Opinie o Kompozyt Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kompozyt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kompozyt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompozyt Sp. z o.o. w Chorzów

Witam odrazu napisze że odradzam tej firmy nawet największemu wrogowi . Zacznę od tego że jak pana przyjmują oczy mydła ciuchami innymi bajerami wciskają ciemnotę że praca po 9-10godzin na miejscu okazuje się że praca codziennie po 12h i soboty 10 jak się ściemnia dostaje się czołówki nie wazne czy leje jak z wodospadu deszcz masz (usunięte przez administratora) zarobki za 340godzin 7 tys i to tyle kierownik to największa (usunięte przez administratora) jaka spotkałem nawet po niemiecku przedstawić się nie umie lata ze swoim tłumaczem kary raz będziesz na kacu kara 1000 zlściągniesz kask 50e nie pójdziesz do pracy bo dostaniesz gorączkę to nie zapytają się czy ok tylko wpadnie z alkomatem na hotel żeby jeszcze z tysiąca urwać dostajecie zaliczki w euro mną miekscu przy wypłacie liczą wam euro po 5 zł ta firma to jedno wielkie kłamstwo a remik to pała do bicia

Justyna

jak tak to czytam to wygląda na to, że miewali tu spore problemy ze spożywaniem alkoholu u ludzi, skoro taki nadzór tu jest prowadzony. wiadomo coś na temat jakiś wypadków? stało się coś kiedyś?

@Justyna

To jest budowa więc jak na każdej są problemy z alkoholem. Wypadków nie było. Kierownictwo tylko czeka na to żeby dać karę żeby wypłata była jeszcze mniejsza. Ta firmą to tragedia. Kierownicy nie wiedzą sami co mają robić i skupiają się tylko na tym żeby dawać kary. Remik nawet śrubokręta nie potrafi trzymać a rządzi ludźmi na budowie. To jest cyrk. Jest bardzo zimno. Nie wiemy na polu co robić. Brudne samochody całe w błocie. BHP najtańsze. Ja już tam więcej nie pojadę.

Szerszeń

Interesuje mnie praca w Niemczech jako monter,czy może mi ktoś powiedzieć jakie są warunki pracy i płacy tygodniowo ? Jakie warunki mieszkaniowe? Jakie podejście do pracownika? Kiedyś pracowałem w podobnej firmie i też większość opin było negatywnych ale pojechałem i nie żałowałem było wręcz przeciwnie tylko za daleko od domu .Czekam na opinie od wytrwałych.

Bryan
@Szerszeń

Kwatery po 30 osób, kierownicy za wszystko dają kary, wystarczy na zegarek w telefonie spojrzeć i masz 50 euro, czapkę na chwilę zdejmij żeby przeczesać włosy kolejne 50 euro, pada deszcz ty w polu w wodzie po kolana ,a stara siedzi w kontenerze pije kawę i mówi że fajna pogoda. A i wypłata 7 tysięcy minus kary, lepiej iść do biedronki

Jano

Siema wszystkim oszukanym i niezadowolonym ze wspołpracy z dacusiem i dżentelmenem. Ze swoim prawnikiem złożyliśmy pozew o dawanie jakiś chorych kar za alkochol i wyzyskiwanie robotników w pracy. Jeśli też cie wyru****** na piniadze pozewkompozyt@wp.pl razem im pokażemy.

@Jano

Alkohol nie umiesz poprawnie napisać a pozew będziesz potrafił?

Justyna
@.

Pozwu nie sporządza prawnik? Generalnie cokolwiek wyszło z tego czy to było tylko takie fejkowe pisanie?

Krzysztof

Ekipa spoko ale szef kawał (usunięte przez administratora) nie szanuje pracownika .

Monter

Znalazłem ogłoszenie na olx a potem telefonicznie wszystko załatwiłem.

Co robiłem wcześniej, czy szukam pracy na dłuższy okres, czy mam problemy z alkoholem.

