MARBUD Marcin Kowalczyk

Gliwice

Opinie o MARBUD Marcin Kowalczyk

xyz

skad wiecie ze siedzi ? wiadomo za co ?

szalony

doszły mnie słuchy ze siedzi ten oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] no i dobrze tylko czemu będą go zywić z moich podatków????

szalony

Dla wyjasnienia p.Kowalczyk załozył nową firmę ,teraz nazywa się MK profi-but .

t1

Tutaj niby treści cały czas są dostępne http://www.marbud-kowalczyk.topfirmy.pl/onas.html Jednak warto się zastanowić nad tymi opiniami z prawej strony. Nie wiem czy to prawda, ale niby w czym firma mogłaby oszukiwać? Czy w długoplanowej pracy taki ruch jest w ogóle opłacalny, bo według mnie jest on pozbawiony najmniejszego sensu.

bezprawie

wazelina

grzegorz

sprawe prowadzi ko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] policji Gliwice Łabędy

Barbara

Witam! proszę pisać na adres [usunięte przez moderatora] pozdrawiam

Anna Zielińska

Witam, Proszę o podanie namiarów do Pani. Mój mail [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam.

Barbara

Witam! My również podpisaliśmy umowę na budowę domu z firmą Home up reprezentowaną przez Pana [usunięte przez moderatora] . Do dnia dzisiejszego firma nie wywiązała się z umowy , która obowiązuje do 30.11.2012 po tym terminie zgłaszamy sprawę do prokuratury . Jeżeli Państwo chcecie to możemy wspólnie złożyć wniosek o [usunięte przez moderatora]

Anna Zielińska

Witam, W sierpniu tego roku podpisałam umowę na budowę domu z firmą Home UP, reprezentowaną przez Pana [usunięte przez moderatora]. Wpłaciłam zaliczkę i do dnia dzisiejszego, na Naszej budowie nie dzieje się kompletnie nic, a Pan [usunięte przez moderatora] nie odbiera telefonów. Dziś idę zgłosić sprawę na policję.

galanonim12

Uwaga na tego Pana i jego firmy. Jesteśmy jedną z, wielu, które ten Pan [usunięte przez moderatora]. Można złożyć doniesienie na policję wydział przestępstw gospodarczych o celowej działalności przestępczej Pana Kowalczyka polegającej na zawieraniu umów na wykonanie robót jako podwykonawcy. Z góry zakłada, że nie zapłaci ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nku. Ponadto dokładnie ten sam skład kierowniczy z firmy MARBU jest w celowo otwartej firmie HOME-UP sp.z. o.o. więc przestępstwo polegające naciąganiu podwykonawców kwitnie dalej. Panie Kowalczyk ale to już koniec - prokurator się Wami zajmie i nie pomoże nawet intercyza a majątek pójdzie pod młotek. Ludzie składajcie doniesienia do wydziału przestępstw gospodarczych niech w końcu ich zamkną a my odzyskamy ciężko zarobione pieniądze

Nam firma Marbud od ponad roku dłużna jest sporą fakturę, sprawę w sądzie wygraliśmy, komornik zaczął działać ale nie ma z czego ściągać długów a my nie jesteśmy jedyną firmą, która czeka na zaległe pieniądze od Marbudu, Kowalczyk to niezły przekręt-sprzedał wszystko, resztę zapisał żonie a jego cały majątek to stary komputer. Teraz ma firmę Home up(kapitał w spółce 2 tys.zł )i usilnie próbuje wygrywać przetargi fałszując dokumenty-UWAGA na tego [usunięte przez moderatora]!!!!!

MS

Witam, Masz namiary na tych co mogą od tego [usunięte przez moderatora] dług odzyskać? [usunięte przez moderatora]

podwykonawca

Pan Kowalczyk ma tylko mi oddać około 25 tyś. Sprawy do sądu nie ma co kierować bo za długo by na to czekać. Na szczęście są ludzie którzy za część pieniędzy "odzyskają" dług. To już chyba taka swego rodzaju "wojna" nie ja ją zacząłem ale ja ją skończę. Jakby ktoś miał jakieś namiary na Pana Kowalczyka to poproszę napisać w odpowiedzi na komentarz. Z góry dziękuje pozdrawiam i SZCZERZE NIE POLECAM.

szalony

Gdzie kolego góral miałeś te 1000 m.??

góral

Witam.Dzisiaj dostałem do podpisania umowę na tysiące metrów od firmy home-up.Z tego co rozumiem to home-up oraz marbud mają wspólna historię.Napalilem sie na tą robote.W trakcie konwersacji próbowałem starych nasych sztuczek aby ocenić wiarygodność firmy.Pomyslałem poszukam na forach no i proszę SIWY DYM

oszukany

gdzie ten zakład kolego szalony ?

