PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Opinie o PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!

Dziękujemy, że zechcieliście się zapoznać z opiniami na temat naszej firmy. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że pojawiłeś/łaś się tutaj, aby takiej właśnie opinii udzielić.
Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i jesteśmy chętni do udzielania informacji na nurtujące Was pytania. Będziemy jednak wdzięczni za pozostawianie prawdziwych opinii. Staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Natomiast swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza szerzenia informacji mijających się z faktami, które mają na celu obrażanie czy naruszanie czyjejś godności i dobrego imienia. Powodowanie krzywdy osobom takim zachowaniem jest niedopuszczalne przez porządek prawny, dlatego oczywiste, że nie może mieć to miejsca na tym portalu. Hejt pod postacią anonimowego komentarza nie jest rozwiązaniem. Prosimy pamiętajcie o tym.

Chcielibyśmy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących i innych istotnych kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail info@temar.pl
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Jan Klaczak

Pracownik firmy - Członek Zarządu

22.11.2023 01:11

Czym zajmuje się Państwa firma?

Jan Klaczakikona wywiad

Zajmujemy się dystrybucją produktów nabiałowych. Nasz bogaty asortyment sprowadzamy niemal ze wszystkich krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, prowadzonym od trzech pokoleń. Obecnie w firmie zatrudniamy sto osób.

W jakich miastach Państwo działacie?

Jan Klaczakikona wywiad

Centrala firmy i główny magazyn znajdują się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. Nasi koordynatorzy sprzedaży pracują w terenie na obszarze całej Polski.

Jak wyglądały początki firmy?

Jan Klaczakikona wywiad

Firma została założona w 1990 roku. Założyciele już wcześniej byli związani z handlem, jednak wówczas zdecydowali skupić swoje działania w dziedzinie nabiału.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Jan Klaczakikona wywiad

Działanie firmy opiera się na relacjach z dostawcami i klientami. Współpracujemy niemal ze wszystkimi krajami Europejskimi w zakresie importu. Nasi partnerzy sprzedażowi to sieci handlowe, hurtownie nabiałowe oraz zakłady produkcyjne.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Jan Klaczakikona wywiad

W strukturze firmy mamy następujące działy: Dział Sprzedaży, Dział Zakupu, Dział Jakości, Dział Administracji, Magazyn Centralny oraz Oddziałowy, Dział Transportu oraz Dział Konfekcjonowania.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Jan Klaczakikona wywiad

Proces rekrutacji zależy od rodzaju stanowiska. Może składać się z jednego etapu lub większej ilości. Rekrutację przeprowadza dział HR oraz przełożony. Spotkania odbywają się osobiście, a także online. Jest to zależne od preferencji kandydatów. W przypadku stanowisk, które wymagają znajomości specjalistycznych programów komputerowych, możemy poprosić kandydata o pokazanie portfolio prac lub pokazania swoich umiejętności informatycznych.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Jan Klaczakikona wywiad

Każdy nowy pracownik rozpoczyna pracę od podpisania dokumentów kadrowych i zapoznania się ze strukturą firmy oraz kulturą organizacyjną. Następnie przechodzimy do szkoleń dopasowanych do stanowiska nowej osoby. Proces wdrożenia ma na celu przygotowanie pracownika do samodzielnego wykonywania powierzonych obowiązków.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Jan Klaczakikona wywiad

Nasza firma aktualnie jest w fazie rozbudowy. Ze względu na poszerzenie działalności będziemy rekrutować nowych pracowników. CV można wysyłać za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej lub na portalach dedykowanych ofertom pracy takich jak serwis GoWork.pl.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Jan Klaczakikona wywiad

W Temar organizujemy szkolenia, które mają na celu podniesienie kompetencji lub zdobycie nowych umiejętności. Takimi przykładami są kursy z języka angielskiego, szkolenie z zakresu Key Account Management czy szkolenie z negocjacji i zarządzania relacjami z dostawcami.

