Opinie o Atob Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Atob Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Atob Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atob Sp. z o.o. w Chorzów

Czy w Atob Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Marcin Nowy wpis

Niewiem skąd te komentarze najlepsza firma w jakiej pracowałem w PL Ewa i Łukasz sa w porzadku urlop kiedy chciałem zawsze miałem co potrzebowałem miałem i żadnych problemów dziękuję za współprace

Renata Nowy wpis
@Marcin

długo tam pracowales ? w opiniach jest info ze firma nie placi pracownikom zusu, jak jest naprawdE?

Ktos :) Nowy wpis
@Renata

Pani Renato czy gdyby jakas firma nie placila za pani ZUSu to pisala by pani opinie na portalu gdzie kazdy moze pisac co chce i nikt tego nie werfikuje czy dzwonila by pani do ZUSu ??? Tu mozna napisac co sie chce a niema to nic wspolnego z prawda. Pracowalem tam przez prawie rok i gdyby nie problemy rodzinne dalej bym tam pracowal. Negatywne opinie sa wystawiane przez zlodzieja ktorego poznalem jak zaczynalem tam prace , wylecial z pracy z wielkim hukiem bo dowody na niego byly niepodwazalne i jedyne co mu pozostalo to pisac glupie opinie

Co jaki czas w Atob Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

HMMM

SPRAWDZ LEPIEJ CZY PLACĄ ZA CIEBIE ZUS !

Karol

Omijać tą firmę nie płacą i auto to kompletne starocie !

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Atob Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Marcel

Firma porażka stare auta 2 dni czekałem na parkingu aż jakąś złota rączka przyjedzie naprawić auto ponieważ szkoda im było na serwis mobilny wyłożyć pieniędzy tragedia , na szczęście już tam nie pracuje. Szkoda słów

Kadłubek

Widzę znowu ogłoszenie na olx kolejny kierowca zrezygnował z posadki, ciekawe czy będzie nowy komentarz... pozdrawiam ludzi którzy wiedza o co chodzi

To może teraz kto tam pracował , a mało ich nie było ! Niech się pochwali jakim super sprawnym autem jeździł ?!?!???

mariusz
@Andrzej

Starym rozklekotanym dałem lf !!

Szymon

Dobra firma, wszystko na czas nie ma zaległości z wypłatami, negatywne opinie wyssane z palca.

Czy w firmie Atob Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

adaś

dokładnie podpis tylko na kartce A4 i po szkoleniu a potem pretensje do nowego ( kolejnego) kierowcy że przepisów tacho nie zna szkoda słów na tą firmę , lepiej puszki zbierać niż u nich jeździć

Maciek

Szkoda gadać firma do bani , jazda na magnesie kasy do teraz nie dostałem

@Maciek

Skoncz (usunięte przez administratora) kasa zawsze na czas , jazda na magnesie w jakich ty czasach zyjesz przez takich .... ja ty to przez 1 miesiac pracy dla nich ciagle myslalem o kasie czy dostane czy nie a kase dostalem bez zadnego problemu I to jeszcze 2 dni wczesniej.

Kapiszon
@Maciek

Podpisuje się kolego kasy do tej pory nie dostałem.

robert

polecam , kasa na czas , mila atmosfera , auta serwisowane

Kapiszon
@robert

Dziwne bo ja do tej pory pieniędzy nie dostałem. Odradzam wszystkim właściciele, szkoda gadać. Łukasz musli, ze jest właścicielem firmy amazon. Parodia

Olek

Sprzęt może nie nowy ale sprawny , pracowałem tam 3 miesiące , wszystkie naprawy , wymiany opon czy takie drobnostki jak płyn do spryskiwaczy czy rekawice były robione na bieżąco , co do pieniędzy zawsze były na czas a nawet wcześniej i wypłacone co do złotówki . Własciciele traktują kierowcę jak człowieka a nie jak woła roboczego.

