Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe TULEX Piotr Adamczyk

Zabrze

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe TULEX Piotr Adamczyk

Gościu praktykuje podpisywanie urlopów niewykorzystanych że się je wykorzystało. Że jeszcze pracownicy zbiorowego pozwu nie złożyli to się dziwię

marcin

Krytczny tabor, minimalna pensja, praca często ponad 14 godz. Trzymać się jak najdalej od tego Pana

Były

Zgadzam się z przedmówcą... To w 100% firma tulex. Jak chce się wziąć urlop to szef udaje zbitego psa.. Przekomicznie to wygląda :) tabor nadaje się na rozwóz kartofli chyba że chcesz się targnąć na życie...

slavv

praca ponad normatywny czas nie przekładała się na pieniądze, brak urlopu, niska stawka,pieniądze nie wypłacane na czas,odciąganie za uszkodzenia często wynikające z niesprawności taboru.jednym słowem cwaniactwo i wyzysk na garbie pracownika.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe TULEX Piotr Adamczyk - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe TULEX Piotr Adamczyk