zakwaterowania, dojazdu do pracy, wypłatach itp itd ??

STANLEY
Kandydat

Albert Heijn Eindhoven . Jakie są średnie tygodniówki ? Jak z lokacjami ?

Guy

Nie wypłacili mi za chorobowe.!!!!!!!

@Guy

Dzień dobry! A czy kontaktował się Pan z naszym działem wsparcia poprzez platformę MyHolland? Pozdrawiamy!

Natalia
Kandydat

Nie polecam tragedia!!!! Przyjechalismy do biura, pani w biurze średnio się nami zainteresowała nie sprawdziła nic, do jakiej oferty pracy się zgłaszaliśmy, o nic nie zapytała, dała dwa klucze bo nie była pewna który jest do której lokacji i tyle jej było podała adres i kazała jechać. Wysłali nas na bungale a to co się tam dzieje jest istna paranoja. Przyjeżdżamy na lokacje bungal na 6 osób. Pokoje dwuosobowe jak klatka, smród i robactwo. Dodatkowo dookoła pełno cpunow przyjechaliśmy obejrzeć pokoj a oglądaliśmy starego naćpanego chłopa latającego na waleta wokół bungalow, sama pani z recepcji która tam była odrazu powiedziała ze to nie jest miejsce dla NORMALNYCH osób a przede wszystkim dla kobiet ponieważ jest tam niebezpiecznie ze względu na facetów którzy tam pomieszkują. I wcale się nie dziwie bo zdążyłam poobserwować kto tam mieszka. Zadzwoniliśmy wiec do osoby która kazała nam tam przyjechać, po przekazaniu co się dzieje na lokacji wysłał nas na inna wcale nie lepsza (usunięte przez administratora) robaki w kuchni brudne materace ogólnie wyglad pokoi pozostawia wiele do życzenia i nie wiem kto chciałby odpoczywać w takich warunkach po przyjeździe z pracy.

GosiaM
@Natalia

niebezpieczne dla kobiet?? jaka lokalizacja??

Natalia
@GosiaM

Lokalizacja Park w Heel, bungale

Arnold$
Kandydat

Moje pytanie. Czy pracował ktoś przy wyrobach czekoladowych Choco Support i może coś powiedzieć ? Jak praca jakie warunki zamieszkania i jakie średnie zarobki? Czekam na jakąś konkretną odpowiedź...

Unikaj
@Arnold$

Szczerze odradzam. To nienormalna firma. Szkoda twojego czasu i nerwów. Nigdy nie wiesz co czeka cię kolejnego dnia. Problemy z wypłatami, awantury - po prostu odradzam bo wszystko jest tutaj nie tak jak być powinno.

Wieloimienny
Kandydat

TUINDERIJ VERS B.V. ( sałatki ) , pracował ktoś w tej firmie przez Carrière ? , jeśli tak to podzielcie się swoimi doświadczeniami z tą pracą, z zakwaterowaniem , ludźmi na zakwaterowaniu i ludźmi w pracy .

Maks
Kandydat

Dzień dobry, wymagacie dokumentu o niekaralności ? Niestety nie mam jeszcze zatartej sprawy z przed 5 lat. Był to wyrok w zawieszeniu za wypadek samochodowy.

@Maks

Cześć. :) My nie wymagamy, jednak czasami proszą o to nasi klienci. Nasi rekruterzy i rekruterki jednak zawsze informują podczas rozmowy, czego oczekuje od przyszłego pracownika nasz klient. :) Pozdrawiamy!

@Carrière

A czy w ogóle interesuje was to że pracownicy nie chcą mieszkać z osoba karana nie wiadomo za co może za napaść z nożem lub kradzież a może to był gwałt w domkach gdzie pokoje są bez klucza ? Czy tylko liczy się dla was czy Nasz klient wymaga czy też nie a bezpieczeństwo pracowników na drugim planie???

Jaca

Co?

