Worldwide School

Opinie o Worldwide School

WorldWide School

Witamy, Dziękujemy za tak różne opinie. Zapraszamy do dołączenia do nas,to najprostsza metoda, aby sprawdzić, która z opinii jest prawdziwa. www.worldwideschool.pl

wieloletni lektor

Uczę od wielu lat i pieniądze są zawsze na czas, dużo kursów i stawki rynkowe o ile nie lepsze niż inne szkoły. Nigdy nie było opóźnienia w płatności jak w innych szkołach.

i.e.
@wieloletni lektor 30.05.2014 15:09

Ja tak samo. Potwierdzam. Wynagrodzenie zawsze na czas.

Lektor

Witam, nie szanują w ogóle pracownika. Nie ma sensu zawierać z nimi współpracy. Zero profesjonalizmmu.

Zostaw opinię o Worldwide School - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Worldwide School