Opinie o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E Leclerc Kielce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E Leclerc Kielce o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
QWER

Witam Chciałabym odradzić wszystkim osobą które chciałby kiedykolwiek iść do tej pracy .Jest tam brak szacunku do pracownika , dla nich liczą się tylko pieniądze a pracownik jest dla nich zwykłym zerem którym można pomiatać i zwyzywać. Nie polecam tej firmy

Zuzia

@scawar dlaczego tak uważasz ? Skąd taka zła opinia ?

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy E Leclerc Kielce mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Cosik Nowy wpis

Nie ma już E.Leclerc Kielce

Adfa Nowy wpis
@Cosik

To są automatyczne pytania które są zadawane od czasu do czasu.

Ryszard Nowy wpis
@Adfa

A wiesz czemu zniknęło? Coś innego tam powstało czy jak?

Jak wygląda sprawa grafiku w E Leclerc Kielce. Czy pracodawca idzie na rękę?

kTOSIK

SKLEP JUŻ NIE ISTNIEJE

Maral
@kTOSIK

Pytania na tej stronie są zadawane automatycznie przez boty.

Może jakaś podpowiedź Arku?

D

Bardzo dobrze ze zamknęli to zamknęli. To co tam się działo przekracza wszystkie normy. Mam nadzieje ze pani prezes i jej rodzinka, nauczy szacunku do ludzi i pracowników.

logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
(71 opinii)
logo firmy Elketromonter
Kossel Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawciel handlowy ds. rynku detalicznego
Kielce
Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ sp.k.
(31 opinii)
logo firmy Operator CNC
Kielce
Chemar Armatura Sp. z o.o.
(77 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
xDD

Czy to prawda, że Leclerc zmienia się w Kaufland?

Hahah

Jak tam brygada pewnie jesteście mega zadowoleni jak Was na koniec potrakotwali? Hahahaha tak to jest jak się dolewa do szamba zamiast z niego uciekać.

QWER

Ktos
@QWER

Czy ktoś coś wie że w końcu e.leclerc zamykaja

Marian
@Ktos

Zamykają na stronie Echo dnia jest informacja.

Zuzia

@scawar dlaczego tak uważasz ? Skąd taka zła opinia ?

Scawar
@Zuzia

Bo tam pracowałem i gorszego boordelu w życiu nie widziałem. Gdyby to był ostatni sklep na świecie to i tak bym tam nie kupował.

Andrzej
@Scawar

Rozumiem, że nie masz najlepszych wspomnień związanych z zatrudnieniem, ale zawsze warto podać argumenty, które potwierdzają Twoje zdanie. Opinia jeśli jest napisana obiektywnie i merytorycznie dużo wnosi do wątku i pozwala na poznanie realnych warunków pracy, więc zachęcam Cię do dyskusji.

Były Pracownik
@Andrzej

Andrzejku, ale czego Ty chcesz? Nagrań? Czytałeś w ogóle forum? Tam masz wszystko wyjaśnione, powinieneś zaspokoić swoją potrzebę ciekawości.

Maral
@Były Pracownik

Andrzej to jest bot który odpisuje automatycznie na wiadomośći.

Czy w E Leclerc Kielce występują paczki/bony świąteczne?

Ktosik

Tak

sklep

fakt moze miejsce pracy nie jest za miłe ale akurat ostatnio slyszalam jak taki wysoki chlopak swoja droga bardzo sympatyczny wyjasnial w gablotach inwentaryzacje i dyrektor sam nalegal aby byla wyjasniona zgodnie ze stanem faktycznym, wracajac do tego chlopaka to przeniesli faceta na sezon gdzie widac ze mu to nie sprawia zadnej przyjemnosci na agd sie nadawal bo znal sie przynajmniej na rzeczy i zawsze usmiechniety chodzil chociaz inni mu tam dolki pod nogami kopali ale coz pewnie skonczy jak wiekszosc pracownikow czyli sie zwolni z czasem

bylypracownik
@sklep

Brzmi jak opowieść z jakiejś telenoweli :D

Mazepa
@sklep

Który chłopak?

hehe
@Mazepa

To było w 2011 roku

Jak długo trwa proces awansu w E Leclerc Kielce?

Żopa

Proces czego?

Precelek

Witam wszystkich! Czytam i czytam przeróżne komentarze i nie mogę się dokopać do jakiejś pozytywnej opinii! Pracuję od 3 miesięcy i nie zauważyłam żadnych skarg w moją stronę, żadnego obgadywania w mojej obecności. Fakt, pewnie nieraz zostałam obgadania za swoimi plecami, ale co mnie to obchodzi? Praca fizyczna typu kasjer, magazynier, serwisant to nie życie, to źródło pieniędzy i nikt mi nie powie, że jest inaczej, szanujmy się :D Dlatego uważam, że nie powinniśmy aż tak przejmować się gorszym dniem w pracy. Jednak po niektórych komentarzach mam na twarzy wielkie zdziwienie, że tak źle traktuje was kierownictwo. Może po prostu przytrafiło wam się współpracować z niewłaściwymi dla was ludźmi. No cóż, generalnie dla mnie praca jak praca, jestem zadowolona, ale wiadomo, zawsze można na kogoś nieprzyjemnego trafić. Jednak tak się dzieje w wielu miejscach pracy, kochani! Wiem, bo praca w Leclerc to nie moja pierwsza i daję sobie głowę uciąć, że tutaj nie jest znowu taka źle. Bo bywają gorsze miejsca. Dlatego daję opinię neutralną :) pozdrawiam i życzę miłego dnia.

K
@Precelek

Jest fajnie,szkoda tylko, ze za minimalną, poszłam do lewiatana i zarabiam tam 2600 na rękę.

Dawid

Jak oceniacie w firmie podejście do pracowników ? Macie luźna atmosferę czy jest napięta ?

EL

Jeżeli Twoja samoocena jest na poziomie dna i resztek mułu, lubisz plotkować oraz zarabiać najniższą krajową ? Tak to "firma" dla Ciebie masz 100% pewność, że Twoje umiejętności nie wzniosą się na wyższy poziom. Nowe meble, zmiana samochodu ? Nic z tych rzeczy bądź wdzięczny, że dostajesz marne grosze. Jest dobrze, jest dobrze więc o CO WAM CHODZI

Nick
@EL

Dlaczego właśnie jest najniższa krajowa? Wszystkie inne sieci, już dawno dają o wiele więcej kasy.

Problem
@Nick

Bo w innych sieciach typu: Biedronka Lidl, bo chyba o te Ci chodzi, musisz być kasjerem, magazynierem, pracownikiem od wykładania towaru, ochroną i sprzątaczką w jednym. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@KTOSIK

Wszędzie dobrze byle by nie w Leclercu. Za to w Leclercu jesteś obecnie od zbierania-dostarczania zamówień w sklepie internetowym. Do tego pomoc na każdym dziale, mega płatne inwentaryzacje ( wyzysk serwisantów) przymusowe niepłatne przerwy dla "kadry zarządzającej". Jak pasuję Wam słynne hasło z jednego sklepu mięsnego " kaszanka, salceson pozwól sobie na odrobinę luksusu" proszę bardzo trzymajcie się jak najmocniej waszej wymażonej pracy.

@EL

@EL nikt nie mówi że jest wymarzona, ale wole to niż latać na miotle, ganiać za złodziejami, przyjmować dostawy, siedzieć na kasie itd...... Każdy ma swoje, ale nikt nie musi siedzieć na siłę.

