Opinie o JTC S.A. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy JTC S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JTC S.A. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JTC S.A. w Będzin

PanPaweł Nowy wpis

W JakimToCudem spędziłem ponad 10 lat. Firma dała mi ogrom doświadczenia, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Po zmianie prezesa zaczęło się sypać. Odchodzili nawet ludzie, którzy spędzili tam ponad 20 lat. Szkoda. Szału z kasą nie było, można było wiele załatwić. Ale w sumie miło wspominam tą firmę.

Co wchodzi w socjal JTC S.A.?

Kandydat Nowy wpis

Decydując się na podjęcie pracy w JTC radzę podpisać umowę przed zwolnieniem się w obecnej pracy. Nagle okazuje się, że 1/3 wypłaty jest pod stołem :)

Czy można liczyć w JTC S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Beniek

Nie

Sałata Nowy wpis
@Beniek

Można, ale nie na wszystkich stanowiskach. Ogólnie biurowi mają.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JTC S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
jacek

@Beniek a na takie podstawy jak woda czy herbata?

Olga

@Max, dziękuję za Twoją wypowiedź. Czy JTC zapewnia swoim pracownikom rozwój? Czy oferuje udział w szkoleniach lub kursach podnoszących kwalifikacje? Czy czujesz się doceniony przez swojego pracodawcę? Na przykład poprzez udzielane profity i premie?

@Olga

czy zapewnia rozwoj? hmm jestem tutaj 10 lat i nie czuje zebym stal w miejscu. Wszystko jest kwestia indywidualna. Trzeba chciec a nie tylko czekac az spadnie jakas propozycja z gory. czy czuje sie doceniony? powtorze sie ze jestem tu juz 1o lat. czy bylbym tak dlugo gdybym nie byl doceniany ?

Olga

@Max, czy nadal pracujesz w firmie JTC? Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z resztą zespołu? Czy jesteś zadowolony z warunków pracy? Może jest jakiś aspekt tej pracy, który szczególnie doceniasz? Na to forum zagląda wiele osób, głównie pracowników i potencjalnych kandydatów do pracy.

@Olga

Tak pracuje w JTC od prawie 10 lat. Na warunki pracy nie ma co narzekac. W branzy pracuje juz ponad 30 lat wiec mam porownanie z innymi firmami jak to wyglada od srodka. Jesli chodzi o place to chyba latwo sie domyslic ze pieniadze przychodza z doswiadczeniem. W JTC to doswiadczenie dobrze zostalo docenione :)

Mira

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Mira

tak ma. W Tarnowie i w Gdansku poszukuja elektromonterow i osob dokosztorysowania oraz prowadzenia budów

Olga

@Mira, obecnie firma poszukuje Elektromechaników oraz Kosztorysanta. Oferty pracy są publikowane pod adresem http://www.jtcsa.com.pl/kariera Czy planujesz aplikować do tej firmy? Dlaczego zdecydowałaś się wybrać akurat na tę firmę? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

ALDIK

Pracuję w JTC od roku. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale nażekać nie mogę. W przciwieństwie do korporacji, tutaj może wszystko załatwić po ludzku, bez zbędnych ceregieli. Przyjazna amosfera.

Olga

@frank Jeśli pracowałeś w JTC, to czy mógłbyś w kilku słowach opisać, jak wyglądała Twoja przygoda z dostaniem pracy w tej firmie? Może podzielić się z przyszłymi pracownikami wskazówkami odnośnie spotkań rekrutacyjnych?

frank

Nie rozumiem skąd ten jad w waszych wypowiedziach. W firmie co prawda już nie pracuję od jakiegoś czasu, ale znajomi, którzy tam zostali są zadowoleni. Zarobki jak zarobki, ani duże ani małe. Ale atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna. Z kierownictwem można pogadać, nie robią problemów z byle czego i nie zaobserwowałem żadnego mobbingu.

