TRW

Opinie o TRW

łuki88

adii
@łuki88 14.12.2017 13:59
Wielkie pozdrowienia dla zmiany B z linii 3020. P.S. macie bardzo fajna nowa dziewczyne na linii. ????...

Kojarze dziewczyne z widzenia. Fajna jest i bardzo ładna. :)

tomi92
@łuki88 14.12.2017 13:59

Ma w sobie dziewczyna too cos ze poprostu przyciaga uwage. :)

Alehandro

yhy a co wy ludziska chcecie i wymagacie od pracy na strefie ?Przeciez strefa to wspolczesny (usunięte przez administratora) i praktycznie kazda jedna firma to wyzysk. Wymozdzalnia i ogien...Pracowalem kiedys w Trw i to jest wiocha jak na kazdych innych firmach ,trzeba zadupcac , ALE jest jedno ale do pracy na lini trzeba albo byc odpornym na stress albo ciulnietym czlekiem hehehe .Pozdrawiam tych co tam dalej tyraja i wiecznie narzekaja , ze zle ze lipnie a jednak dalej pracuja i na tym koncza sie ich ambicje na narzekaniu.Temat jest prosty , jak komus nie pasia to nara b ez zbednych komentarzy

Może wiesz

Pozdrawiam całą ekipę linii 3090 Zm. C :)

anonymous
@Może wiesz 21.09.2017 20:10
Pozdrawiam całą ekipę linii 3090 Zm. C :)

Incognito
@anonymous 24.11.2017 19:54

(usunięte przez administratora) tryniola pedofila . Trw wieczna patologia zmiana c największe (usunięte przez administratora)

Gafi

Podwyzki od stycznia

Arek

Nie bylo żadnych podwyzek tym bardziej bonow....

Gafi
@Arek 26.10.2017 18:14
Nie bylo żadnych podwyzek tym bardziej bonow....

Podwyzki od stycznia 8-9% bony od dzis do odbioru. Sodekso 300zl

WdoMolDyg

Pracuje w TRW pod agencja Work, około 4 miesięcy. Decydując się na ta pracę zdawałem sobie sprawę czym wiąże się praca na produkcji. Praca bywa bardzo monotonna i nudna, atmosfera wśród pracowników jest dobra, co do liderów na każdej zmianie trafimy na tych lepszych jak i gorszych. Bawi mnie to że wypowiadają się tu ludzie którzy pracują 10 lat i tak bardzo odradzaja, więc dlaczego się nie zwolnicie? Co do nadgodzin owszem sa , tyle że żeby zarobić w tej firmie sowite Pieniądze trzeba na nie chodzić, moja stawka to 15,60 jednak od stycznia będzie podwyżka moja stawka to 16,84 po pół roku 17,40 mniej więcej, moim zdaniem to dobre pieniądze, praca nie jest zbyt fizyczna bardziej liczy się prędkość i intensywność pracy. Jeśli ktoś nie chce pracować nadgodzin odradzam ten zakład, A w szczególności obróbkę i magazyn. Kierownicy i liderzy zmuszają jeśli ktoś w ogóle nie chodzi a potrzeba jest ogromna i nie mają wyjścia, jednak prawda jest ze jeśli zależy Ci na tej pracy to zapiszesz się, i pójdziesz, tym bardziej że chodzi się do pracy żeby zarobić a nie dla przyjemności, trzeba było się uczyć. Prawda w TRW jest to ze kiedy jest mega dużo okazji do nadgodzin każdy narzeka że nie ma na nic czasu kiedy zaś ich nie ma narzekają ze nie zarobią. Kończąc jeśli ktoś chce zarabiać pieniądze i to jest jego główny cel to może Śmiało przyjść, jeśli ktoś chce śmietanki to niech omija TRW to produkcja nie spodziewajcie się glaskania i przyjemności, kasa w miarę

anonymous

jak jest w Trw z rotacją pracowników? ile weekendów trzeba zrobić?