@KTOSIK

Może jakiś samorozwój ? Kurs, nauka języka... Możliwość jest naprawdę wiele jak i ofert pracy ale WY wolicie wierzyć w wieczną gadkę o braku miejsc pracy w Kielcach teraz jeszcze dokładacie covid i sumienie czyste. Chcesz to siedź w tym super Leclercu tylko popatrz na tych którzy odeszli (najbardziej tych którzy byli na górze a po 3 miesiąc już ich nie było) nikt o zdrowych zmysłach nie powie że trafił gorzej. Po co tu zaglądasz jak Ci tak dobrze ? Mało bajkopisarzy na magazynie ? Paniusia "zawód córka" zmieniła dzięki Tobie samochód czy nadal Audi, spokojnie porobisz jeszcze troszkę to zmień na z salonu. Dzięki Tobie dzięki Wam wszystkim rodzinka ma dobrobyt.

@EL

@EL wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ciesze się że znalazłeś/łaś spokój i spełnienie.

@KTOSIK

Na pewno nie żałuję decyzji o odejściu ale mniejsza o to. Skoro tak lubisz Polskie przysłowia to spróbuj tego " kto nie ryzykuję nie piję szampana" Próbuj nowego raczej nie gryzie, a na pewno nie mocniej niż kundle w lelcu. I na koniec tych opowieści " PRACUJ ABY ŻYĆ, A NIE ŻYĆ ABY PRACOWAĆ" powodzenia w tym chorym społeczeństwie

milka
Kandydat
 Rekomendacja
@EL

Bo ciężko zmienić pracę teraz na lepszą. Monika ty odeszłaś w lepszym momencie

bylypracownik
 Problem
@KTOSIK

Powiedzenie: "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" brzmi jak samosuprawiedliwienie. Odpowiedź powinna być taka: wszędzie lepiej niż w Leclercu.

Czy E Leclerc Kielce oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Gosia
@Pytanie

Na początek zlecenie później o pracę jeśli tego chcesz

EL

Czyli w wspaniałym Leclercu bez zmian :) Ci którzy mają coś głowie uciekają a reszta karawany z mózgiem wielkości fistaszka nadal tam pracuję i twierdzi że jest ok (na forum) bo na magazynie wszyscy zawsze narzekają i oczywiście uprawiają ulubioną dyscyplinę czyli "kto, co, gdzie i dlaczego" Ale pominmy ten temat coś dla tych którzy nadal tam pracują mają jakąś ambicję i chcą zmienić pracę aczkolwiek zbierają się z tym jak... Więcej wiary w swoje umiejętności i możliwości Leclerc to tylko praca na życie od 1 do 1 a raczej 10 i nic po za tym uciekajacie póki czas bo lata lecą kieszeń cały czas pusta, nerwy stracone, a doświadczenie też nie robi wrażenia na kolejnym pracodawcy.

XYZ

Praca to przede wszystkim ludzie, którzy zarządzają firmą, kierownicy, osoby decyzyjne, bo to oni są odpowiedzialni za decyzje, procedury i atmosferę w firmie. A pod tym względem praca w Leclercu jest godna pożałowania. To jeden (usunięte przez administratora) i brak poszanowania dla pracowników. A najgorsze pod tym względem są niektóre asystentki. Jedna kabluje na drugą, do prezesowej uprawiają wazeliniarstwo, a tak naprawdę same pracują na pół gwizdka. Dobitnym tego przykładem jest Asystentka Gosia, ta to ma mniemanie o sobie. Jedyny dobry pracownik to tylko ona, każdy inny jest do niczego. Rządzi się jakby była właścicielem marketu, innych ludzi gnoi na każdym kroku i (usunięte przez administratora) o byle głupstwo, a czasem nawet bez zdania racji, bo ma zły humor. Cóż za profesjonalizm, takiej zgnilizny ludzkiej to już dawno nie widziałam. Taki pracownik jak ona to nadaje się co najwyżej do czyszczenia kibli, a nie do pracy z ludźmi. Żenada. Ale być może takich ludzi właśnie szefostwo preferuje. Nic dziwnego, że jest tam spora rotacja. Bo jak dużo ludzi się przekona jaka tam panuje atmosfera, to już nikt tam nie będzie chciał przyjść do pracy. Tam nikt nad niczym nie panuje, jest totalny bałagan i procedury, które tylko przysparzają więcej biurokracji nie pozwalając na efektywną pracę. Pracowałam albo pracuję w Leclerc więc wiem. Trzymajcie się z daleka od tej firmy.