Piotrek

Pracowałem tydzień i zrezygnowałem. Szkoda gadać, lepiej szukajcie innego pracodawcy, tragedia

Dobrze kolego gadasz masakra tylu kierowców się tu przewinęło że to porażka szkoda że tam pracowałem 2 dni i Cie nie poznałem bo bym Cię na wódkę zaprosił. Tak jak gadasz atob co to jest wogule ?!?!?!?! Powinno być atom to przynajmniej coś znaczy

@Marcin

Szkoda chętnie bym się napił, ???????????? szukam ludzi co tam pracowali, przydało by się spotkać przy wódeczce, opracować plan działania jak odzyskać nasze pieniądze, bo pewnie nie tylko ja zostałem (usunięte przez administratora) Przez Ewę i Łukasza, ale przynajmniej teraz jest dla mnie jasne dlaczego gość mimo iż ma firmę w Polsce pracuje w Anglii, koszta ich przerastają i mimo iż nie płaca sumiennie i nie odprowadzają podatków, to i tak im jest mało, tragedia

@Fistaszek

Otworzyli firme W 2017r i myślą że będą zarabiać jak Ci co są na rynku przynajmniej z 10 -15 lat porażka i jeszcze ich piękne załadunki zał-sosnowiec roz-bedzin potem zal - czeladź roz - chorzów no proszę Cię takie zaladunki tylko (usunięte przez administratora) albo z Warszawa naładowane 27 plt i 4 rozladunki a to CI znajdzie jeszcze jeden mały zaladunek bo 5 mpl zostało. Teraz na szczęście jeżdżę w normalnej firmie za normalną kase , weekendy w domu i robota poukladana na caly tydzien , stali klijęci a nie stanie na mopie i czekanie a moze cos znajdą a moze nie jak do 16 nic nie znajdywali to juz piwko sączylem a potem tylko dzwonili ze nic nie ma to tylko bylo ok ok i nara, i jeszcze ich mechanikow od aut kuuurde same złote rączki rozumiesz to zero porządnego serwisu bo kasa kasa

Teresa
@Marcin

A co teraz dzieje się z Atob? Jak ich sytuacja na rynku? Dużo mają zleceń?

Szymon

Szanowni państwo opinie udzielone przez poprzedników są całkowicie nieprawdziwe. Wypłaty na czas, auta są serwisowane, a co do godzin pracy to nigdy nic nie było niezgodne z czasem pracy kierowcy.

@Szymon

Kolego jak na czas? Ja dostałem pierwsza wypłatę na konto złapałem się za głowę, mówię co jest???? Gdzie moje pieniądze l??? Łapie za telefon i dzwonie do Ewy... pytam Ewa gdzie są moje pieniądze??? Czemu tak mało mam na koncie? Przecież umawialiśmy się na 4000, Ewa zaciesza się i mówi, ale tego ci nie dam na konto przyjedziesz do mnie do Chorzowa po pieniądze ???????????????????????? ludzie kochani czy tak robi pracodawca???, marnuje czas pracownika? Ja musiałem jechać z pyskowic swoim autem, nikt za to mi nie zapłacił, szybko miałem dość tej firmy zrezygnowałem, a reszty pieniędzy, które dawali pod stołem do tej pory nie dostałem.

Fistaszek

Tragedia, takie (usunięte przez administratora) ze szkoda gadać, nie chcą wypłacać pieniędzy. Przez ostatni rok na firmie axell zmieniło się z 10 kierowców, szefowa cały czas wydzwania, dokładając roboty nie dając nic od siebie. Zreszta sama nazwa atob co to (usunięte przez administratora) jest.

Wojtas
@Fistaszek

Podpisze się pod tym, płaca najniższa krajową, a reszta pieniędzy pod stołem, sprawa dla skarbówki, a do tego ciężko się doprosić o pieniądze, które miały być ponad najniższą krajową, nie wspominając o premii dla kierowcy jeżeli im się spodoba... heh ta firma to parodia

Beznadziejna firma , (usunięte przez administratora) poznań w godz da się przelecieć, co chwilę telefon dlaczego tak wolno. 3 tygodnie pracowałem i prawie depresjii przez te telefony dostałem. Odradzam!!!

Jarek

Fajna mała firma, spoko ludzie robota miodzio, codziennie w domu, auta jak na polski standard są ponad przeciętna, jeżeli szuka ktoś pracy gdzie będzie traktowany jak człowiek, a nie jak numer to bardzo polecam!

Szofer

Niewielka firma dobra atmosfera kasa na czas Polecam

marko

OMIJAĆ FIRMĘ JAK NAJDALEJ , SAMOCHODY NIE NADAJĄ SIĘ DO JAZDY , WYPŁATA NIE PRZYCHODZI NA CZAS , PÓŁ DNIA STOISZ I CZEKASZ NA ŁADUNEK A POTEM JAK ZNAJDĄ TO DZWONIĄ DO KIEROWCY DLACZEGO TAK WOLNO , ODRADZAM !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Atob Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Atob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Atob Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Dr. Wincentego Styczyńskiego 52 lok. 4
    41-500 Chorzów