ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

Opinie o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

Bbb Nowy wpis

Moi drodzy. To jest portal "gowork.pl" Opinie jak się pracuje, jakie są płace i warunki pracy a nie kronika towarzyska. Przepraszam ale Kto z Kim śpi, nikogo nie interesuje. Przejdzcie na inny portal. Tylko uważajcie na tego pegasusa bo to jakaś chlera

Antypompa

Pompiary po raz kolejny pokazały, że w tym obszarze od dawna potrzebna jest interwencja centralnego HR-u, skoro nasz sobie nie radzi . Na każdej zmianie jest kilka prowodyrek, które od lat psują atmosferę, sieją ferment, skłócają ludzi, robia nagonki na liderow To przeznie zwalnia się masa nowych operatorek. Liderki nie reagują, bo prowodyrki pierwsze robia z siebie ofiary w HR-ach. W naszym zakładzie panuje zasada ze operator ma zawsze racje w jakimkolwiek sporze z liderem.

Nieznajoma
@Antypompa

Tutaj się nie zgodzę...na zmianie A od dawna nie ma takich osób!!

Stokrota
@Antypompa

Zmiana C też już jest czysta od nowego roku .

Nie na pompy Nowy wpis
@Stokrota

Czysta .. to ciekawe... Bo nadal nikt nie chce chodzić na pompy jak jakaś linia stoi . chodzą tam osoby z booster jak za kare bo nikt nie chce pracować z osobami ,które wiecznie obgadują i wykorzystują nowe osoby lub osoby z produkcji żeby najlepiej robiły za nie a one będą mieć czas na plotki i palarnie... A z resztą ciekawe bo linie mają rozprowadzenie za 5 np.14 i o równej 14juz muszą być na linii . A pomiary rozprowadzenie o równej godz za nim dojdą na swoje stanowiska pracy to zaczynają 10min po jak nie więcej ... I to jest ok?

Anka

Mnie ta Mumia ciekawi,niby taka tępa na ryju,a jednak chłop po ośmiu godz w robocie,spocony, no z kibelka nie raz korzysta więc tam jest różnie, a ona na lajcie to do ryja wciąga, no niezły fetysz,a on uszczęśliwiony, że ma taką niunie.

Baśka
@Anka

To już się nudne robi, chciał zdradzić to zdradził pretensje żona powinna mieć głównie do niego, a nie wypisywać tutaj takie rzeczy, to nie jest forum od tego. Powinna się ogarnąć i przestać wypisywać obraźliwe treści ona i jej koleżanki... Nie jest winna tylko kochanka, ale on i jego żona również

Anka Nowy wpis
@Baśka

Oczywiście J że wszystkiemu winna złą żona, kochanka z mężem i dzieckiem zupełnie niewinna i wmieszana w to zupełnie przez przypadek, serio? I jeżeli nie jesteś pewna to nie mieszaj w to jego żony, bo raczej nie ma z tym nic wspólnego, chcesz bronić kochanki to broń twoje prawo, Więcej zrozumienia oraz Wesołych świąt i masz rację oczywiście więcej miłości dla nas na wiosnę

@ Nowy wpis
@Baśka

Dobrze napisane

Merkury

Czemu oni ta Baśkę jeszcze trzymaja? Z tą kobietą nie da się pracować, nikt z nią nie chce pracować. Ludzie uciekają od niej. Obraza się na wszystko. Pomagasz źle, mówisz co robi źle też źle. Nic powiedzieć nie można. Robi zdjęcia ludziom z ukrycia, nagrywa rozmowy, lata na skargi, straszy sądem, że dom ludziom spali, oskarża o (usunięte przez administratora) wypisuje po ludziach masakra jakaś. Robi z siebie ofiarę. Wydzwania wszędzie gdzie się da . Ale z nią nie da się pracować. Po prostu się nie da. Jest najbardziej problematyczna osoba na zakładzie. Nie umie współżyć z ludźmi. A mimo to ja trzymaja. A jak jej nie ma ludzie psychicznie odpoczywają. I gdzie tu logika jak tylko wszystkim problemy stwarza...

@Merkury

Wystarczy pójść z tym problemem do HR

xyz
@Merkury

Jaka Basia?

