Mysław Sp. z o.o. Zakłady Mięsne

Mysłowice

Opinie o Mysław Sp. z o.o. Zakłady Mięsne

swancih

Witam mnie dalej zalegają z płatnością pensji czekam już 8 miesięcy FIRMA WIELKA PORAŻKA ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!

XXX

To Mysław jeszcze istnieje ? Podobno zmienili nazwę an Serwis M i tam zatrudnili ludzi ? a tamtym dali wypowiedzenia ?

swancih

Jak tak jest nieżle to dlaczego niewypłacili jeszcze zaległych pensi czekam od stycznia i echo.

renifer

fakt odradzam zatrudnianie sie w ochronie myslawa komendant to szambonurek pilśniaka łacznie ze swoją rodziną nieżle mu płacą za okradanie ludzi za niewolniczą robotę. odradzam!!!

@renifer 14.02.2015 15:05

Potwierdzam wpis, to wszystko prawda.

OCHRONA

Kilka słow o ochronie zakładu.Ostrzeżenie dla tych którzy chcą pracować na portierni.Obecny zarządzający p.Procner to analfabeta w dziedzinie prowadzenia ochrony.My byli pracownicy ostrzegamy stosuje mobbing,psychicznie dręczy swoich pracowników,napuszcza swoich pracowników przeciw sobie,zwalnia pracowników kiedy chce i jak chce bez określenia przyczyny.Jeżeli on jest zarządzającym odradzamy prace. Pracownicy ochrony

alonso
@kkkkk 17.09.2016 13:57
taka jest prawda niech ten pan weżnie się za solidną prace bo całe życie chyba nie pracował tylko się obijał...

Pracować można ale nie z debilem zarządzającym i jego kablarką Bogusia.

renifer
@kkkkk 17.09.2016 13:57

Zastanów się co piszesz 6 złociakow na godzine umowa smieciowa szukaj baranów takich jak ty.

Słowa kojarzące się z zakłady mięsne "mysław" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w zakłady mięsne "mysław": Najbardziej nie podobało mi się w zakłady mięsne "mysław":

Zostaw opinię o Mysław Sp. z o.o. Zakłady Mięsne - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mysław Sp. z o.o. Zakłady Mięsne