Hybro Sp. z o.o. F.P.H.

Kaniów

Opinie o Hybro Sp. z o.o. F.P.H.

szafarz

CZESC ROBERT NADCHODA SWIETA WIEC ZYCZE SAMYCH NIEPOWODZEN W PRACY,SAMYCH KONTROLI Z SANEPIDU,PIP,Z ITD DO CZEGO SIE PRZYCZYNIE.TO ZA TE LATA BYŁE I OBECNE ZA TO ZE NAS LEKCEWAZYSZ I TRAKTUJESZ JAK SMIECI.OBY TE SWIETA BYŁY NAJGORSZE W TWOIM ZYCIU TAK JAK PRACA Z TOBA.POZDRAWIAM ODBIERAJ POCZTE

ewusia

ubojnia to nic ale napiszcie o hodowli tam jest dopiero temat

JAN W

hybro co to za gówno ,to jest praca ,to wyzysk.A JA TAKI WZOROWY PRACOWNIK

szafarz

ta firma to poraszka .szefostwo ok poza jednym z braci robercikiem.gosc ma niepokolei w głowie wielki własciciel,a umie tylko opierdalac a sam to zarówki niepotrafi wymienic,dziewczyny w biurze anita ok a ta druga okularnica to istne dno,ochona to konfidenci andrzej i paweł zgroza nieidzcie tam robic ostrzegam

pakowacz

lepiej omijać tą firmę z daleka !!! jeden plus to - płaca na czas. ale reszta - szkoda gadać.(usunięte przez administratora)

Lechu

Witam. Firma hybro pisze o świetnej produktywności?... ale czyim i jakim kosztem, jakości?... to są kombinacje, bezpieczeństwo? ale tylko na papierze... (usunięte przez administratora)

figaro

Grzegorz L - 2013-03-24 20:27:42 Firma jest ok. Idzie tam zarobić i terminowo płacą. Szefostwo również jest w porządku, szczególnie Pan Wojtek. Niestety ja spaliłem sobie tam drogę czego bardzo żałuje. Warto tam pracować bo naprawdę zostałem tam doceniony. Pozdrawiam szefostwo Pana Marka, Roberta i Wojtkaterminowo płacą pensje to fakt - ale za urlop to musisz chodzić i żebrać - dosłownie, a po za tym to [usunięte przez moderatora] !!! [usunięte przez moderatora],. stawka godzinowa - jak jest ruch to dupiesz do upadłego, a jak niema ruchu to wolne i do domu - tylko wtedy[usunięte przez moderatora] zarobisz. a tak ogólnie to w firmie jeden wielki [usunięte przez moderatora] - nikt za nic nie odpowiada, a tak naprawdę to wszyscy za wszystko odpowiadają.

Grzegorz L

Zostaw opinię o Hybro Sp. z o.o. F.P.H. - Kaniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hybro Sp. z o.o. F.P.H.