Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Opinie o Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Kamila Nowy wpis

Rozumiem, że stawki omawiane są bezpośrednio na rekrutacji ale zainteresowało mnie ogłoszenie dla pracownik produkcji, napisano w nim, że dla pracowników są w ofercie posiłki i przekąski. Taki posiłek wliczony jest już w wynagrodzenie? Praca z tego co czytałam jest 3 zmianowa, na każdej zmianie i dla każdego jest taki benefit?

Nowy wpis

@Kamila

Zapraszamy na rozmowę, wszystkiego się Pan dowie na spotkaniu.

Gal Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy oprócz paczek będzie jakaś kasa na świata?

acocieto

Witajcie. Jak teraz się pracuje na zakładzie w Goczałkowicach? Jestem byłym pracownikiem Kani i po dzień dzisiejszy widuję mało samochodów na parkingu. Kto aktualnie pracuje na peklowni i produkcji?

@acocieto

Zapraszam do aplikowania. Zarówno na produkcję i peklownię zatrudnimy wykwalifikowana osobę. Wszystkiego można się dowiedzieć na rozmowach rekrutacyjnych.

Chętny
@Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Jaka stawka na start dla osoby z doświadczeniem?

Nowy wpis

@Chętny

Ponownie zapraszam do aplikowania. Szczegóły na rozmowach rekrutacyjnych.

Czytam ogłoszenie dla magazyniera i firma zapewnia program rekomendacji pracowników i jestem ciekaw ile za jedno polecenie można zgarnąć. Jeśli ktoś wie coś więcej to z chęcią poczytam, bo pewnie są jakieś zasady tego programu.

Przedstawiciel Handlowy

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej było ... sześć osób... :D Ogólnie miałem wrażenie że aplikuje na Członka Zarządu a tu taka konferencja :) Gratuluje braku wyczucia oraz poszanowania drugiego człowieka.

Takie same jak na każdej rozmowie.

Paczki okolicznościowe w ofercie dla pracowników to paczki z okazji świąt? Oprócz tego jakaś extra premia w kopercie też jest? Specjalista ds. Jakości, mam zamiar wziąć udział w rekrutacji, wyczytałem, że firma oczekuje prawa jazdy kategorii B, są jakieś wyjazdy służbowe, czy praca jest czasem w terenie?

Miro
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Witam. Czy w zakładzie jest Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS) i wypłacane są wczasy pod gruszę . Pozdrawiam Miro

Zainteresowana

Cześć, chciałam się zapytać jak wygląda praca na stanowisku kierownik zmiany/brygadzista. Ogłoszenie długo wisi, może ktoś powiedzieć coś o tym więcej?

@Zainteresowana

Informacji udzielają rekruterzy a nie gowork. Proszę o kontakt z firmą

@Zakłady Mięsne Silesia S.A.

A informacje nie są jawne, że nie można tutaj ich udzielić? Mi to bardzo by pomogło zdecydować się czy wysyłać cv czy się wstrzymać. Ktoś tu pisał o premii uznaniowej, ale kto decyduje o jej przyznaniu? Można wiedzieć jaka jest jej maksymalna kwota?

Dziękuję za pytanie, zapraszam do aplikowania, wszelkie wątpliwości wyjaśnimy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Mam pytanie dotyczące warunków pracy na stanowisku magazyniera (na pracuj.pl znalazłem właśnie ogłoszenie). Obok ogłoszenia jest informacja, że pracownikom oferowane są premie do 30% wynagrodzenia zasadniczego. Czy magazynierów też to dotyczy? I czy trudno uzyskać maksymalny pułap?

Były

Właśnie do 30% zapomnij że dostaniesz tyle premia jest uznaniowa

@Były

A jak zdobyć takie 30 % premii uznaniowej i co jaki czas jest przyznawana? A tak normalnie miesięcznie ile można zgarnąć do wynagrodzenia? Miesięcznej premii oczywiście?