@XYZ

A czy teraz w czasie epidemii też jest taka duża rotacja??? Ktoś z was był na postojowym???Obniżyli wam pensje??? Zwalniali ludzi???

@DOMI

Zajrzyj na ich stronę internetową, do niedawna były 3 nowe ogłoszenia, ostatnio pojawiło się czwarte. Jak coś idzie nie po ich myśli, to zwalają winę na szarych pracowników. Naprawdę polecam poszukać jednak czegoś innego. Już pojawiają się częściej znacznie lepsze oferty pracy. Jeśli tylko masz jakiekolwiek doświadczenie to znajdziesz lepszą pracę.

Agnieszka
@XYZ

No właśnie ŻENADA to TY ,która nie wiesz nawet czy pracujesz w tej firmie ,tak bardzo boisz się ujawnić ,ze piszesz z imienia o innych a sama chowasz się po kątach,nadskakujesz komu wlezie ,po czym irytuje Cie zaradność i pracowitość innych ,którym nie jesteś w stanie dorównać.Wtedy publicznie stosujesz HEJT na innych osobach.Przestań obgadywać innych i weź się do pracy,a jak Ci praca nie odpowiada to wolna droga .(usunięte przez administratora) Mówię STOP HEJT!

@Pracownik

A MASZ PEWNOŚĆ ŻE Z TYCH STANOWISK ZWOLNILI KOGOŚ??? BO WEDŁUG MOJEJ WIEDZY TO KADRA SIĘ ROZRASTA. TAK JAK W CZASIE PANDEMII. ZAMIAST ZWALNIAĆ JAK INNI TO ZATRUDNIALI. TO CHYBA NIE ŚWIADCZY NAJGORZEJ O PRACODAWCY?? ALE CO JA TAM SIĘ ZNAM.

XYZ
@Agnieszka

Co za brednie wypisujesz, nie masz pojęcia kim jestem, więc nie wypisuj, że komuś nadskakuję, bo nie wiesz tego. A do wazeliniarstwa w stosunku do szefostwa jestem bardzo daleka. I nie pisz o pracowitości i zaradności, bo gdyby tak było to szefostwo nie dawałoby pracownikom non stop bury. Więc jaka tu zaradność. codziennie wg szefostwa jest źle, nieefektywnie itp. Zero szacunku dla pracownika. Więc jaka tu jest zaradność, a pracowici to są zwykli szarzy pracownicy, którzy i tak dostają burę. I każde jedno słowo, które napisałam wcześniej jest prawdą.

@XYZ

Mocne słowa, ciekawe czy rzeczywiście wszyscy non stop dostają "bury". Logiczne jest, że jeśli się coś zrobi to ponosi się tego konsekwencje, ale jeśli Ty nic nie robisz a ciągle ktoś ma do Ciebie o coś pretensje to hmmm, może warto zastanowić się nad swoim postępowaniem. Taka mała dygresja.

@DOMI

Nie rozśmieszaj mnie i przestań kłamać. Sama wazeliniaro dobrze wiesz, że ostatnio tylko zwolnili kilka osób jednego dnia. Jak firma może się rozrastać jak szefostwo pilnuje kosztów mimo, że brak jest ludzi. I to nie jest moja odosobniona opinia bo tu na forum jest takich więcej. Więc nie próbuj mnie dyskredytować, bo to poświadcza szereg pracowników tu na forum.