Ngk

Witam, ile podwyzki bylo w Trw i bonow na swieta wie ktos?

XCC

Ludzie pracujacy po 4 lata z pod agencji Work, to jest niedopuszczalne!!!! Nowym przyjmowanym osobom, wciskają kit że po 3 miesiącach można przejść pod TRW. Tam wszyscy są oklamani, tak działa firma. Ciągłe nadgodziny, często przymusowe, male zarobki, wielka odpowiedzialność, takiego czegoś jeszcze nie widzialem. Ludzie zastraszeni. Nie polecam !!!

Zuzanna
@Ewa 16.10.2017 10:05
Dziękuje, na pewno ta informacja się przyda. coraz częściej czuje się niewolnik a nie pracownik.

Witam niewolników, bardzo wam współczuję, ja juz tam nie pracuje i bardzo mnie to cieszy. Za taką kasę pracuję na strefie w jednej z firm i się opiepszam, nikt mnie do niczego nie zmusza. Także życzę wam szczerze milej pracy w niewoli.

porażka
@Pomocnik 02.09.2017 16:12
Witam Wszystkich na forum ZF- TRW Gliwice. Jeżeli ktoś jest zmuszany do nadgodzin, lub zastraszany że musi zostać bo firma go...

witam ja również pracowałem w tej firmie nie polecam mobbing to codzienność jak sie odezwiesz jestes wrogiem masz robic to co ci kaza jesli nie kierownoictwo liderzy zrobia tak zebys mial piekło w firmie zle traktowanie pracowników zmuszanie do pracy w godzinach nadliczbowych i to bez mozliwosci odmówienia wiecznie o wszystko problem najlepiej jak pracujesz na 10 stacjach na raz wynagrodzenie tez jest (usunięte przez administratora) warte.jesli jestes (usunięte przez administratora) lizacym (usunięte przez administratora) i niszczacym zycie innym ta firma jest idealna dla ludzi bez honoru

Julita

@Adolf nie jestem pracownikiem firmy TRW. Pozostawiając informacje pomagasz osobom, które mają zamiar się tutaj zatrudnić. @Ja niestety, ale nie mamy wpływu na to z jakimi ludźmi pracujemy. Czy powiesz coś może o warunkach pracy w firmie? Jak oceniasz pracę w tym miejscu?

Ja

Oj racja to racja tam pracuja sami lizusi . Szczegolnie na zmianie b .Katastrofa jak mozna byc tak naiwny i tak lizac kierownika .Ludzie dajcie spokoj .

załamany

Mysle ze kazdego nowego pracownika informują o nadgodzinach ale chyba nie ze sa w takiej ilosci. Wolne tylko jest w niedziele po siodmej nocce gdzie przespisz caly dzien z wykonczenia i od poniedzialku znow ciągniesz trzy tygodniowy maraton bez wolnego. Oczywiscie ze nadgodziny sa płatne, ale co z tego... przegięciem jest niedziela na 6 rano gdzie w sobote bylo sie w pracy do 22. gdzie tu jest wypoczynek? Chyba jest to nawet niezgodne z Kodeksem Pracy... Jest coraz to ciężej... ręce opadają

Julita

@załamanyw takim razie czy weekendy są dodatkowo płatne? Czy wiedziałeś o takich nadgodzinach jak przyjmowałeś się do pracy? Proszę o pozostawianie merytorycznych informacji na temat pracy w firmie TRW. Będą one ważne dla osób, które przymierzają się do aplikowania do firmy.