szalony

Panowie już dawno proponowałem żeby się zjednoczyć ,i najlepiej [usunięte przez moderatora] ,a pózniej złozyć zbiorowe doniesienie do prokuratury ,przecież on z góry zakłada ze nie zapłaci.Pana który pisał na forum rydułtowy proszę o kontakt

podwykonawca

Niestety firma Marbud nie jest firmą wirygodną i nie płaci podwykonawcą, jeżeli ktos nie wierzy to prosze spróbowac zadzwonic pod jakis kolwiek nr. firmy-wszystkie niedostepne od dobrego tygodnia, a te pozytywne opinie to pewnie pisze albo sam szef albo ktos podstawiony lub niezle wstawiony. INFORMACJA DLA FIRMY- z powodu braku odzewu na WEZWANIE ZAPLATY (otyczy przedszkola nr 20) sprawe kierujemy w inne ręce.... OBY TAKICH FIRM JAK W.W. BYŁO JAKNAJMNIEJ!!

znajomy.

firma idzie na dno.jak najmniej takich [usunięte przez moderatora].znam ich robote katastrofa.

PRACOWNIK

Witam. Pracuje w "marbudzie' i powiem wam ze pieniadze sa na czas ale pracy jak nie bylo tak nie ma. do stycznia jak tako sie pracowalo a od stycznia wolne bo nie maja zadnych zlecen ludzie sie poznali na nich i dlugo nie pociagną chociaz juz zaczynaja kombinowac i pan Kowalczyk jest wspolwlascicielem firmy "home up". ale dlugo tak nie pociagna jak beda robic jak robia a wszystko to dzieki panu DYREKTORWI co o niczym nie ma pojecia SZkoda gadac. Firma jakich wiele na rynku w ciula robia i nic wiecej odradzam 'pracy" w tej firme oczywiscie na czarno bo czego sie sodziewac po takiej firmie

transport

jak widze te opinie to chybasam włąsciciel pisze bo ja wiem ze zalegają z płatnosciami za transport i materiały

xy

marbud to jest firma lipa [usunięte przez moderatora] pogania [usunięte przez moderatora] ludzi ale zwruci wszystko długi w całym mieście też prywatne.

XXX

ilosc komenatrzy negatywnych swiadczy o tym co to za firma. dobra rada dla PANA DYREKTORA- aby zajal sie lepiej sprzedawaniem pietruszki na bazarze bo tylko do tego sie czlowieku nadajesz!!! LUDZIE TRZYMAJCIE SIE OD TEJ FIRMY Z DALEKA, TO [usunięte przez moderatora]!!!!!

Kolejna zawalona inwestycja tym razem w Ogrodzieńcu od kilku miesięcu nie ruszyli palcem a podwykonawcą nie zapłacili

onn

Jak komornik zablokuje dostęp do bankomatów a dodatkowo niebawem zaczną się odwiedziny emerytów z wsi to mafiozo-waflozo zacznie rozglądać się za wyrobami seni dla dorosłych

Panowie chciałbym się zjednoczyć z Wami,ale to MAFIA w dosłownym znaczeniu tyego słowa!!!!!!UWAGA

wolny strzelec

Widzę ze jest tu wiele oszukanych przez Kowalczyka osób ,ciekaw jestem ilu podwykonawcą nie zapłacił,jestem jednym z nich .Może Panowie zjednoczymy siły ,co Wy na to????

onn

W sierpniu padli dwa razy w Brzegu i dwa razy w Dobrzyniu Wielkim pozostawiając za sobą długi wszędzie gdzie tylko się pojawili. Brawo Panowie prawie budowlańcy .... komornicy już jednoczą i szykują się do podziału łupów a firmy windykacyjne ustalają ile jest wart ten pan kowalczyk

Popisali się w Dobrzyniu Wielkim i w Brzegu .. cztery razy klapa i masa długów u podwykonawców.

nastepna zawalona inwestycja pyskowice szpitalna ,pewnie nie zapłacił podwykonawcą i go olali.Wcale się nie dziwię,takich [usunięte przez moderatora] trzeba tępić.

zawalają inwestycje za inwestycją - firma dno do potęgi n -

hurtownia

Marbud i Pan [usunięte przez moderatora]to super nie uczciwa firma, nie płaci nam -hurtowni od kliku miesięcy, nie raczy odbierać telefonu, wyciera się Panem Dyrektorem który też już nie odbiera telefonów. Sprawa w sądzie, czekamy na komornika, bo z własnej woli nie zapłacą.

wasyl

Prezes ok ale on nie wie co robi Derektor ktory jest umyslowo chory czemu,czemu,czemu jak by nic nie wiedzial i to jest derektor a na dodatek ludzi robi w ciu.. . Taki Derektor to nawed nie powinien tak sie tytuowac co to za daremny czlowiek pusty jak pustak jak cegla dziurawka . derektor smiechu warte najlepiej jak bys sie zwolnil bylby spokuj [usunięte przez moderatora]..

ex-kontrahent

Nie wiem jak wygląda atmosfera w firmie. Nie wiem jak płaci pracownikom. Wiem natomiast, że kontrahentom nie płaci: my pieniądze odzyskaliśmy dopiero przez komornika. Niestety próby dogadania się, rozłożenia płatności na raty nie udały się - Marbud mimo zapewnień że jest to świetne rozwiązanie nadal nie wywiązywał się z płatności. Sprawa wylądowała w sądzie. Pieniądze odzyskane wraz z odsetkami, ale za stracone "nerwy" nikt nie zapłaci.

