LA TORRE JACEK BINKOWSKI

Gliwice

Opinie o LA TORRE JACEK BINKOWSKI

andrzej w

@adan również znam osoby zadowolone z ich usług. petowanie i oblicowywanie ścian u nich moim zdaniem jest pierwsza klasa, ciekawe jak teraz z cenami jest

Adam

Dla mnie wspolpraca z p. Jackiem byla bardzo dobrym doswiadczeniem, zadnycb problemow. Kafelki ladnie zrobione, sciany tak samo.

Lilka

Dziwne ,my nie mieliśmy problemów.

Katarzyna

Podejrzewa,że te opinie wypisuje sobie wlaściciel firmy. Te superlatywy! Remont mieszkania mojej mamy trwał ponad miesiąc ,nic nie zostało skończone, brak profesjonalizmu.Kafle w łazience na ponad centymetrowej zaprawie. Podłoga bez podkładu...wszystko musi poprawiać inny remontowiec. Szef firmy umawia się,przekłada terminy zjawia się kiedy on chce i zajmuje się tylko dużymi remontami oczywiście ,jak ma na to ochotę.Zapomina ,że to od malego czasem remontu wchodzi się na rynek.Podłogę wymianiamy ponownie...

Lilka

Bardzo fachowa i rzetelnie wykonana usluga.(remont lazienki i wymiana pieca c.o).Jestesmy bardzo zadowoleni.

a.wojta

Jestem bardzo zadowolony z usług jakie świadczy firma La Torre. Gruntowny remont mieszkania przeszedł bardzo sprawnie i szybko. Jest to firma której można zaufać i powierzyć każde zadanie. Jak najbardziej na plus!!!

dekabry

Właściciel firmy La Tore Jacek [usunięte przez moderatora] zobowiązał się wykonać remont mieszkania dewloperskiego pod tak zwany "klucz". Remontowano mieszkanie przez okres 3 miesięcy i żadna z robót nie została ukończona, poza tym brak rozliczenia z pobranych zaliczek, wykonanie roboty to jedna wielka farsa określił bym to brakiem doświadczenia i fachowości i dokładności w wykonywanej robocie. NIGDY !!! nie polecał bym tej firmy na w/w roboty, gdyż są nie rzetelni i brak solidności w powierzonych zobowiązaniach. "Nie dajcie się nabrać firmie LA TORE" jak chcą pańswo mieć mieszkanie pod klucz..... pozdrawiam

Zostaw opinię o LA TORRE JACEK BINKOWSKI - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LA TORRE JACEK BINKOWSKI