Fulco System Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Fulco System Sp. z o.o.

Kardamon

Praca ciekawa dla mnie motywacyjna wymagająca samorozwoju ale firma prowadzona w sposób niepoważny i przez ludzi ktorzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Decyzje impulsywne nieprzemyślane, brak konsekwencji. Bardzo duża rotacja pracowników.

Tomek

Miałem okazję tam pracować i muszę się kali z tobą nie zgodzić po prostu nie jesteś nauczony ciężkiej pracy na to wychodzi chciałbyś dostać wynagrodzenie najlepiej siedząc na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wykorzystywanie z jakiej strony ? jeśli dla ciebie wykorzystywanie jest dawanie pracownikowi zajęcia w pracy to powodzenia w szukaniu pracy.

Maja

@Kalipiszesz, że w firmie jest brak szacunku do pracownika. Co przez to rozumiesz? Masz na myśli konkretne sytuacje? Chętnie też dowiemy się więcej na temat organizacji w firmie. Czemu uważasz, że ona szwankuje?

kaka

Hej, wiecie jakich zarobków może się spodziewać starszy inżynier jakości oprogramowania? Najważniejsze, że zapewniona jest umowa o pracę z licznymi socjalami.

Kali

Nie polecam. Organizacja firmy to istna komedia, do tego brak szacunku do pracownika, wręcz chamstwo. Płaca normalna, bez rewelacji - podstawa na umowie o prace (najniższa krajowa) + reszta na śmieciówce. Godziny pracy mocno ponad normę. Generalnie w pracy nic człowiek nowego się nie nauczy, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Bardzo duża rotacja pracowników. Wszystkie negatywne opinie nie biorą się z powietrza. Naprawdę radzę omijać tę firmę z daleka, zwłaszcza jeżeli jesteś inżynierem. Na portalu sprawdźcie opinie o Fulco / Fonon - to te same firmy.

kid

przesadzone opinie dyletantów, pracowicie ale rozwojowo.

Dude

Jakich projektów? Jeśli chodzi o produkcję, to już jakiś czas temu pozostało jedynie 2 pracowników, których zadaniem były jedynie naprawy gwarancyjne.

Cieciunio

Nie wiem czy strach, nie sądzę. Po prostu zażądali usunięcia komentarzy. Które to nie były, delikatnie mówiąc, po ich myśli. Więc ta strona nie spełnia swojej roli. Co do Fulco, ładnie z zewnątrz, od środka zdecydowanie nie. Osobiście odradzam fachowcom.

Zostaw opinię o Fulco System Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fulco System Sp. z o.o.