Lgl Sp. z o.o.

Opinie o Lgl Sp. z o.o.

---

Firma LGL Sp. z o. o. bardzo źle traktuje pracowników, przeklinanie, obrażanie i wyśmiewanie p. Adama swoich pracowników jest na porządku dziennym. Projekty powstają w pośpiechu i nikt ich nie sprawdza. Często pracownicy kończą projekt wykonawczy w nocy, drukują o 4 rano, następnie o 10 jest on zawożony do inwestora, później na budowę. Strach z takiej dokumentacji korzystać. Jeśli masz okazję korzystać z usług tej firmy lub tam pracować to odradzam, firma jest tylko nastawiona na robienie pieniędzy (czytaj wyzysk pracowników i jak najszybsze oddawanie projektów), a nie rzetelną pracę.

Zostaw opinię o Lgl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lgl Sp. z o.o.