Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)

Zamość

Opinie o Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)

ja

Proponuję pokrzywdzonym pracownikom przyjąć się do tzw. :małego przedsiębiorcy: tam dopiero poczujecie co to wyzysk. Większego krwiopijcy nie znajdziecie, tam nie ma premii, urlopu, zwolnienia. A przerwa? Chyba po pracy.......

Malwina

Bo to pewnie prezesik sam sobie daje komenrarze, zenada

Pracowałam tam rok jedna wielka porażka kasjerki jak zrobią manko to oddają ze swoich. Kierowniczki bez wykształcenia tylko chodzą i zastraszają pracowników jedyna Pani kierownik która jest spoko to z działu bazar. Szefostwo tylko chodzi i obserwuje i daje nagany za byle co. A kadrowa to żenada baba która miesza między pracownikami. Obiecują prace po 8 godzin a tak naprawdę sami ustalają ile godzin człowiek musi zostać czasem 12 godzin z przerwą 15 minutową nie ma nawet wyznaczonych miejsc dla osób palących. Już nie wspomnę co się robi na dziale mięsnym dziewczyny dźwigają pojemniki a mięso promocyjne jest najgorszej jakości wędliny są myte mięsa śmierdzące. Jednym słowem obóz pracy.

Turbodymomen
@Pracownik 01.08.2017, 15:13

Odnośnie produktów to nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Są one na bardzo wysokim poziomie. Praca jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tu się zgadzam Ale na produkty i ich jakość nie możecie narzekać

Antman

Zgadzam się w 100 % prezes cwaniak pracownicy muszą chorować po 10 godzin. Nie można iść na zwolnienie lekarskie bo straszą ze zwolnią czy chory czy zdrowy musisz robić za dwie osoby a i tak narzeka kierownik ze za wolno robisz.

Zuza

Tez sie zgadzam

Tomasz

Prezes nie szanuje pracownika oraz jego kierownicy wielki mobbing brak słów . Nie polecam sklepu . Szkoda tylko tych ludzi którzy pracują za marne grosze a muszą robić za dwie osoby wielka meczarnia .. Kasjerki smutne bez uśmiechu . Dziewczyna zmieńcie prace która będzie was uszczęśliwiac .

Klara
@Tomasz 01.06.2017, 22:38

Zgadzam się w 100% z tą opinią.

bruner

mi się ten sklep podoba obsługa miła ceny ok

Byla pracownica

popieram wszystko co napisałaś jest prawdą dobrze, że już tam nie pracuję najgorszy sklep

do gorwin

opanuj sie siejesz propagande lepiej niz pis , sklep ok tanio czysto fajnie polecam

Gowrin

Witam ja pracowałam od otwarcia tego sklepu i było strasznie,dzwiganie towaru ponad moje siły od 6-14 i później 22-6 inwentaryzacja koszmar nie mogłam sie odezwać bo od razu że na moje miejsce jest 100 chętnych,wyśmiewane się z pracowników przez kierownictwo.A o towarze nie wspomnę zepsute kurczaki szły do grila a splesniala kielobasa do mycia KOSZMAR.Swoich błędów nie widzieli (romanse w biurze ) Tak tak bez szkoły bez kursów jak jakaś dziewczyna spodobała się kierownikowi to awans na wielką asystentka kierownika i pomiatanie biedna dziewczyna .Jedna dziewczyna była w ciazy i co musiała dźwigać skrzynki z mięsem bo przecież ciąża to nie choroba Tragedia!!! Klijenci jak by zobaczyli Ci się dzieje na zapleczu to w życiu by tam nic nie kupili,zabijanie karpi młotkiem na podłodze,mięso myte odkrajane zepsute myte żołądki smród niesamowity ale przecież -Tak tak świeże dzisiejsza dostawa.Slowa kierowniczki -Nic się nie może zmarnować mieszajcie zepsute ze świeżym Fujjjj.Placa śmieszna nawt najniższej krajowej.Ludzie dajcie spokój

korek
@Gowrin 20.10.2016, 19:43

totalne bzdury piszesz człowieku.

szczera

hehe zgadzam się z wami,ja nigdy nie chciałabym tam pracowac szkoda mi tylko tych młodych ludzi którzy muszą się tam męczyc w pracy bo Prezes z pewnoscią nie szanuje swoich pracowników,to widac na kasie dziewczyny jak siedza tam za kare nawet nie uśmiechnie się żadna do klienta,no cóż słaba płaca i zła atmosfera to z czego maja się cieszyc.Nie polecam tam pracy a warzywa też zawsze zwiędnięte i nawet nikt nie pomyśli zeby to przecenic.Masakra.Ale ryba psuje się od głowy ,jaki własciciel taki personel.

