Sttas Europe Sp. z o.o.

Opinie o Sttas Europe Sp. z o.o.

Iwona

@Bartco według Ciebie sprawia, że Sttas Europe nie jest profesjonalną firmą? Rozumiem, że wcześniej miałeś inne zdanie. Co się zmieniło?

Bart

Szczerze odradzam, to już nie jest profesjonalna firma.

Iwona

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Junior Customs Analyst. Praca w Warszawie. Zamierzacie aplikować?

tomek

ale co to znaczy konketnie, ze praca jest sympatyczna? wydaje mi się, ze teraz oferty pracy są naparwde wymagające i na wcale nie takie proste stanowiska, bo szukają ludzi jako np. Młodszy Analityk ds. Klasyfikacji.

daisy

Więc odezwali się do mnie ok 2 miesiące po tym, jak wysyłałam CV. Na wstępie dostałam test do rozwiązania po angielsku, w którym chodziło o sprawdzenie logicznego myślenia (zadania z liczeniem) oraz znajomości języka angielskiego (dosyć pobieżnie, bo było podane słowo i trzeba było dopasować synonim albo opposite). Potem była rozmowa po angielsku z kierowniczką działu a później z osobą z HR. Ogólnie spędziłam tak ok 1,5 god. Atmosfera jest miła i przyjazna. *KK jeszcze coś szczególnie Cię interesuje? Może ktoś wie o zarobkach w tej firmie?

KK

daisy mnie interesuje, jak wygląda postępowanie rekrutacyjne :) dziękuję za relację :)

daisy

No wlaśnie byłam na rozmowie w tej firmie. Ktoś wie jakie są zarobki na stanowisku analityka? Jeżeli kogoś interesuje to opowiem, jak było na rozmowie)

Ciekawy

Czy ktoś może coś powiedzieć o zarobkach w tej firmie oraz jak przebiega rekrutacja?

Pracuje w firmie od 2 lat I przyznam, że lepszej pracy nie miałam. Poza pełnym profesjonalizmem I zaangażowaniem pracowników, jest jeszcze świetnia atmosfera

Wiesz jak wygląda praca w firmie Sttas Europe Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoją opinię odnośnie warunków pracy!

Zostaw opinię o Sttas Europe Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sttas Europe Sp. z o.o.