Opinie o Markus Dystrybucja Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Markus Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markus Dystrybucja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markus Dystrybucja Sp. z o.o. w Ruda Śląska

ewa

czy ta hurtownia ma dobre mięso i wyroby bo podobno dużo sklepów już nie biorą towaru od firmy Markus ?dlaczego

Mariusz
@ewa

Jak woża płukane wedliny i rozmrażane mięso to nie ma co się dziwić ,a pracując tam duzo widziałem !

Mariusz
@Mariusz

Dzięki bardzo tak myślałam czyli zatrudniają byle kogo z tego co czytałam na forum a i towar mają najgorszej kategorii.

Norbert

Niepokojące informacje tu zamieściliście tylko nad jednym się zastanawiam dlaczego tu a nie zgłaszacie odpowiednim organom, czy tak jest faktycznie?

Zdzichu

W tej firmie dalej jest taka sytuacja jak wyczytalem w opiniach nizej czy cos moze sie zmienilo? Zaczalem sie zastanawiac czy sie tam zatrudniac skoro tak sie tam niby dzieje

Maja

Oferta znowu się pojawiła w PUP i zastanawiam się co z tą Firmą nie tak stale ta sama oferta się pojawia w ostatnim półroczu (pojawia się i na parę dni znika) czy oni zatrudniają i po okresie próbnym zwalniają??? Czy ktoś aplikował - tam był i jakie odczucia?? Bo szukam pracy jako pracownik biurowy ale z beznadziejnymi firmami nie chcę się wiązać... Jeśli ktoś ma jakąś wiedze z własnego doświadczenia proszę o informację

@Maja

Pytałeś o tę ofertę w PUP? Tam na pewno wiedzą, czy najpierw zatrudniają w Markus na okres próbny. Jeśli się dowiesz to dasz znać?

Maja
@Marta

@Marta Niestety nie jestem osobą bezrobotną zarejestrowaną w PUP :(

@Maja

Bez rejestracji jako osoba bezrobotna nie ma szans, aby dostać się na to stanowisko? Ciekawe, czy firma mogłaby przyjąć pracownika poza urzędem pracy np. na podstawie umowy zlecenie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Markus Dystrybucja Sp. z o.o..
Wasyl

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

Bik

Witam zgadzam sie w 100% kasa pod stołem z wypłaty zabieraja co mogą. dziewczyny z rozbioru dawaja komu popadnie!!! rotacja co chwile. Nie polecam !!!!!!

Kierowca
@Bik

To pewnie akurat Tobie nie dały bo widac ze cie to najbardziej boli :) . A powaznie. Rotacja jest , to normalne przecież jak ktos sie nie nadaje to nikt go nie bedzie zatrudnial .

Czy mógłby ktoś polecić firmę Markus Dystrybucja Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

D.R kindler

tam zalet nie ma tylko wielkie wady

Coockesmonster

Jak ktos lubi pracowac za free i byc ciagle j****y za wszystkich i za wszystko ,pracowac w nienormowanym czasie pracy serdecznie zapraszam . Troche ironi z mojej strony ale niestety pracodawca jest nastawiony na (usunięte przez administratora) ludzi. Wypowiadam sie z perspektywy kierowcy ale na rozbiorze i magazynie jest nie lepiej. Ciagle cos musisz zawiesc ,przywieźć pod pretekstem premi ktorej niedostaniesz bo jej poprostu nie ma. Okres probny nieplatny a trwa 2 tygodnie,o umowe musisz sie prosic ,l4 nie platne czesto zwalniaja z tego powodu . Kasa ucinana za braki w dostawie i stan auta ktore delikatnie rzecz ujmujac daleko maja do idealu . Za naprawy placi kierowca nie firma . Dla wlasciciela ktory natabene jest mitomanem do potegi kazdy jest totalnym kretynem i idiota i nie chce z nim rozmawiac. Takich kwiatkow jest bardzo duzo i zabrakloby miejsca do wypisania. Mozna poczytac o Jaworznie jeszcze jak tam jest ,pracowalem tam na zastepstwie za goscia wiec mozna sobie doczytac co i jak. Ogolnie jak ktos madrze napisal nie macie biedy a do gara jest co wlozyc unikajcie tego pracodawcy. Oszczedzicie sobie czasu,zdrowia i przedewszystkim stresu no i najwazniejsze rozczarowania obietnicami ktore sa bez pokrycia. W firmie pracowalem troche czasu i rotacja ludzi jest ogromna _ to o czyms swiadczy. Sam sie sobie dziwie ze tyle czasu tam wytrzymalem,ale to moze przez to ze czlowiek mlody i bal sie zmian a zobowiazania trzeba bylo placic???? pomyslcie 20 razy zanim sie zgodzicie na prace i warunki

@Coockesmonster

potwierdzam to co napisałeś

D.R kindler

nie przyjmować sie tam ani na magazyn ani za kierowcy robią tam dwa (usunięte przez administratora) folek i kornel dwa lesery co w (usunięte przez administratora) grają i podpierdajają 24h do prezes a prezes ma oczy (usunięte przez administratora) zarośnięte i tym dwóm padalcom wieży auta są przeładowane trupy jak (usunięte przez administratora) stare i śmierdzące mięso i wędliny wciskają na sklepy i za wszystko karać pracownika finansowo

Elwira26

A ile zarabiaja Ci w biurze na nocnych zmianach?

Elwira26
@Elwira26

Ma ktos rozeznanie czy ktos tak pracuje dostalam oferte z urzedu i nie wiem co robic.

Robo

Banda zlodzieji jak masz l-4 to cie liczom z 1200 podstawy nawet niema takiej najniższej krajowej kpiny jakiejś nie polem nawet największemu wrogowi pracy tam

Koronel

Ludzie omijac szerokim lukiem ten kolhoz. Jak nie wierzycie poczytajcie o Markusie w Jaworznie .to samo ludzi maja za (usunięte przez administratora)

Dobrze radze byly kierowca

Widze jestem pierwszy na forum ale do rzeczy.Pewnie mój wpis zaraz zostanie usunięty ale i tak se nie poddam będę a co chwilę robić wpisy dla przestrogi . Przestrzegam pracą w tej firmie. No chyba że ktoś lubi robić za free zapraszam. Panuje tu ogólny wyzysk a pracuje się w nienormowanym czasie , kasa pod stołem nie na konto i nie dają pasków żeby człowiek nie wiedział ile kasy zabrano . Zawsze coś znajdą żeby przywieść- zawieść pod pretekstem premi której nie zobaczycie na oczy. Szefostwo stosuje zasadę je**c karać nie nagradzać. Za wszystko dają kary począwszy od braków w towarze z które odpowiada magazyn bo on go szykuje nie kierowca , po kary za stan samochodu które są i tak w tragicznym stanie. Bez ogrzewania ,(usunięte przez administratora), świateł, czy cieknące zewsząd płyny eksploatacyjne. A za powstała usterkę która wynika z tragicznego stanu płaci kierowca nie firma. Ja dostałem karę 200 za to że przywiozłem na firmę stare mięso śmierdzące na odległość. no ale pan MArek Krupa nieboje sie tego napisaxcc stwierdził że jestem idiota bo one jest świeże przez to jak ujął jest stratny przeze mnie .Gadaj z (usunięte przez administratora) a cię obsra. Szef sie ozlaca , jeździ beta ale ludziach płaci śmieszne pieniądze i jeszcze ma wymagania. Na magazynie też są niezłe kwiatki które jak kogoś nie lubią to podkładają świnie w postaci starego towaru , czy oszukują na wadze dosypując lodu tyle że np zamiast 15 kg udka na fakturze w realu jest 25 przy czym podkreślamy 15 kg to lód. Strata kierowcy bo nie jest w stanie z każdym pojemnikiem lecieć na wagę i sprawdzać. No ale tok myślenia pana Marka K jest jak za czasów komuny. Facet jest mitomanem i nie ma sensu wdawać się w dyskusję. Rotacja jest ogromna bo nie szanuje się ludzi . Najgorszi są ci w biurze co to nie oni (usunięte przez administratora) wyżej wiadomo czego. Okres probny ktory trwa 2 tyg jest bezplatny podkreslam to !! To samo kierownicy wyzej (usunięte przez administratora) jak sie maja pozabierali sobie trasy gdzie jest max 5 punktow koncza o 7 i ryja dra na innych ze tak dlugo jezdza. O l4 zapomnijcie bo albo was zwolnia albo nie zaplaca cos o tym wiem

gegee
@Dobrze radze byly kierowca

Dobrze że to napisałeś bo myślałem tam się zatrudnić , Wielkie Dzięki

Basen Zdebel

100% prawdy bo tam pracowalem omijac szerokim lukiem . jak nie macie biedy a do gara jest co wlozyc szukajcie czegos innego szkoda zdrowie. Nie wirzcie w to co wam obiecuja albo pisza na ogloszeniu o prace bo 3200 brutto to sciema .kary za wszystko ucinaja z wyplaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Markus Dystrybucja Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Markus Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Markus Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markus Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markus Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Śmiłowicka 24
    41-706 Ruda Śląska
  • NIP: 6322009346 KRS: 0000448916

Markus Dystrybucja Sp. z o.o.