Fulco Media Sp. z o.o.

Opinie o Fulco Media Sp. z o.o.

wirgiliusz

hej własnie widziałem świeża oferte pracy od Fulco Media na stanowisku kosztorysant/technolog, oferują nawet bardzo dobre warunki zatrudnienia, gdyż dają umowę o pracę, oraz atrakcyjne wynagrodzenie natomiast w zamian wymagaja tylko doświadczenia zawodowego oraz średniego wykształcenia, bardzo ciekawe

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Fulco Media Sp. z o.o. - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fulco Media Sp. z o.o.