Na jakim stanowisku byłaś?

Dream

Na początku generalnie bardzo miła i przyjazna atmosfera, parę dni i radź sobie sama, znaj wszystkich, wiedz wszystko po miesiącu, a potem się dziwią że czegoś nie wiesz, bo co nie przekazano. Szybko trzeba się wdrożyć. Ogólnie to dużo prywaty i kolezankowania się po pracy, spędzanie czasu wolnego z przełożoną, dla nowej osoby ciężko wbić się w tak zgrany zespół, który mocno integruje się prywatnie.

blue
@Nowy

specjalista ds. HR

Dream

Na okresie próbnym traktują nowego pracownika tak jak, jakby miał się zaadaptować do wszystkich i wszystkiego w ciągu 2 dni, są tylko wymagania(usunięte przez administratora) Stanowiska pracy lub jakie są stanowiska na produkcję, jak dane stanowisko pracy nazywa się na produkcji, Ty masz wiedzieć jakbyś tak pracowała X lat, nie mówiąc że osoby z innych działów nie patrzą na Ciebie przychylnie i też są mało pomocne. Po 2 dniach pracy i na okresie próbnym wymagają ogromnej odpowiedzialności i bycia we wszystkim alfa i omega, zero zrozumienia i jeszcze wkręcania w różne rzeczy.

Hej, a ja mam pytanie o pracę na magazynie. Takie organizacyjne pytania mam. Czy magazyn pracuje na zmiany? Czy jest jedna zmiana? I jeszcze magazynierzy to jeżdżą na wózkach widłowych też, czy to jest praca bardziej ręczna, fizyczna bez takich maszyn?

Czy poziom wynagrodzeń w Zakłady Mięsne Silesia S.A. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 22 marca.

Arni

Cieszę się, że forum aktywne. Bo chcę o posadę elektromechanika pytać, co to teraz jest rekrutacja. Czy te zarobki 5 - 7 tyś zł rosną po okresie próbnym, jeśli jest tu okres próbny? I przez ile etapów rekrutacji trzeba przechodzić, by uzyskać zatrudnienie?

@Arni

Proszę o złożenie aplikacji - w trakcie rozmów rekrutacyjnych otrzyma Pan wszystkie informacje.

Mechanik
@Arni

Odbyłeś rozmowe o prace?, ile dają na okres próbny?

Paulina
@Mechanik

3600 brutto

@Paulina

Zakłady Mięsne Silesia nie potwierdzają wpisu z wysokością wynagrodzenia. Proponuję zapoznać się z ofertą, wysłać aplikację. O wysokości wynagrodzenia decyduje wiele czynników. Zapraszam do aplikowania.

O jaką realizację chodzi? Chętnie się dowiem, jakie w tej firmie są prace do wykonania i ile płacą? To może i dla mnie się coś tu znajdzie?

Wędzarz

Ile u was zarobi wędzarz z doświadczeniem ?

Polny

Uwaga na te co z aparatami biegaja i zdjecia robia oraz szukaja dziury w całym,kase nam zabrali bez uprzedzenia nas 5%,

@Polny

Bo kobiety z jakości od tego są żeby (usunięte przez administratora) na każdym kroku żebyś za dużo nie zarobił .A dodatkowo za grudzień też zabiorą 5% i jeszcze ekstra 100zł a w ramach prezentu noworocznego sprzedali parking pracowniczy i będziesz za niego sobie płacił. Tak że szacunek dla przcownika pełną gębą

xcs

no właśnie nie. Jakość, dziś to nie tylko strzelanie fotek...

Lidia
@xcs

Serio od tego są, żeby niby ludziom utrudniać zarabianie? A po co tak miałoby być... One i tak chyba na tym nie zyskają, w jaki sposób wygląda wynagrodzenie na tym stanowisku tak właściwie?

Ogarnięta
@Lidia

Oczywiście, że nic z tego nie mają. Ich pracą jest przestrzeganie zasad, norm i wymagań, które są powszechne w branży spożywczej. Gdyby tego nie robiły, to same straciłyby pracę. Po to przecież zatrudnia się kontrolę jakości. Żeby kontrolowała.

Hanna
@Ogarnięta

Czyli właściwie nie ma do nich żadnych zastrzeżeń? Duże są konsekwencje dla pracownika jeśli nie spełni norm? Bo może dlatego osoba, która pisała wcześniejszy komentarz była dość sfrustrowana... Ile da się tu zarobić?

Kaczorek
@Ogarnięta

Tak przy czym one się czepiają rzeczy, które nie wpływają na jakość produktów a rzeczy, które podlegają przepisom BHP. Jaki REALNY wpływ na jakość produktu mają pozostawione rękawice na zbiorniku wody dymogrneratora?

Katarzyna
@Kaczorek

A takie przewinienia jak te rękawice to skutkują jakimiś karami finansowymi? Obcinają premie za nie przestrzeganie tych zasad czy po co ta kontrola?

D
@Kaczorek

Jakość to nie tylko jakość produktu, ale i jakość procesu. W tym np. zgodność przestrzegania wytycznych stanowiskowych. W związku z tym, że jest to branża spożywcza przepisy GHP, BRC i inne odnoszą się do takich sytuacji jednoznacznie. Przedmioty muszą być odkładane we właściwe miejsca, aby np. nie zaginęły w toku procesu (zanieczyszczenie wyrobu). Uczą ich tego, co potem sprawdzają audytorzy. Gdyby na codzień o to nie dbały, nie nauczyłyby tego pracowników pod audyt w jeden dzień i na pstryknięcie palcami.

Sara
@D

Rozumiem, że z tych zasad jest jakieś szkolenie, jak ktos nowy przychodzi do pracy? Czy szukają bardziej osób które już sa obeznane z tego rodzaju procedurami?

@Sara

Witam Wszystkiego się Pani dowie na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszam do aplikowania.

Onet

Witam ile może zarobić wykalifikowany pracownik produkcja lub rozbiór nie ma znaczenia z góry dziękuję.

Xxxx
@Onet

Na produkcji najwięcej mają (usunięte przez administratora) brutto plus premia do 30 %, z doświadczeniem 10 lat i więcej, więc nie warto aplikować.

@Onet

4100 brutto plus premia do 30%

Zofia

Hej, czy ta pensja to jest dla osoby na start bez doświadczenia? Czy jak ma się więcej doświadczenia w takiej pracy to ile płacą? Albo po czasie pracy tu podwyżki dają?

Jagna

Dużo jest tych nadgodzin w miesiącu? Są płatne? A co do pozostałych zarzutów, czy było gdzieś zgłaszane zachowanie kierownictwa? Firma jakoś reaguje?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Zakłady Mięsne Silesia S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Ewelina

Znaczy ciebie pytali o zakład, sprawdzali jak dużo wiesz o firmie? Chyba nie zrozumiałam do końca, kto kogo pytał. To idąc na rozmowę mam się czegoś nauczyć o nich? Jakie dokładnie są pytania?

Dzień dobry Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda praca technologia w tym zakładzie oraz czy zarobki są ok i jakieś dodatkowe przywileje.

@Anna

Weszłam i widzę to pytanie, super, bo ja też chciałabym się dowiedzieć o tej pracy. Napiszcie, czy Technolog pracuje tu na zmiany np. 2 lub 3? I jeśli tak, to podajcie godziny tych zmin, ok?

Katarzyna

Cześć! Znalazłam ofertę pracy jako koordynator ds utrzymania czystości. W ogłoszeniu piszą że jest to praca na zmiany nocne. To znaczy że w nocy zakład stoi? Może mi ktoś napisać ile jest stawki za te godziny nocne?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Silesia S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Silesia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Silesia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Silesia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Silesia S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Silesia S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Silesia S.A.