W jaki sposób dbają Państwo o integrację pracowników?

Jan Klaczakikona wywiad

Każdego roku organizujemy spotkania integracyjne. Przykładowo tegoroczne spotkanie odbyło się w swobodnej atmosferze przy grillowych przysmakach. Gdy obchodziliśmy 30-lecie firmy zorganizowaliśmy uroczystą kolację z występem słynnego artysty kabaretowego. W ubiegłych latach organizowaliśmy również wycieczki krajowe i międzynarodowe. Aktualnie przed nami uroczyste spotkanie Wigilijne.

Jakie oferują Państwo dodatkowe benefity pracownicze?

Jan Klaczakikona wywiad

Firma prowadzi Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, z którego korzystają wszyscy pracownicy poprzez dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne, karty Multisport. Pracodawca finansuje również pakiety medyczne.

Jarosław Kaczyński

Siema Panie i Pany. Wiela można zarobić na magazynie? I jako jest robota. Bo z tego co ludziska piszą to jest niezły (usunięte przez administratora) Ciągle wymiana kadrowa. Dzięks za info.

A chciałem się zatrudnić. Nowy wpis
@Jarosław Kaczyński

Widać faktycznie że to jest (usunięte przez administratora) Bo wszystkie nie przychylne komentarze usuwają.

Lara Nowy wpis

Witam, proszę mi opowiedzieć o szkoleniach jakie są oferowane kierownikom ds. kluczowych klientów. czy sporo jest takich wyjazdowych? Wiem z opisu oferty, że na czas wdrożenia można liczyć na zakwaterowanie w hotelu, stąd zastanowienie

Nowy wpis

@Lara

Dzień dobry, w czasie wdrożenia i innych szkoleń (asortymentowe i specjalistyczne) zapewniamy nocleg w hotelu wszystkim pracownikom spoza okolic centrali. Z racji rozbudowanego zaplecza konferencyjnego, szkolenia odbywają się z wyłącznie w centrali w Katowicach. Pozdrawiamy i zachęcamy do wysłania swojego CV.

W ofercie dla Kierownika ds. Kluczowych Klientów wpisali wprost, że nie obejdzie się bez negocjowania warunków współpracy z kontrahentami co natomiast z rekrutującymi? Czy na spokojnie można ugadać sobie wyższa stawkę czy jednak dopiero po dłuższym stażu pracy byłoby to możliwe?

Nowy wpis

Dzień dobry, w trakcie rekrutacji kandydat/kandydatka ustala z rekrutującym warunki rozpoczęcia współpracy. Strony przedstawiają swoje propozycje finansowe i inne warunki współpracy dążąc do porozumienia za pomocą argumentów.

Co do tej wskazanej rotacji handlowców to faktycznie występuje? Niby widzę właśnie teraz ofertę i zastanawiam się czy to prawda z tym natłokiem obowiązków? nie można po prostu zatrudnić większej liczby osób? Albo szkoleń brakuje?

lol

Rotacja jest, bo w Biedrze lepiej zarobisz. A doświadczony PH nie pozwoli sobie na tak marne zarobki, przychodzi i zaraz znajduje sobie coś lepszego. Benefity dopłacasz, za auto płacisz, nie ma na wymiany, nie jesteś decyzyjny, ceny, dostawy, korekty, na głowie a 4k nie zobaczysz na pasku.

@lol

Z tym paskiem podkreślasz po prostu sama podstawę? Co natomiast z systemem prowizyjnym? Trudno jest wyrobić jakieś konkretne progi, że nawet o tym nie wspominasz?

