Opinie o Kompozyt Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kompozyt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kompozyt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompozyt Sp. z o.o. w Chorzów

Nowy Nowy wpis

Cześć jadę teraz w niedzielę, słyszałem różne opinie raczej źle na temat kierowników jakąś kobieta i facet na miejscu. Zastanawiam się czy jechać, warto?

Nowy Nowy wpis
@Nowy

Firmy nie polecam, umawiałem się z kobietą przed świętami że teraz wyjadę. Dzisiaj miał być rzekomo wyjazd Żadnego kontaktu nic nie odpowiada i zostałem na lodzie.

Albert Nowy wpis

Super firma. Kasa na czas, dobre pieniądze. Szefowa Ewa i szef Remik super. Ciuchy najwyżej jakości. Polecam wszystkim

Wiecie jak się skontaktować z firmą w sprawie pracy? W internecie jest do nich kontakt, ale chodzi mi o jakieś ogłoszenia o pracę. Nie ogłaszają się w sieci? Te 7 tyś to na umowie b2b? Dobrze zrozumiałem? Nie ma tu możliwości przejścia na uop? Kurcze, za tyle godzin roboty, to faktycznie troche mało. Pracujecie na samej podstawie, tak? A da się tu znaleźć coś od ręki? Szukam pracy od zaraz, nie bardzo mogę czekac na jakieś nowe projekty itp.

Anonimowy pracownik Nowy wpis

Szczerze odradzam pracy w tej firmie nieludzkie warunki pracy i stawka(usunięte przez administratora)

Czy w Kompozyt Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Monter

Znalazłem ogłoszenie na olx a potem telefonicznie wszystko załatwiłem.

Co robiłem wcześniej, czy szukam pracy na dłuższy okres, czy mam problemy z alkoholem.

Sylwek

Oj to mocne tempo pracy. Z soboty jest wyższa stawka czy wszystko w tej samej? Ktoś żalił się że płacą w złotówkach zamiast w euro. W umowie jest od razu to wyszczególnione?

Ziomek
@Sylwek

To samo za 7 k (usunięte przez administratora)5 tygodni pon-pt po 12 h w sobotę każdą w nagrodę po 10 h . Co wychodzi 25 ziko na godzine w delegacji w DE np. Wariacja

@Ziomek

Znaczy delegacje tak samo są płacone czy inaczej? Bo nie zrozumiałem z tego komentarza, a ciekawe. Mi w poprzedniej firmie płacili jednak więcej. A tutaj? I soboty są też inaczej płatne?

Tragedia

Wszystko jest tak samo płatne. Wychodzi 20 parę złoty na godzinę. Nie są wypłacane diety. 70 godzin w tygodniu ,pół godziny przerwy. Nie można zjeść nawet nic ciepłego.

@Tragedia

no to rzeczywiście trzeba ostro się narobić...a te 7 tysięcy co ktoś napisał to stawka brutto czy netto? no i jeśli delegacje mają miejsce to zapewniają nocleg, czy wszystko na własną rękę? i ile trwają delegacje?

XR

brutto i netto w jednym bo nikt za cię podatków nie płaci ???? tak, masz nocleg i transport ,gotówka do ręki odrazu w polsce po 4/5 tygodniach

@kaka

Pracując po ponad 300h w miesiącu otrzymujesz psie pieniądze. Nie polecam.

@@kaka

300 h? jak to możliwe? opiszesz swój miesięczny grafik, bo aż zaciekawiłeś? I ile kasy za to jest? czy jest tu ktoś kto faktycznie także tyle robił i się odniesie? To możliwe by tyle godzin wziąć?

@kamil

Praca po ponad 300h w miesiącu a 7tys zł? Żarty jakieś. Praca po 12 godzin, jak ciemno to (usunięte przez administratora) z czołówkami, nie ma znaczenia czy leję mocno, wtedy jeszcze szybciej musisz (usunięte przez administratora) Pójdziesz do toalety to się patrzą na Ciebie jakby ci chcieli karę dać. Przerwa tylko pół godziny, ledwo zdążysz bułkę ugryźć a połowy przerwy już nie ma. W dodatku pieniądze wypłacane w złotówkach, żarty. NIE POLECAM!!!

Nie macie o czym pisać? Skoro się tu kłócicie, to jaka jest atmosfera w pracy? Też negatywna jak tutaj? Bo szukam aktualnie pracy, ale antyreklamę tu robicie. Mozna się chociaż z większoscia osób w pracy dogadać?

Uwaga nie życzył bym pracy największemu wrogowi kierownictwo nie zna się wogule na robocie starzy pracownicy odeszli to nagaduja na nich tak że to szkoda gadać (a chłopaki naprawdę znali się na robocie ) nic dziwnego że odeszli Kierownictwo nic tylko tempo tempo i tempo nie ma cię dwa dni w miesiącu ( nie ważne z jakich powodów ) -25 auro za dzień Nie polecam tej firmy

No to z jakiego powodu poodchodzili Ci z wieloletnim doświadczeniem? Czy w umowie jest jasno zapisane to, że za każdy dzień zabierają kasę?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kompozyt Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Padła tu informacja, że żeby móc pracować, trzeba działać z firmą na zasadach B2B. Dotyczy to każdego stanowiska czy tylko jakichś konkretnych? Płacą aktualnie na tyle dobrze, żeby opłacało się pracować na działalności?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kompozyt Sp. z o.o.?

Witek

Atmosfera jest bardzo napięta

Kris

Od nowego roku żeby pracować w tej firmie a w zasadzie kolejnej utworzonej czyli EM Sun Energy, trzeba założyć działalność gospodarczą. Jednym słowem kombinacje na maksa. Jeżeli chodzi o pracę to 12 godzin na polu, 0,5 godz. przerwy. Zarobki cięte ile się da. Sprzętu bardzo mało drabin trzeba szukać, wkrętarki na szrot się nadają o innych narzędziach nie wspomnę. Kierownictwo tutaj to jest dopiero szczyt, brak wiedzy technicznej i zarządzania pracą. Trochę lepiej od dżentelmena Michałka ale niestety to są ludzie z łapanki a zatrudnieni tylko bo znają niemiecki. Alkomat codziennie akurat na plus, ale ciągle wypominki kierowniczki ile to płacą za kwatery! jest nie do przyjęcia. Tak się podnieca jakby płaciła ze swoich. Dostają grube euro za robotę płacą w złotówkach grosze. Nie polecam szkoda nerwów. W większości zatrudnionych to menele z pod budki z piwem. Myślę że za niedługo ta firemka padnie.

Bartek

Jak długo pracowałeś w tej firmie ? Mam zamiar tam jechać z polecenia kolegi, ale czytając te komentarze..

Pracuś

Siemo chopoki, idzie się tam jeszcze zatrudnić, bo zarobił by cztery tysionce dodatkowe

Elooou
@Pracuś

Lepiej idź do biedronki na kasę samoobsługową dobrze ci radzę

Justyna
@Elooou

A tak przekładając to na rzeczywiste warunki jakie firma tu ma do zaoferowania to za jaką konkretnie pracę tę czwórkę by się wyciągnęło?

Byłem

Praca - 12 godzin pod bacznym okiem kierownictwa (tak naprawdę akord 450 paneli na osobę) do tego pół godziny przerwy (najczęściej na polu). Sprzęt - drabiny (jeśli uda się je zdobyć) są ale strach na to wejść. Wkrętarki - głowice latają jak k. majtki Busy - jeżdżą. Do tego ciągłe gadanie ile to nie płacą za naszą kwaterę i terminy ( 3 razy szybciej) słowa kierowniczki. Ogólnie to nie polecam.

Łukasz pracownik

A Michał co robi z ludźmi masakra ja bym wrócił jak by była stara ekipa Mateusz kierownikiem co jeszcze byłem operatorem

@Łukasz pracownik

Michała już nie ma, są lepsze elementy zapraszamy hahah

Kocham Kompozyt. Kompozyt to najlepsza firma. Pracujesz za (usunięte przez administratora),.ale wypłata zawsze na czas

Czy pracodawca Kompozyt Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak motywyja

Lizusek

Firmy nawzajem się motywują w różnych aspektach łamania frajerny hahah

@Lizusek

Jeszcze nie zamkli tego (usunięte przez administratora) ?

Maja

W jaki sposób? Macie jakieś konkretne dodatki za wyniki pracy, premie ? Można liczyć na awans jeśli dobrze spelnia się swoją funkcję ?

Tak o
@Maja

Są premie dla przymiarców i elektryków. Panelowcy dostają pochwałę.

@Tak o

Jakie premie ???? premie to tylko ta dżentelmeńska swoim lizusom rozdawała, nie donosisz nie licz na premie

Czy Kompozyt Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa zlecenia jakaś lewa. Nie ma diet, ani nic. Stawki tragedia, wychodzi ok 20 złotych na godzinę ,to lekko ponad 4 euro to trzeba gdzieś zgłosić bo to napewno nie legitne

Justyna

tyle, że może fakt, że to zlecenie załatwia sprawę tej legitności? bo w przeciwnym razie raczej już wcześniej ktoś by zareagował... Chociaż kiedyś ktoś o pozwie wspominał ale na tym się skończyło? ludzie dalej normalnie tu pracują?

Zostaw merytoryczną opinię o Kompozyt Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Kompozyt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompozyt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompozyt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 41 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompozyt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kompozyt Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompozyt Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Wolności 16B lok. 1
    41-500 Chorzów