Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mig-Mięs Ireneusz Lapok w Wojkowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mig-Mięs Ireneusz Lapok. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mig-Mięs Ireneusz Lapok na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mig-Mięs Ireneusz Lapok w Wojkowice

Polecam sklepy kupuje od samego początku wyroby jestem bardzo zadowolona z jakości oraz smaku , zachęcam do kupowania świeże wędliny oraz codzienne dostawy wyrobów oraz mięsa . Polecam w 100%

Niki Nowy wpis
@Monika

W ktorym sklepie kupujesz??

Pracowałem tam kilka dwa lata temu i uważam że firma jest w porządku nigdy nie słyszałem żeby ktoś się skarżył na opóźnienia w wypłacie czy jej wysokość, w tego rodzaju przedsiębiorstwach najwięcej pracy jest w okolicach świąt i majówki w tedy wszystkie ręce na pokład bo trzeba wyrobić się z zamówieniami co do wyzysku się nie zgodzę za leżenie nikt nie płaci a jeśli któryś z pracowników zawali i nie przyjdzie to normalne jest że reszta załogi musi pracować za niego żeby wyrobić zamówienia, właściciel ma trochę wybuchowy charakter ale według mnie docenia sumienność, rzetelność i dyspozycyjność pracowników podsumowując tam się pracuje nie da się obijać ogólnie polecam jeśli masz zamiar pracować tydzień i później iść na L4 to nawet się nie klopocz bo właściciel nauczony doświadczeniem najnormalniej w świecie cię zwolni( morze nie odrazu ale jeśli się dowie że te L4 to zwykła ściema to można się spodziewać zakończenia współpracy po okresie próbnym) osobiście uważam że panują tam proste jasne zasady co do warunków sanitarnych to sprawa prosta sprzątaj po sobie to będzie przyzwoicie

Technika jeb nia

Widzę i micha mi się cieszy :)

Napisane przez pociota pewnie. Nowy wpis

Ta firma to (usunięte przez administratora) totalne i wyzysk ludzi, robić robić i robić za gole godziny. Oby Pan szef się nazar jak najwięcej za warunki sanitarne też on odpowiada nie pracownicy.

Franciszek Nowy wpis
@Napisane przez pociota pewnie.

Piszesz, że firma prowadzi wyzysk w stosunku do pracowników, którzy aktualnie tam pracują. Jestem ciekaw pod jakim rzekomo względem panuje tam wyzysk? Chcę to, jak najszybciej ustalić, dlatego też w tym właśnie wątku się pojawiłem. Fajnie będzie, jak swój wpis po prostu sprecyzujesz by stał się dla mnie merytoryczny.

Ewa Nowy wpis

Hej, piszesz, że gdy kogoś nie ma pozostali pracownicy na zmianie muszą za niego wyrobić normę, ale czy dostają wtedy jakąś premię, dodatek do pensji za nadprogramową pracę i takie zastępstwo?

Były praciwnik

Pracowałem w tym zakładzie szkoda słów (usunięte przez administratora) ikla i mogiła. Wyzysk na maksa. Warunki sanitarne straszne. Dorabiaja się kosztem ludzi.

Gabriela
@Były praciwnik

Rozumiem, czy dopisałbyś na moją prośbę coś o zarobkach na produkcji? Zachodzę też w głowę, o co chodzi z tym wyzyskiem w Mig-Mięsie. Czy pracowaliście na nadgodziny i czy były one płatne?

Sławomir

W zdecydowanej większości wypowiadają się tutaj klienci, a jaka byłaby opinia pracownika? Kilka miesięcy temu ktoś napisał, że "mało płacą", czy ta sytuacja uległa zmienia odkąd została podniesiona stawka za godzinę w 2020?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mig-Mięs Ireneusz Lapok. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ?
Magdalena

Bardzo polecam sklep jest czysto , wyroby świeże , kupuje tam towar i nie zdarzyło mi się aby był nie świeży. Jeśli czegoś nie ma w danym dniu jest zamawiane na następny . Sklep warty polecenia .

gosc

Kupilam kielobase pieprzowa miala dziwne smak kwaskowaty.W sklepie pytalam skad ta dostawa/

Sylwia Pella

Nie polecam mało płacą wymagania wielkie maja swoje sklepy nie kupujcie stary towar

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mig-Mięs Ireneusz Lapok - Wojkowice

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mig-Mięs Ireneusz Lapok?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mig-Mięs Ireneusz Lapok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mig-Mięs Ireneusz Lapok
  • Jana Sobieskiego 489A