Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak w Katowice

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Były pracownik.. Nowy wpis

Najczęstszy powód to zarobki, ktore sa na minimalnym poziomie.. Obiecują premię ale nie ma co na nią liczyć. Wymagania są duże. Kolejny powód dlaczego ludzie sie zwalniają - nawet na chwilę nie można przystanąć, odpocząć by napić się wody, wszedzie kamery i od razu telefon "kierownika" dlaczego ta i ta osoba stoi i nic nie robi. Kierownik Ci powie masz od tego przerwę, która z resztą liczy Ci co do minuty. Firma również zwalnia, lubią to robic bez uprzedzenia konczy Ci sie umowa? To dwa dni przed powiedzą do widzenia bez słowa wyjaśnienia. Pomimo wcześniejszych zapewnień, że zwolnień nie będzie. Generalnie rotacja tam jest gigantyczna, jak potrzeba pracownikow przyjmują kazdego chętnego, jak jest mniej pracy zwalniają po kolei. Jest to praca w ktorej z pewnością nikt nie doceni Twoich starań...

Helena Nowy wpis
@Były pracownik..

Minimalny poziom oznacza najniższą krajową? :( Własnie zauwazyłam kwestię dużej rotacji, jednak ludzi coś ciągnie do firmy, skoro nadal tam pracują i zatrudniają się mimo niezbyt przychylnej opinii. co ich tam trzyma? Może firma ma jednak jakieś swoje plusy?

@Helena

Tak najniższa krajowa. W chwili obecnej zatrudniaja tam większość ludzi z Ukrainy. Jeszcze jakis czas temu byla calkiem fajna atmosfera w pracy, ludzie byli zgrani czego kierownik nie toleruje - dla niego idealnie jak ludzie są skłóceni nikt ze soba nie rozmawia tylko skupia na pracy... No i tak tez sie stało, cały zespół sie rozpadł, pracowników którzy dłużej tam pracują zostało niewielu można policzyć na palcach jednej reki a w zamian za nich zatrudniają Ukraińców ????‍♀️ Czy są plusy? Jak się teraz zastanawiam ciężko jakiekolwiek znaleźć naprawdę. Oczywiście każdy może spróbować, zatrudnią z pewnością ale podejrzewam, że ta praca to rozwiązanie tylko na chwile a nie na dłuższa współpracę.

@Helena

Ciężko stwierdzić co ich tam trzyma, często jest to trudność znalezienia innej pracy w dzisiejszych czasach a skoro tu łatwo sie dostać to ludzie próbują.. Rodziny za najniższa krajową sie nie utrzyma niestety, wiekszy problem jest z mężczyznami - mają braki kadrowe a są im potrzebni do krojenia serów, trzeba sie naprawdę sporo nadzwigać ale mężczyzna muszący utrzymać rodzinę z takiej wypłaty tego nie zrobi i sie szybko zwalniają. Teraz juz z tego co wiem, nawet kobiety tam kroją te cięższe sery.

Trochę mnie to zszokowało że pracownicy biurowi muszą pracować na produkcji jak brakuje ludzi. Bardzo dziwne zasady. Często to się zdarza i to taki standard tutaj?

Znany
@Adam

Jaki cel jest w wymyslaniu takich historyjek?

- praca w nadgodzinach niepłatnych, bo trzeba skończyć, - obojętnie na jakim stanowisku pracujesz (biuro, magazyn) jak jest zapotrzebowanie na produkcji to idziesz nawet na kilka dni na linię produkcyjną, a na produkcji chamstwo szczególnie kierownik, - bardzo niskie wynagrodzenie, - nie wspomne już o człowieku z którym przyszło mi współpracować........

Iwona

Nadgodziny niepłatne?ale czy chociaż są dni do odebrania czy nic?

Mono

Witam. Są jakieś przyjęcia w tej firmie na dzień dzisiejszy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Katowice
logo firmy Monter Przemysłowy z niemieckim
Katowice
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Ile jest zmian w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak?

Witamy, w firmie Temar prowadzimy dwuzmianowy system pracy w magazynie i konfekcji produktów.

Stella

Data wykreślenia z rejestru przedsiębiorców: 2015-09-01

Czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak organizuje staże dla studentów?

Niestety, ale nie. Pozdrawiamy serdecznie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak?

@kar

Jak Wam się pracuje z nowym dyrektorem i "Wspólną"z B.....szczy.? To byli ludzie z Bakallandu. Przeczytajcie forum ich poprzedniego pracodawcy.

Migotka

Niestety nie mogę polecić tej firmy, a to dlatego, że pracownik(dział sprzedaży) jest traktowany przedmiotowo i w sytuacji kiedy wypracuje premie robi się wszystko aby jej nie wypłacić lub wypłacić jak najmniej!

Dorota
@Migotka

Jak to? To nie masz w umowie z Temarem jasnego zapisu, kiedy premia zostanie wypłacona? A może dostajecie ją "pod stołem"?

Sniezynka

A co myślicie o tej lasce w recepcji? Nie zła jest! Chyba z jakimś kierownikiem kreci :)

@Sniezynka

A dlaczego temat konkretnych pracowników cię tak interesuje, skoro tworzymy tutaj opinie nt. pracodawców? Co ma wspólnego pani z recepcji i jej relacje z kierownikiem a faktycznym stanem poziomu pracy pracownikow z poszczególnych działów?

Witam, czy firma działa na rynku? Bo widzę sprzeczne informacje

Aniol
@Kasia

Działa i ma się dobrze

Franciszek

Możesz zdradzić coś więcej o atmosferze i warunkach zatrudnienia w Temar? Będę wdzięczny za komentarze.

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat przedsiębiorstwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak w mieście Katowice, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Nie polecam i radzę dobrze przed anonimy złożeniem CV.

@Anonim

Nie polecam i radzę dobrze się zastanowić przed złożeniem CV. (Jakiś błąd się pojawił wcześniej). Jak tak dalej będzie to na pewno będą mieli ludzi do pracy.

Helmut

Znalazłem informację, że firma została w 2015r wykreślona z rejestru przedsiębiorców. Wiecie coś więcej?

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042