Opinie o Cedrob S.A. Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cedrob S.A. Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cedrob S.A. Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cedrob S.A. Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie w Niepołomice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Crw Nowy wpis

Tytulem uzupełnienia - praca w maszynowni przy obsłudze urządzeń chłodniczych jest samodzielna przez 12h na zmianę przez światek, piątek, niedzielę w szkodliwych warunkach. Praca 24/7 ktoś tam cały czas musi być bo TRZEBA pilnować urządzeń z niebezpiecznymi płynami (m.in amoniakiem) plus inne roboty naprawcze więc musisz opuścić stanowisko pracy (odpowiedzialne) i iść na halę żeby zrobić to i tamto. Lipa i słabo. Powinieneś siedzieć w kanciapie i pilnować urządzeń bo ...uj wie co się może stać podczas nieobecności pracownika (w dodatku za minimalną krajową). Wspaniale po prostu. Zakład ma warsztat i mechaników którzy się powinni tym zajmować a tak nie jest do końca niestety. Praca na produkcji/w logistyce też niewiele lepsza bo trochę powyżej min krajowej w ,,lodówce" m.in z Ukraincami, Gruzinami we wspaniałym ,,klimacie" na niektórych halach. Smród taki że się zrzygać idzie- dosłownie, lepiej wstrzymać oddech. Za pracę w takich warunkach to powinno być min 3500 netto a nie tyle. Wiem co piszę bo tam byłem a jak ktoś nie wierzy to niech się zatrudni choć na chwilę to się przekona czym ta praca ,,śmierdzi". Lepiej żeby tego nie oglądał - piękne obrazki. Może jak już iść do biura gdzieś na wyższe stanowisko np w księgowości ale tam też wszystko poblokowane. Prace lepsze z polecenia, po znajomości. Kumotersko-kolesiowskie układy. Gówniany kołchoz. Serdecznie nie polecam. Odradzam. Kasztany i tyle. Jest wiele lepszych firm od tej np w Niepołomicach. ????☹????

Agata Nowy wpis
@Crw

No a co do tych warunków skoro już temat zacząłeś to płaca szkodliwe czy nie?

Crw

Widzę że ta ,,wspaniała firma z tradycjami"/przedsiębiorca roku wg Ernst & Young na bieżąco zleca czyszczenie negatywnych opinii. Miałem wielką nieprzyjemność pracować w tym (usunięte przez administratora) kolchozie w latach 2019/2020. Warunki pracy i płacy to po prostu tragedia. Pracowałem w maszynowni za minimalną krajową (16-17 zł brutto/h) na umowie zlecenie. Pensja przy standardowym czasie pracy wychodziła ok 1800-2000 zł czyli totalne (usunięte przez administratora) Praca z kategorii ,,dorywcza fucha dla studenta" na pół roku np bo trudno to nazwać poważną pracą i płacą. Niejeden studenciak jakby zobaczył co ma robić i w jakich warunkach pracować to nie przyszedłby nawet na miesiąc nie wspominając o ludziach nie uczących się. Warunki pracy - (usunięte przez administratora) głośno, brudno i (usunięte przez administratora) Docelowo po przyuczeniu do zawodu ,,chłodnika" praca w systemie 2 zmian po 12h non-stop czyli swiatek, piątek i niedziela. Ludzie wspaniali ,,do rany przyłóż" ale co z tego. W wodociągach np to samo i plus że praca nie non stop i w spokoju. Siedzisz w kanciapie i dogladasz urządzeń chłodniczych ale oprócz tego wykonujesz jeszcze inne fuchy naprawcze więc nie jesteś w jednym miejscu i łazisz to tu, to tam. Taki zakres obowiązków przy tak odpowiedzialnej i wielozadaniowej pracy to po prostu czysty wyzysk. Szanse na awans gdzieś wyżej są bliskie 0 chyba że z polecenia, po znajomości jak się dobrze zakręcisz etc. Na moje pytanie do kierownika o podwyżkę, umowę o pracę odpowiedź odmowna. Umów o pracę nie dajemy. Awaria jakaś maksymalna. Skąd się biorą takie kołchozy, pseudofirmy? Niby S.A. a w nazwie a gorzej jak u ,,prywaciarza"- poważnie. Wg mnie większość firm w Niepołomicach jest lepsza niż Cedrob. Nie traćcie czasu na takie badziewne postkomunistyczne pseudofirmy chyba że ktoś musi iść bo nie ma co do garnka włożyć. Szczerze i serdecznie odradzam pracę w Cedrobie chyba że już w ostateczności dorywczo np na pół roku. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!! Nic tu nie zarobicie, nic nie odłożycie, nie zajdziecie tu nigdzie - chyba, że na jerzyny w chaszcze. STRATA CZASU A STRATA CZASU TO STRATA PIENIĘDZY. Takie to proste i oczywiste. Dorobicie się tu garba i tyle. Ta opinię pewnie też wcześniej czy później wymaza choć mam nadzieję że nie.

Wanda Nowy wpis
@Crw

czy twoja opinia dostyczy zakładu w Niepołomiacach czy jakiegos innego ?

Crw Nowy wpis
@Wanda

Opinia moja dotyczy zakładu w Niepołomicach gdzie byłem zatrudniony

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Cedrob S.A. Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie na stanowisko Pracownik Produkcji? Podziel się swoją opinią.

Jak wygląda typowy dzień pracy w firmie Cedrob S.A. Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie? Opowiedz o tym na naszym forum.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Cedrob S.A. Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI PASZ? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Młodszy Analityk Zakupowy
Niepołomice
VanKing Celkar Group Sp. z o.o.
(113 opinii)
logo firmy Kierownik robót instalacji mechanicznych / elektrycznych
Niepołomice
Electra M&E Polska Sp. z o.o.
(86 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik – Elektromechanik (K/M)
Niepołomice
Apleona Polska sp. z o.o.
(72 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. planowania programu produkcyjnego
MAN Trucks Sp. z o.o.
(1797 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob S.A. Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie - Niepołomice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Cedrob S.A. Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob S.A. Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Cedrob S.A. Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie
1/5 Na podstawie 3 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Cedrob S.A. Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie