Opinie o Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc o rekrutacji.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc w Katowice

Natala
Inne

Widziałam, że poszukują teraz pracownika działu drogeria. W ogłoszeniu oferują atrakcyjne wynagrodzenie. Jak to wygląda aktualnie? Ile na tym stanowisku można rzeczywiście zarobić? I jak wygląda kwestia premii, bo w komentarzu z tego roku ktoś napisal, że ich nie ma?

Mec.03
Inne
@anonim

Atrakcyjne dla prezesa, bo nie musi płacić więcej. A stres z tego że chcąc prowadzić sklep posiadając kilka ludzi

Administrator Nowy wpis

Firma Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc szukała pracowników na stanowisko Administrator IT w mieście Poznań. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Natala
Inne

Widziałam, że poszukują teraz pracownika działu drogeria. W ogłoszeniu oferują atrakcyjne wynagrodzenie. Jak to wygląda aktualnie? Ile na tym stanowisku można rzeczywiście zarobić? I jak wygląda kwestia premii, bo w komentarzu z tego roku ktoś napisal, że ich nie ma?

Mec.03 Nowy wpis
Inne
@Natala

Najniższa krajowa, brak premii oraz benefitow, stres... Odradzam

anonim Nowy wpis
Inne
@Mec.03

To chwila, jest minimalna i tyle? To skąd się bierze, ten przypis, że wynagrodzenie jest „atrakcyjne”? czy coś pozapłacowego się na to jeszcze składa? Jakieś zniżki na produkty? Bony? Próbki? I stres z czego wynika?

Mec.03 Nowy wpis
Inne
@anonim

Atrakcyjne dla prezesa, bo nie musi płacić więcej. A stres z tego że chcąc prowadzić sklep posiadając kilka ludzi

Pytanie
 Pytanie

Od czego uzależniona jest premia w firmie Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc? Jakie są progi premiowe? Dodali 8 czerwca na Trojmiasto.pl ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji.

Ja
Pracownik
@Pytanie

W tej firmie nie ma premii. Sama podstawa najnizsza krajowa

Dominika
Inne
@Ja

Hej, a skoro nie ma premii to może obowiązują jakieś benefity pozapłacowe jak np. karta sportowa lub opieka medyczna? Jest coś takiego? Podstawa pensji to faktycznie najniższa krajowa? Czy ona obowiązuje na starcie a później jej wysokość rośnie?

Donia
Pracownik
@Dominika

Jedynym benefitem jest karta żywieniowa do wykorzystania na sklepie. a to i tak między 90 a 190zł tylko...

Kasia
Pracownik
@Donia

plus bony na święta równoważne pensji, którą się zarabia, wczasy pod gruszą..

Nikola
Pracownik
@Pytanie

Nie ma żadnych premi

Zdumiona
Były pracownik
@Kasia

Bony świąteczne uzależnione od dochodu od 1000 do 1350 no chyba że kierownicy mają jak druga pensja

Anonim

Kiedy oczy otworzą się Pani Prezes i Panu Prezesowi na ochronę, od kilku lat to trwa! CDN

Zdumiona
Były pracownik
@Anonim

Szefostwo było jest i będzie ślepe.... a (usunięte przez administratora) nadal są i będą. Taka ochrona

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik działu Drogeria/Perfumeria w firmie Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(186 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator linii produkcyjnej
Drzewce
Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
(449 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Manager ds. Planowania Łańcucha Dostaw
Rybnik
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Mariola

Przede wszystkim chcę zwrócić uwagę na kradzieże w towarze- pracownica imieniem Agnieszka z działu WARZYWA-OWOCE kradnie nagminnie: zabiera z innych działów towary takie jak kawa, herbata, soki, bułki, wędliny, colę, gumy, warzywa, owoce na własny dział w celu konsumpcji w przerwie śniadaniowej, ponadto w godzinach pracy urządza sobie piesze wycieczki w celu przygotowania zakupów na koniec zmiany co odbija się na estetyce i efektywności jej własnego działu ( warzywa-owoce)- ponadto owe zakupy kasuje na kasach po zaniżonych cenach ( notorycznie). Jest leniwa i opryskliwa wobec klientów pytających o pomoc mówiąc, że to nie jej obowiązek. Jej higiena osobista daje dużo do życzenia- nie wygląda czysto, schludnie i jej ubiór daje wiele do myślenia, a uczesanie na "małą Mi" obrzydza i zniechęca do zakupów w tym sklepie, a tym bardziej na jej dziale. Posuwa się do takich czynów jak obgadywanie spiskowanie przeciw innym koleżankom z pracy co wpływa na samą atmosferę w pracy i opinię klientów na temat sklepu! Liczę na szybkie wyciągnięcie wniosków, a co za tym idzie odpowiednich konsekwencji. Z poważaniem. Stały klient.

