Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A.

Żarów

Opinie o Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A.

Iwona

Jeżeli zastanawiacie się również nad tym, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Polskiej Ceramice Ogniotrwałej "Żarów" S.A. możecie znaleźć relację jednej z nich na naszej stronie, w zakładce rozmowy kwalifikacyjne.

Iwona

Obecnie firma osób na stanowisko Młodszy Technolog w Dziale Technologii i Rozwoju. Śledzicie aktywne oferty pracy? Zamierzacie aplikować?

Mirek

Widzę że Polska Ceramika Ogniotrwała ma wszystko w porządku z opiniami tutaj na forum i widzę, że dominują opinie takie, że pensje są dobre, praca jest dość oryginalna, atmosfera też wydaje się bardzo porządna, no naprawdę ja się tam bardzo cieszę.

maniak

na produkcji dla operatorów praca bardzo ciężka i odpowiedzialna, codziennie do "przerzucenia" tony materiału i do tego trzeba to robić z głową a wynagrodzenia niestety nie są konkurencyjne :(

volo

Witajcie, ciekawe jest to, ze Firma mocno otworzyła się na kandydatów. I jeżeli ktoś jest zainteresowany praca to wcześniej może przyjść na spotkanie, na którym zobaczy zakład pracy i główna zadania jakie się wykonuje. I wtedy można podjąć decyzję czy chę tam pracować czy nie.

roman

Witam słyszałem że przyjmują na prasy i inne stanowiska za 2100 brutto . Czy to prawda czywarto skladać podanie .Dzieki.

olo

Syf, kiła mogiła

W laboratorium tej firmy jak i w całej firmie najprawdopodobniej jest jedna wielka patologia i lepiej to omijać z daleka. Od długiego czasu co jakiś czas szukają kontstruktora i znaleźć nie mogą. W tej firmie jest rekrutacja stała na: kontruktora, automatyka, wsadowego wyrobów ogniotrwałych, specjaliste ds. modernizacji produkcji (tak stary i zacofany technologicznie zakład, że jest co modernizować - a nie lepiej wszystko wymienić na nowe?), slusarza,tokarza. Ciągłą rekrutacja świadczy o tym że albo ta firma się tak ciągle rozwija, że nie nadąrzają z zatrudnieniem ludzi (do tej poryby mieli już kilka tysięcy pracowników...), albo że tak wszyscy uciekają z tamtąd i nikt nie chce tam robić. Zresztą sami sprawdzcie, że te ogłoszenia to już są stałymi ofertami pracy.

pitek

witam, czy warto interesować się ofertą na kierownika laboratorium, jaka może być stawka na początek

niepolecam

A ja nie polecam pracy w tamtej firmie. Myślę, że firma ta pokazła już co sobą reprezentuje (dno). Nie warto tam iść.

szarak

Witam wszystkich, polecam wam firmę PCO S.A.. PCO S.A. jest solidną firmą o stabilnej pozycji, która prężnie się rozwija i ma jasne zasady działania.Jeśli myślisz czy rozpocząć tam pracę albo może wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną to chcę powiedzieć, że warto.

ZERO SZACUNKU

mietek

ekipa i kierownictwo na poziomie to było z jakieś 8 / 10 lat temu. Pamiętacie te czasy , ludzi , kierownictwo ? Teraz z tego co słychać to kompletne dno. Nieposzanowanie , pracy , doswiadczenia i zaangażowania drugiego pracownika. A Ci co potrafią dobrze oczy mydlić Pani Prezes zawsze byli na piedestale . Firma ma ogromny potencjał w kraju i za granicą , niestety nie przy totalitarnych rządach Pani Prezes i jej przydupasów. Gratuluje wszystkim tym co sprzeciwili się i odeszli w porę z tego bagna....

Olo

OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

coca cola

A co państwo powiecie o ,,kierowniku" działu eksportu??? Jak dla mnie tragiczny facet :/

dotyczy odpowiedź automatyczna

ale z Ciebie polonista - ortografia w małym paluszku widzę, aż boli jak się na to patrzy, fe!

aix

Nie zgadzam się z opinią o [usunięte przez moderatora] jest bardzo ciepłym i porządnym człowiekiem, a ta osoba, która te bzdury wypisuje to ma jakis problem sam z sobą! Porażka-współczuję.

jako tako

A może Pani Prezes to czyta i cieszy się że ma taką kadrę, która wyciska z pracowników 101 % normy.Weźcie pod uwagę jedno, jak ktoś z pracowników narzeka na kierownika to dla szefostwa jest to bardzo dobry kierownik a nie przeciwnie.Może lepiej zacząć chwalić a nie narzekać (żart :) )A tak na poważnie to chciałbym wiedzieć ilu z Was pracowało w więcej niż jednej firmie żeby mieć choćby porównanie. Polecam dla wzoru Electrolux,ci co narzekają że w PCO siak czy owak,to podejrzewam żeby miesiąca tam nie wytrzymali. Co nie zmienia faktu że organizacja w PCO jest jaka jest,szczególnie jeżeli a współprace Marketing-Planowanie-Produkcja.To jest ciągle trwająca wojna na której cierpi Firma,tam się nie rozwiązuje problemów tylko wyolbrzymia potknięcia innych,nie jest to zespół który może promować firmę ale tylko i wyłącznie jej zaszkodzić. Wierzcie Mi na słowo bo tam pracowałem, są tam porządni ludzie ale niestety nikt nie liczy się z ich zdaniem, tam nawet jak ktoś ma rację to tak w konfrontacji z \"wyższy szczeblem\" jest na przegranej. Jak Pani Prezes przejrzy na oczy to może się okazać że to już nie jest Jej firma a Pana [usunięte przez moderatora] który obstawił się swoimi żołnierzami i stworzyli wokół Pani Prezes kamienny krąg którego nikt nie jest w stanie pokonać.

SZadachtoCw**

HAHAHHAHAHAHAHA z tym, że pan (specjalnie z małej) [usunięte przez moderatora] nie maja nawet matury, a tym mowisz o papierku [usunięte przez moderatora] mi system hahahahahahahahahah

SZadachtoCw**

haahahahabhahhaah biuro a produkcja to inna bajka, a jakby Pani Inteligentna Prezes stawiała na młodych to żaden z nich by nie [usunięte przez moderatora] za 1600zl wykonując czynności niezgodne z BHP i Regulaminem Pracy. Jest nad obowiązkowość, patologia, niekompetentna kadra zarządzająca, burdel, syf, smród i PSIE PIENIĄDZE

SZadachtoCw**

Ty chyba jesteś upośledzony/na umysłowo

Zgadzam się w 1000000000%

gogo

straszna helu;;;;opanoj sie . jak masz dawac to tylko bardzo wplywowym i zagorzalym karierowiczom ktorzy powinni dawno polec na drodze kariery wstrasznej firmie jako sie zowie pco ...z niczego cos...cos co znaczy łośśśśśś.....

straszna hela

dawalam dawalam az mi [usunięte przez moderatora] rozerwalo teraz w pco robie kariere jakich malo lubie lody i wariatow nade wszystko [usunięte przez moderatora]. z powazaniem [usunięte przez moderatora]

gogo

w pco zarow kierownikiem zostaje sie po bardzo dobrej niechlujnej , perwersyjnej,aroganckiej,zaklamanej ideologi do wyzszosci nad tym czym sie bylo a czym sie jest zapomnial wol jak cieleciem byl \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

gogo

pani prezes nic nie wie o stanie pschicznym zalogi fizyczni kobiety mezczyzni .ludzie sa gnebieni zastraszani boja sie cokolwiek odezwac pan straszny szef lub jak kto woli szew robi co chce co mu do tej pustej paly najdzie zapomnial kim byl z kim pil i kto go ratowal zgowna.

Wiedz jedno,ten po zawodówce może mieć większą wiedzę(może praktykę) niż ten po studiach.Wystarczy poczytać o Panu [usunięte przez moderatora]

Coca-Cola

Witam, ja również nie polecam pracy w PCO. Vice-prezes nie szanuje pracowników, natomiast w towarzystwie pani prezes udaje miłego. Atmosfera pracy jest po prostu tragiczna, szansa na podwyżkę zerowa. Do tej pracy po prostu nie wstaje się z dobrym humorem ani uśmiechem. [usunięte przez moderatora] Tak, z tego co można zaobserwować, jeden kierownik bardzo się wyżywa na ludziach. Toksyczny bufon. ODRADZAM!!!

Nick*

W której firmie zatrudniają kierowników z z wykształceniem zawodowym ? W PCO :P

Dzinia

gówno jebcy bez poszanowania dla roboli choć sami nimi byli [usunięte przez moderatora]

Najgorsze że tępi kierownicy trzymają w niewiedzy obecną Prezeskę, która jest naprawdę dobrym managerem i sporo mogłaby zdziałać. Tylko jak jeden tępy bezmózgi kierownik z drugim ledwie komputer włączyć potrafią a biznes dla nich to układ to muszą trzymać się razem by prezes nie dowiedział się jak można partolić sprawę za sprawą...

na sensowna kasę nie ma co liczyć bo tych na gorze bardzo boli jeśli muszą nawet najmniejszy grosz rzucić dla tych niżej premia, to ochłapy na które nabiera się większość załogi i przez to godzi kiepską pensje szkoda nerwów na to firmę poza tym wystarczy spojrzeć na te opinie nie ma ani jednego głosu w obronie pco dlaczego? bo dziady na gorze nie korzystają z komputerów a o internecie to w ogóle nie ma już mowy

lol

Od czego by tu zaczac. Może zacznę od premii, której kwota wynosi 100 zł. (50 za jakość pracy i 50 za dyscyplinę) co to mś być jałmużna jakaś. Pracowałem już w kilku firmach i premia w nich wynosiła około 300 - 400 zł. Teraz \" wczasy pod grusza \" podobno miały być wypłacane od tego roku tj 2012 ale ich brak, gdy w innych firmach płacą po okolo 650 zl. Na osobe. Talony na święta - są w kwotach od 150 do 250 zł i trzeba jeszcze podpisywać jakieś podania o zapomoge co to ma być komuna jakaś . Kierownictwo zamiast żyć z pracownikiem w zgodzie to szczuja jak psów zero szacunku dla klasy robotniczej, uwarzaja nas tylko za smierdzacych roboi. Przykład pan [usunięte przez moderatora] Poprosił pewnych chłopaków o zrobienie dodatkowo 250 sztuk( gdy norma wynosi 500) oczywiście za dodatkową zapłatą, więc się zgodzili z jezykim na brodzik zapierdzielali przez osiem godzin żeby się wyrobić . Po kilku dniach przychodzą do pracy a tu w karcie pracy norma już wynosi 750 sztuk i już im niedoplacaja :) są glupki że się zgodzili ale za dodatkową kasę to by się każdy zgodził tylko nikt nie wiedział że pana [usunięte przez moderatora] podniesie im normę.

do szczepek

zmiana by się przydała, bo niektórzy (pseudo)kierownicy którzy nie mają zielonego pojęcia o kierowaniu produkcją rządzą i jest jak jest. myślą że jak mają papierek to mogą zawojować świat, a tu trzeba kogoś z papierkiem, głową i normalnym rozumowaniem kogoś z kim można porozmawiać o ewentualnych zmianach a nie jakiegoś [usunięte przez moderatora] który się czepia wszystkiego co tylko można

szczepek

widze ze wszyscy mowia tylko ze jest zle na produckji a co na przyklad odnosnie pracy w biurze? pojawiaja sie ofetry w internecie na stanowiska specjalistow i managerow czyli jak widac sa jakies zmiany. moze postawienie na mlodych bedzie kluczem dla tej firmy i jak ktos juz wczesniej wspomnial pani prezes pozbiera to jakos do \"kupy\" i zrobi krok do przodu?

anty_hela

Ludzie, którzy tam jeszcze pracują!!!!!!!!!! Otrząśnijcie się!!!! I tak tam długo nie popracujecie,a do emerytury napewno nie dożyjecie. Razem możemy więcej! Brońmy się i nie dajmy dłużej się [usunięte przez moderatora]. Walczmy o swoje!

lol

Ludzie praca w firmie to istny śmiech na sali. Płace mizerne, atmosfera ciulowa. Wszystkich tych kierowników powiesiłbym za kutafony. Brak perspektyw. Nie ma przyszłości w tej firmie. Ocena w skali 0-10 to \"-100\"

były pracownik

Byłem pracownikiem PCO , miło wspominam ;) Szkoda, że stara kadra w biurze rozłoży firmę na łopatki. Dobry towar, ogromne moce przerobowe zakładu, piękna tradycja. Tylko, ze czasy się zmieniły i dobry towar to nie wszystko !! Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników. Oby Wam się udało przetrwać, bo tylu ludzi na produkcji (palacze, rozładunek i załadunek) fajnych pracuje....Pozdrowienia również dla Pani Prezes z życzeniami zdrowia.

Nie rozumiem tych ludzi, którzy tak narzekają na PCO przecież to jest firma z tradycją. Pani prezes inwestuje w nowe technologie systemy, no może w firmie panuje napieta atmosfera ale w której firmie tak nie jest. A jak komuś się nie podoba to zapraszam ich na strefę tam traktują ludzi "lepiej" :). W PCO zarobki sa na dobrym poziomie a na formowni maja więcej niż 1410zł. i robotę może trochę monotonną ale się nie narobią. Poza tym firma jest spoko

strong men

Atmosfera w firmie staje się coraz gorsza, pensje zamiast rosnąć to maleją z każdym miesiącem. System AX Dynamics zwiesza sie. Zatrudniają ukraińców którzy zabierają pracę naszym rodakom. Wszędzie brudno pełno kurzu firma wynajęta do sprzątania bardziej audi niż sprzata, załoga to jeden wielki konfident, a związki zawodowe są chyba dla pracodawcy a nie dla pracowników, zgodziły się na rozwiązanie układu zbiorowego i podpisały nowy regulamin pracy bardzo niekorzystny dla pracowników . Brak jakichkolwiek perspektyw na podwyżki płacy . Panuje tu [usunięte przez moderatora], kierownicy naciskają na pracowników którzy się boją o pracę i wykonują wszystkie ich polecenia łącznie z tymi nie zgodnymi z prawem. Jednym słowem to [usunięte przez moderatora]

Anty-hela_62

Ten wpis od hela_62 to jedna wielka żenada. Tak jakby to ktoś znajwyższego kierownictwa to wpisal. Co do dobrych zarobków to czysta kpina jest już. jak w tej firmie są dobre zarobki... No ale ktos z kierownictwa PRopagande siac musi...

Zostaw opinię o Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. - Żarów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A.