@lol

Dzień dobry, dziękujemy za Twoją opinię. W pierwszej kolejności odniesiemy się do kwestii benefitów, którą poruszasz. Wyjaśnimy jakie zasady obowiązują w Polsce. Otóż benefity można podzielić na trzy grupy ze względu na sposób ich finansowania: - finansowane przez pracodawcę, - dobrowolne finansowane przez pracownika - i takie, które po części finansuje pracownik, a po części pracodawca. Te regulacje są ogólnie obowiązujące. Dla głębszego wyjaśnienia benefity z tytułu ubezpieczenia grupowego, pakietów medycznych, kart sportowych finansowane przez pracodawców, w całości lub w części, znajdą się w podstawie do opodatkowania PIT, jeśli nie korzystają ze zwolnienia od podatku dochodowego. Wyjaśnimy również, kwestię użytkowania samochodu służbowego. Prostując Twoje słowa, ponieważ pracownik może nieodpłatne wykorzystywać samochód w celach prywatnych, a jedynie pokrywa z własnych środków koszty paliwa, ewentualnych napraw szkody w czasie użytkowania w czasie prywatnym. Również i w tym przypadku obowiązują regulacje podatkowe dotyczące przychodu (zgodnie z art. 12 ust. 2a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych). Pozostałe problemy, które zgłaszasz będą przez nas zweryfikowane. Zależy nam na zadowoleniu z pracy Przedstawicieli i innych pracowników firmy, czyli poprawie warunków oraz zapewnienia odpowiednich narzędzi. Dział kadr oraz przełożeni pozostają do dyspozycji pracowników, aby na bieżąco rozwiązywać wątpliwości.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa na stanowisko Przedstawiciel handlowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Jako że pracowałem w firmie Temar uważam że powinienem się wypowiedzieć w sposób rzetelny i prawdziwy a więc zacznę od tego,że jest to praca tylko na chwilę dopuki nie znajdzie się czegoś lepszego.Średnio przedstawiciele pracują tam od 1 roku do 2 lat i się zwalniają,bardzo dużą rotacja nie było miesiąca żeby ktoś z biura,magazynu czy PH nie złożył wypowiedzenia.Auto słabe jak na te czasy,podstawa 3500 na ręke plus kasa za plan i inne zadania lecz nigdy jej nie otrzymasz bo prezes daje plany ktore są nie realne do zrobienia.Tabelki,raporty to na porządku dziennym,każdy coś od ciebie chce.Pani kierownik to osoba która wśród przedstawicieli uchodzi za osobę nie godną zaufania oraz mającą zbyt długi język,potrafiąca obgadywać PH do klientów i wszyscy to wiedzą a dyrektor tak w skrócie dużo mówi a mało robi i cuda obiecuje.Praca w skali 1 na 10,daje słabe 2.

Dziękujemy za Twoją opinię. Mamy nadzieję, że odnalazłeś wspaniałych przełożonych, brak raportów i tabelek, świetne auto, niskie plany oraz żeby nikt nic od Ciebie nie chciał. Życzymy Ci w tej pracy wielu sukcesów. Jeśli jednak Twoje wymagania się nie spełnią, to oby nastąpiło to w następnej i w kolejnej firmie. Pozdrawiamy.

Prychłem

Wymagania z kosmosu!! Nie wydaje mi się, że jesteś byłym pracownikiem, ale to szczegół. Śmieszna odp. na „rzetelny” komentarz, czasem tak trzeba. Jak ktoś wie, jak jest to rozumie

@Prychłem

Jak słusznie zauważyłeś, czasem pewne sytuacje należy potraktować z przymrużeniem oka. Merytoryczne odpowiedzi są kierowane do każdej osoby, która nie jest trollem występującym pod różnymi nickami.

Rysiek

Witam, jak może wyglądać sytuacja w dziale księgowości? Widzę, że od jakiegoś czasu samodzielnych księgowych do niego poszukują, lecz ostatnie wątki dotyczą nieco innych stanowisk. Mimo, że to funkcja samodzielna to czy współpracuje się z jakimś zespołem? jaka jest atmosfera? i czy średnie stawki są znane?

