Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. w Kaniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. w Kaniów

Edzia Nowy wpis

Dzień dobry. jaki kierowca ma teraz charakter pracy? mam na myśli to jakie auta dają, gdzie i z czym się jeździ? kiedyś mignęła mi oferta od firmy na takie stanowisko, chłopak teraz w okolicy będzie zatrudnienia szukał. Zastanawiam się z góry czy auto pod dom jest możliwe?

Krystian1989 Nowy wpis

cały profesjonalizm polega na tym w moim fachy gdy nawet ludzie naciągają godziny np pakówka by zarobyć by to tak zrobić do 20/21 godziny się wyrobić. Bo nie mamy drożnej sprawnej wentylacji zapadła się. Ludzie robiąc w wilgotnych warunkach na przeciągach w wilgotnych warunkach gdy rampy są otwarte ryzykuję wyeliminowanie z pracy na L4 1/3, 1/4 załóg pracowniczych. Oni nie są na to przygotowani kondycyjnie ani wydolnościowo łatwo tu o przeziębienia. Mówiłem o tym Prezesowi że ja prace musze wszelkimi siłami skończyć do 20 do 21/ by te hale obschły inaczej zdziesiątkuję wam ludzi na L4. Bo oni nie są przystosowani do pracy w wilgoci i zimnie to są ludzie w podeszłym wieku albo Ci co czekają żeby za darmo ciągnąć zus 80 %. Nie zrozumiał mnie poważnie

Krystian1989 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

nadzwyczajna praca fizyczna nie jest o tyle ważna gdy nikt nie potrafi myśleć o zagrożeniach w pracy dla siebie czy coś znajdzie dla innych ... To bardzo ważny element, tez musi czuć jak po nim mają przyjść ludzie do działań by to miejsce pracy im zabezpieczyć w jakimś stopniu i jak najbardziej bezpiecznych komfortowych warunkach sterylnych wręcz dla siebie i konsumenta. To Jest jak na sali szpitalnej wchodzisz z dziczy (usunięte przez administratora) które po sobie zostawiasz do białej sali jak "balowa " nie?

Krystian1989 Nowy wpis

czasami pracuję od 9/10 rano do 20-stej tam gadam ze Sebastianem mówię to ja idę na obiad śmiejemy się że gazowany i chłodzony, tak nie jest... Jem obiad i często po cichu idę w nocy do pracy by nie pobudzić. Beze mnie nie zdobędą przewagi względnej reszta zespołu, ja cały plan wszystko co mogę i nie mogę mam w głowię. Kinetyczne działania, prace specjalne i prace wsparcia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Dziwny89

Przychodzisz po ludziach na zmianę toniesz w (usunięte przez administratora) po pas... bo ludzie drzemią na godziny... Zbierasz nawet na kolanach kure... o po ludziach łopatą by nie tonęli ludzie i nie brodzili we własnym (usunięte przez administratora) po kostki. Bo Ludzie stoją na miejscach pracy bo mają na godziny i modlą się o awarię by godziny zwłaszcza wschód! A Nasza czwórka Przychodzi po 77 ludziach w gnój po pas ja i moje 3 Kobiety już nie najmłodsze tylko ja zaniżam średnią wieku reszta ma od 45 do 62 lata. I czasami Trzeba zrobić coś z niczego! I jeszcze Rzuci ci ochłapy z kieszeni które mu odpadną, ja zarabiam 3100 do 3500 zł miesięcznie za prawie 200 do 220 h zależy ile jest roboty po ludziach. Robię rzeczy dodatkowe dużo z tego co mam w ręku czym się mogę posługiwać czy mi mechanicy zostawią narzędzia jak ostatnio 2 węże strzeliły Pani Marioli musiałem improwizować;. nie miałem części ja tu tylko sprzątam nie jestem od działań technicznychj trzeba trzeciego mechanika mówiłem Józef i Sebak tez mówił nie dociera! Nikt z nas się nie skseruje jak w biurze!

oko

Brak podwyżek płac . Brak dodatku nocnego. Brak dodatku za nadgodziny . Brak socjalu . Najlepiej być ukraińcem lub gruzinem.Mają mieszkania i media za darmo .

Inga
@oko

Dosłownie jest to za darmo czy po prostu mają jakieś dofinansowanie? Reszta warunków jest już taka sama? A jak tu ludzie reagują teraz na ten wspomniany brak podwyżek?

Mo

W jakich godzinach jest praca? Wyczytałam w komentarzach, że nocki od niedzieli do piątku rana, ale czy to jest standard tzn od 22 do 6 rano, czy jak? Czy jest opcja kończyć np o 5?

Jula
@Mo

Też widziałam komentarz, w którym ktoś o tych nockach wspominał. Za te nocki to dobrze płacą? Ktoś napisał, że 3600-4000 zł na rękę. Nowy pracownik też tyle dostatnie? Czy są jakieś dodatki?

oko
@Jula

dodatkowo dostaniesz nadgodziny za normalną stawkę.