Adolf
@Julita 03.10.2017 16:05

Pewnie pracujesz w HR

@Adolf 03.10.2017 18:19
Pewnie pracujesz w HR

pewnie tak,a ty nie wtykaj nosa tak daleko bo ci odpadnie

załamany

Ręce opadają.... na 30dni w miesiącu wrześniu....28 dni w pracy... nie zgodzisz się to zaproszenie od kierownika z groźbą.... Brak pomocy gdziekolwiek... KP ich kryje, mogą nakazac robić 416h nadgodzinowych w ciągu roku

łuki

Za duzo nadgodzin, czy sobota czy niedziela non stop trzeba chodzic jakby czlowiek nie mial zycia prywatnego. Wiadomo pieniadze jak pieniadze ale mamy tez rodziny, dom wlasne sprawy a nie ciagle trzeba isc na nadgodziny bez sensu i dziwia sie ze ciagle ktos odchodzi.

jasiek

rób dzielnie nadajesz się idealnie!!

łuki

Zobaczymy, slyszalem ze jutro nowi pracownicy maja szkolenie, ciekawe ile wytrzymaja w TRW. Pewnie max miesiac moze mniej. Widzialem ich w tamtym tyg. jeden facet na 9 kobiet.

Adolf

nick
@Adolf 20.09.2017 09:47
Nikt tu nie pisze o czterobrygadówce w UR na obróbce I prawdopodobnie w calym zakladzie tyle tylko ze nie maja na razie ludzi...

dziwie się że tam ktokolwiek pracuje.

zibi

Atmosfera bardzo zła. Brak zrozumienia dla zwykłych problemów pracowników, ogromne trudności z wykorzystaniem urlopu, nierówne traktowanie, płaca nieadekwatna do obecnej sytuacji rynkowej i nie promuje ani doświadczenia ani stażu pracy ani wydajności. Na początku względnie ok ale potem im dalej tym gorzej jesteś traktowany. Stawki jak wyżej napisano z tym że te 3100 to najwyższa stawka dla operatora nawet po 10 latach

Julita

@olo. dlaczego odradzasz pracę w firmie TRW? Napiszesz coś więcej o tym? @ktos jak długo pracowałęś tutaj? Czemu masz takie zdanie o firmie? Podzielisz się informacjami na ten temat?

Xyz

Praca 7 dni w tygodniu, nadgodziny nie są już dobrowolne ! w piątek dowiadujemy się które linie pójdą w weekend i na te linie ludzie którzy dobrowolnie się nie zapiszą zostają zaproszeni przez kierownika wreczajacego karteczkę z poleceniem pracy w nadgodzinach! Zarobki OK najwyższa stawka 3100 zl + premia + nadgodziny Praca dla ludzi silnych psychicznie, odpornych na stres i gotowych poswiecic każdy swój Weekend dla pracy ! Jezeli marzysz o pracy od poniedziałku do piątku to tą firmę omijaj szerokim łukiem ! Ludzie tacy jak wszędzie nigdzie nie ma ideałów!

ktos
@Xyz 14.09.2017 01:35

stawka czlowieku o ktorej piszesz do kazdy weekend te 3000 moze wychaczysz ale kilku latach pracwczesnie agencja jesli ci da to masz szczescie ale to dluga historia dla mnie ten zaklad to dno i ludzie tak samo robilem dosc dlugo wiec moge cos napisac o tym.

hanek

syf!!! miernota tych pracujacych tam jest niewyobrazalnie przerazajaca czegos takiego jeszcze nie widziałem hahaha totalne dno !

Julita

@Arek_1234 piszesz, że zmuszanie do nadgodzin, a czy płatne? I czy to chwilowa sytuacja z nadgodzinami?Czy tak zawsze? Pojawiły się nowe oferty pracy na stanowiska Network Analyst – Remote Access i Network Analyst – WAN w Częstochowie. Ktoś aplikuje?