@Rysiek

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Księgowy pracuje w 6 osobowym dziale, prowadzonym przez Główną Księgową. Propozycje wynagrodzeń są ustalane z Kandydatem/Kandydatką podczas spotkania rekrutacyjnego. Atmosfera w dziale zawsze należała do najlepszych w firmie :) Pozdrawiamy.

Agawa

Chcialbym sie dowiedziec cos na temat stanowiska kierownika logistyki. Takie ogloszenie widnieje. Jakie warunki pracy, wynagrodzenie, czy warto. Zawarto tez w ogloszeniu, ze wymagane prawko B. Czy to oznacza wyjazdy? W zadaniach nic nie ma mowy o wykazdach sluzbowych.

@Agawa

Stanowisko kierownika ds. logistyki to ważna funkcja w firmie o profilu importera i dystrybutora. Poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy w wymiarze pełnego etatu, stacjonarnie w centrali firmy w Katowicach. Na stanowisku kierowniczym, gdzie główne obowiązki to nadzór nad flotą samochodową i zarządzanie transportem własnym w centrali oraz oddziale w Warszawie, uprawnienia kat. B do kierowania pojazdami są potrzebne, aby optymalnie wykonywać powierzone obowiązki. Negocjacje i zawieranie umów z dostawcami rozwiązań logistycznych również mogą wiązać się z wyjazdem służbowym.

@PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

A na jakie wynagrodzenie mozna liczyc. Dodam, ze mam do Panstwa siedziby ok 75 km wiec dojazd dosc daleki, wiec i finanse sa wazne w tym wypadku.

@PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

W nawiązaniu jeszcze do tego stanowiska kierowniczego to tak jak jest wskazane w treści to praca stacjonarna. Zastanawiam się jednak na podstawie tego drugiego podkomentarza odnoszącego się do dojazdów czy możliwe będzie by pewne funkcje były wykonywane w trybie HO? Każdego dnia trzeba koniecznie być na miejscu?

Agawa

No wlasnie, bo chcialbym aplikowac i gdyby jakims cudem udalo sie, to codziennie 150 km to koszty dojazdu zabijają. Miesiac wychodzi w granicach 2000zl. Przy np 7000 netto to zostaje 5000. Nie liczac amortyzacji. Dlatego tez wczesniejsze pytanie o zarobki, mozliwosc auta sluzbowego, karty paliwowej lub HO.

@Agawa

Dzień dobry, na tym stanowisku dotychczas nie było auta służbowego. Jeśli chodzi o formę pracy zdalnej, pracownik wykorzystuje możliwości (24 dni w roku kalendarzowym) według potrzeby. Kolejne dni pracy w takim wymiarze pracownik ustala z przełożonym. Odnosząc się do pytania o zarobki, rekrutujący w trakcie rozmowy rekrutacyjnej bierze pod uwagę wykształcenie, zdobyte doświadczenie, a także preferencje zarobków kandydatki/kandydata.

@PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Do jakiego stopnia wspomniane ustalanie stawek może być elastyczne? Zastanawiam się nad tym czy może dojść do uzgodnienia kwoty na pierwszy rok a później na skonkretyzowanie kolejnej stawki po roku zatrudnienia? I co z okresem próbnym wtedy?

Dzień dobry, wszystko zależy od indywidualnych ustaleń stron w momencie podejmowania pracy. Okres próbny ma na celu sprawdzenie kwalifikacji i umiejętności pracownika przed zatrudnieniem na czas określony lub nieokreślony.

Przydałoby się nieco bardziej merytoryczne uzasadnienie, żeby chociaż człowiek wiedział z jakich przyczyn ktoś odradza. Ja akurat na kierownika nie aspiruję, lecz na handlowca. Jak Twoja opinia ma się do pracy na dziale handlowym?

