Opinie o E.Leclerc w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy E.Leclerc. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w E.Leclerc o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Leclerc w Radom

Opinia Nowy wpis

Praca w Leclercu nie jest najgorsza, ale jest to praca dla osób, które mają silną psychikę i nie biorą za bardzo wszystkiego do siebie. Pracują tu pracownicy, którzy mieli już sprawy w sądzie. Dlatego pod względem atmosfery - po prostu zależy od charakteru i czego kto wymaga. Ale mimo wszystko nie polecam zaczynać tutaj pracy, ponieważ pracują tutaj ludzie, którzy mają wieloletni staż (nawet w biurze) i nadal są na najniższej krajowej. Zatem, nie dorobi się tu nikt. Dobrze, że jeszcze Państwo teraz podwyższa te pensje... Jak również kłamstwo, wykorzystywanie idzie tutaj w parze. Najlepiej jakby każdy tutaj cierpiał na PRACOHOLIZM :) A L4? Pójdziesz, a będą patrzeć na Ciebie jak z byka.

Jaki jest okres rozliczeniowy w E.Leclerc? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Co wchodzi w socjal E.Leclerc?

Maxio Nowy wpis

Polecam, duży wybór i niewygórowane ceny

Viera Nowy wpis

Nic. Najniższa krajowa tylko

Ula

Nie polecam! Wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Czliwiek jest tam nikim, śmieć jest lepiej traktowany. Ciagle pretensje i opierdziel o nic. Najniższa krajowa a (usunięte przez administratora) się za 3 osoby bo nie ma pracowników

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w E.Leclerc spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Z tego co widzę atmosfera nawet przyjazna, takie żarty i śmiechy na wędlinach, że na klienta nawet nie zwracają uwagi i trzeba kilkakrotnie powtarzać czego się potrzebuje. Efekt- idziesz do domu rozpakowujesz wedliny z dodatkiem....obrzydliwa mucha. więcej nie kupię nic na tym dziale... można skupić się przez chwilę i spojrzeć co się pakuje... Ludzie....szanujmy się, wszystko poszło w górę przez inflację,.. człowiek chcę kupić lepszą wędlinę dzieciom i w efekcie musi wywalić do kosza..mam nadzieję że ta pani na obsłudze nie doświadczy czegoś podobnego.

Julia
@Monika

A to jednorazowa sytuacja w tym sklepie? Czy na ogół pracownicy się tak zachowują?

Milcia

Pracowałam 2 lata na serwisie w tym miejscu. Odradzam pracę na dziale spożywczym. Jedna z pań asystentek kierownika to osoba niezrównoważona psychicznie. Zero jakiej kolwiek kultury. Myślę że osoba która jest na stanowisku powinna mieć chodź trochę kultury. Nie umie normalnie porozmawiać. Powiedzieć co jej nie pasuje co by trzeba było poprawić. Tylko odrazu przechodzi do awantury i tworzy jakieś swoje własne historie.Zdecydowanie odradzam.

Osobiście odradzam, pracowałem. Panie z kadr wogóle nie przyjemne (usunięte przez administratora). Szef monitoringu uważa się za króla rządzi wszystkim i wszystkimi (usunięte przez administratora), wszystko wie i robi jak najlepiej,ma nie równo pod kopułą Praca powyżej 8h. godz.do odbioru(usunięte przez administratora)

Grey

Witam ja również pracowałem do nie dawna w E. Leclerc , kierownicy/kierowniczki traktuja Cie jak smiecia popychadło , ciagle wydzierają sie krzycza na Ciebie , pretensje doslownie o wszystko i o nic a jak postawisz sie to biegnie jedna czy druga na skarge do dyrekcji na górę i robia wszystko by cie zniczszyc , zero zrozumienia normalnej rozmowy czy współpracy sensownej , osobiście odradzam prace w tym markecie .

Ziom
@Grey

Zgadzam się z tobą, to (usunięte przez administratora)!

znudzony
@Grey

no błagam cię. jeśli dajesz sobą tak pomiatać to wykorzystują to. i raczej mi się wydaje że to są twoje wymysły. wystarczy że raz by krzyknął kierownik to dostał by w japę i stracił pracę.

@znudzony

To dlaczego (usunięte przez administratora)jeszcze pracuje?

@ac

A ty tam pracujesz? Jak tak to napisz skąd te wszystkie konflikty, bo z wypowiedzi widać że atmosfera jest nieciekawa. Nikt nie wspomniał o zarobkach. Może ty napiszesz ile płacą, bo przydałaby mi się taka informacja.

Patryczek
@Jarosław

To zależy od punktu widzenia. mi atmosfera odpowiada.

Mlody
@Grey

Szanowna Pani Dorota wielki kierownik a nie pamięta Jak pracowała na wędlinach. Nie pamięta (usunięte przez administratora) jak cielęciem był. A gdzie ma pan prezes oczy jak pracownicy narzekają. Kolejni kierownicy Taryfa z warzyw Aśka Agnieszka z sezonu i garażu. A najeaznieja osoba do wyrzucenia jest ta co się znęca nad pracownikami Sz P Dagmara tyle razy skargi i nikt nic nie robi

@Mlody

To, że ktoś wcześniej pracował na dziale nie oznacza, że nie może awansować i zostać kierownikiem. Nie bądź zazdrosny tylko sam postaraj się o awans. Zgłaszałeś zachowanie swojej przełożonej gdzieś wyżej? Bo jak nikt nie reaguje na skargi to trzeba to robić do skutku. Przynajmniej jak bym tak zrobił.