Miśka

Matoły *

Miśka

Zgadzam się pracują tam matowy !!! Wielki żal

LZ

wszystko ok

ON

ja tam czesto jestem i nawet jestem zadowolony ze sklepu personelu nie znam za bardzo wiec sie nie wypowiem a na kasie siedzi taka mala dziewczyna wie ktos jak sie nazywa wogole? :)

Niezadowolony

Robiąc zakupy w dniu 11,10,2015 mimo że lodówki z piwem były pełne piwo było ciepłe a lodówki nie działały. Jestem wytrawnym piwoszem i piję tylko odpowiednio schłodzone piwo. To wstyd żeby taki sklep oszczędzał na prądzie, bo prawdopodobnie to jest przyczyną niedziałających lodówek. Ostatnio taka sytuacja spotkała mnie w PSS w Zamościu Żenada :(

hieronim

słuchaj, uspokój się wiesz:)

Wszystko co tu piszą to prawda. Dostałam umowę na okres próbny na cały etat na 2 tygodnie i to w dodatku nie na stanowisko na które się ubiegałam, pierwszy raz w życiu mi się to zdarzyło, a potem praca na połówce etatu za 680 zł aby się wykazać i w końcu dostać umowę jako asystent kierowniczki i pracownicy którym nic się nie podobało, pomimo mojego doświadczenia, kwalifikacji, zaangażowania i chęci, które jednak bardzo szybko opadły. Bardzo mnie to cieszy, że już po wszystkim :-) Brak logiki w zarządzaniu ułożeniem towaru, co tylko kumuluje i tak już istniejący bałagan, ale nieład jest dewizą tego marketu zarówno na półkach, w magazynie jak i w zarządzie. Będę omijała ten market szerokim łukiem. Nikomu nie polecam pracy jak i zakupów.

kl

Popieram jedna z kierowniczek na świeżym z czarnymi włosami nieuk bez kwalifikacji, a dopuścili ją żeby ludźmi zarządzać słoma jej z butów wystaje nie potrafi zamówienia zrobić, a od ludzi wymaga. Jak się drze to tylko śliną chlapie powinna osłonę nosić tylko tych miłych pań co towar wydają to szkoda. Moja noga tam więcej nie stanie, a i każdemu powiem nie chodzić tam bo to porażka ZBULWERSOWANA KLIENTKA Ps: Panie Prezesie niech się pan zastanowi czy warto trzymać takich ludzi. Z poważaniem była klientka.

abc
@kl 07.06.2014, 16:03

HEHE widocznie słaba byłas i cie zwolnili ale nie martw sie biedronka na kase poszukuje :)

Byla pracownica
@kl 07.06.2014, 16:03

Brawo

Sama

Istny [usunięte przez moderatora]. Praca caly tydzien za marne 650zl z czego jeszcze jak sie kasjer zle rozlicza to zarobi polowe tego. Kadra bez szkoly lacznie z zarzadem. Prostaki ktore mysla ze krzykiem osiagna sukces i ktos sie bedzie sluchal. Drodzy rzadzacy w Zamosciu mam na mysli Dyrektora/prezesa oraz panie kierownik bez szkoly ktora sie wyslowic nie potrafi - i na was sie znajda paragrafy. Zeby rzadzic ludzmi trzeba umiec to przekazac a nie pluc dookola. Jaki przemial byl przez 6 miesiecy od kiedy sie zwolnilam? Ogloszenia conajmniej 20 razy a przez sklep przewinelo sie ponad 200 osob. To jest powazna firma z preznie dzialajacym zarzadem? Wolne zarty. Firma powinna byc take ze z checia sie wstaje i w milej atmosferze mija czas a nie z przymusu. 2 miesiace popracowalam i od tamtego czasu do tego sklepu nie zajrze. Malby na kiju skaczace dookola prezesa to moge w cyrku ogladac, a takie ktore za 2zl by oczy wydrapaly sa wlasnie w opisywanej firmie. Omijac szerokim lukiem

Zostaw opinię o Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)