counter
2 107 38 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 390 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w P.U.H RIMSA?

Natalia Nowy wpis

@adela z tego co widzę, na stronie internetowej firmy można znaleźć adresy mailowe oraz telefony kontaktowe również do osób zarządzających. http://www.rimsa.com.pl/?page_id=151 Próbowałaś kontaktować się w ten sposób?

adela Nowy wpis

a jest jakaś szansa na kontakt z kimś z góry ?

Natalia Nowy wpis

@Małgoś czy Twojemu mężowi udało się wyjaśnić sytuację i uzyskać należne wynagrodzenie? Ktoś z Was mógłby napisać również coś więcej o tym jak wygląda obecnie sytuacja w firmie?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Adel

Oszusci!!!!!!! Mezowi do dzis nie wyplacili wyplaty za grudzien 2016r a jest polowa marca 2017r.Zmuszeni jestesmy isc do sadu ,pipu i skarbowki.Aby tam szukac sprawiedliwosci.Nie polecam!!!!

Małgoś
@Adel

Mamy tak samo,mąż sie zwolnił 10 marca,ale pieniądze wiszą mu jeszcze za grudzień no i oczywiście nie ma jak wytargać,chyba sama tam pojadę i zrobię armagedon z nimi wszystkimi,a najlepiej by było,żeby wszystkie żony się zmówiły i w jednym czasie tam pojechały w tym samym czasie,może to by pomogło odzyskać pieniądze,pozdrawiam.

po

Z niemiec też się sciągnie kase dajcie tylko znać nawet inwestora

Poszkodowany

Złodzieje zalegają z pieniędzmi wysyłali ludzi do Niemieć a teraz na wypłatę trzeba czekać bo nie mają kasy szkoda słów nie polecam nikomu chyba że lubi pracować za darmo

brak wyplat

witam w firmie zarzad nie placi pracownikom wyplat ... zalega z kasa nawet od wrzesnia .. omijac szerokim łukiem ..firma jest juz skonczona . Z prezesow tez nie bedzie jak sciagnac ...bo robia machloje i przepisuja sobie majatki . Roboty wysylali glownie do niemiec , wiec nie ma jak sciagnac dlugow .

Poszkodowany

Napiszcie dla jakich firm robią produkcję to może uda się ściągnąć pieniądze stamtąd.

TOMAHAWK

Bylem ostatnio na rozmowie o prace w tej firmie, raczej 10 pln/h netto dla spawacza nie jest zbyt odpowiednia oferta.... a wymagania: 3lata doswiadczenia, obsluga suwnicy z poziomu 0 itd. itd. Generalnie firma w slabej kondycji finansowej, nie placi kontranhentom, np. gościowi ktory polożył klinkier na tej ich niedokończone hali od 2 lat albo i lepiej... A resztę opinii możecie poczytać tutaj.

Tak2Nie

Poszkodowany

Firma juz praktycznie w upadłości , nie płaci ludziom pieniedzy a komornicy non stop siedza na kontach a prezes udaje ze jest wszytsko super i hala idzie pelna para . nie polecam firma porażka

Rudy

Firma porażka,nie płaci wynagrodzeń od sierpnia.. Uciekać i nie przychodzić tu do pracy bo to niy mo sensu

maniek

widze, że jednak u nich nie ma konkretnie ofert pracy u nich jesli chodzi o handlowców i zastnawiam się teraz jak mozna u nich zarobić i jak się skontaktowac, bo nie widze na stronie nie ma żadnej zakładki na ten temat.

Poszkodowany

Firma nie płaci dostawcom unikać jak ognia

Gonzo

kicha... wiecęj powiedzieć nie idzie. nie polecam ze względu na zarobki jak i atmosferę w pracy. jako wieloletni spawacz w tejże firmie miałem lichą stawkę w wysokości do maksymalnie 13 złotych, ewentualnie na własnej działalności zarobek wynosi maksymalnie 25 złotych. pozdrowienia od niezadwowolonego pracownika. Pająk trzymaj się bo gdyby nie Ty to ta firma nie istnieje na rynku pozdrawiam gorąco. Ino Ino się nie poddawejcie. Brakuje syna Mariusza jako nieliczny potrafił ten cały bałagan utrzymać na jakimś odpowiednim poziomie. Pozdrowienie da prezesów Rimsy a w szczególności dla Karola Domosławskiego (najlepszego przedstawiciela ds. (niby) handlu wyrobów stolarskich). wracając do tematu, chcesz pracować w tejże firmie stuknij się w łeb i przemyśl to ponownie

bronek

najlepi zatrudniają na czarno i nawet jak ci nie zapłacom to nie mogesz iść do sądu

koza

Nie ma zapierdzielu i ciezkiej pracy , mozna spokojnie zjesc sniadanie nie ma problemu z urlopem kasa czasem nie jest na czas ale nie bylo sytuacji zeby nie zaplacili dla kogos kto nic sie nie zna na robocie na poczatek 8-10 zl/h dadza a potem juz raczej do uzgodnienia , robota +/- 10 h dzienie

sw mikolaj

wypłata placona na 2 razy - swoje ubrania na poczatek - jedna przerwa ponad 30 min - jedna zmiana + bez (usunięte przez administratora) + w miare nowa hala + w weekend mozna dorobic +

kita

MASAKRA WYPŁATA PŁACONA NA 6 RAZY NIE POLECAM NAJGORSZA FIRMA!!!!!!!!!!!

beny

jak masz doświadczenie możesz dostać 25 - 35 /h

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H RIMSA - Ruda Śląska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

P.U.H RIMSA
2/5 Na podstawie 107 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pawła 9