BlackRose
@Mariola

Kontynuując, weź się w garść i jak Ci ktoś lub coś nie pasuje miej na tyle odwagi by powiedzieć to komuś wprost nie ukrywając się za ekranem. Twoje kłamstwa(przykładowo z klientem i pracownikiem) brak kultury(wyzywanie) oraz braki w poprawnej pisowni(naprawdę rozumiem pół biedy kiedy ktoś ma papiery, że ma z tym problem i każą takiej osobie napisać coś na kartce) ale kobieto lub też mężczyzno Ty piszesz w internecie, nie na czas. A na komputerze/telefonie itp błędy się zaznaczają same, często jest również korekta która sama je poprawia. Masz również czas sprawdzić jak się piszę słowo którego nie jesteś pewna a i tak popełniasz błąd na hm... poziomie szkoły podstawowej. To nie świadczy o Tobie zbyt dobrze.

Lilka
@Mariola

Ale nowość robiła tak zawsze i robi dalej(usunięte przez administratora) ale gdzie jest OCHRONA, piekne panie co robią w lustereczka się gapią??? 99% pracowników wynosi , patrz posty poniżej, zmiana opakowań, najniższe z możliwych ceny, a pan Prezes stoi oparty o kebaba i klientów liczy których jest coraz mniej, nieuprzejmośc co niektórych to jest dewiza sklepu, non stop klienci się skarżą na kasach że pracownicy sklepu są niepomocni, panie z POK bezczelne, jak ktos napisał siedlisko żmij jedna na drugą ale to pasuje kierownictwu, a ochrona ma to w d...wiadomo z jakich powodów. Niefajne jest to że co niektórzy są nietykalni i moga wszystko.

.....
@Lilka

Może weź się do pracy a nie rozliczaj innych z ich obowiązków. Nikt nie chce słuchać gorzkich żali pokrzywdzonego pracownika który pisze niczym nie poparte brednie oskarżając pracowników kierowników po samego prezesa. (usunięte przez administratora)

BlackRose
@Mariola

Dodatkowo nie wiem "Mariolo" co chcesz osiągnąć zgłaszając moje komentarze w których w porównaniu do Twoich zachowana jest kultura, pisownia oraz argumenty. :)

Kicia
Były pracownik
@Mariola

Ostatnio będąc w sklepie na zakupach nowa ochrona???? chyba coś się jednak zmieniło

Olimpia
Inne

Wczoraj postanowiłam pojechać z chłopakiem tu na zakupy, poszliśmy na dział wędlin gdzie były dwie przemiłe kobiety, bardzo do siebie podobne dlatego podejrzewam że była to matka z córką, obie kobiety bardzo sympatyczne i pomocne oraz uśmiechnięte, mam nadzieję że następnym razem kiedy tam pojedziemy one akurat będą na zmienię.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Masakra
Pracownik
 Pytanie

Jak wszyscy wiedzieli to ty też... dlaczego nic nie zrobiłaś żeby właściciel się dowiedział?

Ciekawe
Były pracownik
@Masakra

Bo chyba sama musiała w tym uczesniczyć....wystraszyła się i już tego nie robi....hahaha

Marcin
Pracownik

firma pełen dramat Stanowczo odradzam

Zuzia
Pracownik
 Pytanie

Czy dostaliście albo macie dostać bony na swieta albo jakiś dodatek covidowy??

Bożena
Pracownik
@Zuzia

tak były bony na Święta

Zuzia
Pracownik
 Pytanie
@Bożena

U nas tylko lipne paczki, duże te bony?

Irena
Inne
@Bożena

To fantastycznie! Widać w takim razie, że firma Silesiadis dba o swoich pracowników, a to już bez wątpienia duży sukces. A czy oprócz tego macie i jeszcze jakieś inne benefity? Chętnie się tego dowiem.

wielbiciel biedronki
Inne

W dniu 10.10.2020r. o godz.20,17 w Katowicach-Ligocie przy ul.Zielonogorska nr.1 kasa nr.1 kasjer nr.5 zakupilem 1szt.mleka 3,2 procent oraz marchew po przybyciu do w/w kasy kasjer powiedzial kwote 10,78zl zapytalem ponownie on powtorzyl wimieniona kwote wiec zapytalem ile kosztuje marchew,kasjer polozyl marchew ponownie na wage i oznajmil,ze 5,61zl dostalem paragon na w/w kwote 5,61zl.W zwiazku z powyzszym udalem sie do kierowniczki i opowiedzialem o w/w zdazeniu.Nastepnie udalem sie ponownie do w/w kasy i powiedzialem kasjerowi, ze chcial nmie okrasc w/w na te slowa oznajmil cyt.jak wstane z tej kasy i ci przypierdole -szokowalo mnie bo niedosc ze (usunięte przez administratora) to jeszcze beszczelny i hamowaty nie liczy sie znikim i z niczym-nie zrobil tego ale musze przyznac ze czekalem,pomimo ze dzieli nas dwa pokolenia, Swiatkami tego zdarzenia sa mlodzi ludzie ktorzy za mna kupowali oraz ochroniarz ktory ma stanowisko tuz obok w/w kasy-po drugie jest monitoring gdzie mozna doskonale sprawdzic-milosnik w/w biedronki,Interesanci mysla ze tani kupuja a tu ich okradaja w zywe oczy wspolczuje osobon niedowidzacym i nie doslyszacym-nadmieniam ze jestem inwalida,pozdrawiam tego mlodziencamoze kiedys trafi na swojego pa zlodziejaszku