@Pracownik

To całkiem ciekawe co mówisz bo jakoś nikt inny się w tym temacie nie wypowiadał. Twój ton wypowiedzi świadczy o pewnym poirytowanie, ciekawe czemu. Ups czyżbym nakryła Cię na kłamstwie :-) Hihihihi

Szukający pracy

Chyba jednak opinia niejakiej Agnieszki na tym forum sama w sobie mówi o podejściu firmy do pracownika. Cytuję "a jak Ci praca nie odpowiada to wolna droga ........np.cytat"do czyszczenia kibli". Zresztą większość opinii pracowników jest negatywna i to grubo. Podziękuję i będę dalej szukał.

Ann

Leclerk Kielce muszę wystawić ocenę NEGATYWNĄ. Dlaczego. ? Otóż najgorsza sytuacja jest to, że ceny nie zgadzają się z towarem. Na towarze pisze że jest promocja i wyszczególniona cena promocyjna, natomiast kasa nabija cenę bez promocji. Jest to bardzo częsta sytuacja. (usunięte przez administratora) się klientów na każdym kroku. Pani z POK jest niezbyt przyjemna gdy klient zwraca uwagę Nawet towar z krótkim terminem ważności przeceniony o 50 procent na etykiecie cenowej , w kasie wyceniony na pełną kwotę . To jest koszmar. Tam nie ma dobrej kadry zarządzającej. Apel do klientów aby się pilnowali ,(usunięte przez administratora)

@Ann

NIE kupować tam! Niech ten przybytek upadnie. (usunięte przez administratora) to adekwatne określenie. Nabijać kasę polskim firmom! Niedaleko jest PSB Mrówka, obok Biedronka, NEO.

@Dominik

Geniusz zła, idź kupować do "polskiego" sklepu - "Nabijać kasę polskim firmom! Niedaleko jest PSB Mrówka, obok Biedronka, NEO"

JA
@DOMI

A NIE DZIWI cie to ,ze na półkach tych firm są te same produkty co w leclerku? no i odkąd biedronka to polska firma a nie portugalska ha,ha Leclerc przynajmniej rozlicza się w naszym kraju ,wiec kupujesz tam gdzie odstawiają podatki z których państwo dokłada nam np.500+

@DOMI

Ale przynajmniej leclerc będzie miał mniejsze zyski. A Ty jakiś negatywny.

@Dominik

@Dominik - zyski tych firm akurat mnie mało interesują, ale na pewno interesuje mnie PKB - a te jest zależne od wpływów do budżetu Państwa. Stąd też uważam że lepiej robić zakupy tam gdzie pieniądze zostają na rynku, a w tym przypadku (Kielce) mamy tylko 2 markety: Społem i Leclerc. Ja wyboru dokonałem poprzez dostępność artykułów które mnie interesują oraz ceny, Ty dokonasz go sobie sam, nikt nie będzie Ci mówił co masz robić.

Dominik

Okropna atmosfera pracy - zwinąłem manatki po 2 tygodniach. Pani kierownik działu potrafi obgadywać nowych pracowników. Uzurpować sobie prawo, strofować pt: "ty za dużo gadasz", dając jasno do zrozumienia: masz się zamknąć i robić grzecznie. A roboty aż nadto, nowi pracownicy są obciążani do maksimum mając opiekować się 4 alejami... Plus dają ci wózek tzw. zwrotów i musisz szukać, co ma gdzie być. I to po numerach kreskowych, jak za karę. Jest jeszcze większy kwiatek - bywa, że kody kreskowe nie są zamocowane do półek! Nazajutrz komentarz Grażynki w okularkach i pretensje, że nic nie zrobione. Z bólem i szczerością stwierdzam, że praca w tym sklepia jako nowicjusz i w dziale sezon jest niemożliwa. I to za minimalną na umowę zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o E Leclerc Kielce - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w E Leclerc Kielce?

Zobacz opinie na temat firmy E Leclerc Kielce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E Leclerc Kielce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie E Leclerc Kielce?

Liczba opinii klientów firmy E Leclerc Kielce, to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E Leclerc Kielce?

Kandydaci do pracy w E Leclerc Kielce napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

E Leclerc Kielce