Promis Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Promis Sp. z o.o.

Klaja Krzysztof Kierownik Magazynu Firmy Promis

Witam Mogę się tylko domyślać ale Panie Pawle twierdząc że ja po ponad 10 letnim stażu w firmie nie posiadam doświadczenia jest nie na miejscu. Mógłbym dużo na temat Pan pracy napisać i o braku odpowiedzialności Pana . Podpisując umowę zgodził się Pan na warunki określone w umowie. Jakoś wtedy nie płakał Pan że 30KG i 2 tyś. Pana opinia jest dalece posunięta od obiektywności. Nie potrafi Pan zaakceptować kogoś nad sobą w pracy , Proszę nie oczerniać Firmy Promis bo nie posiada Pan podstaw . NIe jest Pan wiarygodną osobą , a Pana działania w Firmie doprowadziły że został Pan zwolniony. Pozdrawiam Klaja Krzysztof

NIe polecam tej firmy jesli chodzi o prace na magazynie, nie dba sie tam o pracownika, zwłaszcza kierownik który tam jest to człowiek bez doświadczenia, jego praca polega na siedzeniu na fejsbuku a pozostali pracownicy musza pracować dziwgając paczki po 30kg, zarobki to 2tys. brutto plus nadgodziny i jakaś tam premia za paczki którą dzieli kierownik mimo to, że kierownik nie pracuje zawsze dzieli równo czyli pozostali pracownicy pracują na jego premie, firma troche dziwna bo szefostwo nie reaguje na to co robi kierownik płacą mu ciężkie pieniądze za siedzenie na fejsie, jesli ktoś szuka normalnej pracy to niech omija tą firme szkoda nerwów

Zostaw opinię o Promis Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promis Sp. z o.o.