Ona

Kulka, Pracowałam w Exacie na zleceni w TRW –u, więc sprawa wygląda tak jak pisze Janek. Tylko że należy pamiętać, że TRW nie prowadzi rekrutacji zewnętrznych. Będziesz miała możliwość poznać zakład. Sporo osób pracujących w Exacie przeszło na produkcję. Dopiero po przepracowani kilku lat na produkcji masz szanse na pracę w jakości. Co do samej pracy pod Exactem w TRW to mam mieszane uczucia. Exact zajmuje się tam wszystkim, nawet pakowaniem pomp na linii do pudełek co uważam za głupotę. Z koordynatorką nie było żadnych problemów, liderzy są rożni, w większości bardzo fajni, szczególnie Aga i Paweł. Podsumowując, radziłabym Ci od razu iść do agencji Work na produkcję.

gekon 70

witam prosze o informacje jak w trw jest z praca w soboty i niedzielae czy sa wolne czy jest przymus pracy w te dni,pytam bo chce zlozyc cv ale jestem uzalezniony od dojazdu

Molacik
@gekon 70 17.07.2017 13:36

Dojazd do roboty zawsze się znajdzie, jest Wolumen, to jedziesz z tematem ziomek, nie ma, że boli, sobota, niedziela, jest walka, chcesz zarobic to przychodzisz :D jest Atma w robocie, to najwazniejsze :D Wal na maszyny, piekna robota, cały rok Meksyk, nie trzeba lecieć na wakacje, w zimie ze 20 stopni, w lato przy maszynie ze 40, a 32 w cieniu :D

Nowy

Mam pytanko do was jakie agencje przyjmują do trw?

JOLA

SZUKAM NAMIARU NA DOJAZD NA ZMIANE B Z ZABRZA KTOS COS NA TEN TEMAT TEL 508171182

Fiolek

W NGK podwyżka o 700 zł brutto. Uciekajta ludziska.

janek

exact system nie werbuje do trw czlowieku!jestes tylko i wylacznie pracownikiem exacta! umowa zlecenie to ta firma moze ci zaproponwac praca studentow itp. minimum checi do nauiki jezyka obcego i wyjad z tego dziadostwa nazywanego polska!

Kulka

Pracował ktoś może w TRW Gliwice przez exact systems na kontroli jakości? Praca trudna, czy dam radę bez doświadczenia na stanowisku? Jaki koordynator, nie oszukuje, pomoże czy raczej ma Cie gdzieś?

Arek_1234

Uwaga Omijajcie tą firmę ZF-TRW dalekim łukiem , pracuję tam parę ładnych lat ( Produkcja ).. To co się teraz tam wyrabia , woła o pomstę do nieba .. Tak więc : Ciągłe zmuszanie do nadgodzin , jeśli będziesz się stawiał , dostaniesz karteczkę do podpisania ,że zakład cię potrzebuję ( Taki chwyt ) ... Zapomnijcie o urlopach , kiedy byście nie poszli po urlop , zawsze będzie problem z otrzymaniem , na dany dzień , lub tydzień ... Braki operatorów na liniach , często robisz za dwóch , a praca jest ciężka ... O ciągłej gonitwie nie wspomnę , niema czasu się napić wody , itp ....... Dużo by wymieniać .... Stress jest w tym zakładzie codziennością !! Kierownictwo na produkcji , dno intelektualne , cha...my w całej okazałości ....

@Arek_1234 17.06.2017 20:52

To jest najgorsza firma w jakiej pracowałem

Skorcia
@Arek_1234 17.06.2017 20:52

Dokladnie tak jest! Pracuje tam rok na magazynie i nie jest lekko choć jak ktos chce robic to będzie . Zarobić sie da jezeli walniesz kilka nadgodzin. Teraz goracy okres pracowników nie ma, zamowien coraz wiecej, często pracujemy za dwóch. Nie szanują pracowników trzymają takich co cały czas nie przychodzą lub na l4 bo lepiej jak bedzie 3 dni w tygodniu niz wogule wtedy reszta ekipy musi pracowac za niego. Także nie polecam jeżeli chodzi o teraźniejsze warunki.

luz

czy faktycznie jestes tak ułomna ze nie jestes w stanie przeczytac co pisze wyzej! zakłąd wlasnie dla takich jak ty! - dramat!