B@T3K

haha tak jak myślałem sobie o tej firmie i o jej ogłoszeniach o pracę.Poczytałem forum i bardzo jest mi żal niektórych z WAS.Nie ubliżając nikomu ale jeżeli ta firma oferuję pracę w Niemczech to dlaczego płaci z złotówkach?,trzeba być kompletnym idiotom żeby się dać tak oszukiwać.Popieram jeden z wpisów,to nadaję się do zgłoszenia do Inspekcji Pracy i Urzędu Skarbowego! ten facet nie dość że was oszukuję na wypłacie,wzbogaca się na oszukiwaniu WAS jak i Skarbu Państwa a tfuuu rzygać się chce

@B@T3K

Ja to osobiście zgłoszę syn pojechał po dwóch dniach go wyzucila na ulicę bez pieniędzy mało brakowało dostał by po pysku. Uwierzcie ze to (usunięte przez administratora) 12 h hamstwo i wykozystywanie ludzi polak polaka zeszmaci taka prawda. Wstyd

@Briliant

Tak się niestety kończy jak Mamusia wysyła do pracy Synusia. W pracy niestety trzeba pracować bez względu na to czy za złotówki czy za euro. Kevin powiedz Mamie jak było naprawdę. Stawiam, że nawet w zakładach komunalnych trzeba "coś" robić. A to nie zakład komunalny tylko budowa. Pozdrawiam Panią

Kierownik
@Briliant

Pani Syn, Kevin sam zrezygnował z pracy. Ostatniego dnia przyszedł prawie z płaczem do biura mówiąc ze nie daje sobie rady. Został odstawiony w miejsce z którego wyjechał do pracy chociaż nie był to nasz obowiązek. Pobrał odzież bhp, opuścił hotel za który spółka płaci grube pieniądze. Proszę sobie porozmawiać ze swoim synem bo pewnie to co mowi o naszej firmie mija się z prawdą. Gdyby miała Pani jakieś dodatkowe pytania do jestem do dyspozycji pod telefonem. Dla syna proszę poszukać jakiejś prostej pracy nie wymagającej siły oraz zaangażowania. Niestety na budowie chłopak sobie nie poradzi, obojetnie czy u nas czy w jakimś innej firmie. Pozdrawiam serdecznie.

O_o
@Kierownik

A może dla kierownika trzeba poszukać jakiejś prostej pracy nie wymagającej kontaktów z ludźmi gdyż ewidentnie sobie nie radzi co widać w większości komentarzy.

Borsuk

Co tam słychać u wacka dacka i jego dżentelmena ?

Chudy

Pracowałem w firmie Kompozyt przez jakiś czas. Praca od poniedziałku do piątku po 12h + obowiązkowe soboty po 10h, więc 70h. Wypłata około 1900zl na tydzień, więc 27 złotych netto za godzinę ciężkiej pracy w Niemczech, generalnie śmiech na sali, bo znalazłem pracę na magazynie za 9€ netto, która jest wiele lżejsza i przede wszytskim nie pracuje na polu po kolana w błocie. Da się zarobić, tylko za cenę zdrowia. Bardzo duża rotacja pracowników. Mało kto wytrzymuje 5 tygodni. Na plus mieszkania - dobry standard. Mimo wszystko, nie polecam, bo da się zarobić dużo więcej w dużo lżejszej pracy.

Bicz
@Chudy

Zamiast tych obsranych ciuchów to powinni kupić wodery buhahah

Gagan

Co tam słychać u panów dżentelmenów ?

Alojz

Hola hola ktoś tu pisał że busy to nówki sztuki buhah, hamulców zero kierownice musisz trzymac jak w Ikarusie bo ściąga na jedną stronę. Poprostu takie auta nie mają wjazdu do Niemiec zdezelowane złomy Dacka. Jak tego pajaca nawet na drabiny nie stać, tylko trzeba biegać i pożyczać . Dobrze że jeszcze trytetek nie wyliczają bo już za mojej kadencji takie akcje były, bo dżentelmen myślał że je sprzedajemy , a my je jadaliśmy bo takie smaczne.

Grzesiek

I najlepsze śmieszne akcje z karami w euro a wypłata w naszych złotówkach. Nie wiem po co to wogole chłopaki podpisują. Jakiś regulamin na placu budowy zero tłumaczenia na język Polski podpisujesz jakiś Niemiecki świstek. Ta firma powinna być dawno zamieciona a co się dziwić jak to ma chorzowski pies.

