counter
1 4 31 5 1

Nie polecam pracy w tej firmie, są niewypłacalni, obcinają pensję, socjal nie istnieje, firma oddana w ręce ludzi Henryka Kanii, którzy przyczynili się do jej upadku.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Zakłady Mięsne Silesia S.A.?

chłopak z miasta Nowy wpis

pracuje od niedawna ale oceniam pozytywnie

anonim Nowy wpis

jeśli macie możliwość znalezienia innej pracy to tak zróbcie , tutaj się ostatnio sypie , zwolnienia , zabieranie pieniędzy z wypłaty to już norma , wymagania coraz większe i nic poza tym, atmosfera straszna bo nikt nie wie co się dzieje i kiedy będzie koniec , zwalniają ludzi i nie mają pomysłu co dalej , masakra po prostu

Pracownik Nowy wpis

Oko Nowy wpis
Kandydat
@Pracownik

W ostatnim czasie wypowiedzenia zarówno w zakładach w Sosnowcu jak i Pszczynie. Wypowiadanie umów bez planu, zwalniane są całe działy. Zwolnienia dotykają wszystkich, od dyrektorów poprzez kierowników po pracowników produkcji. (usunięte przez administratora) praca po 12 godzin.. Pracownicy zastraszeni, boją się o cokolwiek upomnieć.

Jaka umowa obowiązuje w Zakłady Mięsne Silesia S.A. podczas okresu próbnego?

Anikt

O pracę na okres próbny

Wiol
@Pytanie

Na okres próbny jest umowa o prace

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.

Jak szefostwo w Zakłady Mięsne Silesia S.A.? Spoko traktują ludzi?

W calym zakładzie traktuje się pracowników jak gorszy sort panuje mobing zabierają z wyplat ile moga tylko ma kazdym kroku tylko sxykaja i pilnuja jak ukrac pracownika finasowo nawet pilnuha kiedy sie wchodzi i wychodzi z szatni. Kazdy kierownik ubliza jak tylko może wiekszosc to akceptuje bo sie boi ale obiecuja zlote góry podczas rekrutacji a po zayrudnieniu stajesz sie ich niewolnikiem ale ja postanowilem juz niebawem przeciwstawic sie temu niech nawet mnie zwolnia ale sad pracy i pip dowie sie co wyprawia sie w zakladzie jak dochodzi do braku przestrzegania przepisow bhp bo bechapowcy zamiadt pilnowac i zabraniac pracowac w tackich warunkach to wola wpieprzac pączki sluchac muzyczki w słuchawkach albo patrzec na personel w mini Chwalicie sie jakas pomocą dla szpitali itp wsparciem zadacie wsparcia od rzadu zasłanianie sie pamdemia kezt smieszne nie wspomne ze co drugi pracownik nie zaslania ust ani nosa jak to wymagane jest

Polny

Uwaga na te co z aparatami biegaja i zdjecia robia oraz szukaja dziury w całym,kase nam zabrali bez uprzedzenia nas 5%,

@Polny

Bo kobiety z jakości od tego są żeby (usunięte przez administratora) na każdym kroku żebyś za dużo nie zarobił .A dodatkowo za grudzień też zabiorą 5% i jeszcze ekstra 100zł a w ramach prezentu noworocznego sprzedali parking pracowniczy i będziesz za niego sobie płacił. Tak że szacunek dla przcownika pełną gębą

Wypłacają dodatkowe nagrody w Zakłady Mięsne Silesia S.A.?

@Pytanie

Dostajesz najniższą krajową plus premia uznaniowa

Pracuś

Tak premię uznaniową

@Pytanie

W ramach premii świątecznej zabrali ludzią 5% wynagrodzenia . Taki bonus inne zakłady dają a oni zabierają

Jakie są mocne strony pracodawcy Zakłady Mięsne Silesia S.A.?

Potwór
@Pytanie

Jedyna opinia tych zakładów jest to że nie liczą się z ludźmi żenada! Zamiast dać ludzia dodatek na święta i paczkę to ci jeszcze upiera.... H.. za co pozdrawiam

@Potwór

Zapomniałeś dodać że paczkę dostaniesz jak nie brałeś l4 cały rok a za paczkę biorą kase z wypłaty

a ja tak czytam i czytam i powiem tak---- jak nie chce sie pracowac to wio zbierac puszki po smietnikach i tyle. Pracujesz zarobisz, wagowy ma 4000 brutto, to czy to malo? A z ukraina mozna sobie poradzic

Pracuś
@anonim

A magazynierzy ile ? Bo też tam pracuję i 4000 brutto jakoś nie mam :D

Użytkownicy czekają na odpowiedź 270 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Zakłady Mięsne Silesia S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Kuleczka

Beznadziejna praca. Na rozmowie wszystko fajnie wygladalo, czego to miało nie być : deputaty mięsne, comiesieczna premia, bony itd. Miało być od 2500 do 3000 na ręke, bo tak ustaliłem sb. Była najniższa krajowa plus dodatki za soboty albo ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Z bonów i deputatów miesnych nie było nic. Jedzenie beznadziejne, bo odgrzewane zwroty ze sklepów. Rozwoju prawie żadnego. Przerzucanie po stanowiskach, a na koniec stwierdzenie, że nie nadaję się na żadne stanowisko po okresie próbnym i że mam za wysokie kwalifikacje na tą firmę. Skoro za wysokie kwalifikacje, to mogli zaproponować po okresie próbnym lepsze stanowisko. A tak to tyralem na magazynie, na produkcji oraz na chłodni, gdzie mnie meczono i poganiano jak murzyna na plantacji bawelny. I rządzacy się Ukraińcy, którzy mają się za nie wiadomo kogo, a są tylko gośćmi. Ogólnie straszne (usunięte przez administratora) i prostactwo wszędzie. Do tego wszędzie smród mięsa i podrobów oraz biegające po magazynach z żywnością robale.

DominikX
Użytkownicy czekają na odpowiedź 421 dni.

Witam. Jakie warunki panują na stanowisku pracownika Technicznego Zakładu? (Spawacz, mechanik, elektryk)

Tymek

Fajna praca więc jak widać to na wątku spokój i cisza. Polecam jeśli ktoś nie boi się pracy.

Piotr

To co, żadnych podwyżek tutaj mimo zmniejszenia podatku nie ma co się spodziewać?

Rek

Witam Pracuję w tej Firmie , robota ok, ale oskubali nas na zmniejszeniu podatku, ile zarabiałem tyle zarabiam dalej.Wniosek taki, że obniżenie podatku dało zysk zakładowi Pozdrawiam rozczarowany

Użytkownicy czekają na odpowiedź 581 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tytus

To lider w branży mięsnej. Trzeba pracować ale firma potrafi docenić takich pracowników!

Tymon

Może ktoś podzieli się swoją opinią o pracy i atmosferze w firmie? Mam ochotę aplikować ale dobrze jest wiedzieć coś więcej.

Robson
@Tymon

Praca jest , najniższa krajowa plus kasa pod stołem albo forsa w kopercie albo bony

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać pracę – może ktoś ma najnowsze wieści o firmie Zakłady Mięsne Silesia S.A. w mieście Katowice?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Silesia S.A. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad