Opinie o Piotr Adamczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tulex w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Piotr Adamczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tulex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr Adamczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tulex o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Adamczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tulex w Zabrze

Kandydat Nowy wpis

Nie polecam, ciężarówki na lewych przeglądach, facet (usunięte przez administratora) na kasie, łamane prawa pracownika, omijać szerokim łukiem i nawet nie wchodzić w dyskusję. Zwykły mydlarz, obiecuję złote góry, człowiekowi tylko robi na złość, nie polecam najgorszy przewoźnik na netto.....

Kandydat Nowy wpis

Poważnie, temu pracodawcy brakuje pokory...

Kandydat Nowy wpis

Uciekać i omijać szerokim łukiem!! Jakim prawem ten typ ma działalność tego nie wiedzą najstarsi Kaszubi. Ciężarówki to nazwa już czysto umowna coś okropnego

Pyter

Pseudo firma która powinna zostać z urzędu zamknięta . Samochody to istny szrot ich stan stwarza zagrożenie i powinny się tym odpowiednie służby zainteresować. Właściciel Pinokio najdelikatniejsze określenie tego 1amusa . Gość bez żadnych zasad moralnych. Karma go dopadnie prędzej czy później Praca zayob za grosze Omijać szerokim łukiem ! * Zaznaczam iż zgodnie z prawem jest to moja prywatna opinia.

PanPaweł Nowy wpis
@Pyter

Czy możesz coś więcej napisać ?

Halina

Jakiś czas temu na forum pojawiły się komentarze na temat tego, że w Tulex są spore opóźnienia w wypłatach wynagrodzenia. Piszę, bo chciałabym dowiedzieć się, czy od tamtego czasu cokolwiek się zmieniło. Obecnie wypłaty są na czas? Napiszcie w komentarzach, z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piotr Adamczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tulex? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Zorba

Może nie ma za co płacić bo dobra firma nie pozwoli sobie na łamanie prawa pracy

Wojciech

Ostrzegam przed tą firmą, a w zasadzie właścicielem. Ciężarówki nie nadają się do niczego, spore opóźnienia w płatnościach, (usunięte przez administratora) To co piszą poprzednicy 100% prawda.

@Wojciech

Dzięki za ostrzeżenie, z Twojego komentarza wynika, że są opóźnienia w wypłatach. Często zdarza się, że nie dostajecie pieniędzy na czas? Rozmawialiście o tym z pracodawcą?

Wojciech
@Halina

Pracodawca ? Żartujesz ?! To jest wedle mojej opinii Złomodawca i gość od którego się odrazu ucieka życząc karmy. Wszystkie tu komentarze są po prostu prawdziwe.

@Wojciech

Ciekawi mnie, jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w tej firmie, aby była lepiej postrzegana zarówno przez obecnych, jak i przyszłych pracowników?

Łukasz

@Kazik Twoja wypowiedź jest wyraźnie negatywna o firmie Piotr Adamczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tulex. Czy dostrzegasz w tej pracy jakieś plusy? Możesz jest w tej pracy coś, co daje Ci satysfakcję? Czy to odpowiednia praca dla osób planujących karierę w handlu? Opinie na forum GoWork.pl pomagają kandydatom w podjęciu ważnych decyzji związanych z pracą.

Kazik
@Łukasz

Jedyne plusy to te na akumulatorach, byle się koła kręciły i do przodu po 2 trasy 10H+

Kazik

Dziad trans, auta nie nadają się do jazdy zaniedbane. Częsta praca po 15-20h, wyrzucanie wykresowek. Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy

Gościu praktykuje podpisywanie urlopów niewykorzystanych że się je wykorzystało. Że jeszcze pracownicy zbiorowego pozwu nie złożyli to się dziwię

marcin

Krytczny tabor, minimalna pensja, praca często ponad 14 godz. Trzymać się jak najdalej od tego Pana

Były

Zgadzam się z przedmówcą... To w 100% firma tulex. Jak chce się wziąć urlop to szef udaje zbitego psa.. Przekomicznie to wygląda :) tabor nadaje się na rozwóz kartofli chyba że chcesz się targnąć na życie...

slavv

praca ponad normatywny czas nie przekładała się na pieniądze, brak urlopu, niska stawka,pieniądze nie wypłacane na czas,odciąganie za uszkodzenia często wynikające z niesprawności taboru.jednym słowem cwaniactwo i wyzysk na garbie pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Adamczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tulex - Zabrze

• Jak się pracuje w Piotr Adamczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tulex?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Adamczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tulex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Adamczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tulex?

Piotr Adamczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tulex
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 3 Maja 65 lok. 4
    41-800 Zabrze