Lena

Czy ktoś mi odpowie???

Lena

Jakie zarobki na początek?

Pattie
@Lena 02.05.2017 18:44
Jakie zarobki na początek?

Ja pracuje od 4 lat i bez nadgodzin mam 2000 na rękę. Nadgodziny są i często się do nich przymusza. Ci co mówią, że na rękę jest 1700-1800 to nie wiedzą o czym mówią -,-

Siema

Mam pytanie, czy praca jest w hałasie. A więc czy na badaniach okresowych jest laryngolog.

@Siema 29.04.2017 08:59

Jestem pracownikiem 14-cie lat w firmie zf trw i chwale sobie tą prace ludzie nie czytajcie tych bzdur jak ktoś chce pracować i zarabiać to będzie zarobki są dobre jak na panujące warunki w POLSCE

@Ja 07.06.2017 12:18

Pracowałem tam w 2009 roku przez 2 tygodnie przez Manpower-a, ale zostałem zwolniony razem z kilkoma innymi osobami, które się ze mną przyjmowały wtedy do pracy, ponieważ zdarzył się wtedy na zmianie jakiś wypadek, a nasza cała grupa nie miała szkolenia BHP i wszystkich nas zwolnili. Pracowałem głównie na SOK-u i rozbierałem pompy hamulcowe z tymi olbrzymimi sprężynami w środku. Nie wspominam źle tej pracy, chociaż pracowałem tam już dawno temu i bardzo krótko, więc może mnie po prostu ominęła praca na gorszych liniach. Jak tam jest teraz względem tego, jak to wyglądało te 8 lat temu??? Czy rzeczywiście zmuszają do nadgodzin??? Bo w Work Express powiedzieli, że nadgodziny są dobrowolne. Zastanawiam się nad powrotem i nie wiem czy warto. Z tego co widzę, to opinie są w większości bardzo negatywne, ale to już standard, jeśli chodzi o wszystkie firmy na gliwickiej strefie. Czy na hali jest klimatyzacja i czy nie jest za gorąco, za głośno i czy nie trzeba wdychać szkodliwych substancji, czy praca nie jest za bardzo monotonna, czy się czas w pracy nie dłuży??? Mam uprawnienia na wszystkie wózki, więc magazyn też wchodzi u mnie w grę.

ONA

Nikt cię nie zmusi jeśli nie będziesz chciał tylko zmotywuje nagana jeśli odmówisz ... porażka niepolecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

praca

Jeśli możecie to omijajcie szerokim łukiem! !!

raz dwa

omijać z dala ten gnój!!! juz widać na płocie reklame do rekrutacji "składajcie u nas CV" haahahah ludzi brak jak najdalej ot tego gnoju bo opowiedzieć tego nie sposób jak traktuje się normalnych ludzi a debili tam od groma wiec to raczej dla tej grupy społecznej zakład - pracowałęm 5 miesięcy i o 5 za dużo!!!

frank

Czy mozna nisko upaśc okazuje sie mozna,ludzie tam pracujacy to jakas padaka debilizm nie wiem jak to nazwac dziadostwo totalne zreszta idzcie sami po co ja to pisze czasu i słów szkoda!

anna

Witam, Dostałam propozycję pracy w tym zakładzie,czy ktoś może powiedzieć jak tam wygląda praca na lini produkcyjnej,jacy są ludzie i czy jest aż tak źle jak piszą.

Coworker
@anna 31.01.2017 19:57

Ludzie wszędzie są różni. Przyjdź popracuj miesiąc i sama ocenisz. Pracuję kilka lat, ale każdy musi sam wiedzieć czy chce i da radę. Ale ogólnie komentarze po części prawdziwe ;-)

olo.
@anna 31.01.2017 19:57

Szukaj lepszej pracy nie tu..

Operator

Arczi stawka dla nowej osoby to 15,50zł brutto po pół roku 16,12 zł brutto premia max 10% Ale ciężko dostać całą. Praca przez agencję na umowy krótko terminowe. Raczej stabilna nie kombinujesz, nie chodzisz na L4(lub jesteś dzieckiem lidera,szwagrem kierownika czy przyjacielem kogoś z wyższym stanowiskiem wtedy wystarczy 6 miesiecy i umowa z firmy)masz szansę na umowę z TRW.

pracownik produkcji
@Chris 14.04.2017 14:03
Powiedz mi jak to wygląda ogólnie robota dla fizoli jakie stawki na początek , czego się spodziewać bo piszesz o 15 zł za go...

15,50 brutto przez firme zewnetrzna Work. Wiec ile zarobisz to zalezy od miesiąca. Do tego doliczyc dodatek za nocki standardowy jak wszedzie i do 10% od stawki podstawowej. Nadgodziny 100% niezaleznie sobota czy niedziela. Atmosfera rozna. Jak jest ktos wolny czy wrazliwy to musi to zmienic w sobie bo go zgnoja inni

@Chris 14.04.2017 14:03

Stawka w TRW bez nadgodzin wychodzi od ilości dni przepracowanych w miesiącu ale nie schodzi poniżej 2000

Arczi

Czy ktoś może napisać stawkę brutto jak obowiązuje od stycznia 2017 . Wysokosc miesięcznej premi jeśli jest. Czy macie premię za oceny itd . Z góry dziękuję

Dawid

pracuje w TRW od kilku lat i jak to w kazdej firmie ...korporacyjnej ...są konfidenci i uczciwi pracownicy. Trzeba umiec sie odnaleźć w tej branży i nie wazne czy pracujesz w TRW , czy w ROCA, NKG itd... Wszedzie sa nadgodziny, za ktore w TRW chociaz płaca - w innych firmach wymagaja ,aby je wybrac (daj dni wolne( Cóż///rotacja jest spora, ale jak to w kazdej firmie...na strefie ;-) zarobki są zróżnicowane od stanowiska i stażu pracy. p.s. TRW zdominowane jest przez pracowników z Knurowa ;-) ...niekeidy mam wrazenie, ze pracuje w Knurowie ,a nie w Gliwicach ;-)

rocky

nie 1900 tylko 1720 zl po 3 umowei to moze byc okolo 6 lub nawet 2 lata niecałe 100 zl podwyzki czyli jakies 1820zl (niech bedzie) z nadgodzinami czyli z jedna sobota lub niedziela moze i jest 1900 zl - robota ,ludzie beznadziejni bieganina słów szkoda itd. jeszcze 3 zmiany hahahaha powodzenia.

Jo
@rocky 14.12.2016 13:07

1700 dostajesz chyba z bumelami albo mówisz o pierwszej wypłacie za niepełny miesiąc. Bez żadnych nadgodzin te 2 z przodu jest, szału nie ma, ale na realia Strefowskie to okej

rocky
@Jo 22.12.2016 13:01

bez zadnych nadgodzin 2 z przodu? chyba ze pracujesz z 7 lat to moze tak i nie wprowadzaj trolu w bład ludzi!!!

benQ

Wszystko fajnie pięknie ale jedna opinia to mnie rozbawiła mianowicie zarobki bez nadgodzin na poziomie 1900 netto są bardzo dobre? hmm chyba żyję w innym świecie....

