counter
Kuleczka Nowy wpis

Beznadziejna praca. Na rozmowie wszystko fajnie wygladalo, czego to miało nie być : deputaty mięsne, comiesieczna premia, bony itd. Miało być od 2500 do 3000 na ręke, bo tak ustaliłem sb. Była najniższa krajowa plus dodatki za soboty albo ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Z bonów i deputatów miesnych nie było nic. Jedzenie beznadziejne, bo odgrzewane zwroty ze sklepów. Rozwoju prawie żadnego. Przerzucanie po stanowiskach, a na koniec stwierdzenie, że nie nadaję się na żadne stanowisko po okresie próbnym i że mam za wysokie kwalifikacje na tą firmę. Skoro za wysokie kwalifikacje, to mogli zaproponować po okresie próbnym lepsze stanowisko. A tak to tyralem na magazynie, na produkcji oraz na chłodni, gdzie mnie meczono i poganiano jak murzyna na plantacji bawelny. I rządzacy się Ukraińcy, którzy mają się za nie wiadomo kogo, a są tylko gośćmi. Ogólnie straszne (usunięte przez administratora) i prostactwo wszędzie. Do tego wszędzie smród mięsa i podrobów oraz biegające po magazynach z żywnością robale.

Tak2Nie
Pytanie Nowy wpis

Wypłacają dodatkowe nagrody w Zakłady Mięsne Silesia S.A.?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Dostajesz najniższą krajową plus premia uznaniowa

Tak3Nie
DominikX Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Witam. Jakie warunki panują na stanowisku pracownika Technicznego Zakładu? (Spawacz, mechanik, elektryk)

Tymek

Fajna praca więc jak widać to na wątku spokój i cisza. Polecam jeśli ktoś nie boi się pracy.

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jaka umowa obowiązuje w Zakłady Mięsne Silesia S.A. podczas okresu próbnego?

Anikt
@Pytanie

O pracę na okres próbny

Tak1Nie1
Piotr

To co, żadnych podwyżek tutaj mimo zmniejszenia podatku nie ma co się spodziewać?

Rek

Witam Pracuję w tej Firmie , robota ok, ale oskubali nas na zmniejszeniu podatku, ile zarabiałem tyle zarabiam dalej.Wniosek taki, że obniżenie podatku dało zysk zakładowi Pozdrawiam rozczarowany

Tak4Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 301 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tytus

To lider w branży mięsnej. Trzeba pracować ale firma potrafi docenić takich pracowników!

Tak3Nie2
Tymon

Może ktoś podzieli się swoją opinią o pracy i atmosferze w firmie? Mam ochotę aplikować ale dobrze jest wiedzieć coś więcej.

TakNie1
Robson
@Tymon

Praca jest , najniższa krajowa plus kasa pod stołem albo forsa w kopercie albo bony

Tak3Nie

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać pracę – może ktoś ma najnowsze wieści o firmie Zakłady Mięsne Silesia S.A. w mieście Katowice?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Silesia S.A. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad