MB PROFIL Marcin Brzeziński

Gliwice

Opinie o MB PROFIL Marcin Brzeziński

Oburzony

Z zazdrości to każdy może tak pisać,że o innych.Człowieku weź sam rozkręć taką firmę i zobaczysz jak ludzie ,którzy chcą się zatrudnić do roznoszenia,to jak firmę chcą oszukiwać.LUDZIE NIE MA NIC ZA DARMO!!!!!!

Życzliwy
@Oburzony 20.01.2017, 19:44

Masz rację popieram Oburzonego

maj

dno dno

luck

znam tego typa dobrze.to cwaniak i kretacz cala para,omijac z daleka bo wyrucha co do centa

Zadowolony
@luck 29.07.2015, 18:23

Firma płaci na czas i jeżeli trzeba to wystarczy zadzwonić i przeleją wypłatę wcześniej.

Zostaw opinię o MB PROFIL Marcin Brzeziński - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MB PROFIL Marcin Brzeziński