Magazynier

Fachowe i konkretne pytania zwiazane z praca magazyniera. Pytają o umiejętność obsługi skanera i pojazdów jezdnych ( wózków widłowych, skuterów itp.) Pytaja o t oczy bedziesz opracowałw nadgodzinach - warto powiedziec ,ze tak, gdyz i tak nie zawsze trzeba na nie przychodzic.

Kbwnd

Tak czytam te komentarze i czytam. Pracuję w zf krótko. Ale póki co nigdy od nikogo złego słowa nie usłyszałem. Gdy czegoś nie wiem pytam. zawsze odpowiedzą. Nawet jak pytam o rzeczy które robię codziennie. A przeszedłem wszystkie 3 zmiany. Pracowałem z ludźmi którzy według opinii innych są ci "wredni" i jakoś nie odczułem tego. Co prawda tempo pracy na początku przeraza ale idzie wyrobić ruchy, naprawdę. Może też zależy od tego jak kto naucza. Też to robi swoje ale idzie się nauczyć. Są gorsze zakłady pracy. Tutaj przerwy w pracy sa. Co prawda trzeba się wyrabiać ale to idzie ogarnac z czasem. Czy z kierownikiem zmiany czy opiekunem nowych pracowników idzie normalnie pogadać. A to że są normy ? Są wszędzie. Pracować trzeba. Nikt za siedzenie i nic nie robienie nie płaci. A jak ktoś myśli że pójdzie głupa po popalic. I zarobi to niech lepiej wypełnia ankiety na Facebooku. Nie będzie tylko sobie nadziei robił i współpracownikow denerwował. To nie Amazon że idziesz na wyjebce i tak sobie ciągniesz do świąt. Ja póki co nie narzekam na pracę. A jeśli się denerwuję to na Siebie, gry mi nie wyjdzie. Ale zawsze słyszę. Spokojnie bez stresu nauczysz się nie wymagaj za wiele od siebie. Ale ja zawsze byłem inny. Ktoś inny power że głupi. Ale jak by był9 tak żel w tym zakładzie to by nie pracowali tam po 10 15 20 lat na linii. Tyle ode mnie miłego dnia

@Kbwnd

Konkretna ocena

pik
@Kbwnd

pomocne

Nikt

Tak sobie myślę że z tym upośledzeniem u niego to rzeczywiście coś może być na rzeczy zawsze był dziwny troche,jakby coś brał i mózg nie pracował jak trzeba,a teraz jeszcze kryzys wieku średniego, no chyba można mu współczuć juz powoli,a z drugiej strony panowie powiedzcie dlaczego was kręcą takie ku....i tyle fajnych lasek na świecie zawsze wybierzecie tę puszczalską a za chwile wielkie łzy bo sie puściła z innym z tobą sie puściła to zrobi to z każdym dosłownie.

Lena

Niech sobie siedzi to jest najwiekszy przegryw w tej firmie a nawet go lubiłam kiedyś, Takich sie nie żałuje.

Takie pytanie do liderek z pomp, czy mumia ma jakieś specjalne względy że 8 godzin siedzi w telefonie, chyba w tym obszarze nie powinno się uzywac telefonu

Ona

Mumia to Mumia, daje rade obciągnąć paru chłopom to jedmemu telefonowi nie da rady,betka

Aga

Dajcie jej spokój, jak ma sie z nim umawiać na obciąganie np? Wiec trzeba ja zrozumiec to są poważne sprawy jeszcze ja ktoś ubiegnie i mu obciągnie tak jak lubi? Chociaż kto by go teraz zechcial ? Pasują do siebie ona garbata on upośledzony.

Tomi

Widocznie może bo jej kochanek również siedzi cały czas na telefonie (a wszystkim gada ile to on ma roboty )niewiem poco ich dalej trzymają w tej pracy szkoda słów …

Pani Kierownik Beata M. To najfajniejsza kierowniczka . Zawsze z szacunkiem podchodzi do człowieka, mało konfliktowa, zawsze życzliwa i ludzka to najważniejsze. Aż szkoda , że będzie musiała odejść na emeryturę. Nigdy nie robi pracownikowi pod górkę, zawsze przyjdzie pogada z uśmiechem na twarzy. Szkoda tylko że inni nie mają dla niej takiego szacunku. W porównaniu do Pana W.W. to nie ma co mówić .(usunięte przez administratora) został zamieniony na ciepłą miła osobę , wymagająca ale ludzka. Oczywiście Beatka ma zajawki na sprzątanie , ale to jest u niej i urocze i upierdliwe ????

Ktoś

Oczywiscie, że jest super kierownikiem, ale dla pracodawcy. Pracowników potrafi eksploatować na maxa. I ślepo wykonuje polecenia zwierzchników. Wyniki owszem ma, ale kosztem operatorów, którzy pracują w okrojonych składach, a po pewnym czasie takiej pracy ladują na L-4. W.W. owszem był chamski, ale potrafił pracowników obronić w razie jakiejś wpadki, niestety B .M. tego ne robi. No, ale to są efekty pracy w korporacji.

Xxxxxxxx

Niewiem co brała osoba która pisała takie coś na temat wielkiej pani kierownik która jest zakłamaną osobą. Tu z Tobą rozmawia a za chwile obrobi dupe za plecami, nie znam bardziej zakłamanej osoby w tym zakładzie. Wojtek był jaki był ale powiedział w prost co mu leży na sercu i nie zachowywał się jak małe dziecko jak ktoś mu powiedział też w prost, tak jak to robi szanowna pani (usunięte przez administratora)

Robol

U niej ludzie mają zapierdalać,bo ona musi być najlepsza u góry,wszystko kosztem ludzi,j...a baba,

@Robol

Ciekawe czy pójdzie nr emeryturę?Na pewno będą chcieli żeby została bo tak wredna baba im się przyda

@Robol

Chyba że już mają kogoś z tak zje...bym mózgiem jak B.M

Pepol

(usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze najlpiej pracowalo mi sie w Niemczech na szparagach. Lepszy Szef Helmut niz jakis polaczek.

@Pepol

No to spiepszaj do Helmuta zbierać szparagi! Co u jeszcze robisz?

Tola

Hej,i co myślicie związki zgodzą się żebyśmy zaczęli czarną niedzielą te nocki, chyba większość tak by wolała?

Tola

Bo poinformowano nas ,że to związki mają problem i ,że nie wyrażają zgody na rozpoczęcie pracy czarną niedzielą, nasza dyrekcja bardzo by tego chciała, oczywiście dla nas

Obywatel

Mam propozycję dla firmy wprowadźmy badania alkomatem pracowników

Obserwator
@Obywatel

Jestem za. Tylko podejrzewam, że po takich akcjach to zakład musiałby rekrutować dużo nowych pracowników i wyszkolić ich. Taniej wychodzi udawanie, że nie ma problemu. A niestety jest.

Ciekawy

A dlaczego mają nie pracować? Im nic nie zrobiła...nasuwa się inne pytanie dlaczego zwykli operatorzy mają dostęp do pokoju kierowców? Śniadanie się je na kantynie a inna konsumpcja to powinna być po godzinach pracy

JC

To prawda z tym, że same 60 są? myślałem czy by na wózek nie przyjść, bo szukają od paru dni ale widzę, że kiedyś coś doradzaliście pracę. teraz jak szukają to ze względu na rozwój czy jednak rotacje? i czy od tego roku były podwyżki?

Bbb
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Co tam słychać w TRW/ZF? Dajcie znać

OO

Oo widzę, że były życzenia na święta. A praca? Jak to w zasadzie teraz będzie wyglądało w Nowy Rok chociażby? Są może wyższe stawki lub cokolwiek? Chyba, że wolne?

Krzysiek

Witam jak wygląda praca wózkowego i jakie są zarobki

Wabank
@Krzysiek

Kolesiostwo (usunięte przez administratora) na magazynie jest norma na wózku nie usiądziesz jeździsz na doliku z wagonami magazyn przyjęć a magazyn wysyłek same 60 z resztą w zf same 60

KQ

Tak ciężko u was bywa ostatnio, że ktoś nie daje rady? Była wstępna debata na temat początkowych szkoleń, co dalej z nimi? Te pakiety są uniwersalne czy raczej dostosowane dodanego stanowiska? Potem w ogóle jest jakiś test lub inna forma sprawdzenia czy ktoś ogarnął należycie temat? można przez to nie przejść?