obserwator

Jestem osobą nie pracująca w tej firmie, ale postanowiłem/am dodać komentarz: Niestety ta firma nawet nie szanuje pracowników biurowych! Osoby, które układaja wyjazdy na delegacje czy szkolenia za granica to chyba juz nie posiadaja szarych komórek, a jakby te pozostałosci wyciac to by sie własna śliną zakrztusiły. Jedna wielka Zenada- niewazne czy jedziesz 1000 km autem czy lecisz, masz byc i tyle- radz sobie sam,wszystko jest pieknie, ładnie dopóki ktos nie zabije sie na drodze pedząc na spotkanie. Niestety oszczedności....taka korporacja a tak oszczędza na pracownikach? Niektórzy to pracują tam chyba jako tzw. odcinacze kuponów ledwo po studiach znajacych biegle język, takich przyjmują ...po stażach oj w innej branzy by sie nie odnalazły:-)

Obserwator
@obserwator 09.11.2016 19:56

Bardzo przepraszam ale nastąpiła pomyłka dotycząca firmy i pracowników biurowych.Nie o ta firmę chodziło.

olek

W tym zakładzie pracuje się bardzo cieszko zmuszają na nadgodziny za smieszne pieniądze za 200godzin wypłaty można dostać 2600zł w trybie 3zmianowym ciagle maja o cos do ciebie problem wtedy zabierana jest premia na którą cieszko pracujesz a przeważnie zabierana jest wszystkim praez kogos co sam zajebał i się przyznać nie potrafi do swojego błędu.Ludzie cały czas się podpierdalaja i robią zdjęcia z byle gownianej sytuacji i najleprze ze wiesz kto cie podjebie i przyjdzie na kolejną zmiane cie zmienić i jak by nic nie było ręke ci podaje kadra chwali konfidentow i mowi ofen nie podpierdalasz nie pracujesz a kozysc ma tylko z tego TRW zabierając pieniądze za byle gowno!Pozdrowienia dla Grubego Esesmana!

Nasz Kraj

...by oszczedzic czasu sobie (piszac to) jak i przyszlym zainteresowanym praca w tym nazwijmy to ośrodkiem upadku człowieczenstwa napisze kilka zdan ktore byc moze oszczedza straconego czasu jak i zdrowia psychicznego tak własnie godnosci osobistej jak raz jeszcze podkreslam zdrowia psychicznego. Pracowalem tam krotko ( a i tak sadze ze za dlugo) 2 miesiace,chcialem dac sobie szanse myslac ze slyszalo sie wiele o tej calej "strefie ekonomicznej" i przekonac sie czy faktycznie jest tak jak opowiadaja ludzie. Zgada sie jest Tragicznie Dno moralne jak i Intelektualne!!!! dziewczyny 20 kilku letnie pustka totalna w glowach problem z ulozeniam zdania z wyslowieniem sie bo ja tu pracuje to jestem kims pytanie kim? nie ma mozliwosci porozmawiania,odezwania sie do nikogo,poniewaz na liniach sa juz grupki fachowcow tak tak fachowcow hahaha od wkladania srub do pokryw i podkladek i sa to ludzie o nie spotykanych zdolnoscich ktore mozna pokazywac w cyrku.Jak mozna w takich warunkach dawac sobie szanse i przelamywac te trudnoisci by za wszelka cene chociaz samemu starac sie odezwac do kogos,nie uda sie gdyz jest problem z odpowiedziami jak i cala reszta(nowy mam z nim rozmawiac a co on mnie obchodzi itp.) mam juz swoje towarzystwo, po kilku klasach gimazjum i to wystarczy reszta , co mnie to...mezczyzni , kobiety ogolnie ludzie tam pracujacy - sa i tacy co pracuja od poczatku czyli 14 rok zachowuja sie tak jakby stal za nim esesman z karabinem i czekal na okazje by wystrzelic hahah tak tak bylem swiadkiem takiej sceny oj pisac by wiele ale po co jesli cala ta strefa wyglada w ten sposob to niestety jest to katastrofa ze ludzie nazwijmy to normalni nie maja miejsca gdyz elita matołów jest najbardziej pożadanym obiektem w tych czasach. (pracowalem na tzw,bustrach uklady wspomagania pomp hamulcowych)-odradzam i pozdrawiam osoby ceniące swoja godnosc,moralnosc jak i normalnosc.