Dziękujemy za Twoją opinię, przyjmując krytykę. Staramy się, aby wszyscy pracownicy czuli się dobrze w naszej firmie. Jednak atmosferę kształtują wszyscy, w swoich relacjach oraz zachowaniu na codzień względem siebie nawzajem. Jeśli uważasz, że nie otrzymałeś pomocy przy wykonywaniu obowiązków, zwrócimy na to uwagę i podejmiemy działania. Korzystając z okazji życzymy spokojnych i zdrowych Świąt.

To jakie tak konkretnie są te plany do ogarnięcia? Napiszecie? wiem z internetu ze są teraz dostępne dwie oferty dla handlowca do dwóch miast (jedno moje), czy występują znaczące różnice pomiędzy warunkami? Oraz na podstawie czego powstają te plany o których piszą?

Ile

Jakie dofinansowanie na święta?

@Ile

Dzień dobry, tegoroczne wsparcie świąteczne zostało przyznane wszystkim pracownikom zgodnie z ich sytuacją socjalną. Co roku na takiej podstawie są realizowane świadczenia.

A jaki macie tu dojazd do pracy? tak jak zauważyła poprzednia osoba to faktycznie w wymogach na stanowisko kierownicze jest to prawko kat B. czy możliwe ze chodzi o transport do miejsca zatrudnienia? Pracownicy maja tez cos załatwiane w tym zakresie? lub może są dopłaty?

Centrala firmy znajduje się w Katowicach w dzielnicy Murcki. Bardzo niedaleko biegnie DK86, która łączy się z autostradą A4. Dojazd komunikacją miejską jest również możliwy, ponieważ obok firmy znajduje się przystanek Murcki Tartaczna. Auta służbowe są oferowane dla pracowników na wybrane stanowiska kierownicze, co jest oznaczone każdorazowo w ogłoszeniu o pracę. W przypadku wyjazdów służbowych pracownik, który nie dysponuje autem służbowym zawsze ma zapewniony transport samochodowy, kolejowy czy lotniczy.

Jak wygląda ścieżka kariery w PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa? Czy trudno jest zdobyć awans?

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!

Roman Ptok

Jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele handlowi w firmie Temar ? Czy za zryczałtowaną opłatą ustawową można z nich korzystać prywatnie?

były
@Roman Ptok

skoda fabia 1,2 w gazie

@były

A kolor? :D i tak całkiem poważnie to czy istnieje opcja na to, żeby jeździć swoim i rozliczać się z Pracodawcą na osobnych warunkach czy w tym przypadku dbają o to, żeby każdy miał identyczny pojazd?

@Roman Ptok

Dzień dobry. W firmie przedstawiciele jeżdżą samochodami Skoda Fabia. Tak, można korzystać prywatnie z samochodów.

@PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Mnie może kolorystyka tak bardzo nie interesuje jak kogoś powyżej w komentarzu ale jak to wygląda jeśli o nowość aut chodzi? Co jaki okres czasu można liczyć na nowszy model?

Dzień dobry, średni czas użytkowania samochodów to 3 lata (a kolor srebrny. Mamy nadzieję, że jest OK ;)).

Ciekaw

Czy firma udziela dopłat do wypoczynku i wsparcia na święta?

D
@Ciekaw

Tak, są

@D

Potwierdzamy. Dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne są realizowane dla wszystkich pracowników.

@PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Witam, czy te wspomniane bony różnią się miedzy sobą kwotowo czy raczej dla każdego przysługują po równo? Interesuje mnie też to czy jeśli ktoś dostanie się przypuśćmy teraz do pracy to będzie mu on normalnie przysługiwał? Pozostałe benefity tak samo?

Dzień dobry, nie różnicujemy benefitów według stażu pracy.

Zbigniew

@Były pracownik, z jakiego powodu zakończyła się Twoja współpraca z Temar PPH - PIOTR KLACZAK? Czy informacje o pozwach są potwierdzone? Proszę Cię, żebyś pamiętał o tym, że wpisy zamieszczane na tym forum muszą być zgodne z prawdą, aby były rzetelnym źródłem informacji dla osób zastanawiających się nad zatrudnieniem w tej firmie.

