Sellpoint Sp. z o.o.

Opinie o Sellpoint Sp. z o.o.

Alicja

Sellpoint w tym momencie firma poszukuje pracownika DOSTAWCA – MONTER. Firma pracownikowi oferuje pełne wsparcie techniczne i merytoryczne, pełne wyposażenie niezbędne do pracy, udział w wielu projektach realizowanych przez firmę, możliwość współpracy na zasadzie firma-firma i stałe wynagrodzenie plus prowizja od poprawnie wykonanych zadań http://www.sellpoint.pl/#praca

Alicja

@pit zastanawiasz się nad aplikowaniem na to stanowisko? Kto może pomóc użytkownikowi @pit i napisać więcej o pracy w tym miejscu? Jak wygląda przykładowy dzień pracy an stanowisku Doradca Klienta?

Stasiek

Sellpoint Sp. z o.o. poszukuje ludzi do pracy na pełen etat i jest to dość fajne, bo jeśli macie prawo jazdy to dostawca monter może być dla Was idealne

pit

Czym dokładnie zajmuje się doradca klienta, jaka umowa i zarobki?

jan

firma ok - polecam

Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Sellpoint Sp. z o.o. ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Sellpoint Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sellpoint Sp. z o.o.