Opinie o WTG Holding Sp. z o.o. w Najdziszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy WTG Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w WTG Holding Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTG Holding Sp. z o.o. w Najdziszów

Jola

Szanowny Panie Prezesie.Moze chociaż raz pofatyguje się pan przeczytać opinie pracowników.Zabiera pan ekspedientkom deputatu, najpierw były karty.Prosze sprawdzić jak zatowarowana jest firma.Jak mamy robić utargu jeśli w ciągu jednego dnia brakuje nam towarów na nim.500 zł.Sa to braki na firmie.Prosze sprawdzić jak działa wydawka i sprawdzić kompetentnosc ludzi,którym Pan ufa.Z całym szacunkiem ale kontrola na firmie by się przydała.Jak ma to działać skoro na Święta była robiona kaszanka,mielonka i inne rzeczy,które do niczego nie były potrzebne.Swieta Bożego Narodzenia to pierogi z kapustą i grzybami a nie z mięsem.Ktos próbuje tej firmie zaszkodzić.Nie płacone faktury,odcinany prąd na sklepach.Jesli nie możemy z Panem porozmawiać to gdzie mamy szukać pomocy?

@Rafał

Były karty które zlikwidowali zresztą jak deputaty były premie kwartalne których też już nie ma jet goła pensja

Agula

(usunięte przez administratora) pracowników zabieranie wszystkiego po podwyższę najniższej średniej krajowej durne warunki jeżeli chodzi żeby dostać deputat . Właściciel ma w (usunięte przez administratora) pracowników zamiast ich wynagradzać zabito ze (usunięte przez administratora) na punktach i robią mu obroty to każe nie dając im deputatów bo niestety jak to było powiedziane najniższa średnia do góry poszła to szuka pieniędzy bo opłaty za pracownika tez poszły .Brak słów ja to na miejscu właściciela posciagala bym lustra w domu bo jak taka osoba może na siebie patrzec . A jeszcze jedno niech przestanie płacić tym dwum pajaca czyli Bercikowi i jego(usunięte przez administratora) bo szkoda na nich kasy za robienie z siebie (usunięte przez administratora) żadna to reklama lepiej pracownika rozdzielić tę kasę bo na to zasługują bo (usunięte przez administratora) na ta firmę !!!!!!!!

@Jola

Opowiesz, jak dokładnie wygląda, jest bardzo ciężko? Czytałam w jakimś ogłoszeniu o obowiązkach sprzedawcy i nie było ich tam za wiele, co dokładnie trzeba robić? Ponoć praca jest dwuzmianowa, można samodzielnie wybierać godziny?

Hej czytam wątek i widzę że w ostatnim czasie chyba sporo się zmieniło w firmie. Akurat jestem w takiej sytuacji że szukam pracy na już, mimo wszystko warto się tu zatrudnić, jakie widzicie plusy? Z uwagi na te ostatnie zmiany jest rotacja? Bo nie widzę ofert żadnych... Warunki mocno wpływają na atmosferę, jak jest między pracownikami?

Gocha

Nie można przekroczyć ustalonego limitu i wtedy się niedokłada.

Świerzynka

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Deputat zawsze adekwatny od obrotu i starań. Pani KR wspaniała. Fakt czasem pokaże pazurki,ale od tego też jest. Pozdrawiam serdecznie i polecam ☺️

Dan

Czemu masz aż tak odmienne zdanie o firmie? Powiesz co ci nie pasuje? O co chodzi z deputatem? Mam nadzieję że część wynagrodzenia nie jest płacona w towarze. Chętnie dowie się coś więcej zanim wyślę CV.

Nelka Nowy wpis

Tam rekrutacja to jest w urzędzie dla bezrobotnych czy przez firmę bo ja już nie rozumiem… Weszłam w taką oferta z lipca przykładową sprzed dwóch lat, tak chociaż żeby coś zobaczyć orientacyjnie, jakie mieli wymogi itd., ale mi się już pokazuje że nie znaleziono takiej propozycji, niemniej jednak widzę, że ta oferta no to była na stronie właśnie urzędu zamieszczona i teraz nie wiem.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w WTG Holding Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Rafał
@Jola

Czyli w firmie są problemy z organizacją? Ktoś jeszcze inny może coś o tym napisać? Bo jak dotąd nie pojawiały się takie opinie. Zastanawiam się, czy w obliczu powyższego z wynagrodzeniami jest wszystko ok? Są na czas?

Kim
@Rafał

Wynagrodzenia są zawsze na czas...pracuję tam od 10 lat i nigdy nie były one opóźnione nawet o jeden dzień.Jeśli chodzi o organizację pracy...to zależy jaki sklep,jaki rejon i jaki personel.Na naszym sklepie jest wszystko zgrane także nie mam się co do tego przyczepić.Pozdrawiam.

@Kim

To chociaż tyle dobrze. Wynagrodzenia to zawsze delikatny temat, ale jak są na czas to człowiek, chociaż chce pracować. A awanse się zdarzają i przykładowo podwyżki, gdzie szef sam z siebie ją daje, czy trzeba się upominać? No i kolejna sprawa, czy te upominanie się o podwyżkę coś daje?

@Jola

Najważniejsze są panie z wydawki one najlepiej wiedza czego nam trzeba . Podpinam się do Twojej wypowiedzi to co się dzieje w tej firmie to jest szok wszystko zabierane gołe pensje jeszcze chwila a pan Gaik sam będzie stał za ladą o ile będzie miał za czym stać bo sklepy poupadają .

Rafał
@Reni

Co takiego było co zabrali że została goła pensja? Miałaś wcześniej premie albo benefity? Teraz nie ma szans na takie dodatki?

Ana
@Jola

Już zabrali nawet za pranie. Tragedia. Po nowym roku jak będzie brutto ponad 4 tyś najniższej to już nie będzie co brać a płacić trzeba będzie.

@Ana

To premie zabiorą

Lola

Co chwilę coś zabierają. Premie uzależnione od obrotu nie zrobisz normy nie masz premii gola wypłata za pranie też zabrali Na sklepy posyłają towar z kończąca się data i radz sobie albo sprzedaż albo w przeceny za które i tak każą zapłacić. Oszczędzają na wszystkim ale na festyny i promocje mają. Lansują się na festynach i rozdają kiełbasy za darmo a na sklepie nawet worki na (usunięte przez administratora) trzeba kupić z własnej kieszeni Wstyd!!!!!

@Lola

Wszystko pozabierali jakieś urojone premie między nimi dla nas nic nie dostajemy na piśmie.Straty na sklepie są bo wydawała daje towar jak im się widzi a my na tym cierpimy i wychodzimy na tym najgorzej.Niema kart ,nie ma premi bo teraz musi być 32tys na osobę za utarg .Wczasów pod grusza nie płacą choć firma ma ponad 50 osób zatrudnionych.Wszystkiego brak nawet nie ma reklamówek płatnych i papieru do pakowania wędlin ino woreczki.Srodki czystości to też wołają o pomstwe do nieba.Mysle że wiele pracowników też by chciało jakieś zebranie z Prezesem bo tyle oczekujecie od Nas pracowników za najniższą krajową to wstyd.Brak szacunku do pracowników

@Pracodawca

Co masz na myśli, że wszystko pozabierali, czyli kiedyś było lepiej? A dlaczego tak się stało w ogóle? No i zorganizowaliście już te zebranie z Prezesem? Bo z wielu wypowiedzi wynika, że jest wiele do przegadania i poprawienia

Xyz

Wszystko czyli : Karty, Deputaty i ucieli za pranie. Premia kwartalna jak zrobisz więcej niż w tamtym roku. A tak to o premii możesz zapomnieć. Zebrania mają tylko kierowniczki. Z ekspedientkami zero komunikacji ( wszystko załatwiasz przez kierowniczki )

Reni Nowy wpis

Świerzynka

Dan Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WTG Holding Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Widać, że pracowników boli, iż firma chce zatrudnić aktora do promowania Świeżyzny. Jednak może ktoś z administracji tu zagląda i da znać, czy już po 11 dniach od oferty macie tego influencera, a jeżeli nie, to jaki budżet przygotowaliście dla tej osoby? I czemu ma to być ktoś z Kato i okolic, czy wymagacie akcentu?

Nie polecam ,gola najniższa pensja.Firma bardzo się zmieniła nie patrzą w ogóle na pracowników dla nich ino liczy się utarg.Na reklamy ich stać na kręcenie filmów a jeśli chcesz premie to musisz zrobić duży utarg . Jakość wędlin też niestety jest inna niż kiedyś .

Lila
@Pracodawca

Jak duży ten utarg musi być, aby zarobić premię? Jest się w stanie w ogóle tego dokonać? I w jakiej wysokości wtedy są te dodatkowe pieniądze? :)

@Lila

Musi być utargu na osobę 36tys.Jesli jest 3 pracowników to jest ciężko tego dokonać na sklepach nisko obrotowych.A jeśli będzie utarg 35 tys to niestety nie należy się nic.

Lena
@Pracodawca

I jeszcze manko każą płacić. Towar posyłają stary splesnialy do wyrzucenia a nam każą za to płacić to się nadaje do Sądu Pracy bo nie ma takiego prawa żeby pracownik płacił za wadliwy towar który posyłają

@Lena

Pewnie że mnie ma. Manko sie robi za wyrzucony towar? Nie można go jakoś wrzucić w straty jak w sklepach? Ile takiego dokładania do kasy jest w miesiącu?

Lena

Limit strat jest uzależniony od obrotu i wynosi 3 procent na miesiąc od sprzedanego towaru czyli praktycznie nic jak zrobisz obrotu 90 tyś to możesz mieć strat około 2600 jak przekroczysz to płacisz. Towar posyłają z jednodniową data który od razu trzeba przecenić żeby sprzedać.

Ewelina
@Lena

I wtedy płacisz cenę sklepową czy wartość hurtową? O ile się przecenia wtedy taki towar, pracownicy mogą go kupić nie płacąc już kary?

Gocha

Nie można przekroczyć ustalonego limitu i wtedy się niedokłada.

Czy w WTG Holding Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Lila

Szanowny Panie Prezesie. Uprzejmie informuję, że cofamy się do czasów (usunięte przez administratora).W sklepach brakuje opakowań,rolek do kasy i do terminali nie wspomne o papierze toaletowym i ręcznikach papierowych.Nie wiem co na to Urząd Skarbowy ale za parę dni będziemy liczyć pod kreskę.Z pozdrowieniami Pracownicy.

@Lila

Brakuje nie tylko papieru spożywki też nie można zamówić bo blokada w hurtowni słyszę jak szef zapłaci to damy towar .Ludzie odchodzą do innych sklepów nie ma sera nie ma masła nie ma przypraw nie ma nic pusta ladą to skąd te utargi mamy robić jak ludzie tylko wchodzą i wychodzą

Czy firma WTG Holding Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

@Agula

Bo to święte słowa.Nasz szef powinien obejrzeć program Kryptonim Szef i porozmawiać z ekspedientkami na sklepach i zobaczyć jak na prawdę wygląda praca na sklepie.Wielki szacunek dla szefów,którzy odważyli się na taki udział.

@Agula

Masz racje płaca w najniższej krajowej wiąże się z brakiem deputatu bo rzekomo szefa nie stać . Niech rozwiąże umowę z tymi pajacami co nas reklamują to i będzie kasa .

@Reni

A co się składało na ten deputat? Jak ma się tylko najniższą krajową to rzeczywiście kiepsko, nie ma szans na premie i ogólnie podwyżki?

Agula

Jeszcze zapomniałam dodać taka firma super jak to oni dbają o pracowników a o odzież i obuwie służbowe ciężko jest otrzymać pracujemy w swoich prywatnych obięciach i w dziurawych bluzkach bo firma kasy nie ma hahahhaha! Dajcie więcej tym pajaca to będziecie mieli na wszystko idealni ludzie do kabaretu i do naszej firmy bo to czysty kabaret żeby wulgarnie nie pisać ! Aaaaa szefuncio zacznij dbać o pracowników na sklepach bo karma zawsze wraca !

Justyna

Widzę, że wisi tutaj na stronie oferta o pracę na stanowisko rozbieracz-wykrawacz. Czy ktoś z Was był już może na rozmowie o pracę? Jak tak, to jakich pytań należy się spodziewać na rozmowie? Mój chłopak planuje wysłać tam CV i chciałby się jakoś przygotować gdyby się do niego odezwali :)

Czy w WTG Holding Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

NoComment

Tak , 90 zł do wybrania w towarze ????

Nie

Karol
@Reni

To w końcu tak czy nie? Bo kolega wyżej pisał coś innego...

Kika

Czy można, porozmawiać, z inną osaba, na temat pracy? oprócz, nie miłej kierowniczce?

Świeżyzna
@Kika

Chcąc wyjaśnić kwestię przesłanej opinii prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: biuro@swiezyzna.pl. Skontaktujemy się z Państwem w celu wyjaśnienia sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o WTG Holding Sp. z o.o. - Najdziszów

• Jak się pracuje w WTG Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WTG Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTG Holding Sp. z o.o.?

WTG Holding Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Topolowa 14
    42-460 Najdziszów