Huta Pokój

Ruda Śląska

Opinie o Huta Pokój

Def

Zgadzam się z opinią o złym kierownictwu tego zakładu . Było tam kilku prezesów ale nikt nie przebił głupotą Edka "Łaziennego" jego tępota doprowadziła do upadku blachowni... Ale stworzył majstrów i ich prawe ręki do gnojenia ludzi... : M. Peluś wraz z Dareczkiem Chleb..z plus były milicjant itp.. ten pierwszy startował na radnego z radiu i dostał 2 głosy - pokazuje to kim jest... Porażka

FORYS

Hutniczka, Hutnik i " Żetelny" mają rację. Zaczęło się od FORYSIA prezesa bez kompetencji narwańca kompletna żenada. robił wszystko kosztem pracowników żeby dotrwać roczek do emerytury. Czy są tam ZZ?

Żetelny pracownik

Praca w tym zakładzie 12.50 na godz 35 lat pracy uwłacza godności człowieka dobrze żyjesz majstrami dają zrobić nadgodziny i harujesz na ciężkiej produkcji w ochronie mają więcej i się nienapracują w tak ciężkich warunkach. Wyzysk ludzi bo są tu tak długo. Porostu żenada i chce się wyć!!!!!

Darek

Każdy pisze terror kto nigdy nie pracował w innej normalnej firmie. Średnia płaca na rękę 2tys złotych Jak dobrze żyjesz z kierownikiem masz nadgodziny wtedy podwajasz zarobek. A jak kierownik albo jego pachołek dobrze żyje z tym co jest nad nim (dyrektor wydziału zwłaszcza ci co są z nim na ty)może mieć dużo więcej o tym wiedza wszyscy.

Hutnik

Hutniczko podtrzymuję Twoją opinię. Takiego terroru psychicznego wcześniej nigdy nie było i ludzi dla których liczy się ciepła posadka a nie dobro spółki i człowiek.

Hutniczka

Podtrzymuje opinie panow powyzej, mojego tate gnebili juz od ponad pol roku, obecnie nie ma czlowieka, tak go zniszczyli psychicznie, ze popadl w gleboka depresje, teraz nie wiadomo co dalej z nim... Musze to powiedziec, tam pracuja najgorsze gnoje na slasku.

KD

Jak z robotą na hucie? Opłaca się tam iść jako spawacz??

Hutnik

A JO UWAZOM ZE MAREK KOZŁOWSKI TO KAPUS I SPRZEDAWCZYK. TYN TO AWANSOWOŁ Z LEBRA NA HUCIE NA LEBRA NA EUROKONSTRUKCJACH.

BYDLAK

A JO UWAZOM ZE ROMAN MICHAL JAWOREK SZCZALA I MARZEC TO SOM NAJWIEKSZE OSZUSTY NA HUCIE I CIE WYKRECOM BYLE MIEC JAK NAJWIECEJ U SIEBIE W KAPSI A CIEBIE ZWOLNIOM BEZ SKRUPULOW

Sebi

nie idźcie pracować do tej Huty,tam jest rotacja,pracowałem do wczoraj i mnie zwolnił majster od eurokonstrukcji,tylko jego zdanie na wierzchu ,a pracownik nie ma nic do powiedzenia ,dają na początek umowe zlecenie,umowę miałem dokońca miesiąca zwolnili mnie tydzień do końca umowy ,nie waidomo jak postąpią z moim kumplem on miał lepszego majstra odemnie,ale też jest na Eurokonstrukcjach

dd

Jak wygląda sytuacja z przyjęciami? Są czy nie ma?

bruno

Pracowałem w tej spółce od 2009 roku przez pięć lat. O zarobkach się nie wypowiadam gdyż każdy dostawał tyle ile sobie wynegocjował. Ogólnie pracowało się dobrze, ludzie fajni, ale pracowałoby się jeszcze lepiej gdyby nie kierownicy i zarząd. Nie spotkalem w tej spółce ludzi kompetentnych zajmujacych stanowiska kierownicze, a szczytem szczytów jest dyrektor HR i jednocześnie rzecznik tej firmy. Kompetencje Kierowników można scharakteryzować jednym - są proesjonalistami w lizaniu dupska prezesa S. Poza tym nie liczą się z ludźmi, w 2014 roku wymyślili sobie żeby poprawić kondycje spółki należy zmusić ludzi do wykorzystywania urlopów bezpłatnych. Kto się nie zgodził to wiadomo... out, a sami brali premie za wyniki ekonomiczne.

T.
@bruno 12.01.2015 13:33

czesc Tomek, od kiedy zmieniles imie na bruno? Też lizałeś. A teraz co, zawod hejter?

gosciu

ja pracowalem w warszawie w lucini w spolce reconewktor ogragiali mi kase do hutnikow nie przyjeli nawet przez zwiazki poszlo mialem polowe pieniedzy robota na 2 tokarkach norma hutnik na 3 robil za kazda mial dodatkowo placone toczylem waly fi 400x8000 stal gatunkowa hotel na wrzecionie co pare dni przepiepszali na imme mieszkania przyszles ze zmiany chcesz sie przespac odpoczac a torby przy dzwiach i kartka z nr pokoju do cholery

marcin

Powiem tak pracowałem na Hucie Pokój na wydziela WPG koło roku i była to najlepsza z dotychczasowych moich prac mimo ze zarobki nie są powalające nie było zle. Niestety zwolniłem się ponieważ chciałem więcej pieniędzy zarobić niestety to był błąd. W wszystkich prywatnych firmach ludzie nic nie znaczą liczy się tylko produkcja pracownika mają za nic nawet do kibla nie można iść a na Hucie pokój nic takiego nie miało miejsca nie ma to jak spać 4 godziny na nocce lub grać w katy z całą załoga w miłym towarzystwie. Pozdrawiam wszystkim pracowników firm na Hicie Pokój

inter

jak myślicie, ile może zarobić taki pracownik huty? albo na jakich stanowiskach ile zarabia, a też po ile godzin pracują ;)

Zostaw opinię o Huta Pokój - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Pokój