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Kompozyt Sp. z o.o. w mieście Chorzów? Każda opinia ma znaczenie!

Andy

Nie polecam , (usunięte przez administratora) , masakra, tam bierzesz zaliczki w euro a resztę jak zjedziesz dostajesz do ręki w złotówkach, trzeba zgłosić cwaniaczka , nigdy ale to nigdy nie dajcie się wyr... ć jak ja. Nie polecam, uważajcie na nich.

@Andy

Zgłoszę tego Hama w poniedziałek skarbówka i panstwowa inspekcja pracy

Briliant

Nie polecam 12 h pół godz przerwy masakra nie szanują ludzi wypłata w polskich a zarabiasz w euro walą ludzi w chuja

Były łoperator
@Briliant

Gdzie masz napisane ze zarabiasz w euro? Umowę masz Polska i masz stawkę napisana w zł to po pierwsze zaliczki wypłacają w euro bo jesteś w Niemczech i raczej ciężko zapłacić cebulionami to po drugie

Pancio

Duży przemiał ludzi bo dużo patologi na budowie. Alkomat, duże kary. Praca ciężka. ok 2000 tygodniowo. Kwatera za darmo. Ubranie za darmo. Pozdrawiam Baraki

Dawid
@Pancio

Pozdro Pancio!!! Do zobaczenia na następnej robocie!!!

Lolo
@Pancio

Potwierdzam, ciężka praca, ale zarabiam w tydzień prawie tyle co w Polsce w miesiąc, te zle komenty pisza pewnie ci co wylecieli za vode

Marian
@Pancio

Potwierdzam, bardzo fajna praca i dużo można zarobić. Jak na takie warunki 9tys miesięcznie to dużo, do tego mieszkanie z pralką i wifi za darmo, transport za darmo fajne nowe samochody, ubrania za darmo. Jak ktoś przyjechał zarobić to można.

Kamil
@Lolo

Jesteś śmieszny z tym co piszesz .kompozyt to piekło które trzeba unikać . Wiem co piszę pracowałem tam ponad dwa lata temu

Dawid

Wszystkie potrzebne. Telefon do nich nie należy.

Zyga

A daje dacek kartę Multisport i ? Dobrze że jeszcze auta nie musicie pchać do roboty haha

Mario

Nawet drabiny nie zapewnia trzeba zajumac jakąś z budowy buhaha

Borsuk

Dacek kupił wam drabiny czy dalej musicie (usunięte przez administratora)od innych firm na budowie buahhah

Dc team

Jak nie ma kierownika to jest spoko. Nikt nie krzyczy i da się pracować w wypłata podobna. Idiotyczne komentarze pisane poniżej, są pisane przez ludzi którzy mają problem z alkoholem i prawda jest taka, że dostają kary po 100euro, ale każdy o tym wie bo jest to w regulaminie.

Piro21k
@Dc team

100euro i wylotka do domu. Nie ma miejsca na alkohol!!! I bardzo dobrze, bo z patusami nie da się robic.

Jajo
@Piro21k

Patrole to w doma zostawiłeś haha i się rozmnaża za 500 +

Tedi

Właśnie zbieram się do pracy. Fitma dobra, płaci na czas, może nie są to mega miliony, ale jak na kogoś w moim wieku 10 tysięcy co miesiąc to bardzo dużo na wszystko starcza, mam ma dobre ciuchy, mam na fajki , mam na mieszkanie, więc polecam.

GMyk
@Tedi

Tedy w niedziele się widzimy!!! Trzymaj dla mnie miejsce w ekipie trytkarzy.

@GMyk

Drabinę nie zapomnij z domu zabrać:)

Johnywaleczneserce

Najgorszemu wrogowi bym nie polecił tyralnia 70 godzin w tygodniu za 1800zl w Niemczech nieludzkie warunki nieludzkie podejście do człowieka ublizanie serdecznie nie pozdrawiam Zaganiacza rodem z Auschwitz !!podziwiam cierpliwośc chłopaków bo znoszenie tego typu odzywek nie jest warte żadnych pieniędzy.Wytrzymalem 2 dni i wielki szacunek dla każdego kto dotrwa do końca zlecenia.A jeśli ktoś się decyduje to weźcie ze sobą drabine I rękawiczki bo oczywiście jest z tym ogromny problem.