@Patryczek

No widzisz. To pewnie z ciebie bardzo spokojny człowiek jak ci nic nie przeszkadza. Myślę, że warto być elastycznym i się przystosować jak chce się pracować i zarabiać. Chociaż dobrze płacą?

seiko

Zgłaszanie nic nie da.

Moskito
@Jarosław

Bez fajerwerków ale nie jest źle z wypłatą

Ewelina

Chciałam się dowiedzieć jak się w Leclerc Radom. Czy doradzacie tam pracować.

@Ewelina

Osobiście odradzam. Pracowałem tam. Wszystko zgrane tylko pseudo szef monitoringu jest mega wrzodem na zdrowym organizmie.

@ac

A to dlaczego? Za bardzo patrzy w monitoring? Przecież jak się dobrze pracuje to w niczym nie powinno przeszkadzać. A jak relacje z innymi? Atmosfera jest lepsza?

barry
@Jarosław

Ja słyszałem od kumpla ze niewiele tam sie zmieniło.

@barry

A kumpel tam pracuje że udziela Ci takich informacji? Może po nowym roku coś się zmieni, bo często tak jest że firmy wprowadzają jakieś zmiany np od stycznia.

Ewelina

Dlaczego taka cisza jest na forum firmy? Dobra praca czy inny powód?

Ziom
@Ewelina

Tragedia nie robota i nie polecam

@Ewelina

Inny powód. Nazywa się (usunięte przez administratora). To właśnie on siedząc na monitoringu bywa gorszy od (usunięte przez administratora). Z (usunięte przez administratora)można negocjować. (usunięte przez administratora)trzęsie wszystkimi i wszystkim a właściciele nie chcą widzieć co wyprawia.

@ac

Kto siedzi na monitoringu, że aż tak się obawiasz? Przecież kamery teraz są wszędzie i po prostu nie trzeba zwracać na nie uwagi. Tak bardzo ci przeszkadzają?

Michalina

@były pracownik a nie da się pracować krócej?

@Michalina

To zależy od kierownika, ilości towaru do rozładowania i jak rozwinie się pandemia. Ogólnie trzeba się szykować na nadgodziny, nie ma wyboru. Nie polecam działu sezon. Ciągle zmiana ekspozycji

Byly Pracownik rampy

Nadgodziny oczywiscie nie platne. PATOLOGIA

Rampa

Nadgodziny oczywiscie nie platne

Pracownim rampy

(usunięte przez administratora) jedno wielkie, kierownictwo(choc nie wszyscy) maja sie za nie wiadomo kogo a to zwykle (usunięte przez administratora)zarabiajace 3500 haha. Nie polecam nikomu kto ma choc odrobine wlasnego honoru.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie E.Leclerc?

Standardowych. Jak to na rozmowie o pracę. Tak naprawdę liczy się tylko to czy będziesz zasuwać. Zmiany nawet po 12 h. Dużo towaru do dźwigania. Nadgodziny niepłatne tylko do odbioru. Ale o odbiorze zapomnij więc w sumie wyrabiasz nadgodziny za darmo. Jeśli chodzi o kierowników zależy jak trafisz. Bardzo duża rotacja. Pensja minimalna. Tyle w temacie

Lidka

@baska a są nowe oferty ? Gdzie ?

Baska

Witam chce podjąć pracę na umowie zleceniu w Eklerku na sprzątaniu czy Ktoś prscowal jak traktują pracowników podobno kierownik twierdzi ze osoby się nie spełniają tzn ze każdy ucieka albo go wywalaja z roboty hm... podpowiedźcie coś

Kola

Macie taką dobra pracę , że przestaliście korzystać z forum? Firma prowadzi rekrutacje, ktoś słyszał?

ktoś

E.Leclerc poszukuje Grafika komputerowego. Czy ktoś tam pracował na tym stanowisku? Czy warto aplikować (pytam bo niepokojące są niektóre komentarze)?

Ryszard

Spoko firma, praca jak w handlu tylko niektórym zabrakło chęci do pracy więc narzekają?

Izabela

@nieznany, czy kwestia wypracowanych nadgodzin i braku możliwości odbioru dni wolnych za nie została przez pracowników zgłoszona do odpowiednich osób w E.Leclerc? Jeżeli możesz, to opisz jeszcze, jaka atmosfera panuje pomiędzy pracownikami a przełożonymi - można liczyć na wzajemne wsparcie?

nieznany

praca w tym markecie to jedno wielkie (usunięte przez administratora) , dość że siedzi sie więcej niż norma to dodatkowo nadgodziny sa nie platne - do odbioru a zeby chciec odebrac to nie ma takiej mozliwosci bo jest za duzo roboty. Jedna wielka pomyłkaa !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc - Radom

• Jak się pracuje w E.Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy E.Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.Leclerc?

E.Leclerc