Lotniczy Catering Service Sp. z o.o.

Pyrzowice

Opinie o Lotniczy Catering Service Sp. z o.o.

kamilek

a czy dobre jedzenie maja ogólnie w tym Lotniczym Cateringu czy tkie sobie jednak? bo ja chciałby jako klient poznac opinie o nich, bo sam planuje rozpocząć współprace, ale nie wiem jeszcze na jakim konkretnie poziomie dlatego teraz robie taki mały reserch jak to wszystko wygląda konkretnie w praktyce.

Tonka

Prawda - likwidacja całkowita

despotka

Zostawcie ten LCS (w likwidacji) w spokoju,narzekali Ci co im się robic nie chciało!!różnie bywało ale takiej pracy nie znajdziemy:( a koniec jest super,świetna kierowniczka,tylko kilka lat za pózno:)takiego kierownika nie było i już nie będzie!!!

kwiatuszek
@despotka 29.10.2014 22:20

Czytam to i płacze ze śmiechu , wyzysk , wyzysk i wyzysk ! Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Więcej kierowników niż pracowników .

ktoś
@despotka 29.10.2014 22:20

super kierownik, to dlaczego likwidują :) bzdura i tyle

ano

co to się porobiło ... firma idzie aut , ludzie idą aut . Przyszedł czyściciel , wyczyści tą firmę co do każdego pracownika

king

Wiecie co ta firma kiedyś była klasą od ok 4 lat schodziła na psy [usunięte przez moderatora] a tak w ogóle byłem tam jakiś czas temu i wiecie co nazwać to miejsce restauracją to skandal tragedia a pracownicy ahhahahah pojęcia o robocie nie mają może z kilkoma wyjątkami pracowałem tam kupę lat i wierzcie lub nie ale to co jest tam aktualnie to porażka a co do płacy nie wiem jak teraz ale ja zarabiałem dużo ale pewnie się pozmieniało

goguś

To jest koniec -nowy właściciel zrobi porządek ( i z tego co widzę to już robi) .

bbb

Kochani i po co to wszystko..... w LCS jest ciężko, to prawda i płaca jest marna ale ekipa zgrana, naprawdę- pracuje w LCS już ponad 10 lat i jest tak,że osoba która nie potrafi się zgrać z zespołem sama odchodzi prędzej czy później." przerobiłam" już wielu prezesów i LK jest naprawdę ok.- szkoda, że nie mieliście do czynienia z jego poprzednikiem [usunięte przez moderatora] - to dopiero katastrofa. Dzięki LK i TG [usunięte przez moderatora] - firma znormalniała, wszystko jest na czas zapłacone , wszystkie nadgodziny i świadczenia.[usunięte przez moderatora]. Chłopców tych którzy zostali zwolnieni lub nie przedłużyli im umowy to naprawdę szkoda, to fakt , ale to nie powód aby tak krytykować całą firmę. Ludzie są naprawdę fajni czy to w dziale cateringu, woc czy w restauracji- tam jest chyba najdłużej pracujący skład i najfajniejszy.

Czaja, Śliczna i Karo

Nam się tam zajefajnie pracowało.. fajny klimat, fajni ludzie .. a pracować trzeba bo po to tam się jest !! I

syf, smród i ubóstwo, nie polecom nikomu ty roboty w LCS!

gogus

Praca w tej firmie jest stratom czasu.Prezes patrzy tylko na to jak najwięcej dla siebie a firma jest dla niego niczym ,opowiada o swoich dokonaniach na lotnisku-z gtl wywalili GO bojąc się ze zrobi to samo co udało MU się z w LCS

koor

LCS jest na lotnisku kilkanaście lat nikt psów na nim nie wieszał, dopiero teraz jak wywalili tych dwóch obiboków to zaczeło się plucie na firmę - to wszystko nie prawda. 36b5u

koor

Czesio to [usunięte przez moderatora] a Skrzywdzona to [usunięte przez moderatora] oba wywaleni za lenistwo to teraz sie wyżywają a prezes może podać was dosądu a my staniemy za nim

lonik

Świeta prawda. Tych dwóch, co piszą pracowało u nas - leserstwo. Przyjeci na sezon umowy im się skończył a chcieli zostać ale nie dla psa kiełbasa to teraz piszą głupoty. Robota jak robota nie jest zło choc narobic sie trzeba.

Jestem zdziwiona. Pracuję w firmie LCS 4 lata. Fakt, że płace sa na poziomie najniższego zarobku w Polsce ale każda wypłąta jest na czas, każda nadgodzina zapłacona, i co miesiąc nieduża ale zawsze premia. Niw wszyscy kierownicy są dobrzy ale prezesów przeżyłam tu kilku i ten obecny jest w porównaniu z innymi bardzo prządnym człowiekiem, pracowników traktuje jak ludzi, zawsze na dobre słowo,. można z nim pogadać o wszystkich kłopotach. Nie rozumiem tych wcześniejszych opini. To prawda, że praca tu jesy bardzo ciężka i często trzeba zostać po godzinach ale to jest lotnisko jak samoloty się spóźniają to nie można zamknąc drzwi i iśc do domu.

max

pracowałem także w tym syfie parę miesięcy temu. Jakbyś komuś opowiedział na ulicy co się wyrabia w tej firmie to by nie uwierzył, oczy ze zdumienia by przecierał. A co do samego szefostwa to kanał, wieś się kłania na całego, słoma z butów wystaje! ! ! ! ! !

pracownica

praca w tej firmie to żenada!!! [usunięte przez moderatora]

czesio

ZGADZA SIĘ WSZYSTKO CO DO JOTY!!!! PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE, O ILE TO COŚ MOŻNA NAZWAĆ FIRMĄ??????? LUDZIE FAŁSZYWI, KAŻDY TRZYMA SIĘ TWARDO SWOJEGO STOŁKA W BIURZE ŻEBY TYLKO NIE STRACIĆ CIEPŁEJ POSADKI!!! KASĘ ZARABIAJĄ KONKRETNA A GÓW****NO ROBIĄ!!!! TELEFONIKI, LAPTOPY, FIRMOWE PALIWKO, PREMIE, ITP, ITD A PRACOWNIK TYRA JAK MURZYN PO 12-18 GODZIN DZIENNIE ZA 800-900ZŁ MIESIĘCZNIE. OCZYWIŚCIE UMOWA- ZLECENIE!!!!!!!!!!! W KTÓREJ FIRMIE JEST WIĘCEJ KIERONIKÓW-KIEROWNICZEK NIŻ PRACOWNIKÓW?????!!!!!!! TYLKO TAM, GDZIE RZĄDY MA, TAKI PREZES Z LOTNICZEGO KATERINGU W PYRZOWICACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

qwas

Przestrzegam wszystkich, którzy mają zamiar tam pracować lub robić interesy z tą firemką. Tyrają człowiekiem jak zwykłym śmieciem, robią z człowieka głupka a członek zarządu uważa się za pępek świata [usunięte przez moderatora] Jedzenie, które posyłają na samoloty robione w spartańskich warunkach, to samo z towarem, który trafia na samoloty. A o restauracji na lotnisku żal wspominać...

Zostaw opinię o Lotniczy Catering Service Sp. z o.o. - Pyrzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lotniczy Catering Service Sp. z o.o.