Zenek
@Johnywaleczneserce

Myślę, że to nie Pan nie wytrzymał, tylko Pana nie chcieli - a to duża różnica. Tylko tacy superpracownicy obsmarowują swoich pracodawców w Internecie. Trochę tu już pracuję i jest całkiem spoko. Dużo pracy, ale naprawdę dobre zarobki. Zapewniają noclegi, dojazdy, ubezpieczenie. Co kilka tygodni zjeżdżam do domu na odpoczynek. Myślę, że to nie pracodawcy warto "nie polecać" tylko współpracę z Panem odradzać.

Zenek
@Johnywaleczneserce

Jak może wyrażać opinie o pracodawcy człowiek, który nie przepracował tam uczciwie nawet 3 dni????

@Johnywaleczneserce

A co robiłeś u szanownego pana dżentelmena ? blenda-meda i jego porcelanowe ząbki jeszcze są na miejscu ?

Krol

Polecam i pozdrawiam tych co warto. Kto ma wiedzieć ten wie. Z fartem

Lelek
@Krol

Pozdro wszystko może być

Mariusz
@Krol

Bo jest prawdziwa :)

Pracownik zatrudniony w 2021

Dobra praca za dobrą płacę. Trzeba się narobić, ale wiem za co. Tygodniówki bez zarzutu. Pieniądze wypłacane terminowo. Gwarantują dojazdy do pracy, bardzo dobre warunki noclegowe. Polecam dla tych, którzy nie boją się uczciwej roboty.

Artur

Jak dla mnie praca życia. Nigdy tyle nie zarobiłem. Ciężko ale się opłaca.

&&8$

Mi hajs tez się zgadza.

Piro21k
@Artur

Zgadzam się. Da się zarobić. Ale fabryka waty to nie jest.

Obecny pracownik.
@Artur

Jak się chce zarobić to się da. Jak się człowiek (usunięte przez administratora)to szybko wróci do domu biedę klepać

Nivvo
@Artur

Da się godziwie zarobić, to prawda. Trzeba pracować. Jak ktoś się chce przebujac to szybko wyleci. Ja polecam

Nivvo
@Piro21k

Nigdzie już pieniędzy za darmo nie chcą dawać. A na pewno nie takich. Za darmo to 400zl zapomog można dostać.

Krystian

Duży przemiał bo trafia się (usunięte przez administratora) która szybko wylatuje. Ale stała ekipa jest Ok więc można robotę zrobić.

Nowy866
@Krystian

Czasami trafi się jakiś as. Ale to duża firma wiec to chyba normalne. Ale takie osoby szybko opuszczają firmę.

&&8$
@Krystian

Tak jest w większość firm pracujących z osobami zajmującymi się budowlanka. Zawsze jest duża rotacja jak w firmie pracuje 60 osób.

Bicz
@&&8$

Haha 60 osób to czym o to wozi jak tam same rozlatujące się busy . Jak pamiętam dwa białe VW ltk z wstawiona płyta zamiast szyby buhaha wy macie wyobraźnię .

@&&8$
@Bicz

To nie wiem kiedy Ty tu pracowałeś. Chyba 5 lat temu. Bo starzy pracownicy mówią, że był kiedyś VW Lt. Ale juz dawno zezlomowany. Flotę aut maja całkiem spoko. Wiec nie ma co marudzić. Najstarsze auto jest z 2018 roku...

Obecny pracownik.
@@&&8$

Za moich czasów, a pracuje tu już ponad rok też nie było jakichś trupów. Nie wiem jak wcześniej, ale chyba każda firma kiedyś zaczyna i nie spotkałem się z taką co na początku kupuje super fury.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompozyt Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Kompozyt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompozyt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompozyt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 41 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompozyt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kompozyt Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompozyt Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Wolności 16B lok. 1
    41-500 Chorzów