GMP Krzysztof Pilśniak

Radzionków

Opinie o GMP Krzysztof Pilśniak

greg

@henik nie wiesz czy ciągle są przyjęcia do pracy? Najlepiej na magazyn bo tam pracowałem. Daj jakieś info

Olaf

Feminka dla kobiety nie ma tam stanowisk pracy, zespół sami faceci (w miarę silni), ewentualnie fajnie jak masz prawo jazdy kat "C" bądź lepiej, ale to i tak Cię nie zwalnia z czystej pracy fizycznej. Brak jakiegokolwiek systemu socjalnego ("goła" wypłata i cześć). Radzę przemyśleć wstąpienie do "szeregów" tej firmy. A odpowiadając na wcześniejsze komentarze to atmosfera taka jak ludzie, większość nie jest oceniana po ukończonych szkołach tylko po tym jak daje sobie radę z ciężka pracą fizyczną (wykszałcenie nie ważne, byle kandydat nie używał co drugiego słowa przekleństwa, wiedział ile worków przypada na tonę towaru i ewentualnie jeden mądrzejszy ogarniający kilka linijek na fakturze którą podpisuje klient). Atmosfera zależy od tego jacy "wybrańcy" w danej (przeważnie dość krótkiej) chwili tam pracują.

Feminka

jako delikatna i urocza kobieta nie wyobrażam sobie noszenia worków o którym ktoś z was wczesniej wspomniał ale akurat szukam pracy i powaznie interesuję się z powodów finansowych właśnie GMP. kwestia tylko jakie stanowiesko pracy zaproponują osobie wykształconej jak ja i z dużym doświadczeniem w branży? pozdrawiam

johnny

Może zacznijmy od ustalenia, czy firma GMP Krzysztof Pilśniak nadal funkcjonuje? Bo ostatnio nic o nich nie było słychać.

Anonim

Jak się nie podoba praca to się trzeba zwolnić tak? Jak sie chce zwolnić z tej firmy to zrobicie wszystko żeby to uniemożliwić lub przynajmniej zdenerwować i oszukać na pieniądzach. To że zatrudniacie na jajniższą krajową a płacicie inne pieniądze to inna sprawa... Nie polecam. Z daleka od takich pracodawców

Proponuję dyktofon mieć włączony przy każdej rozmowie z nim. Kadra kierownicza nałogowo kłamie, podejrzewam że oni mówia prawde jak się pomylą. Nie wierzcie im w ani jedno słowo!

Ojciec

No właśnie, Panie (usunięte przez moderatora). Najpierw proponuję zastanowić się nad samym sobą a później dopiero kogoś oczerniać. Gdyby w polsce był raz w roku dzień w którym można uderzyć pracodawcę bez konsekwęcji, jak Pan sądzi, przezył by Pan? Po za kilkoma złotymi na końcie w banku i budynkiem, który wystawił Pan z (usunięte przez moderatora)wykorzystaniem ludzi to nie posiada Pan nic. Ma Pan kilku ważnych znajomych bo ma Pan kase, gdyby nie to, to pies z kulawą nogą... zna Pan zakończenie... Pozdrawiam.

(usunięte przez moderatora) niech pan prawde powie jak jest w rzeczywistości ,a nie odpisuje sam sobie w kilku różnych Nickach :)

kai

Nie ma przymusu pracy i jeśli nie odpowiada ci praca to się powinieneś zwolnić. " ... nie chciało się chodzić do szkoły to trzeba nosić wory.." tak mówiła twoja mama. Pozdrawiam i życzę dużo samozaparcia w kształceniu.

Szanowny Panie nie rozumiem dlaczego ukrywa się Pan za psełdonimem a nie poda Pan swoich danych. Panie Dariuszu Klusek żeby pracować na stanowisku kierowcy kat. C E nie wystarczy mieć tylko prawojazdy - trzeba potrafić jeżdzić i chcieć jeżdzić bo na tym polega praca kierowcy. Panie Dariuszu poza posadaniem dokumentu potwierdzającego ukończenie kursu na przewóz rzeczy należy mieć odrobinę wiedzy z tego kursu. Panie Dariuszu podejmując się pracy jako kierowca kat. C E nie można oczekiwać od pracodawcy, że zapewni Panu pracę od Pn. do Pt. w godz. 7-15. Najprostsze czyności obsługowe samochodu to dla Pana \" Czarna magia\". Ma Pan pretensje a to Pan wybrał niewłaściwy dla siebie zawód blukując miejce pracy innym. Pozdrawiam życząć bardziej trafnego wyboru zawodu i więcej chęci do pracy bo przymusu pracy nie ma.

NIE POLECAM TEJ FIRMY OSZUŚCI DO POTĘGI OBIECUJA ZŁOTE GÓRY A PÓZNIEJ SIE TEGO WYPIERAJĄ KIEROWCĄ OBIECUJĄ 1900 ZŁ PO PÓŁROKU PRACY A W ZAMIAN TEGO DOSTAJESZ ZWOLNIENIE Z PRACY NON STOP ZATRUDNIAJĄ NOWYCH KIEROWCÓW

Zostaw opinię o GMP Krzysztof Pilśniak - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GMP Krzysztof Pilśniak