Nie mam zastrzeżeć do do firmy. Zlecenie wykonane bez opóźnień, ekipa zgrana , wszystko przebiegało sprawnie. Nie rozumię tych opinii na temat szefa firmy, jest konkretnym i wymagającym pracodawcą. Co do reszty to się nie wypowiem bo jestem jego klientem a nie pracownikiem. Według mnie firma godna polecenia.

FIRMA OK.POLECAM

dyrektor

No faktycznie inwestorzy się przekonali i nie możemy się odpędzić...TY PRYMITYWIE......

Tak

Tak to jest na tym świecie że nie wszystko złoto co się świeci. Wlaściciel firmy( usunięte przez administratora )to osoba której kompetencje kończą się na ladnym dadaniu i wyglądzie zakompleksionego bizmesena.Współpracowalem z nim;nie płacił za towar w hurtowniach,nie placil podwykonawcą ,nie płacił na czas swoim pracownikom,nie opłacał na czas skladek ZUS,a co najgorsze do furii doprowadzał inwestorów. Ale jak się udaje bisnesmena/budowlańca to nie ma się czemu dziwić. Gratuluje pomysłu na firme ale wykonanie ( usunięte przez administratora )rzenujące. Inwestorzy i potencjalni pracownicy STRZEŻCIE SIĘ !

inspektor nadzoru

[usunięte przez moderatora]żałosny jestes wypisując sam te nieprawdziwe komentarze, jednym słowem pogrążasz sie, ale to i tak już nic nie zmieni !!!!!!!! wszyscy i tak wiedza jaka nierzetelna firma jest marbud

Jako generalny wykonawca ok.Polecam

klient

POLECAM FIRMĘ BUDOWLANĄ MARBUD W ZAKRESIE BUDOWY OD PODSTAW POD KLUCZ

deweloper

Ja również jestem zadowolony z firmy MARBUD.W terminie wykonane dwa bliżniaki(3 miesiące!!!)bez większych problemów,no może faktycznie rotacja ludzi jest duża ,alewcale się nie dziwię i nigdy w życiu nie zająłbym się wykonastwem w tej branży.Nadzur to podstawa,a w MARBUDZIE jest ok.POLECAM

INWESTOR

ZGADZAM SIĘ-SUPER FIRMA I SZCZERZE POLECAM

brygadzista

ciekawe co za typ pisze o 14;17?Napewno' rozgoryczony,uczciwy' pracownik który nie może znależć pracy bo nie dostał zaliczki na flachę i oczarnia.Na szczęście takich jest coraz mniej ,bo firma z tego co ja wiem i pracuję rok nie pieści się z takimi jak....a na pracowników którzy przychodzą na budowę po kilkanaście osób dziennie już nie ma rady w tej branży,ale kierownicy bynajmniej mój wyrzuca większość a ci co zostają to mają godne warunki a roboty jest tyle,że hoho.Prezes sam sobie był winien że zatrudniał pseudo pracowników,ale teraz jest spoko i firma rośnie z tygodnia na tydzień.....TAK TRZYMAĆ

wtf

Zakopleksiony [usunięte przez moderatora]pewnie przesiaduje na tym forum i kasuje negatywne opinie. Kazdy kto pracowal z tym typem doskonale wie o czym sie tutaj mowi. To firma kogucik bez przyszlosci. Ci ktorzy szukaja zatrudnienia niech najpierw poczytaja to forum na ktorym pisza rozgoryczeni, uczciwi ludzie poszkodowani przez [usunięte przez moderatora].LUDZIE STRONCIE OD TEGO GOSCIA TO( usunięte przez administratora ) KTORY ZASLUGUJE NA NEGATYWNA OPINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inwestor

SUPER FIRMA SZCZERZE POLECAM

( usunięte przez administratora )ł wiele osób ,nie zapłacił wy nagrodzeń pracownikom,faktur podwykonawcą ,w hurtowniach za materiały,a prywatnie oszukał nawet swoich przyjaciół ,totalne ( usunięte przez administratora ).A jeżeli chodzi o sprawy sądowe to większość przegrana ,komornik na koncie ,a przynajmniej kilka w trakcie .Omijajcie tego pana ( usunięte przez administratora )

mecenas

WINNY SIE ZAWSZE TŁUMACZY !!!!!!!!!!!!!

PRAWNIK

OJ PRZEPRASZAM,NIE ZOSTAŁY WYGRANE TYLKO TE SPRAWY KTÓRE DOTYCZĄ NIE ZAPŁACONYCH FAKTUR PRZEZ INWESTORA ZA NIENALEŻYTE WYKONANIE ZADANIA(ZA CO NIE OBWINIA SIE PRACODAWCĘ TYLKO PRACOWNIKÓW,JESLI TAK ICH MOŻNA NAZWAĆ!!!!!!!!)

Zostaw opinię o MARBUD Marcin Kowalczyk - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARBUD Marcin Kowalczyk