Kasia

I czar prysnął! Gdy było zagrożenie, to wszystko i wszyscy na Internet.... I tak było. Ale teraz wyszło szydło z worka...Wielka, ogromna obłuda, wszystkich tam pracujacych.

lucy

Tak patrzę i czytam aż mi się chce śmiać wylewacie brudy które powinny zostać w zakładzie i rozwiać je we własnym gronie wylewacie je na zewnątrz zachowujecie się jak dzieci, problemy rozwiązuje się rozmową a nie oczernianiem innych ..........

One
@lucy

Lucy a z kim tu można porozmawiać i o czym jak obecnie sie wszyscy wszystkiego boją, zastraszeni są i to bardzo, nawet pozytywne opinie trzeba pisać bo tak bossssss nakazał.

Norbert
@One

Kompletna bzdura

Irena
Inne
@Norbert

Dla mnie akurat istotne jest to, jak się pracuje na stanowisku kuriera w E. Leclercu. Czy atmosfera jest OK? I czy pracują też kobiety? Z tego co się dowiadywałam dowozi się zakupy do klientów więc chyba bardzo ciężko nie jest?

Crayola

Super praca :)

Pan

Wypłata zawsze na czas , bony pracownicze comiesięczne , urlopy bezproblemowe, zamiany w grafiku , przerwa bez stania z zegarkiem w ręku czy jesteś 15 czy 25 minut. Ludzko i o wszystko można się dogadać

kasjerki
@Pan

nie dotyczy to niestety kasjerek, przerwa z zegarkiem w ręku 15 minut na sikanie, sr.... i jedzenie i gorącą herbatę (tylko nas dotyczy kodeks pracy), brak poszanowania naszej pracy pomimo dużej odpowiedzialności, brak paczek ,a co do atmosfery to my ludzie ja tworzymy to jest racja i to święta, przewaga złych ludzi jest większa na sklepie, kilka dni temu osobniczka kasując zakupy miała ok 0,5 kg drogiej wędliny a cenówka przylepiona 3,30 jako 100 gr, , postanowilyśmy że będziemy tępić i donosić na takie wszelkie zło ale nie warto bo takie osoby się chroni. dzięki za uwagę i miłej pracy w wielkim poszanowaniu drugiej osoby.

Robak
@kasjerki

Nie przesadzaj ze z zegarkiem w reku masz 15 minut przerwy!

Kasia

O jakie paczki chodzi tym kasjerką?

Xyz
@Kasia

Nikt tego nie wie tez sie zastanawiam co to ma byc

Pracownik dlugoletni

Mimo tych wszystkich negatywnych komentarzy i zawistnych ludzi dobrze mi sie pracuje w eklerku :) otaczając sie bardzo ale to bardzo wąskim gronem życzliwych osób z ktorymi szanujemy siebie nawzajem i swoja prace kazda nawet najcięższa roboczo dniowka potrafi byc przyjemna :) a reszte tych mściwych leniwych osob ktore mysla ze za nic nie robienie obgadywanie i szukanie sensacji dostaną wiecej niz im sie nalezy pomimo ze robimy na jednej hali omijam szerokim łukiem. Ps. Zajmijcie sie swoja pracą a swiat będzie piekniejszy Ps2 nie nie jestem du.o włazem i kablem po prostu żyje swoim życiem bo jest o wiele ciekawsze niz wasze skoro tak sie innym interesujecie :)

Leclerc

Zdecydowanie praca godna polecenia

:)

Jest ok

A ja

A ja tam lubie tu pracowac :)

hołota motłoch

chrześcijanki , katolicy i inne wiary i nie wiary opamietajcie się, co niedziele chodzicie do koscioła a tu się tylko opluwacie nie wstyd wam, gapicie się w te komórki, straszycie policją,,piekło przed wami stoi otworem

Zostaw merytoryczną opinię o Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc?

    Zobacz opinie na temat firmy Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc
Przejdź do nowych opinii