Opinie o ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy w Gliwice

Karola

Nikt nie twierdzi , że agencja ZoltOs jest idealna firmą. Wszędzie zdarzają się lepsze i gorsze chwile. Uważam, że gdyby każdy traktował pracę z pełnym zaangażowanie z pewnością nie zdarzałoby się nic złego!!!

Dobrze, że pracodawca w ogóle odnosi się do przedstawianych tutaj treści @Darwina, to jeden z głównych celów tego forum umożliwienie komunikacji pomiędzy pracownikami a pracodawcą. Czy od czasu dodania tego postu jakieś warunki pracy uległy zmianie?

wr

@ALICJA a na jakie stanowiso do nich wyslyalas to cV? no pewnie ze warto wiadomo ze przecież nic tak na prawde się przez to nie traci taka prawda jest :D

Jul

Wreszcie ktoś napisał cała prawdę jak funkcjonuje ten układ.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy na stanowisko Wsparcie Doradcy Obsługi Klienta - Zakopane? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ZoltOs.pl

Moi drodzy, jesteśmy uczciwą agencją, działającą według panujących zasad i zgodnie z obowiązującym prawem, rekrutujemy osoby zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów i nikogo nie oszukujemy - zawsze sprawę stawiamy jasno, informując podczas rozmowy każdego kandydata o warunkach pracy, czy współpracy i ostatecznie to Państwo, decydujecie się na współpracę z nami, lub też nie. Nie ma ofert nie do odrzucenia, na każdym etapie można rozwiązać współpracę, my tego nigdy nie utrudniamy. Jeśli kończy się projekt u jakiegoś klienta, zawsze też staramy się znaleźć alternatywę - inną pracę, co nie zawsze też udaje się od razu. Dementujemy jednocześnie informacje wskazane w jednym z powyższych komentarzy, że właścicielka agencji, jest byłym pracownikiem jednej z ww. firm. Jest to pomówienie i zupełnie nieprawdziwa informacja oraz, że stosuje jakiekolwiek sprytne manewry, by obejść prawo. Opinia jest bardzo krzywdząca i niesprawiedliwa :( I jest nam bardzo przykro, że taka została wystawiona, ale nie mamy chyba na to ostatecznie wpływu. Nie mniej każdemu dziękujemy za opinie, zarówno te pozytywne, jaki przeciwnie - nie ma idealnych firm i nie ma też idealnych ludzi, ale zależy nam zawsze na rzetelności i uczciwości. Pozdrawiamy Zespół ZoltOs.pl

DarWina
@ZoltOs.pl

Piszę swoją opinię jako na szczęście od paru miesięcy już była pracownica ww. agencji. Widzę, że od ostatniego negatywnego wpisu pojawiło się wielu obrońców, do czasu kiedy nie było negatywnej opinii nic się nie działo na profilu, zapewne to kolejny przypadek;) Odniosę się teraz rzeczowo do wpisu z dnia 2016-09-17 13:38:19. Wynagrodzenie wypłacane jest terminowo, nie wiem może w jakimś innym świecie żyję ale to chyba jego psi obowiązek pracodawcy, chyba, że już powszechny stał się wolontariat? Informacja, że istnieją gorsze agencje to zapewne tak racja, ale co z tego? Kłamcy też istnieją więksi i mniejsi i co to zmienia? Teraz odniosę się do wpisu firmy Zoltos. Cyt. „jesteśmy uczciwą agencją, działającą według panujących zasad i zgodnie z obowiązującym prawem”. Zapewne Agencja działa zgodnie z prawem podobnie jak zgodnie z prawem działała np. firma AmberGold. Co do uczciwości prosiła bym o rzeczowe odniesienie się do moich argumentów, które już przytoczono m.in.: - umowa zlecenie zastępowana jest swobodnie umową o pracę tymczasową. Wykonuje się dokładnie to samo czyli 8 godzin. W pracy 5 dni w tygodniu. Pracownicy Turonu wykonują ten sam zakres prac. Nie wiem czy ktoś czułby się dobrze dostając 1200 – 1300zł wypłaty (umowa zlecenie oczywiście bez urlopu i chorobowego) gdzie pracownik Taurona za tę samą pracę (w rzeczywistości robisz więcej gdyż, Ty jesteś rozliczany z ilości wykonanych prac Panie z Taurona nie) dostaje przynajmniej 2x tyle + trzynastki zniżki za prąd i inne benefity. - Firma Zoltos.pl i WorkPoint to klony jest chyba nawet trzecia, gdzie właścicielem jest ta sama osoba. Oczywiście zgodnie z prawem jest, że w okresie końca 2iej terminowej umowy o pracę w firmie Zoltos.pl pracownik dostaje propozycję przejścia do firmy Workpoint (lub z firmy Workpoint do Zoltos zależnie, gdzie zaczynał) gdzie znów dostaję oczywiście umowę tymczasową. W razie odmowy oczywiście pracownik musi pożegnać się z pracą. Uczciwość tego zabiegu proponuję pozostawić czytającym. W mojej ocenie jest to obchodzenie prawa pracy i unikanie umowy na czas nieokreślony. - Pracownicy są mamieni obietnicami zatrudnienia po pewnym czasie bezpośrednio w Tauronie. Oczywiście jest to mit, sama przepracowałam tam prawie dwa lata i takich zjawisk nie obserwuje się praktycznie. Zwłaszcza teraz kiedy Tauron jest w fatalnej kondycji finansowej takie obietnice można wsadzić między bajki. Pracę w Tauronie dostają jedynie osoby posiadające tam jakieś koneksje – smutne lecz prawdziwe. Natomiast tzw. Pracownicy zewnętrzni są pomiatani, w razie np. chwilowego braku pracy w Tauronie są zwalniani, a np. po 2 miesiącach mogą zostać zatrudnieni na nowo. Najlepsze miejsce pracy do tego typu praktyk to Trzebinia koło Krakowa gdzie na koniec roku zatrudnianych jest dużo pracowników zewnętrznych. Oczywiście biedaczki mamione są obietnicami, że osoby starające się zostaną przejęte przez Tauron – co jest kłamstwem od samego początku nie ma takiej możliwo9ści proszę się nie dać na to nabrać. Praca tam trwa 3-4 miesiące mija gorący okres i żegnamy się ze współpracą - Może ktoś pomyśli, że czegoś się nauczy udział w szkoleniach itd. To kolejny mit – szkolenia jeśli jakiekolwiek są, mają poziom bardzo mierny, wartościowe szkolenia są przeznaczone jedynie dla pracowników T. Czy czego się nauczy w pracy – być może jeśli ktoś chce otworzyć jakiś dokument wpisać w nim dane np. nr licznika zamknąć dokument i tak przez 8 godzin to oczywiście tego można się nauczyć. Pracowałam tam więc bardziej przypomina to pracę na linii produkcyjnej. Cyt. „Nie ma ofert nie do odrzucenia, na każdym etapie można rozwiązać współpracę, my tego nigdy nie utrudniamy.” – cóż za łaski może dostąpić pracownik MOŻE On rozwiązać współpracę, nie bardzo rozumiem tego stwierdzenia to są firmy, że nie można? Chyba w Korei Północnej. Cyt. „Dementujemy jednocześnie informacje wskazane w jednym z powyższych komentarzy, że właścicielka agencji, jest byłym pracownikiem jednej z ww. firm”. Do niedawna istniał profil Pani Oli (dziwnym zbiegiem okoliczności już go nie ma), gdzie poprzedni pracodawca był wpisany Vatenfall (część Tauron obecnie). Zapewne to jakiś kolejny zbieg okoliczności i fałszywe konto, zrobione przez złych ludzi, którzy taką złośliwością odpłacają się za tyle uczciwości i dobra którego doznali pracując w ww. firmach.

expracownik Zoltos

Firma uczciwa, rzetelna, wypłacająca wynagrodzenia na czas, reagująca bardzo szybko na potrzeby pracowników. Działa w oparciu o przepisy i stosująca się do nich, a pani Ola zawsze też udzieli wszystkich wyczerpujących informacji, i pomoże, jak trzeba, można liczyć na jej wsparcie w każdej chwili. Czasem ludzie piszą takie komentarze, że ręce opadają - ja nie mam takich odczuć jak kolega/koleżanka powyżej. A najgorsze jest to, że jedną taką opinią można komuś nabruździć ... czasem się ludzie powinni na prawdę zastanowić nad tym co piszą. Spróbuj pracy w Adecco, Ranstadzie czy w innej molochowatej agencji, to się przekonasz dopiero, jak tam traktowani są pracownicy i co takie wielkie agencje robią :(

wichrowewzgorza18@gmail.com

Firma istniejąca głownie w celu ominięcia przepisów prawa pracy. Pracujesz na papierze w tej firmie a wykonujesz te same obowiązki co pracownik Tauron obsługa klienta (ich główny klient, zresztą właścicielka, kiedyś sama tam pracowała, pewnie dogadała się z władzami i założyła tego typu działalność) . Niestety pracujesz ramie w ramię pracownikiem Tauronu wykonujesz więcej obowiązków, bo jesteś od roboty, a dostajesz za to najwyżej 1600zł netto. Bywają także umowy zlecenie gdzie pracujesz 8 godz. 5 dni w tygodniu wykonując tę samą pracę co pracownicy etatowi co jest jawnym łamaniem prawa pracy (wypłata 1200 - 1300 zł). Jako, że zgodnie z prawem 3 umowa o pracę u jednego pracodawcy musi być umową na czas nieokreślony, aby tego uniknąć właścicielka Pani Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk stosuje sprytny manewr. W okresie końca obowiązywania drugiej umowy przedstawiana jest propozycja nie do odrzucenia do przejścia do firmy Zoltos.pl tej samej właścicielki, gdzie znów może pracować na umowie tymczasowej, a potem znów w Work Point itd. Potencjalny zainteresowany myśli sobie pewnie no dobrze parę miesięcy przeboleję, przecież w ogłoszeniu napisali, że jest możliwość późniejszej pracy bezpośrednio u partnera owej firmy. Wykażę, że i przyjmą mnie do Tauron. Nic bardziej mylnego z dwóch powodów: Tauron obecnie jest w fatalnej kondycji finansowej (Przejęcie nierentownej kopalni) i wdraża plan redukcji etatów, wobec tego na rękę im jest zatrudnić pracownika tymczasowego za małe pieniądze i bez przywilejów, które musiał by dostać etatowy pracownik w Tauron. Drugi powód to taki, że w firmie T. istnieje praca jedynie dla ludzie posiadających znajomości tak jak w urzędach. Mierni, ale wierni. Może teraz jakieś plusy: Praca jest dość prosta ogarnie ją średnio inteligentny gimnazjalista, wystarczy jako tako obsługiwać komputer,. Niestety nie potrafią tego pracownicy T. często z uwagi na średnią wieku >50 lat. Oczywiście praca ta nic nie wnosi w rozwój pracownika, odebrać jakiś dokument przerobić zamknąć i tak w kółko. Polecam jeśli kogoś szczytem marzeń jest 1600 zł lubi pracować z Paniami które sumy w Excelu liczą na kartce lub kalkulatorze a dostająca tę samą pracę ponad 2 razy tyle. No i oczywiście lubią słuchać tekst, że w takiej prężnej organizacji pracują i powinny się cieszyć, że w ogóle ktoś dał im taką możliwość:)

ZoltOs.pl
@wichrowewzgorza18@gmail.com

Dzień dobry, Drogi komentujący/a, dla wyjaśnienia istotnej kwestii, właścicielka ZoltOs.pl nigdy nie była pracownikiem TOKu i tym bardziej nie korzystała z jakichkolwiek znajomości, to co wypracowała, to jej bardzo ciężka praca, poparta dużym doświadczeniem zawodowym w wielu międzynarodowych firmach. Do każdego pracownika staramy się podejść zawsze bardzo uczciwie, kulturalnie i generalnie jesteśmy do dyspozycji w każdym czasie (no niedziele staramy się mieć wolne :)). Nie stosujemy sprytnych manewrów i nie omijamy prawa. Wiele osób - jak tylko pojawia się możliwość, otrzymuje propozycję przejścia na etat do Pracodawcy-Użytkownika i z pewnością tego nie utrudniamy, wręcz przeciwnie i nepotyzm tutaj nie gra żadnej roli. Każdy też ma prawo odrzucić złożoną propozycję, nikt bowiem nikogo nie zmusza do współpracy. Zarobki - są one zróżnicowane z uwagi na specyfikę pracy na danym stanowisku, oczekiwań Pracodawcy, wykształcenia, czy też doświadczenia i od górnie ustalane przez każdego Pracodawcę-Użytkownika, agencja nie ma tutaj wpływu na ich wysokość i stosuje się do ustaleń. Dużo, by pisać i sporo tłumaczyć - każdy ma prawo do własnych odczuć. . Żywimy nadzieję, iż jako nasz były lub obecny pracownik wichrowewzgorza18@gmail.com znalazłeś/aś lub też dopiero znajdziesz właściwą drogę zawodową, gdzie będziesz mógł/a się spełniać i realizować swoje plany zawodowe, tego też z resztą życzymy każdemu z naszych współpracowników :) Wystawiona opinia jest dla nas bardzo krzywdząca - wprowadza w błąd potencjalnych czytelników i zawiera nieprawdziwe informacje, zarówno o właścicielu firmy, jak i samej agencji i zasad jej działania. Jest nam bardzo przykro, że tak nas oceniono :( Tym czasem pozdrawiamy Cię serdecznie wichrowewzgorza18@gmail.com ZoltOs.pl

Wszystko w jak najlepszym porządku! Kontakt bezproblemowy, umowa czytelna, bez jakiś kruczków. Pracowałem pod tą agencją prawie rok i szczerze polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy - Gliwice

• Jak się pracuje w ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy?

ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy
1.9/5 Na podstawie 18 ocen.

ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy