Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Algas Ciepał Helena Szatan Barbara sp.j. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Algas Ciepał Helena Szatan Barbara sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Algas Ciepał Helena Szatan Barbara sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Algas Ciepał Helena Szatan Barbara sp.j. w Dąbrowa Górnicza

Barbara Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nie płacą wypłat a ciągle się ogłaszają

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Algas Ciepał Helena Szatan Barbara sp.j.?

Fox Nowy wpis

Pracy w firmie stanowczo NIE polecam ze względu na rażące zaniedbanie przepisów BHP, Mobbing i innych czynników a mianowicie ; Brak rękawiczek antyprzecięciowych przy pracy z nożem na każdym stanowisku mało tego, rękawiczki tak zwane ciepłe(zwykłe cienkie szmatki) dostaje się 2 pary na dwa tygodnie (tak oznajmiła kierowniczka). Nowy pracownik dostaje ostry nóż do ręki po czym idzie z nim niezabezpieczonym kilka lub kilkanaście metrów do stanowiska po śliskiej podłodze na której często walają się resztki drobiu. Notoryczny brak czepków(jak są trzeba wziąć na zapas). Chodzi się w brudnej odzieży gdyż Pani która powinna wydać czyste po prostu najzwyczajniej jej nie ma (Ludzie wybierają najczystsze z brudnych z kosza). Papier do toalety trzeba mieć swój bo go nigdy nie ma zresztą jak i deski. Umyte ręce nie ma w co wytrzeć bo nie ma niczego nawet suszarki. Stołówka maleńka, schodząc na przerwę z chłodni nie ma tak naprawdę gdzie się ogrzać bo nawet w szatni przebierając się można zamarznąć. Trzeba nosić swoją kawę lub herbatę w termosie żeby się zagrzać. A najlepsze jest to że kierowniczka P….a stosuje mobbing wobec pracowników poprzez zakrzyczenie ( darcie) i nakaz nadgodzin. Szkolenie stanowiskowe natomiast pozostawia wiele do życzenia, gdzie kolejna kierowniczka pokazuje tylko co i gdzie się odkrawa a resztę pracownik musi dowiedzieć się sam, co jest trudne bo większość w firmie to obcokrajowcy którzy mało umieją po polsku, samych Polaków jest garstka. Parę pracowników polskich którzy tam pracują boją się odezwać bo są straszeni zwolnieniem.

Fox Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Algas Ciepał Helena Szatan Barbara sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Załoga OWW

Witam serdecznie, mam pytanie jakie są realne zarobki operatora wysokiego składu i jakie ma zadania, załadunek, rozładunek,czy praca jest fizyczna,czy są premie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksandra
@Załoga OWW

To chyba zależy od doświadczenia. Masz jakieś jako operator?

Elżbieta

Ciężko pracować w takich warunkach jak opisujecie, kiepsko z ich podejściem do ludzi... A jak z wypłatą, na tym polu też tak dają ciała?

Klaudia

Praca w firmie ma więcej minusów czy plusów ?

Aa
@Klaudia

Ciężko zero komunikacji zero współpracy bardzo zła atmosfera czujesz sie jak nikt. Uklady układziki możesz na głowie stawać ale po co. Zle sie pracuje w takiej atmosferze. Nawet sie nie chce. Żadnej motywacji. Każdy każdemu wrogiem Przyklad idzie z góry..

Krzysztof

Jak atmosfera w firmie? Dobrze się pracuje?

AJ

Może ktoś powiedzieć coś o pracy w kontroli jakości w tej firmie? Jakie są plusy i minusy?

Zenek

Generalnie to dobra firma ale wszędzie brakuje ludzi do pracy!

Piotrek

Jest rok 2018 a tam dalej bez zmian,wciaz (usunięte przez administratora).ludzie pracuja miedzy 12a 16godzin a gdy narzekasz slyszysz ze maja 10osob za Ciebie.Dotyczy to magazynu,kierowcow,ubojni i "milych" pan z biura.Ci co kombinuja dorabiaja sztucznie po godzinie,dwoch dziennie i nikt tego od lat nie widzi a kasa wyplywa zamiast dac ja np ludziom z produkcji ktorzy czasem zostaja na kolejna zmiane bo polowa ekipy nie dotarla do pracy.Kasa zle naliczana ciagle klopoty z wyplatami .Jak wiekszosc osob z doswiadczenia nie polecam tego zakladu.

Robert

Witam wszystkich Pani Ola twierdzi że pracuje się po 8 godzin, więc mam pytanie. Jak to jest że w niedzielę na godzinę 20.00 do pracy a skończyli o 6.15 nocka. Ranka na godzinę 5.00 a koniec o 14.25 mówię o uboju. A komu nie pasuje to może się zwolnić, taki był tekst. Z poważaniem Robert Moje sugestie dla Algas Dabrowa Gornicza: Brakuje ludzi jak ktoś ma na godzinę to nie będzie się wysilal, co z tego że wiesza 6-7 osób. Jeszcze jak są nowi którzy nie wiedzą jak kurczaka trzymać, więc reszta musi na nich robić i te samą kasę się dostaje Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zgłaszane było kierownikowi, dyrektorowi zawsze to samo że na moje miejsce są ludzie. Dalej idzie zima na hali ubojowej powinno być 14 stopni na ++ a w zeszłym roku było na - - - nawet 18 stopni. Za to jest kara do 30 tys (kodeks pracy).

jazda

Znam warunki pracy zarowno jako kierowca jak i pracownik produkcji . Atmosfera panujaca w tym zakladzie jest makabryczna, kazdy po***erdala kazdego . nerwowka. Zero pomocy od drugiej osoby.Nie raz spotykana jest sytuacja ze kobieta zarzuca 17 kg pojemnik na wysokosc ponad 1,8 m sama. w zaleznosc od stanowiska pracujesz minimum 14 godzin a czesto i dluzej. Stawka w zaleznosci od 8-15 zl umowa najczesciej o dzielo. Godziny pracy sa rozne, uboj zaczyna czesto o 20 ,waga kolo 22 a fieltowanie w zaleznosci od 24,1,2,3,4,5,6.Czesto zdarza sie ze kierowcy pracuja te 13-14 godzin zaczynajac okolo 12-13 w niedziele a konczac w piatek kolo 7-8.Makabryczne ustalanie trasy.Czesto czas pracy sie konczy zanim zdazy sie wrocic na ubojnie i gdy nie masz dobrego kontaktu z innymi kierowcami to masz problem. I albo czekasz albo ryzykujesz.Stan techaniczny aut tez pozostawia wiele do zyczenia. O naprawe mozesz chodzic i prosic ale to i tak nic nie da . Chyba ze auto stanie Ci na drodze to wtedy juz innego wyjscia nie maja.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Algas Ciepał Helena Szatan Barbara sp.j. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Algas Ciepał Helena Szatan Barbara sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Algas Ciepał Helena Szatan Barbara sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Algas Ciepał Helena Szatan Barbara sp.j.?

• Broniewskiego 40
    41-215 Dąbrowa Górnicza