PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Opinie o PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

krótko

Nie polecam . Szybko zrezygnowałem jak po tygodniu miałem być "alfa i Omega ". Do tego słaba płaca i nierówne traktowanie pracowników..

@krótko

Zgadzam się z Tobą. Też się sama zwolniłam. Takie same wyciągnelam wnioski na wszystkim od razu trzeba się znać . A o traktowaniu pracowników to już w ogóle masakra.. ludzie okropni!

Ewelina
@Miesiąc

Czyli że was nie przeszkolili? A powiedz, ile płacą miesięcznie? Może tyle, że strach o inflację nie łapie, a warto się zawziąć i nauczyć wszystkiego samej?

@Ewelina

Wiadomo,że każdy musi wyciągnąć swoje wnioski. Ja osobiście nie polecam.

Dominika
@Miesiąc

Ano co racja to racja a odniesiesz się jeszcze tylko do ego traktowania, o którym zaczęłaś wyżej? co konkretnie się dzieje

Były pracownik..
@Dominika

Również szczerze odradzam.. Choćby człowiek miał najszczersze chęci do pracy, starał sie jak może i tak nie zostanie to docenione. Jak potrzebują ludzi to przyjmują każdego, jak jest mniej pracy zwalniaja z dnia na dzień bez uprzedzenia. Oczywiście dobrze maja sie tam osoby typu donosiciel, lizus itp. Jeśli wypowiesz swoje zdanie, ktore rozni sie ze zdaniem "kierownika " od razu jestes na liscie do zwolnienia, takie osoby sa po prostu traktowane jako niewygodne.

Helena
@krótko

Słaba płaca czyli tak konkretnie ile ona wynosiła? Co masz na myśli pisząc o nierównym traktowaniu?

@Były pracownik..

Zgadzam się w 100%. mam takie same odczucia.Kierownik słucha wyłącznie lizusów i tych którzy kablują.

Jak wygląda rozmowa w PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa na stanowisko Planista? Z iloma osobami się rozmawia? 31 maja pojawiło się ogłoszenie.

Czy_warto?

Podłączam się pod pytanie. Ogłoszenie znów się pojawiło, więc czy na stanowisku Planisty Zapasów jest tak duża rotacja? A może w firmie jest dział planistów i zwiększacie Państwo obsadę? Jeśli jest dział to iluosobowy?

Bronisław
@Czy_warto?

W ogłoszeniu wspomniano o pracy pod presją czasu, ale nic o wynagrodzeniu. Orientujesz się, ile można zarobić?

Były pracownik..
@Bronisław

Wynagrodzenie jest najniższe z najniższych.. Obiecują tylko premie, których ostatecznie nie dostaniesz. Wymagania duże, wynagrodzenie minimalne. Szczerze odradzam, pracownika nie szanują wcale!

sos

Gdzie mogę zobaczyć wakaty dla tej firmy? Lub firmowy adres e-mail? Chodzi o to, że zapraszają cię w twoim imieniu, a na końcu nawet ci nie odpowiadają. To rujnuje twoje imię! To smutne! Od dwóch tygodni czekam na odpowiedź od Twojego pracodawcy!

Robert

Praca jest jak każda inna, po prostu jak wszędzie trzeba chęci do pracy.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa na stanowisko Przedstawiciel handlowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Marcyś

Praca produkcyjna to masakra w tej firmie polecam bardziej magazyn. Zarobek brak słów. Brak możliwości awansu i rozwoju zawodowego. Pracowałem wiem stanowczo nie polecam.

Iwona
@Marcyś

na produkcji to minimalna ? na magazynie cos wiecej jest ze tam polecasz ?

„Prezes” zabrał wodę niegazowana i zaleca nam pić kranówę ???? Premie produkcyjna 300 zł uwarza za zbyt duża i pewnie ja zaraz zmniejszy. Nie rozumiem, przecież wydajność = zarobek. No tak, to ta pazerność... Ludzie! Omijajcie to miejsce szerokim łukiem! Brak bhp, Możliwość napicia się wody z kranu tylko podczas 15 minutowej przerwy! Zmieniam pracę jak najszybciej!!!

Leszek

Prócz premii produkcyjnej, o której wspominasz są też inne dodatki takie jak premie frekwencyjne lub praca na akord, która pozwala więcej zarobić? Interesuje mnie też temat płatnych nadgodzin, więc liczę, że o tym napiszesz.

Aaa91

Robią przyszłym pracownikom nadzieję, że zatrudnią. Potem nawet nie dają znać.

Iwona
@Aaa91

byłaś na jakiejś rekrutacji i nie było feedbacku ? a jak sama rozmowa?

Aaa91
@Iwona

Bardzo fajniee przebiegła pod tym względem nie mogę narzekać. Same uprzejmości. .. nawet obietnica,że poczekają na pracownika miesiąc. .a jak wkoncu sama zadzwoniłam po długim czasie oczekiwania to stwierdzono , że już mają komplet kobiet na stanowisko magazyniera. Cud,że wogole odebrano wkoncu telefon. Zero szacunku do człowieka.mega rozczarownie

Niestety firma nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Rozmowa rekrutacyjna odbyła się przed budynkiem na dworze. Dobrze, że nie było śnieżycy i dużego mrozu (tylko -5 stopni) Rozumiem troske o swoje zdrowie przy takiej dużej iloci zakażeń covid ale to już lekka przesada. Do tego propozycja pracy na okres próbny za najniższą krajową dolała oliwy do ognia. Z (usunięte przez administratora) nie będzie pracownika. Niestety nie polecam.

Lee
@Kandydat

Niestety traktują ludzi jak tania, siła robocza, faktycznie rozmowa na dworze i jeszcze bezprawnie wysyłają na test, gdzie takie informacje są danymi wrażliwymi i nikt nie ma prawa do ich wglądu, czyli na dzień dobry łamią prawo!!! I żeby w pracy nie można było na stanowisku się napić zwykłej wody, to już traktowanie jak (usunięte przez administratora) Z daleka od tego zakładu!!! Na serio

Halina
@Kandydat

Nie za fajnie że tak wyglądała ta rozmowa, w sensie w takich warunkach... ale no nic. Możesz napisać o co pytali na tej rozmowie?

Rozczarowanaa91
@Kandydat

Ja też nie polecam..obiecanki,cacanki .mega rozczarowanie tą firmą. I ludźmi którzy przeprowadzają rekrutację.

Rozmowa

Czy na rozmowę rekrutacyjną należy wziąć świadectwa pracy? Taka informacja została mi przekazana. A to chyba dane "wrażliwe", dostępne już na etapie zatrudnienia a nie rozmowy. Po co świadectwa pracy skoro jest wszystko w CV? I co możecie powiedzieć o pracy asystenta? Jakie zarobki? Jakieś premie?

aleksandra
@Rozmowa

chcą sprawdzić jak długo byłeś na L4. firma jest znana z łamania praw pracowników. kilka osób ma dobrze, ale to głównie ci co donoszą i przesiadują w kuchni.

@Rozmowa

Rekruter może oczekiwać świadectwa pracy na rozmowie rekrutacyjnej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej.

Helena
@aleksandra

A w czym oni w sumie mają lepiej?

Lopez

Oo Co? Nawet 3tys., nie można zarobić. Dramat. To pozdrawiam tych wszystkich (usunięte przez administratora) co robią za przysłowiową (usunięte przez administratora) Przepraszam jak kogoś uraziłem.

Lopez

Siema. Pytanko. Czy w tej firmie można zarobić 4000 netto(na rękę) na magazynie. Dzięki.

Oo
@Lopez

Nie, nie można. 3000 też raczej nie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Uzdrowiciel

Ja są.Obok na tartaku.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Temar sp.j. Piotr Klaczak Marcin Klaczak? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Loxy

Ja bylem na rozmowe dzisiaj i koles wyskoczył z opcja ze ich szef wymaga tego iz mam sobie zrobic test na Covit 19 ktory kosztuje 500 zl a oni jak mnie przyjmą to mi zwroca za niego

@Loxy

Dzień dobry, badań wymagamy tylko w przypadku pozytywnej weryfikacji kandydatury po rozmowie kwalifikacyjnej i podpisaniu umowy. Następnie pracownikowi zwracane są środki z tytułu poniesionych badań.

Maciej
@PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

@PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Katowice Czy posiadacie Państwo świadomość, iż takie działanie zakrawa o dyskryminacje z art 183a K.p., do której przyznajecie się Państwo publicznie w niniejszym poście. Co do zasady: Zakaz dyskryminacji obowiązuje już na etapie nawiązywania stosunku pracy, a więc dotyczy wszystkich faz rekrutacji, w tym najwcześniejszej z nich – ogłoszenia o pracę. Naruszenie stanowi, także odmowa nawiązania stosunku pracy w przypadku, gdy pracodawca odmówi zatrudnienia nas z jednej lub kilku przyczyn wymienionych w art. 183a K.p.

max
@Maciej

można być świadomym, a nie posiadać ....a taki uczony wydawałoby się

qqqq
@max

odezwał się właśnie najmądrzejszy w firmie....

- praca w nadgodzinach niepłatnych, bo trzeba skończyć, - obojętnie na jakim stanowisku pracujesz (biuro, magazyn) jak jest zapotrzebowanie na produkcji to idziesz nawet na kilka dni na linię produkcyjną, a na produkcji chamstwo szczególnie kierownik, - bardzo niskie wynagrodzenie, - nie wspomne już o człowieku z którym przyszło mi współpracować........

Homo anonimus

Jak najdalej od tej firny. Pracownik jest na ostatnim miejscu hierarchii. Wszystkie pensje obniżone pod pretekstem kryzysu. Zwykły wyzysk.

@Homo anonimus

Dzień dobry, jak większość firm w obliczu pandemii i przestoju ekonomicznego jaki wywołał COVID, my również musieliśmy podjąć decyzje, które nie były łatwe. Wierzyliśmy, że sytuacja wróci do stanu pierwotnego, dlatego nie zdecydowaliśmy się na masowe zwolnienia, a jedynie na obniżenia wymiaru etatu pracowników na czas określony. Większość naszych pracowników wróciło już do pełnego wymiaru pracy i wynagrodzenia. Doceniamy ich lojalność i wyrozumiałość na sytuację, która była zaskoczeniem dla nas wszystkich

Benio

Tym bardziej, że sklepy spożywcze były otwarte. Wiec was kryzys tylko muskał.

Zombie

Jaka atmosfera panuje podczas pracy na stanowisku "Kierowca zarządu" ?

Silesian

Praca jak każda inna, pracujesz to masz, ludzie normalni chcą dobrze.

możepracownik123
@Silesian

Czyli idzie tu fajne pienionszki zarobić?

Keine Zukunft

3000 netto da sie zarobic bez swiat?

Ryszard

Zależy na jakim stanowisku

ale

:) nie

Steven z dynastii
@Ryszard

Co za pytanie. Przecież wiadomo że magazyniera, a nie dyrektora. No chyba że kadrze zarządzającej tyle płacicie.

@ale

Czyli ile można w takim razie zarabiać pracując w Temarze? :P I co się składa na pensje? Czy jest tylko podstawa czy też premie za np. wyrobienie danych norm?

Hulk
@Keine Zukunft

Pytasz się o 3 tys jak prezes te firmy zarabia 2 miliony miesięcznie, sprawdź w KRD! Ponad 20 mln rocznie

Hulk

Reasumując, pracodawca twierdzi, że kryzys, płaci śmieszne pieniądze i nakazuje pić wodę z kranu.. A teraz uwaga, prezes na czysto zarobił w zeszłym roku "dochodu netto" 18 mln zł!!! W poprzednim roku 20 mln zł... Zarabia 2 mln zł. Rozumiecie jakie to są pieniądze!

Jakie są warunki zatrudnienia w PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Dzień dobry, wszystkie szczegóły podawane są na spotkaniu rekrutacyjnym.

@PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

To ja przy okazji dopytam o spotkanie rekrutacyjne. Jak ono wygląda? Czy jest to jedna rozmowa o pracę czy jest może więcej etapów rekrutacji? Jak to wszystko przebiega i po jakim czasie kandydat dostaje decyzję odnośnie zatrudnienia w Temarze?

Czy 3000 netto można zarobić bez sobót i niedziel ?

@Kandydat

Dzień dobry, wszystkie szczegóły podawane są na spotkaniu rekrutacyjnym.

Zostaw merytoryczną opinię o PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Katowice

• Jak się pracuje w PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa