„Dystrybucja mięsa i wędlin A.,D.Szatan”

Sosnowiec

Opinie o „Dystrybucja mięsa i wędlin A.,D.Szatan”

Jjshbend

Lecą w (usunięte przez administratora) z pieniędzmi ☺️

Cezary

Wystarczy być dobrym pracownikiem i też jest dobrze!!!

zniesmaczony

Odradzam pracę w tej firmie, szefostwo bez kultury jedyne słowa które znają to kur... ja pier... itd. Oczekują cudów a sama produkcja to istny cud i dziwne praktyki..... nie chcielibyście widzieć ... do rury PCV wkładają mięso do zapeklowania....... takie czary mary!!!

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w „Dystrybucja mięsa i wędlin A.,D.Szatan”? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Igor

Wiele paczek było

ciekawski

A były paczki na swięta?

bnbn

jak wygląda praca na rozbiorze na łagiszy w jakich godzinach sie pracuje ile połtuszy się rżnie tygodniowo

Kierowca

Pracuję w tej firmie już powyżej roku jako kierowca według mnie wszystko ok fajne osoby można pogadać, pożartowac. Jeżdżę na drugą placówkę która znajduję się na Łagiszy i do wielu sklepów. Mirek i Mariusz są spoko nie mam nic im do zarzucenia. Według mnie jak ktoś uważa że na Sosnowcu pracuję się za darmo to niech pojedzie na Łagisze do drugiej placówki tam to dopiero jest praca. Na Sosnowcu pracownicy żarty cisną a jak dyrektor wejdzie to wielce zapracowanych udają. Podobno ludzie z nocki kradną. :) PS. Podobno Mariusz i Mirek to bracia i ich brat też tam pracuję tylko nie wiem jeszcze kto to. Rodzinna firma :)

@Kierowca 28.09.2017 17:31

Mariusz, Mirek i Łukasz to bracia, tak zrobili sobie z zakładu rodzinny biznes i to jest własnie największy problem. Szatana tam prawie w ogóle nie przebywa i nie ma kto kontrolować co robi wesoła rodzinka, szczególnie Miruś. Jeszcze ich ojciec pracował kiedyś "na wadze", nie wiem jak teraz, może na Łagiszy. Mariusz zarządza placówką na Łagiszy razem z najmłodszym Łukaszem. Miruś zatruwa życie ludziom w Sosnowcu. Skoro uważasz pracę za super, to widocznie masz szczęście i jeszcze nie podpadłeś, albo jesteś "lizodupcem" innego wyjścia nie ma :)

bylemtam

Byłem tam na rozmowie na kierowcę to gościu normalnie zaczął przeklinać, czułem się zażenowany. Patologia. Jak można wziąć kogoś takiego na poważnie. Oferował 2100 na rękę, dodając że po 2 LATACH :D będzie to 2500. Nie sugerujcie się ofertami, gdzie piszą 3200 - 3700 bo to zwykła ściema. Na dodatek, gdy tam przyszedłem był jakby zdziwiony moją obecnością, mimo że byłem umówiony. Śmiech na sali.

obcy
@bylemtam 19.09.2017 09:38

bo trzeba umieć czytać ;) to nie ściema tylko kwota brutto. a 3200 brutto to około 2300 netto. :) :)

rrrrr

oszust kretacz i zlodziej nigdy tam nie idzcie bo wykorzysta i nie zaplaci wam kasy

Mikilll

Firma super polecam jak chcesz robic za darmo to proszę

Molusiasty

Małe pytanie praca od poniedziałku do piątku? Czy weekendy też?

@Molusiasty 13.11.2016 23:16

Oczywiście, że weekendy też :) Abyś z rytmu nie wypadł :)

Kurier

Czy ktoś szczerze napisze jak wygląda praca kierowcy? Ile punktów dziennie , ile godziny i jaka kasa? Często pojawiają się oferty za kierowcę i był bym zainteresowany bo obecnie pracuję jako kurier i mam już dość jazdy od 5 rano do 18-20 . Z góry dzięki za odp.

@Kurier 20.09.2016 17:24

Zaczynasz od godz 2-3, kończysz jak skończysz, a nie 9-11 hehehe. Kierowca wyżej to chyba urodzonay szczesciarz, skoro konczy o 9-11, Przygotuj się na godziny 13-14, czasem nawet dłużej. Do tego opierdol codziennie , co drugi dzień, że wolno, że za dużo paliwa zuzyłeś, że nie tę trasą jechałeś, że auto brudne, idż wymyj itp. Ogólnie znęcanie się psychiczne nad pracownikiem pana Mirusia ;) Oczywiście nadgodziny bezpłatne, albo NIBY płatne do czasu zobaczenia paska, wtedy zdajesz sobie sprawę, że jednak BEZPŁATNE . Zarobisz okolo 2000-2200. NIE POLECAM.

Ja

Pracuje w tej firmie na Mirka nie narzekam. Dobra wypłata i spoko ludzie. A ci co piszą źle o tej działalności to są osobami które myślą, że praca to ciągłe przerwy i obrabianie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za przeproszeniem) Mirkowi.

zmiana nocna

kontrole? hahaha!!! kontrole są przekupione kto wie o co chodzi ten wie... syf smród i Dyrektor który na kark wrzuca ci parenaście prac i dalej ma do ciebie problem długo tam pracowałem a teraz cała zmiana nocna się zbuntowała i odchodzą wszyscy jeden po drugim teraz docenią ludzi którzy tam pracowali bo sami muszą zapieprzać bo nie ma już kto tam robić

Cha cha
@Radek 02.08.2016 02:18

Owszem pracuję czasami nawet za 4 bo warto a mydło noszę tylko sobie

hmmm

Kilka pytań mam odnośnie tej firemki. Pracuje nadal Miruś? Grześ brynowaty i kurduplowaty też pracuje nadal tam? Jeśli chodzi o ich wyroby to oni brali od innych firm i nie sprzedawali ich pod swoja nazwą tylko byli hurtownia. Mięsa niby hermetycznie zapakowane ale przepakowywane po terminie by miały nową datę do spożycia, wędliny miały podobne doświadczenie tylko z tym że nalepki zmywało się z datą po terminie i kleiło się nowe z nową datą do spożycia. Kasa była ok ale sześć dni w tygodniu to przesada dla osób co mają rodziny.

karol

hej słyszałem że wilski już tam nie pracuje.pozdro

Radek

Właściciel jest w porządku, jednak jego tam praktycznie nie ma. Gorzej z dyrektorem, który ma nie po kolei w głowie i co gorsza jest tam prawie codziennie, aby utrudniać życie pracownikom jak tylko się da. Nie radzę się tam zatrudniać, chyba, że lubicie się często stresować i denerwować oraz wykonywać obowiązki, które powinno wykonywać kilka osób.

tomek

@la playa no właśnie nie wiem dlaczego za wszystko obwiniacie dyrektora, on z pewnością nie jest winny wszystkim rzeczom, duży wpływ mają też ludzie, którzy ta pracują, więc na pewno mają też swoich koordynatorów, którzy nadzorują wszystko no więc cięzko za taką sytację jednak winić tylko jedną osobę.

Witerski

Początkowo nie wierzyłem w to co widzę, ale logo firmy zwaliło mnie z nóg. http://www.szatan-dystrybucja.pl/kontakt.htm Wcześniej pracowałem w wędlinach jako kierowca, teraz pomyślałem, że czas zmienić otoczenie i chciałbym tutaj zacząć pracować. Zastanawiam się tylko czy nazwisko nie zobowiązuje właściciela do diabelskich warunków pracy?

Teresa

Z daleka od tej firmy wszystko by bylo ok gdyby zwolnili pana dyrektora

all

wie ktos moze czy sa jakies przyjecia w tej firmie za kierowcow z gory dzieki

Tomasz

wy to macie spokojna prace i nie nazekajcie w markusie to jest praca trzeba miec jaja ze stali i psyche

Radek

Praca na nastrzykiwarce to nie jest praca dla kobiet. Trzeba się sporo nanosić. Jedynie na wykrawanie drobiu przyjmują kobiety cały czas.

Monti

Hmm czy w tej pracy jest tak źle jeśli chodzi o kierowców czy po prostu nikt nie chce tak pracować? Co dwa-trzy dni widzę nowe ogłoszenia w internecie, że szukają kierowców i zapraszają na 2 dzień z CV do 13'tej. A ja się cały czas zastanawiam nad podjęciem tam pracy.. :)

Radek

Ktoś się orientuje ile zarabia człowiek na nastrzykiwaniu mięsa i drobiu?

Monti

Ująłem tylko, że zapach raczej nie przyjemny i, że nie ma się co dziwić.

Monti

Byłem dziś orientacyjnie zobaczyć jak to wygląda, wszedłem tylko na teren ''parkingu'' samochodów zobaczyć na czym się pracuje. Zapach dookoła unosi się raczej nieprzyjemny ale nie ma się co dziwić, samochody hmm nowe, średnie i stare, pewnie ci co chcą zacząć pracę (dostają) właśnie i dobijają te stare do stanu agonalnego. Chociaż i tak lepsze niż to czym czasami jeździ się z paczkami w kurierce. Szkoda, że nie ma nigdzie kogoś kto by wyjaśnił jak tam się dokładnie pracuje jako kierowca i w jakich godzinach - na forach czytałem, że to raczek praca od 2 w nocy do 10/11 za dnia, firma chwali się, że ma ponad 30 nowoczesnych samochodów a na parkingu widziałem z 6-7 sztuk, gdzie reszta? Chyba, że pracuje się na dwie zmiany, jedni kierowcy za dnia drudzy w nocy jeżdżą. Co ciekawe, zastanawia mnie też jak wygląda załadunek, czasami jest tak, że auta są już gotowe a czasami trzeba samemu ładować te prosiaki czy skrzynki z wędlinami. Za dużo pytań, za mało osób do odpowiedzi w tej kwestii. W biurze też mi pewnie nie powiedzą prawdy (jak to wygląda itp.) tylko będą chcieli CV i tyle, nie ma czasu na zastanowienie się czy wejście w pracę.

alk

hej Monti i co byles juz tam w firmie szatan maja tam jakies oferty za koleczko? pozdro

Monti

Cześć, też wybieram się tam jutro z dokumentami do pracy jako kierowca. Mam dość pracy kuriera paczek od 5 do 20.. Pozdrawiam. :)

Zostaw opinię o „Dystrybucja mięsa i wędlin A.,D.Szatan” - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Dystrybucja mięsa i wędlin A.,D.Szatan”