Nbit Sp.j. Ireneusz Popenda Jarosław Jenczmionka

Giżycko

Opinie o Nbit Sp.j. Ireneusz Popenda Jarosław Jenczmionka

Wanda Kaźmirska

Dajcie spokój, porażka na całej linii proponują zatrudnienie na 1/8 etatu jak usłyszałam taką propozycję to normalnie myślałam że padnę ze śmiechu haha - jak można coś takiego proponować ludziom? wstyd i porażka, strata czasu !!!!!!! Prezes Firmy to człowiek chyba wybity z rzeczywistości :) No cóż i tacy się rodzą :)

Rekrut

Opinia n/t potencjalnej współpracy z firmą: pada propozycja pracy na 1/8 etatu, reszta w formie śmieciowej.Już sam brak tej informacji w ogłoszeniu sytuuje firmę nisko na rynku. Rozmowa rekrutacyjna tylko potwierdza tą tezę, kompletny brak kwalifikacji do prowadzenia rozmów przez rzekomego Pana Prezesa, brak informacji o istotnych kwestiach związanych z zakresem obowiązków. Nawet nie zastanawiam się jak może wyglądać rozwój własny w tej firmie.

wkdajło

porazka! prezes co jeden to głupszy jesli sie sprzeciwisz uprzyksza zycie. wał za wałem kreci wała

Mentor

Jeden z szefów to nowobogacki gbur, bez szacunku do pracowników, nie wiem jak oddział w Giżycku ale na Śląsku to jest dramat... [usunięte przez admina]

anonymus

taaaaaaaaaaaaaa ależ oczywiście hahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Nbit Sp.j. Ireneusz Popenda Jarosław Jenczmionka - Giżycko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nbit Sp.j. Ireneusz Popenda Jarosław Jenczmionka