Devil Enegy

Jawor

Opinie o Devil Enegy

Bartosz

Czy atmosfera w firmie na tyle dobra, że już nikomu nie chce się nic pisać? Z takich opinii korzystają kandydaci do pracy!!!

Paulina

Zainteresowani pracą w Devil Enegy? Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć ich aktualne oferty pracy: http://www.devilenergy.eu/page/pl/kariera-i-praca/praca.html Jakie macie już doświadczenia z Devil Enegy?

majekoo

no dobrze, ale co to znaczy, ze praca jest super??

ss

jasne produkcja 980zł na ręke heheh super firma

prawny

czemu tak nazywacie,podajcie szczeguly

xxx

jak tak to podaj swoje nazwisko panie zadowolony

Jak dla mnie super robota! Wolne weekendy!! Fajny klimat, ludzie sobie pomagają, a zarobić też mogę całkiem nieźle!! Polecam!

ciekawy

Pozatym niech ktoś mi napisze w jakiej firmie jest [usunięte przez moderatora] gdzie jest ładnie kolorowo i dostajesz 5000zł za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wie co, zastanówcie sie i dajcie namiary na takie firmy. 90% polaków takiej szuka

klięt

może mi ktos podac numer do jakiegoś przedstawiciela na śląsku bo mam taki a jest nieaktywny od paru dni 502351067

PRACOWNIK

Ja serio nie wiem o co wam chodzi. Skoro jest w firmie tak źle to po co było się w niej tyle czasu męczyć. Najłatwiej jest na sam koniec się powyzywać. A przecież wiecie, że fajnie nam się razem pracowało. Nie kumam was ludzie. Dajcie sobie na luz lepiej, bo robicie z siebie ofiary.

Nick

U mnie jest wszystko jak ma być z wypłatą. Jak pytałem kumpli którzy też jeżdżą na detalu, to moja pensja nie jest taka zła.Mam swój samochód służbowy i jasne że jak wyjeżdżę powyżej limitu to sam za to płacę - ale mam go po godzinach pracy. Nigdy nikt nie robił mi z tego problemów.

Zostaw opinię o Devil Enegy - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Devil Enegy