@@@@@
@wypalony 20.10.2016 15:19
Nie ma stanowisk KIEROWCA!!

nie ma

@@@@@
@wypalony 20.10.2016 15:19
Nie ma stanowisk KIEROWCA!!

witam, ile ludzi tyle opinii. niestety prawda jest żenująca - TRW to bóz pracy , gdzie rządzą CYFERKI i LICZBY,a nie jakość produktu ( a produkujemy pompy hamulcowe , o zgrozo!!!) pracuję w TRW ponad 8 lat, przyznaje,wielkokrotnie chciałam odejść,rzucić korpusem kierownikowi w pysk i trzasnąć drzwiami,ale....mam zobowiązania i rodzine na utrzymaniu,więć jest jak jest , bo zarobki są OK. Rotacja ludzi w TRW szokuje,przyjmują się, zwalniają,rekordzista wytrzymał do przerwy (4g.) , potem uciekł.Szantaż jest tutaj codziennością , za byle co dostajemy notatki służbowe , nagany,zabierają premie( a wynosi ona max. 10%hahahaha),zmuszają do nadgodzin( tak, wiem co pisze) twierdząc, że zakład jest w potrzebie i nie masz wyjścia ,bo kier. cie i tak zapisze ( a potrzeba w tym zakładzie jest 365dni w roku , bo z roku na rok zwiększane są zamówienia) .Pracujemy po 6-7 dni w tygodniu , w zamian nie dostajesz NIC ,oprócz dodatku za nadg.O szkoleniu nowych pracowników nie wspomnę, bo to jest cyrk,a nie szkolenie( 5-10min.i po szkoleniu), liderem czy kierownikiem może zostać każdy,zdegradują cię z dnia na dzień,jak często chorujesz to cie zwolnią albo karzą podpisać jakiś papierek "że się poprawisz i nie bedziesz juz chorował".Omijajcie ten zakład jeśli jesteście słabi psychicznie,bo was zniszczą.

Witam wszystkich , ja swego czasu byłam pracownikiem TRW w Gliwicach , to co piszą tu ludzie którzy jeszcze nie pracowali jest śmieszne i żenujace ;) po pierwsze sama praca czyli np produkcja odpowiada w tej firmie dosłownie za wszystko , jakiś dział ma niewyróbę Nasza wina , nie ma pomp Nasza wina itd , robota najgorsza to myślę bustry bo tam robią produkt końcowy , niestety atmosfera w tym zakładzie jest na poziomie zerowym ! Szefostwo , kierownicy , liderzy a nawet ludzie z biur nie mają wcale szacunku do pracowników z niższej półki , mobbing to słowo tabu ale też występuje , mają ciekawe sposoby motywacji : " albo norma , albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; czyli całkiem fajnie wiem bo niestety mnie samą tak potraktowali ! Baby tam to chyba największe plotkary na świecie przez co praca na liniach to po prostu koszmar , benefity ja Was proszę kartę na siłownię dostaniesz i tyle , na święta żadnych dodatków , jak dostaniesz kubek czy świeczkę na wigilli pracowniczej to powinieneś skakać do góry ! Ręka ręke myje , lizidupy mają wszystko a człowiek się stara po 2 lata pracuje i co i nic powiedzą Ci że za mało za wolno itd. Jedyny na rok piknik a ludzie tam się zachowują jakby w życiu nic nie jedli i nie pili ! Po prostu osobiście nie polecam pracy w TRW , a i np nadgodziny to nie jest tak że jak nie chcesz to nie chodzisz , ja byłam kilkukrotnie zmuszona mimo tego iż akurat nie miałam na to ochoty , no ale mówię jak ktoś nie ma wiekszych ambicji niż praca po 10 lat tam to na bank mu się spodoba :) pozdro ludziska ! :)

Zostaw opinię o TRW - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRW