Arad hurtownia miesa i drobiu

Katowice

Opinie o Arad hurtownia miesa i drobiu

Julita

@Bartolino, a jaka jest umowa? Jaką pracownicy dostają na początku? Jeżeli chodzi o kwestię wynagrodzenia to czy podane stawki są stałe? Czy jednak istnieje możliwość podwyżki?

Bartolino

nie polecam minimalnie wszyscy pracują po 12 h a najlepiej jakby robili 24/7 kerowcy to dopiero mają przewalone po 16 godzin pracują na stawce 7/8 zł za godzine kierowcy tirów wyrzucają tarczki bo szef karze jechać jeszcze jeden kurs syf na zakładzie jak nie wiem wszysktko czyszcza dopiero jak sanepid przyjedzie szkoda gadać OBÓZ PRACY a szefostwo tylko pieniążki liczy a pracownika najchętniej z błotem zdeptać

bla bla

ciężka mozolna praca szefostwo kpiny se z pracowników robią myślą że debile ta robią,chłopaki na rozbiorze mają chyba najcierze pracowałem tam z nimi to jak roboty ale nie widzą że za marną kasę ale tam wszyscy robili za granicą to chyba sie do tego przyzwyczaili na trybowi też cieczko ale trochę luźniej można częscie wyskoczyć do WC NIŻ NA ROZBIORZE ...czym bliżej wyscia tym luźniej i lżej.NIEMA PREMII ,PACZEK NA ŚWIĘTA,NAWET SZEFOSTWO NIE SKŁADA ŻYCZEŃ NA ŚWIĘTA PRACOWNIKOM TYLKO SIEDZĄ I KASĘ LICZĄ ILE ZAROBILI PRZED ŚWIETAMI WKOŃCU PRYWATNA RODZINNA FIRMA ŻAL MI TYCH LUDZI CO TAM PRACUJĄ ŻYCZE IM SUKCESU W FIRMIE arad

ewa

Kurde w głowie mi się nie mieści @Robson jak można zgodzić się, żeby pracować bez umowy..niestety ale czasem niektórzy widzę są sami sobie winni

Robson

Zona została zatrudniona ale z umową zwlekali 2,5 mies, zanim dostała na okres próbny. ponad 10 godz. dziennie od wtorku do soboty za 1400 zł. Nie prowadzą ewidencji czasu pracy,

bro

pracowałem i nie wiem skąd takie opinie wszyscy sie dogadywali miedzy sobą i z Michałem ale to było z 10 lat temu jak była stara zgrana ekipa a jak jest teraz to nie wiem. A i na pieniądze też nie narzekałem, zarabiałem lepiej niz znajomi w hutach , sklepach itd

nieznany

Przestrzegam przed pracą w tej firmie, jeżeli można to nazwać firmą- raczej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za śmieszne pieniądze...ludzie tam pracują po 11-12h sześć a nawet czasem siedem dni w tygodniu. Na umowie oczywiście jest czysto. Nie ma co liczyć na dobre słowo pracodawcy- co najwyżej powie że masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przepraszam za wyrażenie, ale taka jest prawda). PIP i Sanepid nieraz tam byli, ale wiadomo, że zapowiadają swoją wizytę więc wszystko jest odpowiednio przygotowane. Opinie o tym zakładzie ciężko znaleźć bo pracują tam ludzie starsi, nie" na czasie" ktorzy nie szperają po internecie... ludzie zgadzają sie na taką pracę bo boją się, ze czegoś innego nie znajdą a na utrzymaniu rodzina... Ale co tam najlepiej sprawdzić i samemu ocenić.

DJ

Witam,czy ktoś z pracowników może szczerze napisać jakie są warunki pracy w hurtowni arad na ociepki? atmosfera? czy pracownicy są pomocni dla nowych? i jaki jest szef?

anna

podobno 5zł na godz.śmiechu warte. to wyzysk.

bla bla

nie kumam tych co marudzą jak sie nie podoba to cza się zwolnić,...ja pracuje i dobrze zarabiam ja jak prosze o pomoc finasową to nie ma problemu i nie tylko finasową a zarabiam też nie żle zawsze jest coś za coś tylko czasami żeby nas tak nie pilnowali to by człowiek nie czuł tego bata na plecach i czasami przydały by się jakieś paczki na święta bo przeca fundusz socjalny jest to paczki się nalerzą

faka

Tam nie ma żadnego systemu...i to jest główny problem. Opiekę medyczną? ;-))) Jeśli chodzi Panu o opłacanie składek ZUS od wynagrodzenia, to jak najbardziej;-))

xxx

pracuje tam powiem krótko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] małe zarobki [usunięte przez moderatora] omijać z daleka

spoko

Ja tam nie narzekam spoko kasa praca jak praca.

Zostaw opinię o Arad hurtownia miesa i drobiu - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arad hurtownia miesa i drobiu