@Zbigniew

Oczywiście, że są prawdziwe. Odszedłem z firmy sam, gdyż pracodawca nie rozliczał się ze mną tak jak ustalał. Dlatego też inni odeszli bo nie dali się dłużej oszukiwać.

ciekawski

Podaj konkrety bo takie ogólnikowe stwierdzenie w niczym nie pomaga zainteresowanym. Czy pracodawca nie wypłacał Ci wynagrodzenia? W jaki sposób oszukiwał innych pracowników? Aplikuję na stanowisko ph i chętnie poznam szczegóły.

@Zbigniew

Z takiego powodu, że nie miałem płacone za nadgodziny a było ich dużo no obiecane premie za sprzedaż, których później nie widzisz. Dno i porażka, współczuję tym co muszą tam pracować bo ciężko im znalesx coś innego.

@Zbigniew

Pozwy są jak najbardziej prawdziwe. W poprzednim miesiącu jeden z nich się uprawomocnił. I czekamy na wyniki innych. Niestety M.K lubi tylko pieniądze i nie szanuje ludzi. Pozwy się wzięły stąd, że (usunięte przez administratora) ludzi w różnych tematach... np nie wypłacił premii takiej jak obiecał za sprzedaż masła kerrygol z krótkim terminem, nie płacił za nadgodziny itp. Tylko kasa się liczy.

Odnosisz się z tym do opinii sprzed pięciu lat? na ile jest aktualne to co czym teraz piszesz? Zastanawia mnie czy to już dawno nie zostało czasem wyjaśnione? I czy do dziś te wspomniane nadgodziny jeszcze występują? interesowała mnie wcześniej oferta dla zastępy głównego księgowego, z tym że o premii tutaj i tak nic nie jest napisane? Czy na tym stanowisku przysługuje?

Dobre

Były pracownik chyba nie ma co robić albo szuka dalej pracy, że wraca do takich opinii. Człowieku żyj i daj żyć innym. Trzecia opcja pozwij cały świat.

Dzień dobry, odnosząc się do pytania o system premiowy na stanowisku zastępcy głównego księgowego - system premiowy w dziale jest oraz rozliczany jest w sposób kwartalny. Poboczna kwestia, o której pisze przedmówca w tym wątku jest niestety podparta chęcią spowodowania krzywdy osobie wymienionej oraz zniszczenia wizerunku przedsiębiorstwa. Ubolewamy nad zachowaniem "byłego pracownika", który ma wyraźny cel szerzenia takich komentarzy. Nadgodziny są rozliczane zgodnie z literą prawa, jeśli zaistniały nieprawidłowości każdy zarówno pracownik, jak i pracodawca ma obowiązek zaspokoić roszczenie drugiej strony stosunku prawnego jaką jest umowa o pracę. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt, chętnie udzielimy informacji. Pozdrawiamy.

Tez właśnie widziałem, że jest oferta dla handlowców. Nie zauważyłem przy tym w opisie wzmianki na temat kontraktu. Czy UoP to jedyna możliwa forma umowy? A jeśli jedna da radę przejść na B2B to co wtedy z tymi benefitami z oferty? Będą opcjonalne?

Irmina

Atmosfera z opinii nie zachęca.. Ale mimo to zapytam, bo jest nabór na asystenta ds. importu. Jakie mogą być zarobki? Bo zauważcie, że nawet narzekając na wysokość nie podajecie sum, przez co trudno ocenić, czy to mowa o minimalnej krajowej, czy jednak rynkowej.

Hanys

Wszystko w porządku. Pracownicy zgrani, kierownik wymagający ale idzie się dogadać

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Export Manager. PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Katowice

• Jak się pracuje w PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa