Sp. Z O.O. «LODE»

Minsk

Opinie o Sp. Z O.O. «LODE»

Karol

Sporo dobrego słyszałem, szkoda że tu nie piszecie. Opinie pracowników maja dla mnie duże znaczenie!!!

Iwona

Jak teraz wygląda praca w firmie? Chętnie poznamy warunki zatrudnienia. Na co mogą obecnie liczyć pracownicy?

kaj

romek' i poszukują elektrka utrzymania ruchu, jeżeli jestes nadal zainteresowany

Norma

W końcu koniec Lode w Paczkowie,dojechali zakład na AMEN!Teraz mam nadzieję będzie tylko lepiej.

PION

Pracowałem u Jopka na kierowniczym stanowisku, może nie było wspaniale ale nie było źle, sam pan Jopek szanował ludzi. Pracowałem w LODE ponad rok, większego cyrku nie było.

W.E

Ja to przeżyłem od Jopka do Lode. Zwolnienie z tej firmy to krok w dobrym kierunku polecam tym wszystkim co jeszcze tam są. Bo na jesień to o pół roku za pużno

tomek

wyzysk człowieka .. kierownictwo złodzieje!

Paweł

LOde to w zasadzie bankrut.Co miesiąc straty ok. -1,5 mln PLN.Zarząd to uciekinierzy z Żagiel S.A. (bankructwo).Ludzie bez pojęcia o produkcji.Znajomości i układy z rodziną Tsatsos.Mętne tematy i chore relacje.Traktują ludzie jak "niewolników".Poniżanie i wulgaryzowanie.Klasyczny mobbing.Firma nie przetrwa do jesieni 2015 r.

denis

Pracuje tu ale szukam innej pracy,ponieważ nie ma tu perspektyw.Obecna kadra to dno,pozoranci i ni ekompetencji,nie gwarantują przyszłości naszej firmie.t

Ta firma to totalne dno dyrektor tragedia dawno powinni wypieprzyc gdzie raki zimują szuka winnych koło siebie a sam partacz że szkoda gadac za brame z tym nierobem

korab 1974

Potwierdzam ta firma to totalne dno obóz pracy to mało tragedia nie polecam traktują ludzi jak konie robcze kto może ucieka z tego kołchozu jak naj dalej kierownictwo to

Nordi

Pracowałem w Lode Sierakowice.Nie długo, ale zapamiętam tę firmę jako złe doświadczenie życiowe.Potwierdzam wcześniejsze opinie.Absolutnie nie polecam.

f..k lode

Witam pracowalem w sierakowicach w lode i ZDECYDOWANIE wam odradzam traktuja ludzi jak jakies dno zarobki straszne jak za taka prace a jest bardzo ciezka sortujesz 10ton cegiel dziennie zero jakiejs jadalni jesz gdzie popadnie co rok postoj ktory jest pewny dyrekcja fatalna 3majcie sie jak najdalej od tego obozu pracy

Zielonookiiii

Witam pracowalem tam 2 miesiace i dziwie sie ze tak dlugo co rok postoj zarobki zalosne kierownictwo tragiczne polecam osoba chcacym zmarnowac sobie zycie i zdrowie

JACEK

Witam firma badziewie twierdzą że nie przynosi zysku (cegielnia Paczków) ha ha ha to nie wiem czemu jeszcze utrzymują zakład (1.5 roku) jak by przynosił straty to by go amerykanie zamknęli , ale to wiadomo trzeba utrzymać inne zakłady (sierakowice) a grunt pod nogami dyrektora generalnego się pali.Praca na stanowisku operator wózka widłowego w tym zakładzie to 1200 zł na rękę za cały miesiąc pracy w niedziele święta itd.To skandal i to w imię prawa bo za niedziele pracodawca może zapłacić , ale nie musi.Grożą dyscyplinarkami a warunki pracy to lepiej nie mówić . GENERALNIE NIE POLECAM(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Sp. Z O.O. «LODE» - Minsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sp. Z O.O. «LODE»