A mają tu podejście akordowe? Zastanowiło mnie to wcześniejsze zapytanie odnośnie tego czy można prace skończyć godzinę wcześniej. Jakie tu są normy? I czy jak ktoś potrzebowałby wyjść faktycznie wcześniej to mógłby jakąś nadgodziną nadrobić?

Na jakie benefity można liczyć w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Witam jaki jest system pracy ..czy jest zmianowy czy wyjazdy długie ..i ile można zarobić jako kierowca..pozdrawiam

Krystian89

Premię dają szefy w zależności od zasłużenia.

Ciekawa
@Krystian89

Czyli premia jest uznaniowa, tak? A powiesz ile mniej więcej można jest wyciągnąć? Jaka jest przeważnie wysokość premii? Co miesiąc można na nią liczyć?

Łukasz

@Pracodawca witam czy są przyjęcia na kierowcę w godzinach nocnych?

Jakie są mocne strony pracodawcy Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Krystian89

tak że robota jest i za bardzo fajne pieniądze tylko cały czas od niedzieli nocki do pt rana prawda? ale mieć a nie mieć 3600/4000 na rękę?

Krystian89

Mechanik trzeci na bank, z automatyką potrzebną/ mechatronik ewentualnie. Do Pana Sebastiana i Józefa bo 3 mechanik konieczny. Na Krojenie osobę z umiejętnościami wykrawalniczymi plus czasami na wagę

Krystian89

Szukam Pracowników w cechu mięsnym na Krojenie, Na Pakowanie i Ubój. Mężczyzn mocnych dla których ciężar nie stanowi problemu, mechanik po szkole/ automatyk tez by się przydał

Krystian89

Jak najbardziej praca bardzo opłacalna! Uczciwa i Szlachetna, bo ktoś musi wykarmić innych ludzi! Zapraszam do współpracy!

Grażyna

kiedyś był poruszony wątek odzieży roboczej, przy czym jedna osoba podkreślał fakt, że twarz podobno w żaden sposób nie była chroniona a uważa się, że powinna. Parę miesięcy od tego okresu minęło. czy wiadomo coś w temacie zmian w tym zakresie? jak praca jest zorganizowana po takim czasie. co się zmieniło? organizacja pracy? oferowane stawki?

Krystian89

Pieniądze w porównaniu do innych działalności hmmm są porządne

Smigi
@Krystian89

Pieniądze porządne. 18,50na rękę. Za taką orkę ludzie powinni zarabiać porządnie.praca masakra strasznie ciężka,brudna,smierdzaca

@Smigi

Ok, zbyt polecająco to niestety nie zabrzmiało... Tak w sumie jakie konkretnie czynności masz teraz na myśli? :(

Smigi
@Grażyna

W ogłoszeniu o pracę piszą o wysokich zarobkach.Można iść do domu dopiero po uboju wszystkich (usunięte przez administratora) powiedzmy 30000 na zmianę. Ludzie tyrają za marne grosze zależne od stanowiska. Np rozładunek 18,50netto godzinę. 1klatka (usunięte przez administratora) waży ponad 30kg a za zmianę trzeba rozładować z 3,500takich klatek. Kury srają gdzie popadnie wielokrotnie do mojego oka czy ust. Zapach na hali nie ciekawy. Linia idzie cały czas więc ciężko się po nosie podrapać. Podziwiam ludzi którzy tam pracują. Wykonują bardzo ciężką pracę za niska place. Duża rotacja ludzi ze względu na małą place. Wszyscy jemy drób i wiadomo że ktoś to musi zrobić.Ludzie na zmianie bardzo mili,szkoda tylko że szefostwo ich nie docenia płacąc grosze za fachową ciężką pracę.Moim zdaniem ludzie tam pracujący powinni zarabiać minimum 25netto za godzinę w górę.

Urszula
@Smigi

co z jakąs odzieżą ochronną? Nie mów że w tak specyficznym zakładzie nie ma takich rzeczy? Albo może są jakieś inne rzeczy zwiększające bhp?

Johnny
@Urszula

Dostajesz spodnie ,buty , czapkę z daszkiem i rękawice. Żadnej ochrony twarzy. Wszystko leci na twarz,do oka,buzi.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Kic

Żartujesz ? Firma skąpa,na święta się dostaje 100-150 zł A ty o imprezach :/

@Kic

Może na święta dostaniesz 200/250 zł ale czy kiedyś były problemy z płatnościami w tej firmie? Tylko raz przez miesiąc... od nastu lat! I tak nie odczułem tego dystansu bo raczej jest wynagrodzony!

Cristiano1989

Imprezy firmowe byłem na jednej z nich:)

@Kic

Skąpa jak były Wigilijki na skąpo? Mięsiwa na zakąski nie brakowało? Ciasta kto wyszedł z imprezy niezadowolony... każdy kto ma inaczej po alkoholu jak reszta.

Waldi
@Cristiano1989

Wynagrodzenie zawsze na czas

@Waldi

a wysokość zadowalająca czy raczej pozostawia po sobie wiele do życzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. - Kaniów

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 53 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Pstrągowa 8
    40-748 Kaniów
  • NIP: 9540005744 REGON: 271961399 KRS: 0000178131

Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.