Jak wyglądają aktualności firmy JTC S.A.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Zadowolona

Pracuję w firmie J.T.C. - nie jestem "z rodziny"...odnośnie chmary niekompetentnych kierowników czy dyrektorów - zapraszam serdecznie do firmy...tacy tutaj nie pracują, pytacie o aktualności - proszę: zgodnie z przejętą Strategią rozwoju - poszerzamy udział w rynku, otworzyliśmy oddział w Tarnowie, kolejny oddział otwieramy niebawem, wchodzimy na nowe rynki, uważacie, że osoby nie posiadające odpowiednich kompetencji byłby w stanie podjąć wyzwanie i reprezentować tak szeroko firmę - nie sądzę.

Zadowolona

Pracuję już długo i zmiany obserwuję...więc wiem co mówię...

Kowalski

Widzę, że firma idzie z duchem czasu .... Zmiana loga, barw firmowych .. i tyle zmian. Chmara kierowników i dyrektorów, w większości leniwych i bez kompetencji ... ale z rodziny. Co niektórym pseudo kierownikom się wydaje, że rozmowa z pracownikiem, podwładnym opierać się powinna jedynie na krzyku, wyzwiskach i groźbach. Ludzi z pasją, doświadczeniem i chęcią do pracy nie szanują. Pensje marne i kombinowane.

Ryszard
@Kowalski

Podzielam Twoją opinię. Ta firma to samo dno i wodorosty. Nie polecam żadnej formy współpracy z tą firmą. Kierownictwo faktycznie opiera relacje na mobbingu, krzykach i jest bardzo niekompetne.

kierownik

Zarobki na minimalnym poziomie widełek płacowych dla firm z branży.

Kiepska firma - ugadasz się na pewną kwotę na umowie napiszą połowę tego co się się ugadasz oczywiście w pierwszym miesiącu wyrównają premią uznaniową do tego co się umówiłeś z prezesem a potem "zapomną" ci dać tę premię i sam się będziesz chciał zwolnić, szkoda sobie zawracać głowę. Jeśli chcesz u nich pracować przypatrz się umowie czy nie ma powyższego numeru.

rozi

Brak podwyżek, od dłuższego czasu dodatki zabierają by zatrudnić nowych kierowników dyrektorów i dać im godziwe pensje i auta służbowe.

były Pracownik

Równia pochyła. Brak pomysłu Nowego Zarządu na prowadzenie interesu. Brak kompetencji, cwaniactwo, zero kontaktu z rzeczywistością.... Zatrzymali się w latach 90-tych. Obecnie nie polecam...kilka lat temu była zupełnie inna sytuacja.

janek

Projektowanie, dostawy oraz montaż i serwis systemów automatyki dla przemysłu to główne ich obszary działania i wydaje mi się, ze teraz bardzo na plus to wszytsko wygląda jak dla mnie, bo oferują też umowy o prace u nich co jest stabiliazają już.

były Pracownik
@janek

Umowa o pracę to w obecnych czasach dla osoby z doświadczeniem to żaden rarytas. Umowa umową a i tak nie będzie na niej kwota, którą negocjowałeś na rozmowie .... Premię tez Ci obetną przy najbliższej okazji , albo zamiast premii będą łaskawi wypłacić Ci nadgodziny, które wypracujesz....

Lechu

"pracy w Poznaniu to nie brakuje tylko tak naparwde to ta firma daję najlepsze warunki jako instalator elektryczny lub teletechniczny, bo mało jest osób kompetenetnych." A o jakiej firmie jest mowa???????? Bo jeśli chodzi o JTC S.A z Będzina to zupełnie inna sprawa i raczej kiepska firma pod względem płacowym. Brak najmniejszych podwyżek od kilku lat , brak dobrej organizacji pracy i specjalizacji w działalności. Łapią wszystko co sie prezesowi opłaca choć by "malowanie krawężników". Wiem bo pracowałem dość długo a nawet chyba zbyt długo jak czas pokazał. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o JTC S.A. - Będzin

• Jak się pracuje w JTC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JTC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

JTC S.A.