P.U.H RIMSA

Ruda Śląska

Opinie o P.U.H RIMSA

Natalia

@adela z tego co widzę, na stronie internetowej firmy można znaleźć adresy mailowe oraz telefony kontaktowe również do osób zarządzających. http://www.rimsa.com.pl/?page_id=151 Próbowałaś kontaktować się w ten sposób?

adela

a jest jakaś szansa na kontakt z kimś z góry ?

Natalia

@Małgoś czy Twojemu mężowi udało się wyjaśnić sytuację i uzyskać należne wynagrodzenie? Ktoś z Was mógłby napisać również coś więcej o tym jak wygląda obecnie sytuacja w firmie?

Adel

Oszusci!!!!!!! Mezowi do dzis nie wyplacili wyplaty za grudzien 2016r a jest polowa marca 2017r.Zmuszeni jestesmy isc do sadu ,pipu i skarbowki.Aby tam szukac sprawiedliwosci.Nie polecam!!!!

Małgoś
@Adel 18.03.2017 21:09

Mamy tak samo,mąż sie zwolnił 10 marca,ale pieniądze wiszą mu jeszcze za grudzień no i oczywiście nie ma jak wytargać,chyba sama tam pojadę i zrobię armagedon z nimi wszystkimi,a najlepiej by było,żeby wszystkie żony się zmówiły i w jednym czasie tam pojechały w tym samym czasie,może to by pomogło odzyskać pieniądze,pozdrawiam.

po

Z niemiec też się sciągnie kase dajcie tylko znać nawet inwestora

Poszkodowany

Złodzieje zalegają z pieniędzmi wysyłali ludzi do Niemieć a teraz na wypłatę trzeba czekać bo nie mają kasy szkoda słów nie polecam nikomu chyba że lubi pracować za darmo

brak wyplat

witam w firmie zarzad nie placi pracownikom wyplat ... zalega z kasa nawet od wrzesnia .. omijac szerokim łukiem ..firma jest juz skonczona . Z prezesow tez nie bedzie jak sciagnac ...bo robia machloje i przepisuja sobie majatki . Roboty wysylali glownie do niemiec , wiec nie ma jak sciagnac dlugow .

Poszkodowany

Napiszcie dla jakich firm robią produkcję to może uda się ściągnąć pieniądze stamtąd.

TOMAHAWK

Bylem ostatnio na rozmowie o prace w tej firmie, raczej 10 pln/h netto dla spawacza nie jest zbyt odpowiednia oferta.... a wymagania: 3lata doswiadczenia, obsluga suwnicy z poziomu 0 itd. itd. Generalnie firma w slabej kondycji finansowej, nie placi kontranhentom, np. gościowi ktory polożył klinkier na tej ich niedokończone hali od 2 lat albo i lepiej... A resztę opinii możecie poczytać tutaj.

Poszkodowany

Firma juz praktycznie w upadłości , nie płaci ludziom pieniedzy a komornicy non stop siedza na kontach a prezes udaje ze jest wszytsko super i hala idzie pelna para . nie polecam firma porażka

Rudy

Firma porażka,nie płaci wynagrodzeń od sierpnia.. Uciekać i nie przychodzić tu do pracy bo to niy mo sensu

maniek

widze, że jednak u nich nie ma konkretnie ofert pracy u nich jesli chodzi o handlowców i zastnawiam się teraz jak mozna u nich zarobić i jak się skontaktowac, bo nie widze na stronie nie ma żadnej zakładki na ten temat.

Poszkodowany

Firma nie płaci dostawcom unikać jak ognia

Gonzo

kicha... wiecęj powiedzieć nie idzie. nie polecam ze względu na zarobki jak i atmosferę w pracy. jako wieloletni spawacz w tejże firmie miałem lichą stawkę w wysokości do maksymalnie 13 złotych, ewentualnie na własnej działalności zarobek wynosi maksymalnie 25 złotych. pozdrowienia od niezadwowolonego pracownika. Pająk trzymaj się bo gdyby nie Ty to ta firma nie istnieje na rynku pozdrawiam gorąco. Ino Ino się nie poddawejcie. Brakuje syna Mariusza jako nieliczny potrafił ten cały bałagan utrzymać na jakimś odpowiednim poziomie. Pozdrowienie da prezesów Rimsy a w szczególności dla Karola Domosławskiego (najlepszego przedstawiciela ds. (niby) handlu wyrobów stolarskich). wracając do tematu, chcesz pracować w tejże firmie stuknij się w łeb i przemyśl to ponownie