@KQ

Chyba ,ktoś tu nieźle kijty naciskał... po tak zwanym szkoleniu idziesz na linie i normalnie pracujesz . A jak się nie wyrabiasz to dają Ci prostszą pracę.. albo ladujesz na ebb

Fuj

Co to jest te ebb?

beniu

Tak jest .Nie wyrabiasz się to idziesz robic kapy a jak potrzeba to ta EBB .

MZ

Do teraz tez nie wiem co to EBB, ktoś już pytał ale bez odzewu. Przybliżcie rozwiniecie kandydatom? Co do tej prostszej roboty to jaka masz teraz na myśli? Podacie przykłady? I jak to wtedy płatne będzie? Mniej?

@MZ

EBB to inaczej elektryki. A prostsze prace są płacone jak każde inne.

MJ

A jak chcę teraz więcej zarobić to jakie macie rady wobec tego? celuje w przyjęcie się po nowym roku o ile w ogóle się dostane. Trudno jest? jak rozmowy tu wyglądają tak w ogóle? I czy ogólnie sporo kontrkandydatów się zgłasza?

Pudełko
@MJ

Przyjęć raczej wielkich nie będzie, bo trzeba będzie coś zrobić z ludźmi z linii gdzie nie ma w ogóle zamówień. Elektryki siadły całkowicie, do tego dochodzi linia pomp i maszyning gdzie pracowano pod ten produkt. Zakład się zwija, EBB nie wypaliło. trzy linie idą na serwisówki.

UA
@Pudełko

A łatwo jest się tak po prostu przebranżowić? Chodzi mi o jakieś konkretne szkolenia, chyba ze tylko jakieś wstępne starczy żeby tak każdego przenieść? I praca będzie teoretycznie na podobnym poziomie jeśli o wysiłek chodzi? kasa ta sama?

A
@UA

Po prostu idziesz na inną linię. Kilka dni i robisz jakby się tam pracowało od zawsze. To wszystko jest proste ale monotonne.

GE
@A

A co z ludźmi? Mieszają ich wszystkich ze sobą? Działy wcześniej w ogóle się integrowały czy raczej trzeba znowu się zaadaptować? Tak jak pytanie padło wyżej to tu godzinówka wszędzie ta sama czy może cos jeszcze na zarobki wpływa?

Od ponad roku nie pracuje już na tym zakładzie. Szczerze nie nawidze tego miejsca. Przez całe 10 lat kariery na tym zakładzie mówiono nam że wszędzie jest tak samo. Jest nie prawda. Na żadnym zakładzie produkcyjnym na którym moja stopa stanęła nie dane mi było zobaczyć takiego tempa pracy jak w ZF. Ile lat człowiek da rade tak zapieprzac? Szczerze odradzam to miejsce każdemu kto się zastanawia..

?

Dobrze pamiętasz. Niestety jednym wolno dużo, a innym nic. Nie wspomnę, że jeżeli w takim tempie będą tworzone dodatkowe stanowiska dla chcących się rozwijać, to w biurze kierowników braknie miejsca dla karierowiczów.

Dziku

Witam podaję dłoń, trzy tygodnie bez nawet minuty żadnej Zmiany Bo coś bo puzniej 6 stanowisk przekładając Bustery i tak było wolno sytuacja się powtarza bhpo to widział i udaje Greka Umarł by człowiek i UJ by widzieli i jeszcze by było źle Pzdr serdecznie

Takie bony że rozdali karty podarunkowe a tam dalej zero na koncie, pewnie 24 wypłacą, będzie prezent na wigilię od zakładu.

Taki

Wstyd dla zakładu żeby wigilii nie zorganizować Tak oszczędzać na pracownikach !!.Czy zakład jest az w tak kiepskiej sytuacji finansowej ?

Poinformowany
@Taki

Tak, zakład jest w tragicznej sytuacji. VW wycofuje się z aut elektrycznych.

Ktos

Zgadzam się... tempo zabójcze . A jaka miła temperatura na hali. Zimno jak nie wiem. Bo oszczędności . Nawet wode łazienkach oszczędzają i zmniejszyli temperaturę ciepłej wody. To ciekawe jak człowiek ma umyć albo domyc ręce po molekocie albo z brudu. Ale cóż na górze w biurach cieplutko , kawka herbatka ciepłą woda. A my zwykli robole nic.

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o - Gliwice

• Jak się pracuje w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 21 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o