Klaudia
@Iza

Niestety ich to (usunięte przez administratora) interesuje. Na domkach można trafić na mega (usunięte przez administratora), która rzuca się na ludzi, wdaje w bójki, grozi śmiercią a agencja rozkłada ręce. Nie polecam, najgorsze biuro jakie znam.

@Iza

Cześć, Oczywiście, że nas interesuje, i przykro nam, że taka sytuacja wyniknęła, jednak prawo zabrania nam o wymaganie dokumentu jakim jest zaświadczenie o niekaralności. Zawody, które wymagają takiego zaświadczenia to np. nauczyciel, wychowawca w żłobku, przedszkolu, na koloniach czy obozach, trener sportowy, doradca kredytowy czy ubezpieczeniowy, księgowy, a także urzędnik służby cywilnej, licencjonowany ochroniarz, przedstawiciel służb mundurowych, komornik, prokurator, sędzia lub detektyw. Niestety nie rekrutujemy nikogo na ww. stanowiska. Jednak poinformowaliśmy naszych klientów o zaistniałej sytuacji, dlatego w najbliższym czasie od każdego kandydata nasi klienci wraz z nami będziemy wymagać takiego dokumentu. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

@Klaudia

Przykro nam z zaistniałej sytuacji, ale musimy mieć na uwadze polskie prawo, które nie pozwala nam prosić o zaświadczenia o niekaralności. Możemy to robić tylko w momencie, o ile pracodawca w Holandii nas o to poprosi. Skontaktowaliśmy się z naszymi klientami i powiadomiliśmy ich o sytuacji, więc teraz będziemy wymagać tego zaświadczenia od każdego kandydata.

Sandra
Kandydat

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca, zakwaterowanie i dojazd na pakowaniu pomidorów w De Lier? Dzięki

@Sandra

Dziewczyno, dla własnego dobra, lepiej tam nawet nie przychodzić. Od razu w pracy ustawiają cię na stanowisku i masz pakować. Żadnego wytłumaczenia, oprowadzenia po magazynie, nic. Nikt się tobą potem cały dzień nie interesuje, samemu trzeba o wszystko dopytywać. Oczywiście osoby, które pracują tu 5-10-15 lat są zdziwione, że od pierwszego dnia nie masz takiego tempa i siły jak oni, by wrzucać 8kg skrzynki na wysokość 2,3m. Współpracownicy poza wyjątkami odnoszą się z pogardą do nowych pracowników. Praca bardzo ogłupiająca. Najgorsza w moim życiu. Na dodatek godziny pracy są nieregularne, czyli rano dowiadujesz się na którą idziesz, a w pracy do której pracujesz. Dojazd 20 min autem z zaniedbanych domków w Hadze.

@Paulina

To był AH ? Jesli tak to gdzie i czy online czy zwykły? Jakie były tygodniowe wypłaty?

@Iza

Przeczytaj sobie jeszcze raz. To było sortowanie pomidorów w De Lier.

PRZEMO

Pracowałem jakiś czas temu z HC. Miałem 27 lat i był to mój pierwszy wyjazd do Holandii, chciałem jechać na pół roku. Transport i wszystko przebiegło ok. PROBLEM zaczol się w dniu przyjazdu gdzie w mieszkaniu byly 3 pokoje i 5 dziewczyn i ja sam. WIĘC 3 dni spałem w salonie! Potem przenieśli mnie na inne mieszkanie... I tez problem... Były 3 pokoje salon kuchnia... Mój pokój był prechodni do łazienki. Więc każdy z niego korzystal. Ale do tego jakoś się przyzwyczaiłem. Po kilku tygodniach zaczęły się upomnienia i kary, za mokre ślady w pokoju itd. Mój materac była to sama gąbka bez tego białego pokrowca. Kupiłem sam w Ikei dwa prześcieradła i obwinolem go. Oczywiście problem zdjęcia. Po zgłoszeniu minęło kilka tyg nikt z biura nie zareagował. Następnie dostałem 150 euro za zniszczony materac. Potem kolejne za podłogę. Po interwencji nic. Praca sama w sobie była super. Na szklarni. Super ekipa super szef.duzo godzin, dostałem sam auto na dojazd na prośbę właściciela. Bardzo się dogadałem z nim. Problem zaczol się kiedy po 3 mies pracy zjechałem na tydzień do Polski. Po powrocie dostałem do zapłaty koszty nowego materaca pościeli 230 e. Wtedy tym rzucilem, zjechałem do Polski. Po przyjeździe zaczely się telefony z biura że mnie przepraszają! Że to nieporozumienie, że zwrócą mi koszty kar itd dostanę lepszy pokój i Pan B. Właściciel szklarni bardzo chce abym nadal u niego pracował. Niestety po tych przygodach już nie wróciłem do współpracy z tym biurem.

nie warto

Odradzam prace na rainbow , jest dużo niedociągnięć na rainbow . Np dziewczyny które stoją przy foli na maszynie mają większą stawkę niż pozostałe dziewczyny, i tak pomagają liniowi Tym dziewczynom ustawić folię na maszynie , i różnego rodzaju pomoce w realizacji zamówienia. A tak jak pisałem wyżej że oni już mają wyższą stawkę. Więc uważam to za mega nie sprawiedliwe. Kto jak chce niech jedzie i zobaczy jaka panuje tutaj atmosfera. Odradzam. Jeszcze raz . Pozdrawiam

SirNachos
@nie warto

Wszędzie jest raczej kiepska atmosfera, nie można spodziewać się, że jadąc za granicę będziesz pracować z elitą, bo elita raczej nie pracuje na takich stanowiskach. Trzeba uzbroić się w twardszą wersje siebie, milczeć i nie ufać za nic w świecie, bo zaufanie szybko zostanie wykorzystane przeciwko tobie. Nie pracowałem w tej firmie, chciałem tylko tak ogólnie napisać. Spotkałem ludzi którzy na jednej firmie byli dla ciebie mili i spoko się rozmawiało, ale tylko dlatego, że nie byłeś jedyną opcją, a na innej już byłeś dla nich powietrzem, takie są realia czy chcesz czy nie, lekko nie będzie. Osobiście polecałbym wybierać agencje które wymagają zaświadczenia o niekaralności ponieważ, mieszkanie z gitami może być destrukcyjne dla twojej psychiki.

@SirNachos

Cześć. :) Dawno nie czytaliśmy takiego konstruktywnego komentarza. Wydaje się jakbyś oddał specyfikę nie tylko miejsc zatrudnienia, ale każdego środowiska, w którym możesz się znaleźć. Niestety, nie zawsze rekruter ma prawo prosić o zaświadczenie o niekaralności. Nasz zespół zawsze stara się weryfikować jak może charakter ludzi, którzy wyjeżdżają z nami do pracy. Jeśli wpisują się w wartości, które wyznajemy, a rozmowa weryfikacyjna przebiegłą pomyślnie, to zatrudniamy taką osobę. Musisz jednak pamiętać, że często u jednego pracodawcy pracują ludzie z kilku innych agencji. Dlatego biorąc pod uwagę okres świąteczno-mikołajkowy, życzymy Tobie i wszystkim pracownikom spokojnych i przyjaznych kolegów. :)

Zara
@Carrière

Serio rozmawiacie z karanym człowiekiem który siedział za dealowanie narkotykami ale powiedział że sie zmienił i juz jest grzeczny i na tej podstawie wrzucacie grzecznym studentom na chatę gdzie pokoje są bez klucza??? Czy swojej rodzinie też byście to zrobili? Karani ludzie bezwzględnie maja odmowę w każdej szanującej się firmie. Dla was tylko kasa sie liczy a nie dobro i bezpieczeństwo pracownika. Co pracownik ma pisemną skargę złożyć jak dostanie kose w plecy na współlokatora? I wtedy może recydywistę przeniesiecie na inny domek?

@Wiktoria
@Zara

Mieszają właśnie takich ludzi i umywają ręce. Ciągle przeprowadzki, i zmiany...

Adam

Pracowalem chwilę w wieku 18 lat przez agencję. Po niedługim czasie w nowej pracy dowiedziałem się, że przenoszą mnie gdzie indziej, w miejsce gdzie była stawka wiekowa. Powiedzialem, że nie chcę bo mi się to nie będzie opłacać, to już więcej bym w Polsce zarobił jeżeli będę robić na wiekówce. Pewnego dnia przyszedł gościu i zabrał mi rower, którym dojeżdżałem do pracy i powiedziano mi że albo idę tam gdzie mi każą, albo mam zmiwniać agencję, albo zjeżdżać do Polski. Wolałem wracać do domu i się nie denerwować mieszkaniem z patusami. Nie polecam, zakwaterowanie z dziwnymi ludźmi i do tego zostałem potraktowany jak śmieć. Dla 18-latka to było trochę za dużo jak na raz.

@Adam

Przykro mi dzieki wszystkim za opinie o tej agencji

Luki
Inne

Witam czy ktoś pracuje w jumbo można jakieś opinie jakie zarobki czy są godziny w Bleiswijku ?

@Luki

Jako, że Jumbo to rodzinny biznes, to szczególny nacisk kładzie się na dobrą oraz rodzinną atmosferę. Codziennie zauważysz, jak bardzo skupiają się tam na tym, by każda zmiana kończyła się w przyjacielskich warunkach. Zawsze masz pewność, że otrzymasz wsparcie, którego oczekujesz. W pierwszych dniach zatrudnienia zostanie Ci przydzielony trener, który wdroży Cię w pracę oraz upewni się, że wszystkie Twoje potrzeby są zaadresowane w odpowiedni sposób. Oczywiście prócz rozwoju, rodzinnej atmosfery oraz fantastycznych warunków, wypłacane są tygodniówki, które z pewnością Cię zadowolą. Dodatkowo dzienne normy nie są dość wysokie, możesz przyjść ubrany w wygodne ciuchy (jedyne wymaganie to buty z utwardzonymi noskami), no i masz darmowy posiłek na popołudniowej zmianie. To tak od nas, jednak z chęcią poczekamy również na inne opinie. :)

Zerrekis
@Carrière

Wstydu nie macie. Ile dostajecie pensji ze piszecie takie glupoty? Warto tak wrabiac Polakow? Jumbo nie oferuje zadnego rozwoju, zadnych szkolen. Jest przeciwienstwem rodzinnej atmosfery. Dlaczego klamiecie o niskich normach?! Sa NAJWYZSZE w calej Holandii!!! Malo tego, jak ktos ich nie wyrabia to po 3 dniu wyrzucacie!!! Ciagly stres, jak na chwilr sie nie biega aby zrobic target to ma sie rozmowy dyscyplinarne. Moze zamiast pustoslowia dacie przyklady na to co piszecie. Bo tak klamac aby tyljo Polajow wciagnac w (usunięte przez administratora) to naprawdr tragedia. Sumienia nie macie? Praca w Jumbo a liszecie o rozwoju i niskich normach?

@Zerrekis

Dzień dobry, Pracujemy również z innymi klientami z tego samego segmentu, u których norma jest niemal dwukrotnie wyższa. Nasi rekruterzy informują kandydatów na czym polega praca w Jumbo. Zawsze staramy się rzetelnie przekazać wymogi i warunki jakie czekają naszych pracowników na miejscu. Wdrożenie w Jumbo trwa dwa tygodnie, co w zupełności pozwala na zweryfikowanie czy normy są do wyrobienia dla konkretnego pracownika. Rozmowy naprawcze, czy w najbardziej radykalnych sytuacjach dyscyplinarne, mają na celu znalezienie i rozwiązanie problemów z danym pracownikiem, jest to normalna praktyka w każdym miejscu pracy. Drogi awansu są m.in. na trenera, order controlera lub „desk helpera”. Rozumiemy, że praca w Jumbo nie jest dla każdego, dlatego staramy się jak najdokładniej opisać przyszłe miejsce pracy. Obecnie mamy mnóstwo pracowników, którzy pracują tam z satysfakcją od kilku miesięcy a nawet lat. Pozdrawiamy.

Las
@Zerrekis

Pracowałem w Jumbo i zgadzam się z tym co wyżej jest napisane. Normy są zawyżone jak nie wyrabiasz normy, to dowidzenia. Pracowałem na freshu i tam norma była 380 i potem 400wowc nie polecam Jumbo . Moim zdaniem najlepszy dzial w Jumbo ja jakim pracowałem to embalanż.Tam nie ma norm jest sortowanie wosków . Od Alberta i Jumbo trzymajcie się z daleka !!!!!!!!

@Carrière

A powietrze tam jest za darmo , znaczy można głęboko oddychać czy płytko bo jakieś kary lub opłaty?

Rafał Ce

Na ogłoszeniach inna stawka niż na solarisach. Rekrutka powie ci, że soboty są płatne 150% na miejscu okazuje się, że w sobotę płacą jak za poniedziałek. Jak już umowę podpiszesz to w jej telefonie twój numer jest zablokowany i zapomnij, że się dodzwonisz by to wyjaśnić. 6 dni na jumbo online za 300e. Kontakt z biurem jest jak wizyta w szpitalu psychiatrycznym. Rodaku przyjeżdżasz do pracy z uczciwymi zamiarami żeby pracować i zarabiać a traktują cię jak niewolnika ze skolonizowanego kraju. To że ktoś będzie darł na ciebie jape... Zdążysz się przyzwyczaić albo ekspresowo zmienisz pracę. Dom, mieszkam na wiosce do sklepu mamy 10km i zakaz skorzystania z auta służbowego by kupić jedzenie a rowerów nie dają. Wróćmy do domu... Budzisz ale rano i termostat pokazuje 14*C. W niektórych drzwiach nie ma klamek. Cześć okien się nie otwiera. Pewnie po to żeby się nie dało stąd uciec. Jak za dużo świateł włączysz na raz to wywala fazę i siedzisz bez prądu. Nie myśl, że agencja będzie się spieszyć z usunięciem usterki, lokatorom w pokoju, w ścianie pękła rura spustowa i w nocy fekalia zalały im pokój. Instrukcje firmy to zatkać dziurę w ścianie reklamówką. Za jedyne 95€/tygodniowo. W całym domu śmierdzi metanem. Opieka koordynatora 24h?! Hhhh od tygodnia nie mamy kontaktu z koordynatorem. Zgłoś chorobę, to pani z ryjem naskoczy. Pani co sprawdza porządek w domu grzebie w twoich prywatnych rzeczach żeby się upewnić, że nie opuściłeś lokacji zostawiając wszystkie swoje rzeczy. Takowe jest stanowisko firmy na zgłoszenie o grzebanie w prywatnych rzeczach. Lubisz wyważenia i adrenalinę?! Jesteś młody i elastyczny?! Lubisz być traktowany jak (usunięte przez administratora)?! Szukają właśnie ciebie. Nie polecam.

@Rafał Ce

Potwierdzam, babeczki z dockholland to jakieś nieporozumienie. Gdy coś się w domu zepsuje to nie doczekasz się nawet po miesiącu by coś z tym zrobiły, ale do wlepiania kar za jeden włos na blacie czy jedną plamkę na toalecie (tak, nawet do kibla ci zaglądają) to pierwsze w kolejce. Nikomu nie polecam pracować z tym biurem. Ciągłe straszenie karami, śmiesznie niskie stawki w pracy i kompletnie nieregularne godziny pracy.

@Rafał Ce

O matko masakra gdzie tak było?? AH czy Jumbo???

Kandydat

Ile godzin dziennie się pracuje?

Kandydat

Ile kosztuje ubezpieczenie netto?

Kandydat

Czy stawi w ogłoszeniu to stawka brutto czy netto?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière
Przejdź do nowych opinii