bronek

najlepi zatrudniają na czarno i nawet jak ci nie zapłacom to nie mogesz iść do sądu

koza

Nie ma zapierdzielu i ciezkiej pracy , mozna spokojnie zjesc sniadanie nie ma problemu z urlopem kasa czasem nie jest na czas ale nie bylo sytuacji zeby nie zaplacili dla kogos kto nic sie nie zna na robocie na poczatek 8-10 zl/h dadza a potem juz raczej do uzgodnienia , robota +/- 10 h dzienie

sw mikolaj

wypłata placona na 2 razy - swoje ubrania na poczatek - jedna przerwa ponad 30 min - jedna zmiana + bez (usunięte przez administratora) + w miare nowa hala + w weekend mozna dorobic +

kita

MASAKRA WYPŁATA PŁACONA NA 6 RAZY NIE POLECAM NAJGORSZA FIRMA!!!!!!!!!!!

beny

jak masz doświadczenie możesz dostać 25 - 35 /h

jery

jakie są tam stawki dla spawaczy ??

olo

robota zawsze jest i przewaznie dużo , stawki sa takie jakie sie ma umiejetnosci , nagdodzinami mozna dorobic , wyplata w miesiacu zawsze jest , pracuje juz kilka miesiecy , gdyby nie placili to bym nie robil , od niedawna zrobli jakies zmiany w biurze wiec tam chyba tez szukaja

A

Praca ok , szefowie ok ..niektórzy w biurze to totalne matoły i nieroby .. z kasa sie spozniaja ale zawsze zaplaca calosc

piter

jak dla mnie praca nie jest zła , atmosfera spoko i co najważniejsze pracy jest dużo i czasem można nieźle dorobić ..ludzie na hali rożni są ..i tacy co chcą pracować i tacy co się opieprzają i nie przychodzą ..dlatego często łatwo się tu dostać ..ale żeby zostać trzeba wykazać chęć do pracy i trzeba być kumatym , przyda się umiejętność czytania rysunku technicznego. Jeśli chodzi o szefów to młody syn prezesa jest ok , stary ..niektórzy uważają ,że już dawno powinień przestać pracować ....do co wypłat to się opóźniają ale zawsze płacą ..a jak się spóżniają dłużej to dają zaliczki , przy czym nie zdarzyło się zeby w miesiącu nie było jednej pełnej wypłaty ,pozdro

młody

atmosfera całkiem ,całkiem .do pierwszej wypłaty!!!! jak ją dostaniesz! banda

tykol

Nie polecam pracy w tej firmie, kiepskie zarobki, opóźnienia w wypłatach, traktowanie ludzi jak niewolników.

Marek

W klimatach niewolnictwa, glodowe stawki i opoznienia w wyplatach....

XXXV

( usunięte przez administratora ) bardzo gorąco nie polecam!!!

ccc

podbijam temat jaka atmosfera jakie zarobki

ddd

A możesz napisać coś więcej ofirmie w której pracuje Marynarz

no niestety jak piszesz o Marynarzu to on juz niepracuje dawno, teraz WR i WM maja swoja firme i wszyscy pracuja u nich

@ - 2011-09-11 11:24:23 W tej firmie to ludzi traktują jak niewolników,dlatego przed przyjęciem trzeba się dobrze zastanowić,żeby nie stracić zdrowia jak \ zlecenie urząd skarbowy MIKOŁÓW.

? - 2010-11-30 22:51:32 Tak, wszyscy nadają na wszystkich a na siebie w szczególnosci. Czasami słabią te wypowiedzi byłych pracowników. K W

xxx

Gdyby byli potrzebni świadkowie jestem do dyspozycji takie traktowanie ludzi musi być ukarane!!!!!!!

?

W tej firmie w branży elektrycznej kierownicy to [usunięte przez moderatora] mam nadzieję że trafią na kogoś kto wymierzy im sprawiedliwość za krzywdy które wyrządzili ludziom.

XXL

oni wszyscy są wspaniali jak czegoś potrzebują gorsza sprawa jak czegoś chce pracownik

Zostaw opinię o P.U.H RIMSA - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.H RIMSA