Polymus sp. z.o.o

Polymus sp. z.o.o

Opinie o Polymus sp. z.o.o

Maryśka

Obserwowałam firmę jaki czas temu, bo było sporo ogłoszeń. Popytałam ludzi i przede wszystkim bardzo dobrze mówili o szefie kreacji, ale z tego co wiem, to chyba już tam nie pracuje. Prezesem tej agencji jest jakiś denny koleś, kompletny dyletant, którego na szczęście ciągle nie ma. Ostatnio słyszałam, że agencja się zwija. Znajomy, który coś tam dla nich robił, powiedział, że z płatnościami spoko.

@Maryśka 18.11.2018 08:43

Ciekawe, skąd właściwie posiadasz informacje, jakoby Polymus "się zwijał". Sprawdziłam to i wygląda na to, że firma w dalszym ciągu funkcjonuje w sposób normalny. I proszę, abyś mimo wszystko pamiętała o regulaminie Gowork i nie wypowiadała się tu o nikim tak obraźliwie. Zdecydujesz się na aplikowanie tam, czy się zniechęciłaś?

Maciek
@Edyta 18.11.2018 12:25

Potwierdzam opinię Maryśki. Bylem w procesie rekrutacji w sierpniu. Osoba, z którą wtedy rozmawiałem, odpowiedzialna za obsługę klienta juz tam nie pracuje. Kreacja też została okrojona. Wystarczy popytać ludzi z branży. Facet, który pelni tam funkcje prezesa ma bardzo złą opinię, potwierdzilo to kilka osób, w tym pracownicy.

@Maciek 24.11.2018 06:59

Masz pełne prawo, by podzielać zdanie użytkownika @Maryśka. I cieszę się, że zechciałeś aktywnie uczestniczyć w dyskusji o pracodawcy, jakim jest Polymus. Piszesz o tym, iż uczestniczyłeś w tej firmie w procesie rekrutacji. O jakie stanowisko się ubiegałeś?

Maciek
@Edyta 25.11.2018 11:42

Account Manager

@Maciek 01.12.2018 08:23

Cieszę się, że mi odpowiedziałeś. Może chciałbyś jeszcze coś dodać na temat tego pracodawcy? Polymus specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych kampanii marketingowych, realizowanych z wykorzystaniem różnorodnych kanałów komunikacji, prowadzonych z wykorzystaniem różnorodnych mediów. Jeśli chcielibyście podjąć pracę w tej branży, to jest to dobry moment na aplikowanie do nich, bowiem prowadzą teraz rekrutację: https://polymus.pl/portfolio/praca/ Ktoś z Was poczuł się zachęcony?

Edyta

@Radek Niestety, nie widziałam nigdzie, żeby Polymus szukał aktualnie nowych pracowników. Ale proponuję, żebyś śledził ich stronę internetową https://polymus.pl/ Może w niedługim czasie pojawią się jakieś oferty. @Konrad Dziękuję Ci, że przedstawiłeś nam swoje odczucia względem wyżej wspomnianego pracodawcy. Jak długo tam pracowałeś?

Radek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może wiecie czy potrzebują ludzi?

Konrad

Dziwna firma przez duże D. W czasie rekrutacji obiecują jedno, a potem zapominają - 1 Pani zapomina, mała, niby szefowa. I nie słucha co się do niej mówi - udaje, e o czym innym się mówi. Nadal szukają z tego co widzę Accounta - śmieszne, że nie znaleźli - wiem dlaczego. Obiecują jedno, ale się na to nie zgadzają potem i oferują inne warunki. Dziwią się, jak się ktoś na te inne nie zgadza :)

Edyta

@Sierski, Twoja opinia będzie o wiele cenniejsza jeśli opiszesz bardziej szczegółowo swoje odczucia względem Polymus. Jak wygląda brak profesjonalizmu w usługach tej firmy, którego doświadczyłeś? Ponad to chciałabym dowiedzieć się jak w tej firmie się pracuje. Jak pracodawca traktuje pracownika? Czy warto zacząć tam pracę?

Sierski

(usunięte przez administratora) jakich mało omijajcie ta firmę wielkimi krokami zrezygnowałem z ich usług a konkretnie chodzi o program T- Mobile który firma robi zero profesjonalizmu. Nie Polecam

ania
@Sierski 22.03.2018 16:17

dlaczego tak uważsz, możesz podać szczegóły?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Polymus sp. z.o.o? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Edyta

@ona widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałaś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o procesie rekrutacyjnym do Polymus. Ktoś z pracowników mógłby również podzielić się informacjami odnośnie tego jak obecnie wygląda praca w firmie? Takie informacje będą cenne dla osób, które właśnie zastanawiają się nad aplikacją.

maciek

ale z tych ofert to na pewno najbardziej rozwwojowa praca jest na stanowisku jako Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci Lokalnych i Hurtu, bo masz tutaj też szkolenia zapewnione no i mozesz liczyć na awans.

ona
@maciek 06.05.2016 09:33

maciek Możesz mi powiedzieć na czym polega praca przedstawiciela handlowego w Polymus

Projekt dla T-Mobile bardzo na plus, kasa zazwyczaj na czas, premie do wyrobienia przy odpowiednim zaangażowaniu, dodatkowe konkursy dla bardziej zaangażowanych. Przy uczciwym podejściu i rzetelnej pracy jest ok. Wielkim minusem jest za to sprzedaż ubezpieczeń, na którą jest coraz większe ciśnienie.

miła

wypłata się spóźnia ludzie nie kompetentni. Brak organizacji. wszystko trzeba robić za nich. dodatkowo za swoje błędy obarczają pracowników grożąc nie przesłaniem pieniążków.

polymus - jesli chodzi o hostessy lub promotorów/promotorki - bez zastrzeżeń, kontakt , wyplaty na czas , mila atmosfera wszystko jak narazie było O.K

Zostaw opinię o Polymus sp. z.o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polymus sp. z.o.o